Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Drugi tradicionalni izlet, 11.10.2003
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 11:49 sri, 8. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Nisam uspio naci sliku Vjesnikovog nebodera :cry: ali to je velika narandjasto-crvena (sa puno smedjeg) zgradurina.[/quote]

Dodje Mujo u Zagreb, prolazi kraj Vjesnikovog nebodera...

[quote="Mujo"]Kakav ogroman kiosk... :shock: [/quote]

Sto se tice vremena polaska rekao bih da 10 nije prekasno, osim ako se planira neka dodatna setnja. Ako se do doma pod Okicem stigne tek u 12, jos ima vremena za otic gore (cca. 30 min tamo i nazad), pojest nesto u domu, popesti se na Pljesivicu i vratiti nazad prije mraka. Barba Poljak kaze da hodanja od Okica do vrha Pljesivice ima sat i po, mislim da je nama trebalo malo vise od sat vremena. Nosenje klope je opcionalno, jer se u domu moze fino papati. Nije na odmet nositi vodu (litra Jamnice u domu je cca. 10kn).
vsego (napisa):
Nisam uspio naci sliku Vjesnikovog nebodera Crying or Very sad ali to je velika narandjasto-crvena (sa puno smedjeg) zgradurina.


Dodje Mujo u Zagreb, prolazi kraj Vjesnikovog nebodera...

Mujo (napisa):
Kakav ogroman kiosk... Shocked


Sto se tice vremena polaska rekao bih da 10 nije prekasno, osim ako se planira neka dodatna setnja. Ako se do doma pod Okicem stigne tek u 12, jos ima vremena za otic gore (cca. 30 min tamo i nazad), pojest nesto u domu, popesti se na Pljesivicu i vratiti nazad prije mraka. Barba Poljak kaze da hodanja od Okica do vrha Pljesivice ima sat i po, mislim da je nama trebalo malo vise od sat vremena. Nosenje klope je opcionalno, jer se u domu moze fino papati. Nije na odmet nositi vodu (litra Jamnice u domu je cca. 10kn).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:43 sri, 8. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Jack"]Samo moram kupiti novi akumulator, da ne bi i pokraj mog autića stavljao smajlije :lol:[/quote]

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

:shocked!: :shocked!: :shocked!: :shocked!: :shocked!:

Pa ti imas rel. novog Clia, ne?!

[quote="krcko"]Sto se tice vremena polaska rekao bih da 10 nije prekasno, osim ako se planira neka dodatna setnja.[/quote]

Meni se cini da bi moglo biti solidno prehladno ako tamo dodjemo prerano. :(

Ne znam, izjasnite se. Za sada su dvoje za 9 (nenad i anamari) i dvoje za 10 (krcko i ja). Ostali?

[quote="anamari"]Htjele bih samo pitati iskusnije, kakvu odjecu i obucu da ponesem? Tenisice, cizme, trenirku, koliko debelu jaknu i to?[/quote]

Ja cu se toplo obuci, ali po principu "kratki rukavi i na njih dugi" dako da duge mogu skinuti ako bude prevruce. Na to ide jakna, vjerojatno obicni Jeans; nista pretoplo.

Hodanje hoce zagrijati covjeka. 8)

Jasno, ovisi i koliko si zimogrozljiva... ;)

P.S. Ja nisam bas "iskusniji". To su nenad i krcko...
Jack (napisa):
Samo moram kupiti novi akumulator, da ne bi i pokraj mog autića stavljao smajlije Laughing


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

#Shocked #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked

Pa ti imas rel. novog Clia, ne?!

krcko (napisa):
Sto se tice vremena polaska rekao bih da 10 nije prekasno, osim ako se planira neka dodatna setnja.


Meni se cini da bi moglo biti solidno prehladno ako tamo dodjemo prerano. Sad

Ne znam, izjasnite se. Za sada su dvoje za 9 (nenad i anamari) i dvoje za 10 (krcko i ja). Ostali?

anamari (napisa):
Htjele bih samo pitati iskusnije, kakvu odjecu i obucu da ponesem? Tenisice, cizme, trenirku, koliko debelu jaknu i to?


Ja cu se toplo obuci, ali po principu "kratki rukavi i na njih dugi" dako da duge mogu skinuti ako bude prevruce. Na to ide jakna, vjerojatno obicni Jeans; nista pretoplo.

Hodanje hoce zagrijati covjeka. Cool

Jasno, ovisi i koliko si zimogrozljiva... Wink

P.S. Ja nisam bas "iskusniji". To su nenad i krcko...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 13:58 sri, 8. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam spavalica
uostalom, ocekivati je toplije vrijeme kasnije... a i zimogrozna sam... prema tome, 10tki ide moj glas :mrgreen:
ja sam spavalica
uostalom, ocekivati je toplije vrijeme kasnije... a i zimogrozna sam... prema tome, 10tki ide moj glas Mr. Green



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
nenad
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 08. 10. 2002. (14:08:30)
Postovi: (354)16
Sarma = la pohva - posuda
92 = 106 - 14

PostPostano: 14:26 sri, 8. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za obuću: tko ima, neka ponese gojzerice. U tenisicama se zna klizati.
Naravno, ozbiljni ponesu još tenisice rezerve (u ruksaku, ili barem za auto na povratku :-)

Odjeća: poslušajte prognozu, ipak ne idemo iznad 1000 m. Jakna/šuškavac/kabanica je dobra i protiv moguće kišice, a i protiv vjetra (ako je ispod topla vesta).

Na Okić se može popeti i zahtjevnijom stazom (stijene, sajle, ...), pa treba i malo više vremena. Do Plješivice se može malo i pogriješiti put, šumari su ljetos probijali neke nove ceste, ... Dakle, ako se ide do Plješivice, ima se bar tri sata hodati prije nego li se sjedne. Toplije će biti ako se nadjemo u 9, u 11 smo tamo, i u 2 popodne sjednemo - nego li sat kasnije.

Moje planinarsko iskustvo mi govori da se obično planira preoptimistično, a društvo se uvijek još malo zadrži (da vidimo još jedan krug kako će ovaj letjeti, ili još poneka fotografija, ...).

- N.
Za obuću: tko ima, neka ponese gojzerice. U tenisicama se zna klizati.
Naravno, ozbiljni ponesu još tenisice rezerve (u ruksaku, ili barem za auto na povratku Smile

Odjeća: poslušajte prognozu, ipak ne idemo iznad 1000 m. Jakna/šuškavac/kabanica je dobra i protiv moguće kišice, a i protiv vjetra (ako je ispod topla vesta).

Na Okić se može popeti i zahtjevnijom stazom (stijene, sajle, ...), pa treba i malo više vremena. Do Plješivice se može malo i pogriješiti put, šumari su ljetos probijali neke nove ceste, ... Dakle, ako se ide do Plješivice, ima se bar tri sata hodati prije nego li se sjedne. Toplije će biti ako se nadjemo u 9, u 11 smo tamo, i u 2 popodne sjednemo - nego li sat kasnije.

Moje planinarsko iskustvo mi govori da se obično planira preoptimistično, a društvo se uvijek još malo zadrži (da vidimo još jedan krug kako će ovaj letjeti, ili još poneka fotografija, ...).

- N.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 16:17 sri, 8. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Ne znam, izjasnite se. Za sada su dvoje za 9 (nenad i anamari) i dvoje za 10 (krcko i ja). Ostali?[/quote]Ja ću do 2 ujutro slušati [i]Boško Petrović trio[/i] u BP clubu, tak da bi mi pasalo kasnije, ali se slažem s Nenadom da bi bilo bolje u 9. Kak odlučite tak bum došel.

[quote="anamari"]Ja nemam iskustva s planinarenjem, a moji polasci inace ovise o busevima ili tati, ali mi se isto ovo cini malo kasno.

Htjele bih samo pitati iskusnije, kakvu odjecu i obucu da ponesem? Tenisice, cizme, trenirku, koliko debelu jaknu i to? Hranu? Pice?[/quote]

Što se odjeće tiče, bolje se osigurati, pa uzeti previše rezervne, nego se smrzavati ili kuhati u predebelom. Ja ću furati svoj back-pack i imat ću SVE 8) , kabanicu, šuškavac, tenke za trčanje po livadi, kratku majcu, tanku dugu majcu, debelu dugu majcu, vodu (litru, u domu se napuni flasHa pa imas i za dolje), senGviče, [b]FRIZBI[/b] :lol: !
Da, oni s dugom kosom bi si mogli ponjet neku kapu, šuma je puna kukaca, krpelji i tak toga...

Ima netko rekete za badminton?

Ako će padati kiša koji dan prije, onda bi mogli (morali) naići na blato tu i tamo, pa bi trebalo imati izdržljivu obuću (koju nije šteta zablatiti).
vsego (napisa):
Ne znam, izjasnite se. Za sada su dvoje za 9 (nenad i anamari) i dvoje za 10 (krcko i ja). Ostali?
Ja ću do 2 ujutro slušati Boško Petrović trio u BP clubu, tak da bi mi pasalo kasnije, ali se slažem s Nenadom da bi bilo bolje u 9. Kak odlučite tak bum došel.

anamari (napisa):
Ja nemam iskustva s planinarenjem, a moji polasci inace ovise o busevima ili tati, ali mi se isto ovo cini malo kasno.

Htjele bih samo pitati iskusnije, kakvu odjecu i obucu da ponesem? Tenisice, cizme, trenirku, koliko debelu jaknu i to? Hranu? Pice?


Što se odjeće tiče, bolje se osigurati, pa uzeti previše rezervne, nego se smrzavati ili kuhati u predebelom. Ja ću furati svoj back-pack i imat ću SVE Cool , kabanicu, šuškavac, tenke za trčanje po livadi, kratku majcu, tanku dugu majcu, debelu dugu majcu, vodu (litru, u domu se napuni flasHa pa imas i za dolje), senGviče, FRIZBI Laughing !
Da, oni s dugom kosom bi si mogli ponjet neku kapu, šuma je puna kukaca, krpelji i tak toga...

Ima netko rekete za badminton?

Ako će padati kiša koji dan prije, onda bi mogli (morali) naići na blato tu i tamo, pa bi trebalo imati izdržljivu obuću (koju nije šteta zablatiti).



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 19:00 sri, 8. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nedavno sam saznla da se ovaj vikend održava planinarski križni put po Samoborskom gorju. Nekada sa i ja to išla, ali ovaj put mi termin ne paše. Hoda se 2 dana, spava se u vrećama na podu neke škole ili dvorane. Ovaj put kreće se od planinarskog doma Sv. Bernarda na Velikom Lovniku.

To pišem iz razloga, ako naletite na grupicu od par stotina do tisuću-dvije ljudi kako planinare, da se ne iznenadite. Možete im se i priključiti :-)
Nedavno sam saznla da se ovaj vikend održava planinarski križni put po Samoborskom gorju. Nekada sa i ja to išla, ali ovaj put mi termin ne paše. Hoda se 2 dana, spava se u vrećama na podu neke škole ili dvorane. Ovaj put kreće se od planinarskog doma Sv. Bernarda na Velikom Lovniku.

To pišem iz razloga, ako naletite na grupicu od par stotina do tisuću-dvije ljudi kako planinare, da se ne iznenadite. Možete im se i priključiti Smile



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
hexy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2002. (09:39:35)
Postovi: (8A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 22:46 čet, 9. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja predlazem da odemo ravno u Medvedgrad, pa se mozemo naći ispred njega :)
Malo je prehladno za lutanje po šumi, a i još ne znam da li imam vožnju u sub....
Ja predlazem da odemo ravno u Medvedgrad, pa se mozemo naći ispred njega Smile
Malo je prehladno za lutanje po šumi, a i još ne znam da li imam vožnju u sub....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:58 pet, 10. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hexy"]Ja predlazem da odemo ravno u Medvedgrad, pa se mozemo naći ispred njega :)
Malo je prehladno za lutanje po šumi, a i još ne znam da li imam vožnju u sub....[/quote]

Njaaaah... Danas su na prognozi rekli "[i]Toplije[/i]", sto god to znacilo... :lol:

Daklem, sastanak je u 9:00 tamo pred Cvijetnim. Mislim da je ok da ne kasnite vise od akademske cetvrti. ;)

Ako ima prigovora na ikoji dio dogovora, molim to rijesite na vrijeme, da stignemo postati zakljucke ovdje. :D

Nadam se da se vidimo!

P.S. Zna li itko (od onih koji idu) doci do Okica? :roll: :? :shock: Pliiiiiiiz! :D
hexy (napisa):
Ja predlazem da odemo ravno u Medvedgrad, pa se mozemo naći ispred njega Smile
Malo je prehladno za lutanje po šumi, a i još ne znam da li imam vožnju u sub....


Njaaaah... Danas su na prognozi rekli "Toplije", sto god to znacilo... Laughing

Daklem, sastanak je u 9:00 tamo pred Cvijetnim. Mislim da je ok da ne kasnite vise od akademske cetvrti. Wink

Ako ima prigovora na ikoji dio dogovora, molim to rijesite na vrijeme, da stignemo postati zakljucke ovdje. Very Happy

Nadam se da se vidimo!

P.S. Zna li itko (od onih koji idu) doci do Okica? Rolling Eyes Confused Shocked Pliiiiiiiz! Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 1:12 pet, 10. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moram se ispričati od ovog izleta :(:(
Nisam baš do sad nešto dobro naučio (iako jesam učio) i nemerem si priuštit da izgubim subotu i dosta sati sna, nažalost.

Tak mi je sad žao kaj nemrem ić zbog glupog ispita....
Moram se ispričati od ovog izleta SadSad
Nisam baš do sad nešto dobro naučio (iako jesam učio) i nemerem si priuštit da izgubim subotu i dosta sati sna, nažalost.

Tak mi je sad žao kaj nemrem ić zbog glupog ispita....



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 12:42 pet, 10. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Daklem, sastanak je u 9:00 tamo pred Cvijetnim. Mislim da je ok da ne kasnite vise od akademske cetvrti. ;)

Ako ima prigovora na ikoji dio dogovora, molim to rijesite na vrijeme, da stignemo postati zakljucke ovdje. :D

Nadam se da se vidimo!

P.S. Zna li itko (od onih koji idu) doci do Okica? :roll: :? :shock: Pliiiiiiiz! :D[/quote]Vidimo se!
Ja sam vec bio gore, al se vise nis ne sjecam. Pa idemo po planinarskom putu koji je označen, samo trebamo dobro čitati oznake...
vsego (napisa):
Daklem, sastanak je u 9:00 tamo pred Cvijetnim. Mislim da je ok da ne kasnite vise od akademske cetvrti. Wink

Ako ima prigovora na ikoji dio dogovora, molim to rijesite na vrijeme, da stignemo postati zakljucke ovdje. Very Happy

Nadam se da se vidimo!

P.S. Zna li itko (od onih koji idu) doci do Okica? Rolling Eyes Confused Shocked Pliiiiiiiz! Very Happy
Vidimo se!
Ja sam vec bio gore, al se vise nis ne sjecam. Pa idemo po planinarskom putu koji je označen, samo trebamo dobro čitati oznake...



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:57 pet, 10. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]Ja sam vec bio gore, al se vise nis ne sjecam. Pa idemo po planinarskom putu koji je označen, samo trebamo dobro čitati oznake...[/quote]

Da, ali treba doci [b]od Cvijetnog[/b] do planinarskog puta, ne? :roll:

Poslao mi je Krcko nekakve upute. Nadam se da se necemo jako pogubiti... :D

P.S. C'Tebo opet bojkotira... :cry: Vadi se na fiziku, a zapravo mu je otpao kotac s auta... :verytwisted:
steelworker (napisa):
Ja sam vec bio gore, al se vise nis ne sjecam. Pa idemo po planinarskom putu koji je označen, samo trebamo dobro čitati oznake...


Da, ali treba doci od Cvijetnog do planinarskog puta, ne? Rolling Eyes

Poslao mi je Krcko nekakve upute. Nadam se da se necemo jako pogubiti... Very Happy

P.S. C'Tebo opet bojkotira... Crying or Very sad Vadi se na fiziku, a zapravo mu je otpao kotac s auta... Very twisted



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:10 pet, 10. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

eto ispada da i ja opet bojkotiram... :scrambleup: ali malo prije se vratih od doktora sa temperaturom oko 38.5, hunjavicom i sva se tresem od zime.... :cry: :cry:
lijepo se provedite 8) (u to uopce ne sumnjam) i nadam se da ce biti treca sreca tj. da cu se pojavit na trecem izletu ili cemu vec.... :wink:
eto ispada da i ja opet bojkotiram... #Scramble ali malo prije se vratih od doktora sa temperaturom oko 38.5, hunjavicom i sva se tresem od zime.... Crying or Very sad Crying or Very sad
lijepo se provedite Cool (u to uopce ne sumnjam) i nadam se da ce biti treca sreca tj. da cu se pojavit na trecem izletu ili cemu vec.... Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
anamari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2003. (13:05:12)
Postovi: (E1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 6
Lokacija: Here, there, everywhere...

PostPostano: 19:17 pet, 10. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

I ja krecem Asteeinim i C'Tebinim stopama, al je moj razlog mnogo prizemniji: ne mogu odoljeti ponudi urbane zabave ovaj vikend. Al zato saljem zamjenu, pridruzit ce vam se 3 moje kolegice: Mirela, Dolores i Ivana.
Lijepo se provedite.
I ja krecem Asteeinim i C'Tebinim stopama, al je moj razlog mnogo prizemniji: ne mogu odoljeti ponudi urbane zabave ovaj vikend. Al zato saljem zamjenu, pridruzit ce vam se 3 moje kolegice: Mirela, Dolores i Ivana.
Lijepo se provedite.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:58 pet, 10. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Netko me pitao kad se krece, pa za one kojima je promaklo:

[quote="vsego"][size=24]Daklem, sastanak je u 9:00 tamo pred Cvijetnim.[/size]
Mislim da je ok da ne kasnite vise od akademske cetvrti. ;)[/quote]

Unatoc "dezerterima" (odakle mi samo ta vojnicka terminologija? ;)), nadam se da se nadjemo u povecem broju! 8)

C'Tebi zelim srecu na ispitu, Astrei da ozdravi cim prije, a Anamari da se dobro provede. :D
Netko me pitao kad se krece, pa za one kojima je promaklo:

vsego (napisa):
Daklem, sastanak je u 9:00 tamo pred Cvijetnim.
Mislim da je ok da ne kasnite vise od akademske cetvrti. Wink


Unatoc "dezerterima" (odakle mi samo ta vojnicka terminologija? Wink), nadam se da se nadjemo u povecem broju! Cool

C'Tebi zelim srecu na ispitu, Astrei da ozdravi cim prije, a Anamari da se dobro provede. Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:27 pet, 10. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[url=http://www.rzs-hm.si/napoved/aladin.html]Aladin[/url] kaze da nece biti kise. Mozda tu i tamo neki oblacic, ali suho...
Aladin kaze da nece biti kise. Mozda tu i tamo neki oblacic, ali suho...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:54 pet, 10. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][url=http://www.rzs-hm.si/napoved/aladin.html]Aladin[/url] kaze da nece biti kise. Mozda tu i tamo neki oblacic, ali suho...[/quote]

:shock: Ako ti tako kazes... :?

Evo i [url=http://prognoza.hr/zgsutra_n.html]malo ljudskije verzije[/url] od [url=http://prognoza.hr/prognoze.html]DHMZa[/url]. 8) Ima i [url=http://prognoza.hr/hrsutra_n.html]za cijelu Hrvatsku[/url]. :)

Eh, da, imas i [url=http://klima.hr/suradnja/aladin.html]Aladina za Hrvatsku[/url]... Jako iscrpno, mada meni ne govori puno. :oops:
krcko (napisa):
Aladin kaze da nece biti kise. Mozda tu i tamo neki oblacic, ali suho...


Shocked Ako ti tako kazes... Confused

Evo i malo ljudskije verzije od DHMZa. Cool Ima i za cijelu Hrvatsku. Smile

Eh, da, imas i Aladina za Hrvatsku... Jako iscrpno, mada meni ne govori puno. Embarassed



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hexy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2002. (09:39:35)
Postovi: (8A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 23:00 pet, 10. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na žalost ću morat opet dezertirat i ja:(
Upravo su me obavjestili da sutra dolazi krdo rodbine kod nas i da ja ne mogu nigdje, pa ni do Okića i natrag(?)....
Želim vam lijepo vrijeme, malo blata i dobru zabavu !
Na žalost ću morat opet dezertirat i ja:(
Upravo su me obavjestili da sutra dolazi krdo rodbine kod nas i da ja ne mogu nigdje, pa ni do Okića i natrag(?)....
Želim vam lijepo vrijeme, malo blata i dobru zabavu !


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:26 sub, 11. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]P.S. C'Tebo opet bojkotira... :cry: Vadi se na fiziku, a zapravo mu je otpao kotac s auta... :verytwisted:[/quote]
Samo se ti šali...
Jednom mi je od dve štange što drže kotač otpala jedna (u vožnji, naravno....)

Ali, da se to desilo došo bih pješke....
vsego (napisa):
P.S. C'Tebo opet bojkotira... Crying or Very sad Vadi se na fiziku, a zapravo mu je otpao kotac s auta... Very twisted

Samo se ti šali...
Jednom mi je od dve štange što drže kotač otpala jedna (u vožnji, naravno....)

Ali, da se to desilo došo bih pješke....



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 16:22 sub, 11. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Evo i [url=http://prognoza.hr/zgsutra_n.html]malo ljudskije verzije[/url] od [url=http://prognoza.hr/prognoze.html]DHMZa[/url]. 8) Ima i [url=http://prognoza.hr/hrsutra_n.html]za cijelu Hrvatsku[/url]. :)[/quote]

Problem s ljudskim verzijama je sto su preopcenite. Mene ne zanima kakvo ce vrijeme biti u sjeverozapadnoj Hrvatskoj, nego bas na Okicu.

[quote="vsego"]Eh, da, imas i [url=http://klima.hr/suradnja/aladin.html]Aladina za Hrvatsku[/url]... Jako iscrpno, mada meni ne govori puno. :oops:[/quote]

Nazalost na stranici gdje objavljuju prognoze nema naoblake ([url=http://prognoza.hr/aladin_prognoza.html]ovdje[/url]). Osim toga naviknuo sam se na slovenskog Aladina, slikice su mi ljepse. Btw, naoblaku su fulali, prijepodne je bilo solidno vise od 40%. Bar su pogodili da ce se poslijepodne razvedriti...
vsego (napisa):
Evo i malo ljudskije verzije od DHMZa. Cool Ima i za cijelu Hrvatsku. Smile


Problem s ljudskim verzijama je sto su preopcenite. Mene ne zanima kakvo ce vrijeme biti u sjeverozapadnoj Hrvatskoj, nego bas na Okicu.

vsego (napisa):
Eh, da, imas i Aladina za Hrvatsku... Jako iscrpno, mada meni ne govori puno. Embarassed


Nazalost na stranici gdje objavljuju prognoze nema naoblake (ovdje). Osim toga naviknuo sam se na slovenskog Aladina, slikice su mi ljepse. Btw, naoblaku su fulali, prijepodne je bilo solidno vise od 40%. Bar su pogodili da ce se poslijepodne razvedriti...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 22:45 sub, 11. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[img]http://student.math.hr/~robisorn/plesevica.jpg[/img]

GOTOVO! Došli smo gore, proglasili ga teritorijem Foruma 8) , podigli zastavu, salutirali joj i radili još svašta (ak vas zanima kaj dođite s nama sljedeći put :D ).

[quote="vsego"]... Unatoc "dezerterima" (odakle mi samo ta vojnicka terminologija? ;)) ...[/quote]Da, :grebgreb: ... :lol:
Hmm, mislim da dezerteri trebaju bit sretni što nemamo nešto tipa [i]naredba broj 48[/i]. :twisted:
Zezam se, nadam se da će svi koji se nisu išli gubiti s nama po planinama prizdraviti, izlumpati i ostalo i hopefuly zalutati s nama neki drugi put.


GOTOVO! Došli smo gore, proglasili ga teritorijem Foruma Cool , podigli zastavu, salutirali joj i radili još svašta (ak vas zanima kaj dođite s nama sljedeći put Very Happy ).

vsego (napisa):
... Unatoc "dezerterima" (odakle mi samo ta vojnicka terminologija? Wink) ...
Da, Kotacici rade 100 na sat ... Laughing
Hmm, mislim da dezerteri trebaju bit sretni što nemamo nešto tipa naredba broj 48. Twisted Evil
Zezam se, nadam se da će svi koji se nisu išli gubiti s nama po planinama prizdraviti, izlumpati i ostalo i hopefuly zalutati s nama neki drugi put.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Stranica 4 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan