Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Rezultati kolokvija (informacija)
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kombinatorna i diskretna matematika (nastavnički smjerovi)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 12:22 sri, 9. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako mislite da ste zakinuti za bodove, idite na uvid kod asistenta Petrovića i to rješite s njim, a ne ovako preko foruma
ako mislite da ste zakinuti za bodove, idite na uvid kod asistenta Petrovića i to rješite s njim, a ne ovako preko foruma


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jackass9
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2009. (10:23:58)
Postovi: (15D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 13 - 21
Lokacija: pod stolom

PostPostano: 12:26 sri, 9. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lost_soul"]ako mislite da ste zakinuti za bodove, idite na uvid kod asistenta Petrovića i to rješite s njim, a ne ovako preko foruma[/quote]

e to je to, svaka čast :)

sve takve stvari se rješavaju individualno s asistentom i onda prođete s njim kroz čitavi kolokvij i lijepo vam objasni i to je to... ako vas je negdje zakinuo, sigurno će priznat grešku i dati vam bodove...barem ovaj asistent :)

ovako na suho preko foruma nema nekog smisla
lost_soul (napisa):
ako mislite da ste zakinuti za bodove, idite na uvid kod asistenta Petrovića i to rješite s njim, a ne ovako preko foruma


e to je to, svaka čast Smile

sve takve stvari se rješavaju individualno s asistentom i onda prođete s njim kroz čitavi kolokvij i lijepo vam objasni i to je to... ako vas je negdje zakinuo, sigurno će priznat grešku i dati vam bodove...barem ovaj asistent Smile

ovako na suho preko foruma nema nekog smisla



_________________
Nema mozga do malog mozga
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:24 sri, 9. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, hoće dat će. Ali neće sigurno dati bodove na krivi rezultat i za trud jer si uopće pokušao, koje je Karaga davala.
Da, hoće dat će. Ali neće sigurno dati bodove na krivi rezultat i za trud jer si uopće pokušao, koje je Karaga davala.


[Vrh]
jackass9
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2009. (10:23:58)
Postovi: (15D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 13 - 21
Lokacija: pod stolom

PostPostano: 13:36 sri, 9. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Da, hoće dat će. Ali neće sigurno dati bodove na krivi rezultat i za trud jer si uopće pokušao, koje je Karaga davala.[/quote]

mislim da ovo sad nije fer prema karagi.nije u redu tako govoriti ako ne znaš 100 posto nego samo nagađaš
Anonymous (napisa):
Da, hoće dat će. Ali neće sigurno dati bodove na krivi rezultat i za trud jer si uopće pokušao, koje je Karaga davala.


mislim da ovo sad nije fer prema karagi.nije u redu tako govoriti ako ne znaš 100 posto nego samo nagađaš



_________________
Nema mozga do malog mozga
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:15 sri, 9. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Možda su svi najbolji studenti rješavali prvu grupu :D
Samo koja je vjerojatnost za to.... hmmm... možda da njih pitamo da nam to izračunaju kad već tako dobro to znaju :P
U svakom slučaju, razlika prosjeka bodova je malo prevelika, ali potrudit ćemo se na drugom kolokviju da to nadoknadimo (barem ja hoću :) )
Možda su svi najbolji studenti rješavali prvu grupu Very Happy
Samo koja je vjerojatnost za to.... hmmm... možda da njih pitamo da nam to izračunaju kad već tako dobro to znaju Razz
U svakom slučaju, razlika prosjeka bodova je malo prevelika, ali potrudit ćemo se na drugom kolokviju da to nadoknadimo (barem ja hoću Smile )


[Vrh]
nzuvela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2007. (13:38:56)
Postovi: (50)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 14 - 0

PostPostano: 16:25 sri, 9. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Da, hoće dat će. Ali neće sigurno dati bodove na krivi rezultat i za trud jer si uopće pokušao, koje je Karaga davala.[/quote]

Imam 13 bodova i sve sam samo nisam zadovoljan. Ali nije uredu tako pisati o ikome a osobito pod krinkom pseudonima ili "gosta". Ako asistentica Karaga (ili bilo koji drugi asistent) imam takav kriteri ispravljanja to je njena stvar mi studenti se možemo samo prilagoditi (ili ako hoćeš možeš pisati molbu da slušaš s inžinjerima tamo su ti drugi asistenti) :D .
Mislim da svako na ovom faksu prije ili poslje shvati da za što brže i bolji završetak studija treba doza sreće (u vezi: profesori, asistenti, ispiti i puno ostalih varijabli)
Anonymous (napisa):
Da, hoće dat će. Ali neće sigurno dati bodove na krivi rezultat i za trud jer si uopće pokušao, koje je Karaga davala.


Imam 13 bodova i sve sam samo nisam zadovoljan. Ali nije uredu tako pisati o ikome a osobito pod krinkom pseudonima ili "gosta". Ako asistentica Karaga (ili bilo koji drugi asistent) imam takav kriteri ispravljanja to je njena stvar mi studenti se možemo samo prilagoditi (ili ako hoćeš možeš pisati molbu da slušaš s inžinjerima tamo su ti drugi asistenti) Very Happy .
Mislim da svako na ovom faksu prije ili poslje shvati da za što brže i bolji završetak studija treba doza sreće (u vezi: profesori, asistenti, ispiti i puno ostalih varijabli)



_________________
"Nemoguće je da se sve dokazuje."
Aristotel
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
criplebee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 05. 2010. (11:37:12)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 17:38 sri, 9. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]
Problem je u tome što su grupe bile potpuno različite, a kriteriji ocjenjivanja još različitiji.
Dok je asistentica za dva različita rješenja davala maksimalan broj bodova obojici, asistent je za svaku sitnicu skidao bodove kao što se vidi iz priloženog.
Mislim da jedna od grupa treba biti ponovno ocjenjena jer ovo nema zaista smisla.[/quote]

Dok god više ljudi ispravlja kolokvije uvijek će biti različiti kriteriji, tu nema pomoći osim da jedan asistent ispravlja sve, što mislim da bi bilo previše posla za tog asistenta. Ako mislite da vam nije dobro ispravljeno otiđite na uvid i diskutirajte sa asistentom.
Anonymous (napisa):

Problem je u tome što su grupe bile potpuno različite, a kriteriji ocjenjivanja još različitiji.
Dok je asistentica za dva različita rješenja davala maksimalan broj bodova obojici, asistent je za svaku sitnicu skidao bodove kao što se vidi iz priloženog.
Mislim da jedna od grupa treba biti ponovno ocjenjena jer ovo nema zaista smisla.


Dok god više ljudi ispravlja kolokvije uvijek će biti različiti kriteriji, tu nema pomoći osim da jedan asistent ispravlja sve, što mislim da bi bilo previše posla za tog asistenta. Ako mislite da vam nije dobro ispravljeno otiđite na uvid i diskutirajte sa asistentom.



_________________
せいしん いっとう なにごと か ならざらん
Seishin ittou nanigoto ka narazaran
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 18:24 sri, 9. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako nekoga zanima zasto je dobio kod mene bodova koliko je dobio (a pretpostavljam da isto vrijedi i za asistenta Petrovica) slobodno dodje i pita, rado ce mu sve biti objasnjeno. Da bi izbjegli eventualne nepravde koje se ovdje spominju, na iducem kolokviju cemo imati samo jednu grupu i podjeliti se tako da ja ispravljam ljudima kojima je sada ispravljao kolega Petrovic i obrnuto. Nadam se da ce to sve zadovoljiti.
Ako nekoga zanima zasto je dobio kod mene bodova koliko je dobio (a pretpostavljam da isto vrijedi i za asistenta Petrovica) slobodno dodje i pita, rado ce mu sve biti objasnjeno. Da bi izbjegli eventualne nepravde koje se ovdje spominju, na iducem kolokviju cemo imati samo jednu grupu i podjeliti se tako da ja ispravljam ljudima kojima je sada ispravljao kolega Petrovic i obrnuto. Nadam se da ce to sve zadovoljiti.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Biby
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2009. (12:59:52)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 20:06 sri, 9. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Osobno smatram da je ovo nepotrebna rasprava.... i sami znamo kakvi smo i da je uvijek teža ona grupa koju sami dobijemo... kad sam izašla sa kolokvija čula sam od par ljudi koje sam srela ( a vjerujem da ih ima još) da je moja grupa bila teža po njima (grupa asistentice Karage)... zato, ne možemo očekivati da bude sve identično...
Osobno smatram da je ovo nepotrebna rasprava.... i sami znamo kakvi smo i da je uvijek teža ona grupa koju sami dobijemo... kad sam izašla sa kolokvija čula sam od par ljudi koje sam srela ( a vjerujem da ih ima još) da je moja grupa bila teža po njima (grupa asistentice Karage)... zato, ne možemo očekivati da bude sve identično...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pcukec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 04. 2011. (15:13:02)
Postovi: (2C)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 1

PostPostano: 10:31 pet, 11. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel mi može netko reći koji je ured asistenta Petrovića? Ili gdje će biti uvidi pošto nigdje ne piše!

Hvala :)
Jel mi može netko reći koji je ured asistenta Petrovića? Ili gdje će biti uvidi pošto nigdje ne piše!

Hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Serious Sam
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2009. (15:08:32)
Postovi: (5C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 6 - 9

PostPostano: 11:10 pet, 11. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, i mene to zanima, nema cak tamo ni gdje pise o kabinetima osoblja na faksu.
Da, i mene to zanima, nema cak tamo ni gdje pise o kabinetima osoblja na faksu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
xyz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2009. (11:14:15)
Postovi: (8A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
13 = 15 - 2
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:50 pet, 11. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Serious Sam"]Da, i mene to zanima, nema cak tamo ni gdje pise o kabinetima osoblja na faksu.[/quote]

Vjerojatno zato sto jos nema svoj ured. Asistent je od ove ak. god.
Serious Sam (napisa):
Da, i mene to zanima, nema cak tamo ni gdje pise o kabinetima osoblja na faksu.


Vjerojatno zato sto jos nema svoj ured. Asistent je od ove ak. god.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
c4rimson
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2010. (18:57:26)
Postovi: (3B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:18 pet, 11. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

220 koliko je meni poznato, al me nemoj drzati za rijec
220 koliko je meni poznato, al me nemoj drzati za rijec


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jackass9
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2009. (10:23:58)
Postovi: (15D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 13 - 21
Lokacija: pod stolom

PostPostano: 17:03 pet, 11. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="xyz"][quote="Serious Sam"]Da, i mene to zanima, nema cak tamo ni gdje pise o kabinetima osoblja na faksu.[/quote]

Vjerojatno zato sto jos nema svoj ured. Asistent je od ove ak. god.[/quote]

prije par tjedana je došao oduševljen na vježbe jer je dobio kabinet konačno... al se ne sjećam koji je :)
xyz (napisa):
Serious Sam (napisa):
Da, i mene to zanima, nema cak tamo ni gdje pise o kabinetima osoblja na faksu.


Vjerojatno zato sto jos nema svoj ured. Asistent je od ove ak. god.


prije par tjedana je došao oduševljen na vježbe jer je dobio kabinet konačno... al se ne sjećam koji je Smile



_________________
Nema mozga do malog mozga
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gandalf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 08. 2007. (22:14:30)
Postovi: (16)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 11 - 0

PostPostano: 14:45 sub, 12. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Konzultacije i uvidi u testove održat će se u uredu prof. Juraka na drugom katu u sobi 220.
Konzultacije i uvidi u testove održat će se u uredu prof. Juraka na drugom katu u sobi 220.



_________________
Dražen Petrović
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 22:16 pon, 14. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

hahahah Renata Vlahovića koja je to frajerica , srami se .....
hahahah Renata Vlahovića koja je to frajerica , srami se .....


[Vrh]
sparkyca
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 06. 2010. (18:54:08)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:53 uto, 15. 11. 2011    Naslov: ZADACI S KOLOVIJA Citirajte i odgovorite

možete li staviti zadatke ovogodišnjeg kolokvija? da imamo još materijala za vježbanje :D
možete li staviti zadatke ovogodišnjeg kolokvija? da imamo još materijala za vježbanje Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 21:37 uto, 15. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jasno, lako je pljuvati po drugima pogotovo ako si ti kojim slučajem "zakinut". Možda da je bilo obratno isto bi ispalo. Takvi smo mi ljudi...
Jasno, lako je pljuvati po drugima pogotovo ako si ti kojim slučajem "zakinut". Možda da je bilo obratno isto bi ispalo. Takvi smo mi ljudi...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 17:01 pet, 18. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ona se ponaša kao da su je vukovi odgajali!!! :lol:
Ona se ponaša kao da su je vukovi odgajali!!! Laughing


[Vrh]
Gost






PostPostano: 18:45 pet, 18. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]Priča o drugima je priča o sebi.[/b]
Priča o drugima je priča o sebi.


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kombinatorna i diskretna matematika (nastavnički smjerovi) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Stranica 4 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan