Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Šokantna vijest...
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 8:16 pet, 10. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://www.vecernji-list.hr/newsroom/blackchronicle/307769/index.do
http://www.vecernji-list.hr/newsroom/blackchronicle/307769/index.do



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
hermione
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2003. (10:50:57)
Postovi: (152)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 8:35 pet, 10. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

U danasnjem Jutarnjem listu ima mnogo podrobnijih stvari...Za najeziti se...A i sutra ce biti nastavak Pinkijeve price......Uzas.....
U danasnjem Jutarnjem listu ima mnogo podrobnijih stvari...Za najeziti se...A i sutra ce biti nastavak Pinkijeve price......Uzas.....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 9:40 pet, 10. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znači li to sve da je to ipak istina?

Ne znam za vas, al ja sam se ipak nadala... da nije... da je namještaljka...
Znači li to sve da je to ipak istina?

Ne znam za vas, al ja sam se ipak nadala... da nije... da je namještaljka...



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 10:11 pet, 10. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovako ovo sto pise u vecernjem me bas zgrazalo.

Ali ovo je laz:

[quote]Djeca iz Luga prosjače na samoborskom kolodvoru
Pojedini štićenici Centra za odgoj Lug prosjače po samoborskom kolodvoru i po kioscima. Tako smo, primjerice, jučer zatekli jednog štićenika, čiji roditelji žive u okolici Samobora, kako na kiosku prosjači novac od prodavačice. Dajte mi, molim vas, novac mi treba za kartu kazao je. Prodavačica mu je dala kovanicu od pet kuna koju je dječak uzeo i počeo glancati rukavom košulje. Kada dobijemo takvu informaciju, reagiramo, ali ne možemo im zabraniti izlaske istaknuo je ravnatelj Štuka.
[/quote]


Ja se svaki dan nalazim na samobroskom kolodvoru i nikada nikoga nisam vidla da prosi posebno ne djecu iz Luga a njih vjerujte nije tesko za prepoznat.

A sad me zanima sto ce biti s profeosrom kao njegovim statusom na fakultetu jel on jos uvijek zaposlenik ovog sveucilista, jel dobio otkaz?
:cry: :cry: :cry: :cry: :( :( :roll:
ovako ovo sto pise u vecernjem me bas zgrazalo.

Ali ovo je laz:

Citat:
Djeca iz Luga prosjače na samoborskom kolodvoru
Pojedini štićenici Centra za odgoj Lug prosjače po samoborskom kolodvoru i po kioscima. Tako smo, primjerice, jučer zatekli jednog štićenika, čiji roditelji žive u okolici Samobora, kako na kiosku prosjači novac od prodavačice. Dajte mi, molim vas, novac mi treba za kartu kazao je. Prodavačica mu je dala kovanicu od pet kuna koju je dječak uzeo i počeo glancati rukavom košulje. Kada dobijemo takvu informaciju, reagiramo, ali ne možemo im zabraniti izlaske istaknuo je ravnatelj Štuka.



Ja se svaki dan nalazim na samobroskom kolodvoru i nikada nikoga nisam vidla da prosi posebno ne djecu iz Luga a njih vjerujte nije tesko za prepoznat.

A sad me zanima sto ce biti s profeosrom kao njegovim statusom na fakultetu jel on jos uvijek zaposlenik ovog sveucilista, jel dobio otkaz?
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Rolling Eyes



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 10:35 pet, 10. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma sada ce sve biti jasno, poznato, sigurno, a nitko se nece zapitati otkuda te informacije! Meni je zao samo to sto se PMF povlaci po novinama zbog studentskog zbora, a kao da to nije dovoljno, onda se uplete i ovakva stvar. Nazalost, ljudi odmah etiketiraju cijelu matematiku kao takvu, a i cijeli PMF kao da je takav. "Kako su mogli pustiti takvog covjeka da radi s jadnim studentima?!" To je ono sto mene najvise smeta (a posotji i mogucnost da covjek nije kriv i da je cijela stvar prenapuhana, a ljaga s njegovog imena i s fakulteta se nece tako lako maknuti). :evil:
Ma sada ce sve biti jasno, poznato, sigurno, a nitko se nece zapitati otkuda te informacije! Meni je zao samo to sto se PMF povlaci po novinama zbog studentskog zbora, a kao da to nije dovoljno, onda se uplete i ovakva stvar. Nazalost, ljudi odmah etiketiraju cijelu matematiku kao takvu, a i cijeli PMF kao da je takav. "Kako su mogli pustiti takvog covjeka da radi s jadnim studentima?!" To je ono sto mene najvise smeta (a posotji i mogucnost da covjek nije kriv i da je cijela stvar prenapuhana, a ljaga s njegovog imena i s fakulteta se nece tako lako maknuti). Evil or Very Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 10:40 pet, 10. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Po meni to sve treba istjerat na vidjelo. Sjetite se samo koliko se bunite na crkvu kad zataškava takve stvari. Dobro je da se o tome piše. Mišljenja sam da se takve stvari ne smiju nikako zataškavati. Ako je kriv, treba ga tako i tretirati bez obzira na ugled koji je stjecao tijekom godina.
To sve, naravno, ako se dokaže da je kriv. [size=18]Al ne prije![/size] A sve upućuje na ovo prvo...
Po meni to sve treba istjerat na vidjelo. Sjetite se samo koliko se bunite na crkvu kad zataškava takve stvari. Dobro je da se o tome piše. Mišljenja sam da se takve stvari ne smiju nikako zataškavati. Ako je kriv, treba ga tako i tretirati bez obzira na ugled koji je stjecao tijekom godina.
To sve, naravno, ako se dokaže da je kriv. Al ne prije! A sve upućuje na ovo prvo...



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 10:40 pet, 10. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bnikola"]"Kako su mogli pustiti takvog covjeka da radi s jadnim studentima?!" [/quote]


Da se znalo kakav je on (ako je takav) sigurno ne bi radio sa studentima.Ne razumijem zasto iz ovog pitanja odmah ides kao da su svi profesori ovog sveucilista znali za ovo..... :cry: :roll:
bnikola (napisa):
"Kako su mogli pustiti takvog covjeka da radi s jadnim studentima?!"



Da se znalo kakav je on (ako je takav) sigurno ne bi radio sa studentima.Ne razumijem zasto iz ovog pitanja odmah ides kao da su svi profesori ovog sveucilista znali za ovo..... Crying or Very sad Rolling Eyes



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 10:49 pet, 10. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]Da se znalo kakav je on (ako je takav) sigurno ne bi radio sa studentima.Ne razumijem zasto iz ovog pitanja odmah ides kao da su svi profesori ovog sveucilista znali za ovo..... :cry: :roll:[/quote]

Mislim da kolega nije govorio ono što on misli, već kako će izgledati reakcija drugih 8) Malo pažljivije čitati :wink:
bily (napisa):
Da se znalo kakav je on (ako je takav) sigurno ne bi radio sa studentima.Ne razumijem zasto iz ovog pitanja odmah ides kao da su svi profesori ovog sveucilista znali za ovo..... Crying or Very sad Rolling Eyes


Mislim da kolega nije govorio ono što on misli, već kako će izgledati reakcija drugih Cool Malo pažljivije čitati Wink



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 11:59 pet, 10. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]A sad me zanima sto ce biti s profeosrom kao njegovim statusom na fakultetu jel on jos uvijek zaposlenik ovog sveucilista, jel dobio otkaz?[/quote]
profesor je suspendiran za vrijeme istraznog i eventualnog kaznenog postupka.
nema komunikacije sa studentima niti koristenja racunarske mreze pmf-mo-a.
bily (napisa):
A sad me zanima sto ce biti s profeosrom kao njegovim statusom na fakultetu jel on jos uvijek zaposlenik ovog sveucilista, jel dobio otkaz?

profesor je suspendiran za vrijeme istraznog i eventualnog kaznenog postupka.
nema komunikacije sa studentima niti koristenja racunarske mreze pmf-mo-a.



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 17:04 sub, 11. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"][quote="bnikola"]"Kako su mogli pustiti takvog covjeka da radi s jadnim studentima?!" [/quote]


Da se znalo kakav je on (ako je takav) sigurno ne bi radio sa studentima.Ne razumijem zasto iz ovog pitanja odmah ides kao da su svi profesori ovog sveucilista znali za ovo..... :cry: :roll:[/quote]

Sorry za nesporazum, ali procitaj recenicu prije. Ne bi stavio pod navodnike da tako mislim! A, osim toga, PMF je i moj fakultet i zasigurno nemam takav stav prema fakultetu, kao ni sveucilistu.
Nemo, hvala na obrani! :)
bily (napisa):
bnikola (napisa):
"Kako su mogli pustiti takvog covjeka da radi s jadnim studentima?!"



Da se znalo kakav je on (ako je takav) sigurno ne bi radio sa studentima.Ne razumijem zasto iz ovog pitanja odmah ides kao da su svi profesori ovog sveucilista znali za ovo..... Crying or Very sad Rolling Eyes


Sorry za nesporazum, ali procitaj recenicu prije. Ne bi stavio pod navodnike da tako mislim! A, osim toga, PMF je i moj fakultet i zasigurno nemam takav stav prema fakultetu, kao ni sveucilistu.
Nemo, hvala na obrani! Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 12:52 pon, 13. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=269823

ok necu reci da branim profeosora ali sad mi vec novinari pomalo idu na zivce...Ponajrpije pratim ovu vijest i gledam kako svaki dan nadu nekog novog kao zrtvu perofesora...
Cekajte malo zar pedofili nisu vecinom pametni ljudi koji jako dobro skrivaju svoje dokaze, nije mi jasno kako je neko tako pametan i da je dokaze odnosno te stvari ostavio u svom kompu, mislim zar nije cinjenica da prvo sto se radi u pretresu to je komp a onda ostale stvari ipak je ovo moderni svijet...

ne kazem da je ovo sve laz ili da je istina ali mi jos uvijek nije jasno kako sad najednom se radi o djeci iz Luga samoborskog a onda to vise nisu djeca iz doma nego su to djeca koja su skitnice i lutalice po glavnom kolodvoru, pitam se samo sto slijedi sutra, mozda se nece radit o nekom djecaku mozda sada nadu neku djevojcicu koja spava po vagonima...

Iskreno meni je zao te djece i zdrazam se zbog toga sto se dogodilo. Ali koliko sam procitala o pedofilima znam da su oni u svojoj psihi na velikom oprezu i da ih je stvarno tesko uhvatit. Imaju visoku inteligenciju, to su samo neke osobine....
Sad se pocinjem pitat jel ima i glupih pedofila..... :roll:

Sve mi je ovo nekako ili napuhano ili mozda uistinu istina.....

Sto vi mislite? :cry:

naravno pod ovim pitanjem ne podrazumijevam da se covijeka optuzi dok mu se ne presudi...ali eto samo me misljenje zanima.....
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=269823

ok necu reci da branim profeosora ali sad mi vec novinari pomalo idu na zivce...Ponajrpije pratim ovu vijest i gledam kako svaki dan nadu nekog novog kao zrtvu perofesora...
Cekajte malo zar pedofili nisu vecinom pametni ljudi koji jako dobro skrivaju svoje dokaze, nije mi jasno kako je neko tako pametan i da je dokaze odnosno te stvari ostavio u svom kompu, mislim zar nije cinjenica da prvo sto se radi u pretresu to je komp a onda ostale stvari ipak je ovo moderni svijet...

ne kazem da je ovo sve laz ili da je istina ali mi jos uvijek nije jasno kako sad najednom se radi o djeci iz Luga samoborskog a onda to vise nisu djeca iz doma nego su to djeca koja su skitnice i lutalice po glavnom kolodvoru, pitam se samo sto slijedi sutra, mozda se nece radit o nekom djecaku mozda sada nadu neku djevojcicu koja spava po vagonima...

Iskreno meni je zao te djece i zdrazam se zbog toga sto se dogodilo. Ali koliko sam procitala o pedofilima znam da su oni u svojoj psihi na velikom oprezu i da ih je stvarno tesko uhvatit. Imaju visoku inteligenciju, to su samo neke osobine....
Sad se pocinjem pitat jel ima i glupih pedofila..... Rolling Eyes

Sve mi je ovo nekako ili napuhano ili mozda uistinu istina.....

Sto vi mislite? Crying or Very sad

naravno pod ovim pitanjem ne podrazumijevam da se covijeka optuzi dok mu se ne presudi...ali eto samo me misljenje zanima.....



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
n0mad
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2004. (12:58:32)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 13:07 pon, 13. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Samo cu spomenuti ovo. Komisija Europske Unije je nedavno objavila kako se divi uspjesima Hrvatske na podrucju slobode govora i slobode medija, te informacijske infrastrukture. Kazu da smo zaista napravili nesto veliko na tim podrucjima.
Medjutim, Europska Unija je, kao glavne greske hrvatske Vlade, kritizirala, medju ostalim, i hrvatski pravni sustav.

Sad, vi izvedite zakljucke -- pouzdavati se u vjerodostojnost hvaljenih hrvatskih medija ili dati sve u ruke uzasnom pravnom sustavu i ocekivati da ce donijeti kvalitetnu presudu?
I takodjer mi se cini, da nije bilo medijske pompe oko ovoga svega, puno manje dokaza i svjedoka bi isplivalo na vidjelo.
Samo cu spomenuti ovo. Komisija Europske Unije je nedavno objavila kako se divi uspjesima Hrvatske na podrucju slobode govora i slobode medija, te informacijske infrastrukture. Kazu da smo zaista napravili nesto veliko na tim podrucjima.
Medjutim, Europska Unija je, kao glavne greske hrvatske Vlade, kritizirala, medju ostalim, i hrvatski pravni sustav.

Sad, vi izvedite zakljucke -- pouzdavati se u vjerodostojnost hvaljenih hrvatskih medija ili dati sve u ruke uzasnom pravnom sustavu i ocekivati da ce donijeti kvalitetnu presudu?
I takodjer mi se cini, da nije bilo medijske pompe oko ovoga svega, puno manje dokaza i svjedoka bi isplivalo na vidjelo.



_________________
Sig pobrisan by Admin zbog krsenja Pravila... hehe, fair enough Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 19:03 pon, 13. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

sada u vjestima na novoj tv u 19h gost je bio stanoviti pinky! pored svega sto je izjavio da se prostituirao za novac od djetinjstva, naveo je puno ime i prezime prof. na nacionalnoj televiziji i rekao da mu je on prijetio vatrenim oruzjem!!!! ja se ne sjecam da li je kod pretresa stana nadjeno vatreno oruzje, jer mi se sve vise i vise cini da mu je mali smjestio zbog toga sto je ovaj njega optuzio zbog necega nedavno! malo se lik i cinicno smijao, ali mozda mu je bilo neugodno pa nije znao kako da reagira!
sada u vjestima na novoj tv u 19h gost je bio stanoviti pinky! pored svega sto je izjavio da se prostituirao za novac od djetinjstva, naveo je puno ime i prezime prof. na nacionalnoj televiziji i rekao da mu je on prijetio vatrenim oruzjem!!!! ja se ne sjecam da li je kod pretresa stana nadjeno vatreno oruzje, jer mi se sve vise i vise cini da mu je mali smjestio zbog toga sto je ovaj njega optuzio zbog necega nedavno! malo se lik i cinicno smijao, ali mozda mu je bilo neugodno pa nije znao kako da reagira!



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 8:49 uto, 14. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo, ovo sam sada vidio. [url=http://www.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=2859285C2863285E2863285A28582858285D2863288B2893286328632859285C285E285F2858285D28632863286328592863U]Novi list[/url]. Stvarno mi je jako sumnjivo da su glavni svjedoci u popravnom domu i da ih se dovodi u lisicama... No dobro. Tu se spominje i mogucnost da je profesoru namjesteno (kako on kaze).
Evo, ovo sam sada vidio. Novi list. Stvarno mi je jako sumnjivo da su glavni svjedoci u popravnom domu i da ih se dovodi u lisicama... No dobro. Tu se spominje i mogucnost da je profesoru namjesteno (kako on kaze).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:02 uto, 14. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja ne vjerujem da mu je to namješteno. Pa tko bi od tih klinaca kaj spavaju po domovima i kolodvoru bio u stanju ubaciti one filmove u kompjuter? Takvi kompjuter ne znaju ni upaliti.
Ja ne vjerujem da mu je to namješteno. Pa tko bi od tih klinaca kaj spavaju po domovima i kolodvoru bio u stanju ubaciti one filmove u kompjuter? Takvi kompjuter ne znaju ni upaliti.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 10:22 uto, 14. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crni"]Ja ne vjerujem da mu je to namješteno. Pa tko bi od tih klinaca kaj spavaju po domovima i kolodvoru bio u stanju ubaciti one filmove u kompjuter? Takvi kompjuter ne znaju ni upaliti.[/quote]


reci cu samo na ovo to neznas jer ja smatram da ti ljudi nisu glupi.Imaju oni slame u glavi makar oni koji zive u Lugu Samoborskom.
Znaci ako znaju upalit komp onda znaju i osnove....
Ali naravno to je samo jedna strana postoji i druga a to da je sve ovo mozda istina..... :roll:
Vidjet cemo kako tece istraga dalje..... :cry: :roll:
Crni (napisa):
Ja ne vjerujem da mu je to namješteno. Pa tko bi od tih klinaca kaj spavaju po domovima i kolodvoru bio u stanju ubaciti one filmove u kompjuter? Takvi kompjuter ne znaju ni upaliti.



reci cu samo na ovo to neznas jer ja smatram da ti ljudi nisu glupi.Imaju oni slame u glavi makar oni koji zive u Lugu Samoborskom.
Znaci ako znaju upalit komp onda znaju i osnove....
Ali naravno to je samo jedna strana postoji i druga a to da je sve ovo mozda istina..... Rolling Eyes
Vidjet cemo kako tece istraga dalje..... Crying or Very sad Rolling Eyes



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:27 uto, 14. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Previse je tu nejasnoca. :? Recimo, [url=http://www.vecernji-list.hr/newsroom/news/croatia/310618/index.do]slican clanak u [i]Vecernjaku[/i][/url] - jedan svjedok tvrdi da su svi bili goli, drugi da se on nije skidao; jedan kaze da su trojica muskaraca bili u stanu kad su ovi dosli, a drugi da su dvojica muskaraca dosli naknadno... :roll:

Inace, volio bih da me netko uputi na clanak gdje se spominje da je nesto [b]nadjeno[/b] na kompjuteru. :-s Naime, informacija koja potice s Odjela je "[i]Bila je policija, pretrazili su profesorovo racunalo i [b]nisu nasli nista[/b].[/i]". :) Informacija koja je, na osnovu toga, dosla u novine, kaze "[i]Policija je pretrazivala i profesorovo racunalo, u potrazi za pedofilskim materijalom.[/i]". :shock: Toliko o objektivnom izvjestavanju. :evil:

Prije nego netko povuce argument da je optuzen (i) za dilanje maloljetnicke (AFAIK, ne i djecje) pornografije, podsjecam da je covjek nevin dok se ne dokaze suprotno! :prodike: Sjetimo se samo opce pompe i napada na M.Jacksona koji je bas jucer [url=http://www.index.hr/clanak.aspx?id=269954]oslobodjen svih optuzbi[/url] (nakon sto je kljucni svjedok vise puta uhvacen u lazi, a otkriveno je i da se njegova majka vec prije financirala slicnim tuzbama). :|
Previse je tu nejasnoca. Confused Recimo, slican clanak u Vecernjaku - jedan svjedok tvrdi da su svi bili goli, drugi da se on nije skidao; jedan kaze da su trojica muskaraca bili u stanu kad su ovi dosli, a drugi da su dvojica muskaraca dosli naknadno... Rolling Eyes

Inace, volio bih da me netko uputi na clanak gdje se spominje da je nesto nadjeno na kompjuteru. Eh? Naime, informacija koja potice s Odjela je "Bila je policija, pretrazili su profesorovo racunalo i nisu nasli nista.". Smile Informacija koja je, na osnovu toga, dosla u novine, kaze "Policija je pretrazivala i profesorovo racunalo, u potrazi za pedofilskim materijalom.". Shocked Toliko o objektivnom izvjestavanju. Evil or Very Mad

Prije nego netko povuce argument da je optuzen (i) za dilanje maloljetnicke (AFAIK, ne i djecje) pornografije, podsjecam da je covjek nevin dok se ne dokaze suprotno! Drzim prodike Sjetimo se samo opce pompe i napada na M.Jacksona koji je bas jucer oslobodjen svih optuzbi (nakon sto je kljucni svjedok vise puta uhvacen u lazi, a otkriveno je i da se njegova majka vec prije financirala slicnim tuzbama). Neutral



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:12 uto, 14. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Svaka priča ima više strana, kako se profesor brani šutnjom (što je njegovo pravo) radi si medvjeđu uslugu... U svakom sučaju ima pravo na pošteno suđenje. Također mislim da bi sliku i puno ime i prezime trebalo objaviti tek nakon što se dokaže eventualna krivnja.. Mislim da roditelji imaju pravo znat ko im je susjed
Svaka priča ima više strana, kako se profesor brani šutnjom (što je njegovo pravo) radi si medvjeđu uslugu... U svakom sučaju ima pravo na pošteno suđenje. Također mislim da bi sliku i puno ime i prezime trebalo objaviti tek nakon što se dokaže eventualna krivnja.. Mislim da roditelji imaju pravo znat ko im je susjed



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:18 uto, 14. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Saf"]Svaka priča ima više strana, kako se profesor brani šutnjom (što je njegovo pravo) radi si medvjeđu uslugu...[/quote]

[quote="[url=http://www.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=2859285C2863285E2863285A28582858285D2863288B2893286328632859285C285E285F2858285D28632863286328592863U]Novi list[/url]"]On i dalje tvrdi kako mu je sve ovo namješteno i to od skupine mladića iz domova koji žive nastranim životom.[/quote]

Cini mi se da se ipak ne brani sutnjom... :?

[quote="Saf"]U svakom sučaju ima pravo na pošteno suđenje. Također mislim da bi sliku i puno ime i prezime trebalo objaviti tek nakon što se dokaže eventualna krivnja.. Mislim da roditelji imaju pravo znat ko im je susjed[/quote]

Prema zakonu, sudjenje je javno, pa se onda valjda i tada moze objaviti ime. :? No, ja osobno preferiram da ne izlijecemo s prozivakama, iako vec i vrapci znaju o kome je rijec. 8)

No, nije u redu da pisu "[i]...pedofil D.V....[/i]"; moze eventualno biti "[i]...D.V., [b]optuzen[/b] za pedofiliju...[/i]" ili "[i]...[b]navodni[/b] pedofil D.V....[/i]" ili nesto slicno. :|
Saf (napisa):
Svaka priča ima više strana, kako se profesor brani šutnjom (što je njegovo pravo) radi si medvjeđu uslugu...


Novi list (napisa):
On i dalje tvrdi kako mu je sve ovo namješteno i to od skupine mladića iz domova koji žive nastranim životom.


Cini mi se da se ipak ne brani sutnjom... Confused

Saf (napisa):
U svakom sučaju ima pravo na pošteno suđenje. Također mislim da bi sliku i puno ime i prezime trebalo objaviti tek nakon što se dokaže eventualna krivnja.. Mislim da roditelji imaju pravo znat ko im je susjed


Prema zakonu, sudjenje je javno, pa se onda valjda i tada moze objaviti ime. Confused No, ja osobno preferiram da ne izlijecemo s prozivakama, iako vec i vrapci znaju o kome je rijec. Cool

No, nije u redu da pisu "...pedofil D.V...."; moze eventualno biti "...D.V., optuzen za pedofiliju..." ili "...navodni pedofil D.V...." ili nesto slicno. Neutral



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
PIPboy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2005. (00:10:07)
Postovi: (F5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 3
Lokacija: Vault 13

PostPostano: 18:42 uto, 14. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

:shock: Nadam sa da nije istina ovo sto pise u vecernjem od 13.6.2005. :blueshock:

Da ti pozli. :x
Shocked Nadam sa da nije istina ovo sto pise u vecernjem od 13.6.2005. Disaster!!!

Da ti pozli. Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Stranica 4 / 8.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan