Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Numeričke metode financijske matematike
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 15:58 pon, 11. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]kod householderovih reflektora, ako radimo kracim postupkom i ne izracunamo eksplicitno matrice H1...Hn, kako na kraju dobijemo Q?[/quote]
moze li netko odgovoriti?
Anonymous (napisa):
kod householderovih reflektora, ako radimo kracim postupkom i ne izracunamo eksplicitno matrice H1...Hn, kako na kraju dobijemo Q?

moze li netko odgovoriti?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 16:10 pon, 11. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel se zna da li ce biti usmeni kod profesora hari ili ce i kod njega vrijediti upis ocjene s pismenog ako je student zadovoljan?hvala
jel se zna da li ce biti usmeni kod profesora hari ili ce i kod njega vrijediti upis ocjene s pismenog ako je student zadovoljan?hvala


[Vrh]
mbarberic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 03. 2007. (19:59:25)
Postovi: (24)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 3

PostPostano: 17:10 pon, 11. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da izreklamiram sutrašnje vježbe. Sutra ćemo, ukoliko će biti vremena, riješiti po jedan zadatak explicitne i implicitne metode i zadatak za Householderove reflektore.

Tako ćete na najjednostavniji mogući način doznati što vas zanima - bez zatrpavanja foruma pitanjima.

Zadaće se ionako predaju do sutra u 20:00 tako da ćete stići riješiti zadaću i nakon vježbi pa mi je poslati na e-mail.

Vidimo se sutra u Pr3 od 14 do 16!!
Da izreklamiram sutrašnje vježbe. Sutra ćemo, ukoliko će biti vremena, riješiti po jedan zadatak explicitne i implicitne metode i zadatak za Householderove reflektore.

Tako ćete na najjednostavniji mogući način doznati što vas zanima - bez zatrpavanja foruma pitanjima.

Zadaće se ionako predaju do sutra u 20:00 tako da ćete stići riješiti zadaću i nakon vježbi pa mi je poslati na e-mail.

Vidimo se sutra u Pr3 od 14 do 16!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nezadovoljni
Gost





PostPostano: 13:43 uto, 12. 6. 2007    Naslov: vjezbe 12.6. Citirajte i odgovorite

"Izreklamirane" vjezbe su bile katastrofa. Zasto asistentica sama nije rjesavala zadatke jasno i citko na ploci i time nam vise pomogla za sutrasnji kolokvij?
"Izreklamirane" vjezbe su bile katastrofa. Zasto asistentica sama nije rjesavala zadatke jasno i citko na ploci i time nam vise pomogla za sutrasnji kolokvij?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 13:46 uto, 12. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma daj, vjezbe su bile bas super :shock:
ma daj, vjezbe su bile bas super Shocked


[Vrh]
Gost






PostPostano: 14:13 uto, 12. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

kad će počet drugi sat??
kad će počet drugi sat??


[Vrh]
Gost






PostPostano: 14:15 uto, 12. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

bok lana
bok lana


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:27 uto, 12. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkred]Ne spammajte.[/color] :evil:
Ne spammajte. Evil or Very Mad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 9:25 sri, 13. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znam da je skoro pa zadnji čas ali molio bih nekoga da mi potvrdi sljedeće:
kod expl/impl metode u prvom koraku tj. za j=0 koristimo samo onaj početni uvjet oblika u(x,0)=nešta a ne rubne uvjete u(-,T)=nešta i u(+,T)=nešta.
Koliko sam vidio u zadacima sa vježbi nekada smo u prvom koraku koristili samo početne a nekada i rubne premda su tada vrijednosti poč. i rubnih uvjeta u rubu bile iste.
Znam da je skoro pa zadnji čas ali molio bih nekoga da mi potvrdi sljedeće:
kod expl/impl metode u prvom koraku tj. za j=0 koristimo samo onaj početni uvjet oblika u(x,0)=nešta a ne rubne uvjete u(-,T)=nešta i u(+,T)=nešta.
Koliko sam vidio u zadacima sa vježbi nekada smo u prvom koraku koristili samo početne a nekada i rubne premda su tada vrijednosti poč. i rubnih uvjeta u rubu bile iste.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 9:43 sri, 13. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tako je, za j=0 koristiš samo početni uvjet u(x,0).
Tako je, za j=0 koristiš samo početni uvjet u(x,0).


[Vrh]
Gost






PostPostano: 12:02 čet, 14. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hoce li mozda rezultati kolokvija biti na internetu? Hvala!
Hoce li mozda rezultati kolokvija biti na internetu? Hvala!


[Vrh]
Gost






PostPostano: 12:09 čet, 14. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Poruka za "nezadovoljne": Da si pratio/la vjezbe umjesto da si surfao/la sigurno bi ti koristilo kao i nama ostalima. Osim toga, asistentica nam je uvelike izasla u susret s time sto je odlucila odrzati te vjezbe, a vas nitko nije tjerao da budete tamo. Ako vam nije koristilo mogli ste slobodno izaci u svakom trenutku!
Poruka za "nezadovoljne": Da si pratio/la vjezbe umjesto da si surfao/la sigurno bi ti koristilo kao i nama ostalima. Osim toga, asistentica nam je uvelike izasla u susret s time sto je odlucila odrzati te vjezbe, a vas nitko nije tjerao da budete tamo. Ako vam nije koristilo mogli ste slobodno izaci u svakom trenutku!


[Vrh]
jelena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 08. 2005. (17:08:55)
Postovi: (18)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:45 čet, 14. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li postoji mogucnost da rezultati budu na netu veceras ili sutra ujutro (dopodne), pa ako smo prosli da ne moramo dolaziti do faksa?
Da li postoji mogucnost da rezultati budu na netu veceras ili sutra ujutro (dopodne), pa ako smo prosli da ne moramo dolaziti do faksa?



_________________
jelena
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Perosito
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 01. 2004. (22:21:16)
Postovi: (7E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 21:36 čet, 14. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam pitao asistenticu na kolokviju i rekla je da ak uspije ispravit na vrijeme da će bit odmah na netu. :D
Ja sam pitao asistenticu na kolokviju i rekla je da ak uspije ispravit na vrijeme da će bit odmah na netu. Very Happy



_________________
Nije sve tako sivo... Kad imaš s nekim otić na pivo Zivili!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mbarberic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 03. 2007. (19:59:25)
Postovi: (24)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 3

PostPostano: 11:36 pet, 15. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Privremene rezultate možete naći na [url]http://web.math.hr/~hyde/nmfm/rezultati.html[/url]
Bodove iz zadaće dodat ću tokom dana.
Privremene rezultate možete naći na http://web.math.hr/~hyde/nmfm/rezultati.html
Bodove iz zadaće dodat ću tokom dana.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:42 pet, 15. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

znaci u ponedjeljak je upis ocjene za one koji su zadovoljni jel tako?
znaci u ponedjeljak je upis ocjene za one koji su zadovoljni jel tako?


[Vrh]
mbarberic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 03. 2007. (19:59:25)
Postovi: (24)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 3

PostPostano: 16:24 pet, 15. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Upisani su i bodovi iz zadaća. Konačne ocjene su na [url]http://web.math.hr/~hyde/nmfm/rezultati.html[/url]
Upisani su i bodovi iz zadaća. Konačne ocjene su na http://web.math.hr/~hyde/nmfm/rezultati.html


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mbarberic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 03. 2007. (19:59:25)
Postovi: (24)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 3

PostPostano: 18:36 sub, 16. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Usmeni iz Numeričkih metoda financijske matematike za studente koji su kolokvirali i žele na prvom roku izaći na ispit održat će se u ponedjeljak 18.06., ali ne u 10:00 nego u [b]11i30[/b].
Usmeni iz Numeričkih metoda financijske matematike za studente koji su kolokvirali i žele na prvom roku izaći na ispit održat će se u ponedjeljak 18.06., ali ne u 10:00 nego u 11i30.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 1:46 ned, 17. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

a hoce li i studenti koji izidu na pismeni na prvom roku biti OSLOBODENI od usmenog????????????
Asistentice, možete li Vi pitati prof, buduci da ne odgovara na mailove....??
Hvala
a hoce li i studenti koji izidu na pismeni na prvom roku biti OSLOBODENI od usmenog????????????
Asistentice, možete li Vi pitati prof, buduci da ne odgovara na mailove....??
Hvala


[Vrh]
blackcat
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 05. 2006. (10:52:32)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:22 ned, 17. 6. 2007    Naslov: upis ocjena Citirajte i odgovorite

od koliko do koliko je u ponedjeljak upis ocjena za studente koji su njome zadovoljni? i ako nismo u mogucnosti doci taj dan, postoji li neki drugi termin u kojem mozemo doci? Hvala! :D
od koliko do koliko je u ponedjeljak upis ocjena za studente koji su njome zadovoljni? i ako nismo u mogucnosti doci taj dan, postoji li neki drugi termin u kojem mozemo doci? Hvala! Very Happy



_________________
mijau...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Stranica 4 / 8.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan