HRVATSKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš

#1: HRVATSKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Autor/ica: sorrowLokacija: ...na otoku srece... PostPostano: 23:04 sri, 21. 11. 2007
    —
engleska-HRVATSKA 2:3 waheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

#2:  Autor/ica: LuukaLokacija: Hakuna Matata PostPostano: 23:12 sri, 21. 11. 2007
    —
Toooooo, majstoreeeee! BRAVO NAŠI!!!

Hrvatska

#3:  Autor/ica: darkangel PostPostano: 23:30 sri, 21. 11. 2007
    —
Mi smo sareni i veseli!

#4:  Autor/ica: 13_mac PostPostano: 23:47 sri, 21. 11. 2007
    —
+1 Very Happy

#5:  Autor/ica: desire PostPostano: 23:53 sri, 21. 11. 2007
    —
Trcim u krug od srece! Trcim u krug od srece! Trcim u krug od srece! Yes

Ja bi sad isla festat,a ne ucit dalje vjerojatnost! Zivili!

#6:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 23:56 sri, 21. 11. 2007
    —
desire (napisa):
Ja bi sad isla festat,a ne ucit dalje vjerojatnost! Zivili!


Pa festaj, tko ti brani? Very Happy Ucit vjerojatnost mozes i nagodinu... Twisted Evil

#7:  Autor/ica: 13_mac PostPostano: 23:58 sri, 21. 11. 2007
    —
Kiseli osmjeh

#8:  Autor/ica: desire PostPostano: 0:00 čet, 22. 11. 2007
    —
vsego (napisa):
desire (napisa):
Ja bi sad isla festat,a ne ucit dalje vjerojatnost! Zivili!


Pa festaj, tko ti brani? Very Happy Ucit vjerojatnost mozes i nagodinu... Twisted Evil


A ne, hvala, ne bih ovo ucila jos jednom. Krezubi Mr. Green Budem ja radije udruzila to festanje kad dobro napisem kolokvij. Mr. Green

#9:  Autor/ica: aryaLokacija: forum PostPostano: 0:08 čet, 22. 11. 2007
    —
pa vjerojatnost je barem zanimljiva, ak niš drugo... barem zadaci jesu Smile nije to toliki problem učit, za razliku od nekih drugih stvari Smile

#10:  Autor/ica: LuukaLokacija: Hakuna Matata PostPostano: 0:10 čet, 22. 11. 2007
    —
arya Off-topic

Tu se traže ovak nešto:

Trcim u krug od srece! Yes Mi smo sareni i veseli!

HRVATSKA!!! Hrvatska

#11:  Autor/ica: desire PostPostano: 0:14 čet, 22. 11. 2007
    —
arya (napisa):
pa vjerojatnost je barem zanimljiva, ak niš drugo... barem zadaci jesu Smile nije to toliki problem učit, za razliku od nekih drugih stvari Smile

Ma ja se jos nisam naspavala od diferencijalnog pa mi mozak steka i zapinjem na osnovnim stvarima, a nist ne ulazi u glavu i imam osjecaj da sam sve pozaboravljala... Laughing
Al da, inace je zanimljiva. Smile

edit: da nisam offtopic, jos malo veselja Mr. Green Mi smo sareni i veseli!

#12:  Autor/ica: aryaLokacija: forum PostPostano: 0:20 čet, 22. 11. 2007
    —
Mi smo sareni i veseli! Tux, doing some gymnastics Mrkva se vrti
bolje? Laughing

#13:  Autor/ica: LuukaLokacija: Hakuna Matata PostPostano: 0:29 čet, 22. 11. 2007
    —
Puno bolje Laughing

Kranjčar Yes
Olić Yes
Petrić Yes

A i svi ostali Yes

#14:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 0:34 čet, 22. 11. 2007
    —
Luuka (napisa):
Kranjčar Yes
Olić Yes
Petrić Yes
A i svi ostali Yes


Znas, i ja bih se tako veselio da mi netko pokloni Mercedesa jer sam sat i pol napucavao nekakvu loptetinu izmedju tri letve. Weeee-heeee!!!

Mercedesa bih, jasno, prodao i kupio neku pristojnu vozilicu...

#15:  Autor/ica: LuukaLokacija: Hakuna Matata PostPostano: 0:37 čet, 22. 11. 2007
    —
Btw da su i dobili mercedesa, uopće im nije bitno jer svaki od tih igrača vozi puuuuno zvjerskiji auto...i ima dovoljno para da mu nekakvih x tisuća eura koje bi dobio za mercedesa baš niš ne znači...

Ovo se igralo za čisti prestiž...da se pokažemo svijetu i bahatim englezima (koji će btw, izgubit oko 250mil funti neplasirajući se na europsko)...

#16:  Autor/ica: desire PostPostano: 0:44 čet, 22. 11. 2007
    —
vsego (napisa):
Luuka (napisa):
Kranjčar Yes
Olić Yes
Petrić Yes
A i svi ostali Yes


Znas, i ja bih se tako veselio da mi netko pokloni Mercedesa jer sam sat i pol napucavao nekakvu loptetinu izmedju tri letve. Weeee-heeee!!!

Mercedesa bih, jasno, prodao i kupio neku pristojnu vozilicu...


Valjam se po podu od smijeha Valjam se po podu od smijeha Valjam se po podu od smijeha

Pa jos nije kasno za poceti napucavati tu loptetinu i dobiti auteka. Mr. Green

#17:  Autor/ica: 13_mac PostPostano: 1:12 čet, 22. 11. 2007
    —
l0l Ctebo

#18:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 1:21 čet, 22. 11. 2007
    —
Luuka (napisa):
Btw da su i dobili mercedesa, uopće im nije bitno jer svaki od tih igrača vozi puuuuno zvjerskiji auto...i ima dovoljno para da mu nekakvih x tisuća eura koje bi dobio za mercedesa baš niš ne znači...


Tocno: oni su igrali i oni dobijaju pare, slavu,... zato i ne kuzim sto se vi veselite. Ja to stvarno ne znam

Razz

Luuka (napisa):
Ovo se igralo za čisti prestiž...da se pokažemo svijetu i bahatim englezima (koji će btw, izgubit oko 250mil funti neplasirajući se na europsko)...


Watch it! Evil or Very Mad

A hocemo li "mi" dobiti te novce ili se samo veselis tudjoj nesreci? Think

@desire: Ja sam u mladosti bio vrhunski igrac obrane: sebe sapletem, suigrace zbunim, protivnik krepa od smjeha i pobjegne mu lopta! Embarassed Mr Green being very Greeen indeed

#19:  Autor/ica: sorrowLokacija: ...na otoku srece... PostPostano: 1:24 čet, 22. 11. 2007
    —
hihi, ali isto je preprepreveliki gust kad nasi pobjede, pogotovo u ovako napetoj utakmici... svi smo mi nekoc tili bit veliki nogometasi.. =) neki su prestali prije, neki kasnije...

ali je prepreprepreveliki gust navijat kad nasi pobjeduju =)
ajde, vsego, nema sanse da si cak i ti osta ravnodusan na ovo veceras... Wink

#20:  Autor/ica: goranm PostPostano: 4:27 čet, 22. 11. 2007
    —
Meni je ponajviše drago zbog Davida Beckhama, jer iako je izgubio, danas je jedini igrao za Englesku i unatoč brojnim kritikama od prošle godine pokazao da je i sa 32 godine najbolji engleski nogometaš i općenito njihov najbolji nogometaš zadnjih 10,15 godina. Engleska javnost se uglavnom grize što ga je, na početku kvalifikacija, engleski izbornik k'o pljesnjivu krpu izbacio iz momčadi da bi zadovoljio afinitete raznih agenata, koji su tim potezom dobili veći medijski prostor za promociju vlastitih mlađih igrača. Tako im i treba, kada biraju financijski isplativije na račun kvalitete. Razz Very Happy

Ovako je počelo prije 11 godina:
http://www.youtube.com/watch?v=86by4j4cTtU
a za ostalo youtubajte Very Happy



Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće  :| |:
Stranica 1 / 5.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin