Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

pitanje za 2.zadaču
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Računarski praktikum 1
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ekatarina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2007. (19:22:50)
Postovi: (161)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
30 = 47 - 17

PostPostano: 16:28 uto, 28. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ančice, imam i for, samo sam gore u kod napisala najnužnije :)
Novi, hvala, u pravu si! Inače, gdje mogu klikati da vidim bolje objašnjenje compiler poruka?
Ančice, imam i for, samo sam gore u kod napisala najnužnije Smile
Novi, hvala, u pravu si! Inače, gdje mogu klikati da vidim bolje objašnjenje compiler poruka?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vinko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2006. (23:08:00)
Postovi: (1A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
69 = 87 - 18
Lokacija: PMF-MO 214

PostPostano: 17:48 uto, 28. 4. 2009    Naslov: Re: char u stringu Citirajte i odgovorite

[quote="AnAA"]isti zadatak,

[i]samopoznavanje sebe je moguće, ali nije nužno. u stvari to je potpuno nebitno.[/i]
Nije mi jasno sta ovo zapravo znaci.

[i]osoba pozna samu sebe preko 0 međupoznanika[/i]
Da li da onda, bez obzira sto je zadano, podrazumiijevamo da osoba pozna samu sebe?

U primjeru, mato pozna jozu, jozo pozna anu, dakle mato pozna anu preko 1 međupoznanika(joze), ali u rjesenju primjera mato preko 1 međupoznanika pozna samo jozu. Da li se poznavanje samog sebe računa kao međupoznanstvo?

:shock: :shock: :shock:

(Hvala vam puno na produzenju roka ) :D[/quote]

Možete predpostavit da svaka osoba pozna samu sebe. Što se tiče ovo sa međupoznanicima, priznavat će se i jedno i drugo rješenje. i ako rješite da preko 0 poznanika pozna samo sebe, preko jednog prve poznanike... ili ako stavite da preko 0 poznanika pozna i samu sebe i prve poznanike.

[size=9][color=#999999]Added after 2 minutes:[/color][/size]

[quote="Atomised"]Permutirani palindromi...

[quote="vinko"]
U ovom primjeru koji ste naveli, mogući palindromi maksimalne duljine su i CAbAC i još brojni drugi. Jooj, nisam ni mislio da će zadatak bit tako težak. Dakle, treba pobrojati slova, vidit kojih ima parnih i od tog sastavit prvu polovinu palindroma, počevši od manjih slova k većima. u sredini eventualno ubacit najmanje slovo koje dolazi neparan broj puta i nakon tog ova nadopuniti ostatak palindroma. Samo pazi na velika i mala slova da velika dolaze prije malih... tako nekako
[/quote]

Mislim da bi bilo puno jednostavnije kad bi se priznavalo rješenje kod kojeg je veličina slova bitna kod testiranja palindromnosti...

Ili skroz zanemariti veličinu slova, u cijelom zadatku...

S obzirom na to da je zadatak ispao kompliciraniji nego je bilo planirano, hoćete li ga možda ikako pojednostaviti? :D

Ili, ako ne ide tako, još detaljnije opisati ovaj postupak gore... :)

Edit: I da, hvala na produženju roka. :)[/quote]

Neću sada mijenjati zadatak, jer sam zadatke mijenjao već 3-4 puta. Nije baš toliko kompliciranije, samo se malo treba razmisliti. moje rješenje ima 20 linija, a onako bi imalo 15. to je ubačeno da bi rješenje bilo jedinstvarno i da bi se lakše pregledavalo.

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes:[/color][/size]

[quote="ekatarina"]nista ne ide, stalno javlja istu grešku :
[Linker error] undefined reference to `WinMain@16'
ld returned 1 exit status[/quote] Kako je kolega odgovorio ranije dobro na sve ostalo, ja ću na ovo. Dakle, greška je jer nema maina, ili se ne linka s programom.
AnAA (napisa):
isti zadatak,

samopoznavanje sebe je moguće, ali nije nužno. u stvari to je potpuno nebitno.
Nije mi jasno sta ovo zapravo znaci.

osoba pozna samu sebe preko 0 međupoznanika
Da li da onda, bez obzira sto je zadano, podrazumiijevamo da osoba pozna samu sebe?

U primjeru, mato pozna jozu, jozo pozna anu, dakle mato pozna anu preko 1 međupoznanika(joze), ali u rjesenju primjera mato preko 1 međupoznanika pozna samo jozu. Da li se poznavanje samog sebe računa kao međupoznanstvo?

Shocked Shocked Shocked

(Hvala vam puno na produzenju roka ) Very Happy


Možete predpostavit da svaka osoba pozna samu sebe. Što se tiče ovo sa međupoznanicima, priznavat će se i jedno i drugo rješenje. i ako rješite da preko 0 poznanika pozna samo sebe, preko jednog prve poznanike... ili ako stavite da preko 0 poznanika pozna i samu sebe i prve poznanike.

Added after 2 minutes:

Atomised (napisa):
Permutirani palindromi...

vinko (napisa):

U ovom primjeru koji ste naveli, mogući palindromi maksimalne duljine su i CAbAC i još brojni drugi. Jooj, nisam ni mislio da će zadatak bit tako težak. Dakle, treba pobrojati slova, vidit kojih ima parnih i od tog sastavit prvu polovinu palindroma, počevši od manjih slova k većima. u sredini eventualno ubacit najmanje slovo koje dolazi neparan broj puta i nakon tog ova nadopuniti ostatak palindroma. Samo pazi na velika i mala slova da velika dolaze prije malih... tako nekako


Mislim da bi bilo puno jednostavnije kad bi se priznavalo rješenje kod kojeg je veličina slova bitna kod testiranja palindromnosti...

Ili skroz zanemariti veličinu slova, u cijelom zadatku...

S obzirom na to da je zadatak ispao kompliciraniji nego je bilo planirano, hoćete li ga možda ikako pojednostaviti? Very Happy

Ili, ako ne ide tako, još detaljnije opisati ovaj postupak gore... Smile

Edit: I da, hvala na produženju roka. Smile


Neću sada mijenjati zadatak, jer sam zadatke mijenjao već 3-4 puta. Nije baš toliko kompliciranije, samo se malo treba razmisliti. moje rješenje ima 20 linija, a onako bi imalo 15. to je ubačeno da bi rješenje bilo jedinstvarno i da bi se lakše pregledavalo.

Added after 1 minutes:

ekatarina (napisa):
nista ne ide, stalno javlja istu grešku :
[Linker error] undefined reference to `WinMain@16'
ld returned 1 exit status
Kako je kolega odgovorio ranije dobro na sve ostalo, ja ću na ovo. Dakle, greška je jer nema maina, ili se ne linka s programom.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
AnAA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 10. 2008. (16:00:57)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 19:17 uto, 28. 4. 2009    Naslov: Re: char u stringu Citirajte i odgovorite

[quote="vinko"]

Možete predpostavit da svaka osoba pozna samu sebe. Što se tiče ovo sa međupoznanicima, priznavat će se i jedno i drugo rješenje. i ako rješite da preko 0 poznanika pozna samo sebe, preko jednog prve poznanike... ili ako stavite da preko 0 poznanika pozna i samu sebe i prve poznanike.

[/quote]

ok, hvala!
:)
vinko (napisa):


Možete predpostavit da svaka osoba pozna samu sebe. Što se tiče ovo sa međupoznanicima, priznavat će se i jedno i drugo rješenje. i ako rješite da preko 0 poznanika pozna samo sebe, preko jednog prve poznanike... ili ako stavite da preko 0 poznanika pozna i samu sebe i prve poznanike.



ok, hvala!
Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Incognito
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2005. (20:25:09)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 11 - 1

PostPostano: 23:39 uto, 28. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znam jesu li ljudi primijetili, ali ovi "sluzbeni" primjeri za zadatak s najmanjim palindromom su jednostavni, posto su sva slova razlicita fiksira se prvi, pa zadnji, preokrenu se slova na drugu stranu i usporedi se koji je od ta dva palindroma manji. Medjutim, problem je za stringove tipa abb ili accccccccc, tu samo treba na kraj dodati a (abba, accccccccca), tu se nikako ne smije fiksirati prvi ili zadnji.
Ne znam jesu li ljudi primijetili, ali ovi "sluzbeni" primjeri za zadatak s najmanjim palindromom su jednostavni, posto su sva slova razlicita fiksira se prvi, pa zadnji, preokrenu se slova na drugu stranu i usporedi se koji je od ta dva palindroma manji. Medjutim, problem je za stringove tipa abb ili accccccccc, tu samo treba na kraj dodati a (abba, accccccccca), tu se nikako ne smije fiksirati prvi ili zadnji.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 1:51 sri, 29. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, to je mene zezlo. Al` što više razmišljam o tom zadatku, čini mi se da ima sve više mogućih palindroma koje treba složit za provjerit.

... Mislim da imam 4 slučaja. Tj. sljedeća verzija će mi imat 4 slučaja :D
Da, to je mene zezlo. Al` što više razmišljam o tom zadatku, čini mi se da ima sve više mogućih palindroma koje treba složit za provjerit.

... Mislim da imam 4 slučaja. Tj. sljedeća verzija će mi imat 4 slučaja Very Happy



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vinko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2006. (23:08:00)
Postovi: (1A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
69 = 87 - 18
Lokacija: PMF-MO 214

PostPostano: 7:12 sri, 29. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Incognito"]Ne znam jesu li ljudi primijetili, ali ovi "sluzbeni" primjeri za zadatak s najmanjim palindromom su jednostavni, posto su sva slova razlicita fiksira se prvi, pa zadnji, preokrenu se slova na drugu stranu i usporedi se koji je od ta dva palindroma manji. Medjutim, problem je za stringove tipa abb ili accccccccc, tu samo treba na kraj dodati a (abba, accccccccca), tu se nikako ne smije fiksirati prvi ili zadnji.[/quote]

Nije mi baš jasno pitanje ili mi nije baš jasno kako ste vi prvo mislili to riješiti. Jel može malo detaljniji opis.
Incognito (napisa):
Ne znam jesu li ljudi primijetili, ali ovi "sluzbeni" primjeri za zadatak s najmanjim palindromom su jednostavni, posto su sva slova razlicita fiksira se prvi, pa zadnji, preokrenu se slova na drugu stranu i usporedi se koji je od ta dva palindroma manji. Medjutim, problem je za stringove tipa abb ili accccccccc, tu samo treba na kraj dodati a (abba, accccccccca), tu se nikako ne smije fiksirati prvi ili zadnji.


Nije mi baš jasno pitanje ili mi nije baš jasno kako ste vi prvo mislili to riješiti. Jel može malo detaljniji opis.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
behemont
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 02. 2008. (21:21:19)
Postovi: (124)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 53 - 61

PostPostano: 8:50 sri, 29. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

moj kod za to je dosta lagan....probajte naci centar palindroma(moze biti i izmedu 2 slova :!: )
moj kod za to je dosta lagan....probajte naci centar palindroma(moze biti i izmedu 2 slova Exclamation )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
_Neyni_
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2009. (17:31:17)
Postovi: (1C)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 13:17 sri, 29. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dali mi netko može odgovoriti na sljedeće(za velike_palindrome):


Da li palindrom mora biti podstring početnog stringa (iz opisa zadatka), ili skup znakova palindroma mora biti podskup skupa znakova stringa?

Odnosno, za "Anastazija" da li je traženi palindrom "Ana" (proizlazi iz definicije podstringa) ili "Aasaa" (proizlazi iz priloženog primjera).



I, kao potvrda, možete li mi reći koji bi bio traženi palindrom za string "ABBBabBbbb" :?:

Hvala :wink:
Dali mi netko može odgovoriti na sljedeće(za velike_palindrome):


Da li palindrom mora biti podstring početnog stringa (iz opisa zadatka), ili skup znakova palindroma mora biti podskup skupa znakova stringa?

Odnosno, za "Anastazija" da li je traženi palindrom "Ana" (proizlazi iz definicije podstringa) ili "Aasaa" (proizlazi iz priloženog primjera).



I, kao potvrda, možete li mi reći koji bi bio traženi palindrom za string "ABBBabBbbb" Question

Hvala Wink



_________________
Love one another and you will be happy;
it is as simple and as difficult as that.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 14:02 sri, 29. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="_Neyni_"]Dali mi netko može odgovoriti na sljedeće(za velike_palindrome):


Da li palindrom mora biti podstring početnog stringa (iz opisa zadatka), ili skup znakova palindroma mora biti podskup skupa znakova stringa?

Odnosno, za "Anastazija" da li je traženi palindrom "Ana" (proizlazi iz definicije podstringa) ili "Aasaa" (proizlazi iz priloženog primjera).



I, kao potvrda, možete li mi reći koji bi bio traženi palindrom za string "ABBBabBbbb" :?:

Hvala :wink:[/quote]

ovako kako sam ja to shvatio...

palindrom koji zelis dobiti u sebi ima slova koja se nalaze u pocetnom stringu i slova u palindromu su u istom poretku kao i u pocetnom stringu

( npr. imam string "Abchct" --> od tog stringa mogu sastaviti palindrom "ctc" ili "cAc" ,"cbc"... , ali jedina valjana rjesenja ce mi bit: "A", "b", "c", "h", "t", "chc", "cc" i moze rjesenje biti "cc" jer i u pocetnom stringu su ta dva slova u takvom poretku ), e sad "Aasaa" je rjesenje za "Anastazija" zato sto je palindrom i zato sto su u pocetnom stringu slova u tom istom rasporedu, a ujedno je to i konacno rjesenje zato sto je to najduzi palindrom
_Neyni_ (napisa):
Dali mi netko može odgovoriti na sljedeće(za velike_palindrome):


Da li palindrom mora biti podstring početnog stringa (iz opisa zadatka), ili skup znakova palindroma mora biti podskup skupa znakova stringa?

Odnosno, za "Anastazija" da li je traženi palindrom "Ana" (proizlazi iz definicije podstringa) ili "Aasaa" (proizlazi iz priloženog primjera).



I, kao potvrda, možete li mi reći koji bi bio traženi palindrom za string "ABBBabBbbb" Question

Hvala Wink


ovako kako sam ja to shvatio...

palindrom koji zelis dobiti u sebi ima slova koja se nalaze u pocetnom stringu i slova u palindromu su u istom poretku kao i u pocetnom stringu

( npr. imam string "Abchct" → od tog stringa mogu sastaviti palindrom "ctc" ili "cAc" ,"cbc"... , ali jedina valjana rjesenja ce mi bit: "A", "b", "c", "h", "t", "chc", "cc" i moze rjesenje biti "cc" jer i u pocetnom stringu su ta dva slova u takvom poretku ), e sad "Aasaa" je rjesenje za "Anastazija" zato sto je palindrom i zato sto su u pocetnom stringu slova u tom istom rasporedu, a ujedno je to i konacno rjesenje zato sto je to najduzi palindrom


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
dosed_girl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 12. 2006. (21:01:46)
Postovi: (6F)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 17 - 0
Lokacija: -zG-

PostPostano: 16:43 sri, 29. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

zna li itko zašto kad npr. jednu funkciju testiram zasebno (dakle i main i ta funkcija su u cpp datoteci) ispiše mi se dobar rezultat, a kad razdvojim sučelje od implementacije (kako i trebamo) onda mi ispisuje nekakve nebuloze.

grrr :cry:
zna li itko zašto kad npr. jednu funkciju testiram zasebno (dakle i main i ta funkcija su u cpp datoteci) ispiše mi se dobar rezultat, a kad razdvojim sučelje od implementacije (kako i trebamo) onda mi ispisuje nekakve nebuloze.

grrr Crying or Very sad



_________________
a part of me gets sick / a part of me gets sore
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice MSNM
Incognito
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2005. (20:25:09)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 11 - 1

PostPostano: 19:35 sri, 29. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vinko"][quote="Incognito"]Ne znam jesu li ljudi primijetili, ali ovi "sluzbeni" primjeri za zadatak s najmanjim palindromom su jednostavni, posto su sva slova razlicita fiksira se prvi, pa zadnji, preokrenu se slova na drugu stranu i usporedi se koji je od ta dva palindroma manji. Medjutim, problem je za stringove tipa abb ili accccccccc, tu samo treba na kraj dodati a (abba, accccccccca), tu se nikako ne smije fiksirati prvi ili zadnji.[/quote]

Nije mi baš jasno pitanje ili mi nije baš jasno kako ste vi prvo mislili to riješiti. Jel može malo detaljniji opis.[/quote]

Ja sam to bio na pocetku zamislio tako da se fiksiraju prvo ili zadnje slovo. Npr., kod stringa abc fiskira se c i a i b se dodaju na desnu stranu i dobije se string abcba, u drugom slucaju se fiskira a, a b i c se prebace na lijevu stranu pa se dobije cbabc. Tada se usporede ta dva stringa abcba i cbabc i ispise se manji abcba. Ali taj nacin ne radi za string abb. :)

Vidim da sam samo ja imao takvih problem, pa nije bitno.
vinko (napisa):
Incognito (napisa):
Ne znam jesu li ljudi primijetili, ali ovi "sluzbeni" primjeri za zadatak s najmanjim palindromom su jednostavni, posto su sva slova razlicita fiksira se prvi, pa zadnji, preokrenu se slova na drugu stranu i usporedi se koji je od ta dva palindroma manji. Medjutim, problem je za stringove tipa abb ili accccccccc, tu samo treba na kraj dodati a (abba, accccccccca), tu se nikako ne smije fiksirati prvi ili zadnji.


Nije mi baš jasno pitanje ili mi nije baš jasno kako ste vi prvo mislili to riješiti. Jel može malo detaljniji opis.


Ja sam to bio na pocetku zamislio tako da se fiksiraju prvo ili zadnje slovo. Npr., kod stringa abc fiskira se c i a i b se dodaju na desnu stranu i dobije se string abcba, u drugom slucaju se fiskira a, a b i c se prebace na lijevu stranu pa se dobije cbabc. Tada se usporede ta dva stringa abcba i cbabc i ispise se manji abcba. Ali taj nacin ne radi za string abb. Smile

Vidim da sam samo ja imao takvih problem, pa nije bitno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ekatarina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2007. (19:22:50)
Postovi: (161)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
30 = 47 - 17

PostPostano: 20:15 sri, 29. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zna li netko zasto mi ovdje :

[code:1]string invertiraj (string s)
{string a =s ; reverse(a.begin(),a.end());
return a;
}[/code:1]

javlja 14 `string' does not name a type ?
imam ukljucen iostream i <string>
i u kojem redu nize
[code:1]vector <string> mali_palindromi (vector <string> v)[/code:1]

za sto javlja expected constructor, destructor, or type conversion before '<' token

Kaže Luuka da njemu radi, a meni neće ni na ubuntu na faksu, ni doma na devc.
Zna li netko zasto mi ovdje :

Kod:
string invertiraj (string s)
{string a =s ; reverse(a.begin(),a.end());
return a;
}


javlja 14 `string' does not name a type ?
imam ukljucen iostream i <string>
i u kojem redu nize
Kod:
vector <string> mali_palindromi (vector <string> v)


za sto javlja expected constructor, destructor, or type conversion before '<' token

Kaže Luuka da njemu radi, a meni neće ni na ubuntu na faksu, ni doma na devc.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 20:35 sri, 29. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[code:1]#include <iostream>

using namespace std;

string invertiraj (string s)

{string a =s ; reverse(a.begin(),a.end());

return a;

}

int main()
{
string A="ABCDE";

string B=invertiraj(A);

cout<<B;
scanf("%%");
return 0;

}[/code:1]

Meni to radi... možda ti je stvar kasnije... možda fali include <vector>...
Kod:
#include <iostream>

using namespace std;

string invertiraj (string s)

{string a =s ; reverse(a.begin(),a.end());

return a;

}

int main()
{
 string A="ABCDE";
 
 string B=invertiraj(A);
 
 cout<<B;
 scanf("%%");
 return 0;   
   
}


Meni to radi... možda ti je stvar kasnije... možda fali include <vector>...



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ekatarina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2007. (19:22:50)
Postovi: (161)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
30 = 47 - 17

PostPostano: 20:42 sri, 29. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne fali ni to, sad sam se nesto igrala i skroz je poludio.....
Ne fali ni to, sad sam se nesto igrala i skroz je poludio.....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 22:03 sri, 29. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Fali ovo:

[code:1]using namespace std;[/code:1]

:D

Samo se nemoj ubit sad... normalno je to, svima se dogodi :D
Fali ovo:

Kod:
using namespace std;


Very Happy

Samo se nemoj ubit sad... normalno je to, svima se dogodi Very Happy



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 22:56 sri, 29. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="behemont"]moj kod za to je dosta lagan....probajte naci centar palindroma(moze biti i izmedu 2 slova :!: )[/quote]
Sad mi se ovo čini jednostavnije za izvest od moja 4 slučaja :rofl:

Probat ću kasnije. Tnx svakako :)
behemont (napisa):
moj kod za to je dosta lagan....probajte naci centar palindroma(moze biti i izmedu 2 slova Exclamation )

Sad mi se ovo čini jednostavnije za izvest od moja 4 slučaja Rolling On the Floor Laughing

Probat ću kasnije. Tnx svakako Smile



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Računarski praktikum 1 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5
Stranica 5 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan