Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

ECTS
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Alisa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2008. (15:34:59)
Postovi: (4E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 12:57 pet, 12. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

U studomatu bi ti trebalo biti ponuđeno EM2, MA2 i LA2 pod predmetima iz drugog semestra. To sve označiš. Onda pod predmetima za 4. semestar bi ti trebala bit ponuđena Bioinformatika (prethodnik je EM1, a ti imaš položeno). Nju označiš isto i trebala bi imat 29 ili 30 ECTS-a i studomat ti odobrava upis.
To je to. Ako ti se ne pojavljuje Bioiformatika (ili neki drugi predmet iz 4. semestra za koji imaš uvjet) javi se u referadu.
U studomatu bi ti trebalo biti ponuđeno: EM2, MA2 i LA2 pod predmetima iz drugog semestra. To sve označiš. Onda pod predmetima za 4. semestar bi ti trebala bit ponuđena Bioinformatika (prethodnik je EM1, a ti imaš položeno). Nju označiš isto i trebala bi imat 29 ili 30 ECTS-a i studomat ti odobrava upis.
To je to. Ako ti se ne pojavljuje Bioiformatika (ili neki drugi predmet iz 4. semestra za koji imaš uvjet) javi se u referadu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
eve
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 07. 2009. (23:07:06)
Postovi: (192)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-21 = 37 - 58

PostPostano: 13:46 pet, 12. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mene zanima kaj treba s indexon tj kada/kako treba odnjet index u referadu da nam se upisu predmeti u index?
Mene zanima kaj treba s indexon tj kada/kako treba odnjet index u referadu da nam se upisu predmeti u index?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 13:49 pet, 12. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Alisa"]U studomatu bi ti trebalo biti ponuđeno: EM2, MA2 i LA2 pod predmetima iz drugog semestra. To sve označiš. Onda pod predmetima za 4. semestar bi ti trebala bit ponuđena Bioinformatika (prethodnik je EM1, a ti imaš položeno). Nju označiš isto i trebala bi imat 29 ili 30 ECTS-a i studomat ti odobrava upis.
To je to. Ako ti se ne pojavljuje Bioiformatika (ili neki drugi predmet iz 4. semestra za koji imaš uvjet) javi se u referadu.[/quote]

Al kako se inače upisuju oni koji su pali nešto? Mislim, ja još nisam ni probao na Studomatu, ali planiram upisati ispod 25 ECTSa...
Alisa (napisa):
U studomatu bi ti trebalo biti ponuđeno: EM2, MA2 i LA2 pod predmetima iz drugog semestra. To sve označiš. Onda pod predmetima za 4. semestar bi ti trebala bit ponuđena Bioinformatika (prethodnik je EM1, a ti imaš položeno). Nju označiš isto i trebala bi imat 29 ili 30 ECTS-a i studomat ti odobrava upis.
To je to. Ako ti se ne pojavljuje Bioiformatika (ili neki drugi predmet iz 4. semestra za koji imaš uvjet) javi se u referadu.


Al kako se inače upisuju oni koji su pali nešto? Mislim, ja još nisam ni probao na Studomatu, ali planiram upisati ispod 25 ECTSa...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Charmed
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 02. 2009. (11:51:49)
Postovi: (20B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
20 = 54 - 34

PostPostano: 14:06 pet, 12. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni prošli semestar studomat nije dao da se upišem, a ovaj mi da. Razlozi nepoznati. Ali zato postoji referada di možeš upisati kaj god ti srce poželi (ne doslovno, naravno) :)
Meni prošli semestar studomat nije dao da se upišem, a ovaj mi da. Razlozi nepoznati. Ali zato postoji referada di možeš upisati kaj god ti srce poželi (ne doslovno, naravno) Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
melita
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 10. 2009. (16:09:19)
Postovi: (18)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 4 - 5

PostPostano: 15:36 pet, 12. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MI"][quote="melita"]ja sam negdi nacula da treba imati minimalno 25 ECTS-a da bi se upisali u 2. semestar....
ja sam prosla em1 i la1 (dakle, imam 16 ECTS-a) i planiram upisati jos i bioinformatiku......
da li ja trebam pisati molbu za upis u drugi semestar i da li treba neka posebna molba za bioinformatiku s obzirom da je to s 2. godine???? :?[/quote]

to bi znacilo da ako padnes jedan predmet nemres upisat semestar...
Ak si prosla samo em i la, moj prijedlog je da upises neki drugi fax[/quote]

znam zasto nisam prosla ovo sto san tribala i zato cu se sada malo drugacije organizirati i necu odustati jer mislim da mogu zavrsiti ovaj fakultet bez obzira sto san sad praktički izgubila godinu....
a ti bi triba biti malo ohrabrivati ljude kojima nije pošlo za rukom, a ne ih odgovarati od necega sto vole, a mozda se jednostavno nisu dovoljno potrudili da to riješe....ili se barem suzdrzi "glupih" komentara
MI (napisa):
melita (napisa):
ja sam negdi nacula da treba imati minimalno 25 ECTS-a da bi se upisali u 2. semestar....
ja sam prosla em1 i la1 (dakle, imam 16 ECTS-a) i planiram upisati jos i bioinformatiku......
da li ja trebam pisati molbu za upis u drugi semestar i da li treba neka posebna molba za bioinformatiku s obzirom da je to s 2. godine???? Confused


to bi znacilo da ako padnes jedan predmet nemres upisat semestar...
Ak si prosla samo em i la, moj prijedlog je da upises neki drugi fax


znam zasto nisam prosla ovo sto san tribala i zato cu se sada malo drugacije organizirati i necu odustati jer mislim da mogu zavrsiti ovaj fakultet bez obzira sto san sad praktički izgubila godinu....
a ti bi triba biti malo ohrabrivati ljude kojima nije pošlo za rukom, a ne ih odgovarati od necega sto vole, a mozda se jednostavno nisu dovoljno potrudili da to riješe....ili se barem suzdrzi "glupih" komentara


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
michelangelo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 06. 2009. (22:59:23)
Postovi: (69)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 11 - 1

PostPostano: 18:56 pet, 12. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala za info! znači bioinformatika, ne bu valjda tako strašno... :-)
hvala za info! znači bioinformatika, ne bu valjda tako strašno... Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
behemont
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 02. 2008. (21:21:19)
Postovi: (124)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 53 - 61

PostPostano: 21:47 pet, 12. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="melita"][quote="MI"][quote="melita"]ja sam negdi nacula da treba imati minimalno 25 ECTS-a da bi se upisali u 2. semestar....
ja sam prosla em1 i la1 (dakle, imam 16 ECTS-a) i planiram upisati jos i bioinformatiku......
da li ja trebam pisati molbu za upis u drugi semestar i da li treba neka posebna molba za bioinformatiku s obzirom da je to s 2. godine???? :?[/quote]

to bi znacilo da ako padnes jedan predmet nemres upisat semestar...
Ak si prosla samo em i la, moj prijedlog je da upises neki drugi fax[/quote]

znam zasto nisam prosla ovo sto san tribala i zato cu se sada malo drugacije organizirati i necu odustati jer mislim da mogu zavrsiti ovaj fakultet bez obzira sto san sad praktički izgubila godinu....
a ti bi triba biti malo ohrabrivati ljude kojima nije pošlo za rukom, a ne ih odgovarati od necega sto vole, a mozda se jednostavno nisu dovoljno potrudili da to riješe....ili se barem suzdrzi "glupih" komentara[/quote]

mozda je komentar bio malo preostar, ali ima smisla...prva godina je neusporedivo laksa, pogotovo prvi semestar...ako mislis da to mozes pohvatati bez vecih problema, onda ok...go for it! :wink:
melita (napisa):
MI (napisa):
melita (napisa):
ja sam negdi nacula da treba imati minimalno 25 ECTS-a da bi se upisali u 2. semestar....
ja sam prosla em1 i la1 (dakle, imam 16 ECTS-a) i planiram upisati jos i bioinformatiku......
da li ja trebam pisati molbu za upis u drugi semestar i da li treba neka posebna molba za bioinformatiku s obzirom da je to s 2. godine???? Confused


to bi znacilo da ako padnes jedan predmet nemres upisat semestar...
Ak si prosla samo em i la, moj prijedlog je da upises neki drugi fax


znam zasto nisam prosla ovo sto san tribala i zato cu se sada malo drugacije organizirati i necu odustati jer mislim da mogu zavrsiti ovaj fakultet bez obzira sto san sad praktički izgubila godinu....
a ti bi triba biti malo ohrabrivati ljude kojima nije pošlo za rukom, a ne ih odgovarati od necega sto vole, a mozda se jednostavno nisu dovoljno potrudili da to riješe....ili se barem suzdrzi "glupih" komentara


mozda je komentar bio malo preostar, ali ima smisla...prva godina je neusporedivo laksa, pogotovo prvi semestar...ako mislis da to mozes pohvatati bez vecih problema, onda ok...go for it! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
niveus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2009. (16:12:58)
Postovi: (5E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 15:52 sub, 13. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam položenu linearnu i analizu, mogu upisat samo analizu pa me zanima trebam li ići na studomat ili odmah u referadu, jer mogu upisat samo analizu 2?

Hvala
Imam položenu linearnu i analizu, mogu upisat samo analizu pa me zanima trebam li ići na studomat ili odmah u referadu, jer mogu upisat samo analizu 2?

Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 16:00 sub, 13. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mozes odmah [url=https://www.isvu.hr/studomat/aplikacija/]ovdje[/url] upisati godinu i tokom sl. tjedna predati index na referadu.
Mozes odmah ovdje upisati godinu i tokom sl. tjedna predati index na referadu.



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
niveus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2009. (16:12:58)
Postovi: (5E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 16:30 sub, 13. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Upisat godinu, zašto?
Upisat godinu, zašto?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 17:12 sub, 13. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Omaklo mi se :whistle2: , mislio sam "upisati semestar". :D
Omaklo mi se Whistle , mislio sam "upisati semestar". Very Happy



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
gramzon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 07. 2009. (20:11:44)
Postovi: (3B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 19:37 sub, 13. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

nevermind
nevermind


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4
Stranica 4 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan