Forum@Degiorgi Top 1719
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Biseri

#1: Forum@Degiorgi Top 1719 Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 0:54 pon, 3. 2. 2003
    —
Daklem, "Forum@Degiorgi Top 1719" je zamisljen kao nagrada za vrhunsku kvalitetu web stranica. Uvjeti za dobiti ju su jednostavni:

1. Webmaster mora biti Forumas Smile

2. Stranica mora biti skroz upotrebljiva (cit. funkcionalna i citljiva) pod Mozillom Very Happy

3. Ja moram odobriti (sto cu i uciniti ako su prva dva uvjeta zadovoljena) Mr. Green

Banner koji objavite na siteu mora biti link na Forum... Smile I tu nastaju problemi... Naime, trazi se dobar prijedlog za banner. Molim mastovite/dizajnerski udarene/... Forumase da daju svoje prijedloge. Cool

Mozemo prihvatiti i vise prijedloga. Ili ni jedan. Bit ce to moja diktatorska odluka, no tek nakon pomnog proucavanja reakcija Forumasa na pojedine uratke... Very Happy

Hvala!

#2:  Autor/ica: PsyLokacija: Pao s Marsa PostPostano: 23:04 pon, 3. 2. 2003
    —
imam ja par ideja za bannere, al to je sve radjeno u flashu.....jel moze tako? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

#3:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 0:01 uto, 4. 2. 2003
    —
Nisam prije vidjo ovu temu Confused Embarassed

Ali zašto banner ne bi bio ovaj lijevo gore:
Samo malo promijenjen tako da bude banner, a ne slika?

#4:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 1:02 uto, 4. 2. 2003
    —
Psy (napisa):
imam ja par ideja za bannere, al to je sve radjeno u flashu.....jel moze tako? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

NE! Evil or Very Mad Stalni posjetitelji Foruma ce se vjerojatno sjetiti da ja gajim duboki animozitet prema Flashu.

Djeca Foruma su Viša Rasa; zato nas i krasi hvalevrijedna efikasnost. Daklem, velicina bannera bi trebala biti do 10ak kB (moze i koji kB vise). Nista sto trazi plug-inove, megabytne run-time engine-e, glomazne downloade i sl....

C'Tebo (napisa):
Nisam prije vidjo ovu temu

Kud ces prije, pa tek sinoc sam ju otvorio?!?

C'Tebo (napisa):
Ali zašto banner ne bi bio ovaj lijevo gore:
Samo malo promijenjen tako da bude banner, a ne slika?

Nadao sam se necem originalnijem... Neutral

Besides, negdje treba stati i text "Top 1719" Wink

#5:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 1:17 uto, 4. 2. 2003
    —
vsego (napisa):
NE! Stalni posjetitelji Foruma ce se vjerojatno sjetiti da ja gajim duboki animozitet prema Flashu.

Ja se sjećam.
To je, brijem si, bilo na onoj temi o stranici našeg faxa (je l' je?)

vsego (napisa):
Djeca Foruma su Viša Rasa; zato nas i krasi hvalevrijedna efikasnost. Daklem, velicina bannera bi trebala biti do 10ak kB (moze i koji kB vise). Nista sto trazi plug-inove, megabytne run-time engine-e, glomazne downloade i sl....

A možda je čovjek mislio na slike rađene u flashu?
Tako recimo radi [url="www.monitor.hr/niktitanik"]Nik Titanik[/url]
Jedino, kaj su to jpg-ovi, a nama trebaju GIF-ovi (valjda)

vsego (napisa):
Besides, negdje treba stati i text "Top 1719"

Fine with me Smile
A je l' 1719 samo neka bezveze brojka, ili ima neka pričica iza nje?

#6:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 1:26 uto, 4. 2. 2003
    —
C'Tebo (napisa):
vsego (napisa):
NE! Stalni posjetitelji Foruma ce se vjerojatno sjetiti da ja gajim duboki animozitet prema Flashu.

Ja se sjećam.
To je, brijem si, bilo na onoj temi o stranici našeg faxa (je l' je?)

Moguce. Mislim da da. To je moj stav i ne pamtim bas gdje sam ga sve iznio. Ima smisla, ne? Wink

C'Tebo (napisa):
vsego (napisa):

A možda je čovjek mislio na slike rađene u flashu?
Tako recimo radi Nik Titanik
Jedino, kaj su to jpg-ovi, a nama trebaju GIF-ovi (valjda)

Simpaticno. Nego, naravno da su i JPEGovi dobri. GIFove necu, no mozete ih predlagati, pa cu ja izabrane prebaciti u PNG. Very Happy

C'Tebo (napisa):
vsego (napisa):
Besides, negdje treba stati i text "Top 1719"

Fine with me Smile
A je l' 1719 samo neka bezveze brojka, ili ima neka pričica iza nje?

Neka ti objasni netko tko pohodi moje vjezbe. Smile

Daklem, ti nisi slusao moje vjezbe, tj. nisi bio onog slavnog Stojadin-dana? Very Happy

#7:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 1:41 uto, 4. 2. 2003
    —
vsego (napisa):
Neka ti objasni netko tko pohodi moje vjezbe. Smile

Daklem, ti nisi slusao moje vjezbe, tj. nisi bio onog slavnog Stojadin-dana? Very Happy

A ja bih najrađe da mi ti ispričaš Smile
Ipak je najbolje iz prve ruke Smile

#8:  Autor/ica: GogsLokacija: Zagreb PostPostano: 20:29 sri, 5. 2. 2003
    —
slazem se...
najbolje bi bilo da nam vsego to sam isprica...
ja sam samo cuo glasine neke... i vrlo jezgrovita prepricavanja... Laughing

#9:  Autor/ica: flyLokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda PostPostano: 20:46 čet, 6. 2. 2003
    —
Erm el treba neka posebna prijava za to ili Wink
uglavnom :
http://zagreb.arhiv.hr/~sstruk/
1)ne dela pod mozzilom dela se na tome
2)nema bannera josh
3)prijedlog bannera:
[/img]

#10:  Autor/ica: GogsLokacija: Zagreb PostPostano: 0:06 pet, 7. 2. 2003
    —
nije da kudim, ali taj bi baner dobro pristajao jedino na stranice s crnom pozadinom...
bi bi bolji kad ne bi imao ovaj zeleni okvir... tada bi se bolje uklopio u dizajn stranice s crnom podlogom...
tvoju stranicu nisam pogledao, jer mi se neda...
ali sve u svemu font je bas fora i sjena, samo kaj bi se mozda trebalo jos malo doraditi... ali eto prvi prijedlog je ovdje... ja sam iznio svoje misljenje... sad vi raznesite (pardon iznesite) svoja...
i podarite nam jos prijedloga...
Laughing Laughing

#11:  Autor/ica: flyLokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda PostPostano: 0:15 pet, 7. 2. 2003
    —
erm taj banner bi iso na moj site jer je u zeleno crnoj kombinaciji Wink onako oke bi pasao i roknuo bi ga na desnu stranu ispod menija (za one koji su vidjeli site)

#12:  Autor/ica: GogsLokacija: Zagreb PostPostano: 0:19 pet, 7. 2. 2003
    —
ako je za tvoj sajt.. onda moze bilo sto Laughing Laughing
hehe... ma necu vrijedjati nesto sto nisam ni vidio...
no ako je tako kako kazes onda bi trebao pasati...samo makni taj glupi zeleni okvir.. Laughing

#13:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 1:23 pet, 7. 2. 2003
    —
fly (napisa):
uglavnom :
2)nema bannera josh
3)prijedlog bannera:

1. srediti Mozillu
2. bit ce
3. dodati negdje "Top 1719"

4. objasniti C'Tebi odakle bas 1719... Wink

#14:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 4:45 pet, 7. 2. 2003
    —
fly (napisa):
uglavnom :
2)nema bannera josh
3)prijedlog bannera:

1. Ne dela ni meni Weeee-heeee!!!
2. Istina, ali ima slika ljevo i slika desno Smile
3. Ja sam imao ideju benera da je malo oveći Wink
Inače dizajn mi se sviđa (osim što ne bi baš paso na nekakvu osvjetliju pozadinu Sad)

vsego (napisa):
4. objasniti C'Tebi odakle bas 1719... Wink

DA!
Dajte više.
Umrijet ću od neizvjesnosti Weeee-heeee!!!

#15:  Autor/ica: GogsLokacija: Zagreb PostPostano: 22:06 sub, 8. 2. 2003
    —
slazem se... mislim da bi bilo krajnje vrijeme da saznamo kaj taj broj znaci Laughing Laughing

#16:  Autor/ica: PsyLokacija: Pao s Marsa PostPostano: 10:33 pon, 10. 2. 2003
    —
Broj 1719 ti znaci............ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

#17:  Autor/ica: GogsLokacija: Zagreb PostPostano: 10:36 pon, 10. 2. 2003
    —
ovo je bilo vrlo mean !!!
joj joj... ali nije ni tebe za kriviti... mozda ni ti ne znas... pa nas samo pokusavas navuci Laughing

#18:  Autor/ica: PsyLokacija: Pao s Marsa PostPostano: 11:31 pon, 10. 2. 2003
    —
Iskreno neam pojma kaj mu to znaci, posto mi on ne drzi vjezbe.
Mozda je taj broj povezan s njim nekako....godina rodjenja maybe Twisted Evil Wink Twisted Evil

#19:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 15:00 pon, 10. 2. 2003
    —
Psy (napisa):
Iskreno neam pojma kaj mu to znaci, posto mi on ne drzi vjezbe.
Mozda je taj broj povezan s njim nekako....godina rodjenja maybe Twisted Evil Wink Twisted Evil

Tek toliko da znas... Vidjeh ovo! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

I to mi kaze netko tko bezveze napucava post-count postovima tipa "Broj 1719 ti znaci............".

#20:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 18:06 pon, 10. 2. 2003
    —
I kaj ti dođe 1719?

#21:  Autor/ica: PsyLokacija: Pao s Marsa PostPostano: 18:07 pon, 10. 2. 2003
    —
vsego (napisa):
Tek toliko da znas... Vidjeh ovo! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Oh ne.....jao meni..... #Sleep

Ono sam napiso, u nadi da ce se neko nadovezat.....ali NE, nema takvih. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

#22:  Autor/ica: flyLokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda PostPostano: 18:26 pon, 10. 2. 2003
    —
Nakon svim mojih dubokoumnih razmisljanja (ako ja tog opce imam tj. sam sposoban napraviti) zakljucujem da NEMAM BLAGE VEZE kaj 1719 znaci osim ako nije mu to registracija Wink))))))

#23:  Autor/ica: GogsLokacija: Zagreb PostPostano: 21:49 pon, 10. 2. 2003
    —
dobro.... vsego sad bi bilo krajnje vrijeme da saznamo kaj znaci taj mistican broj....
neki od nas necce vise imati cast pohadjanja vjezbi iz uur-a... Laughing

eh, da... samo da javim svekolikom forumaskom pucanstvu da je danas jedan forumas (da, taj sam) pao ispit iz analize... smrc.. Crying or Very sad

#24:  Autor/ica: flyLokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda PostPostano: 22:31 pon, 10. 2. 2003
    —
Gogs .. tako treba Wink Kaj te pitao ? ja cu isto past ... tako da ono nije bed Wink ALi bravo razbio si led :p

#25:  Autor/ica: GogsLokacija: Zagreb PostPostano: 23:16 pon, 10. 2. 2003
    —
kaj me pitao?? ma di bi se vise sjecao... uglavnom imamo razl. profaca..
pitao me jednostavne stvari a meni jos uvijek nije jasno kak ja to nisam znao...
zasluzio sam pad posteno... Laughing Laughing

#26:  Autor/ica: flyLokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda PostPostano: 23:45 pon, 10. 2. 2003
    —
tko prizna pola mu pola mu se prasta Smile

#27:  Autor/ica: GogsLokacija: Zagreb PostPostano: 23:10 uto, 11. 2. 2003
    —
kaj to znaci da sad vise ni jedan necu dobiti neko 0,5 ??? Crying or Very sad

#28:  Autor/ica: flyLokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda PostPostano: 23:14 uto, 11. 2. 2003
    —
A zaokruzit cemo na najmanje cijelo daklem 0 -> nisi pristupio ispitu .. .daklem Wink

#29:  Autor/ica: GogsLokacija: Zagreb PostPostano: 23:29 uto, 11. 2. 2003
    —
hm... dobra ideja....
jel se nasi vrli asistenti slazu sa ovako necime ?? Laughing

P.S. sad se bojim svaki put reply-ati da me ne optuze za spam...

#30:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 2:17 sri, 12. 2. 2003
    —
Gogs (napisa):
P.S. sad se bojim svaki put reply-ati da me ne optuze za spam...

Kad vec izazivas... Evil or Very Mad

Procitaj zadnjih osam postova ovog threada, pa zatim:

1. Iskreno reci je l' tome mjesto tu ili u PMovima

2. Usporedi s originalnom temom (koju ste skroz razvodnili i zaboravili)

Samo ti i fly, jedan drugom odgovarate na pitanja, prozivate se (i.e. fly tebe oslovljava) i sl. Ne optuzujem za spam, ali budi iskren (umjesto da glumis ironiju). Rolling Eyes Pokopali ste moju casnu namjeru da imamo thread gdje ce ljudi predlagati bannere za promociju Foruma... Sad

#31:  Autor/ica: GogsLokacija: Zagreb PostPostano: 11:22 sri, 12. 2. 2003
    —
najiskrenije.... jesmo razvodnili smo....
ali moras primijetiti da nismo jedini, da su sudjelovali i C'Tebo i Psy...
tek na kraju je trebao doci PM, no nije mi palo na pamet... Sad
a mozda do toga i ne bi doslo da si na rek'o kaj znaci 1719... Laughing
potrudit cu se da u buduce vise razmisljam... Laughing

#32:  Autor/ica: flyLokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda PostPostano: 16:09 sri, 12. 2. 2003
    —
Iz svega prilozenog sve manje postova glupih ide kojima nije mjesto ..prebacujem se na mail/icq/irc/pm e.g. ono za delphi (vsego zna o cem pricam).. a logo je u izradi skupa smojim sajtom Wink mozda ce i biti skoro Smile

#33:  Autor/ica: Markec PostPostano: 15:16 čet, 20. 2. 2003
    —
Procito sam 3 stranice da na kraju nisam sazno za 1719???
P.S. svida mi se onaj crno zeleni... mozda bi sve trebali prebacit u crnu boju .. npr.. samo prijedlog.. nemojte me sad zbombat... Mad

#34:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 15:24 čet, 20. 2. 2003
    —
Markec (napisa):
P.S. svida mi se onaj crno zeleni... mozda bi sve trebali prebacit u crnu boju...

Cini mi se da to mozes srediti u svom profajlu... Wink

#35:  Autor/ica: flyLokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda PostPostano: 15:41 čet, 20. 2. 2003
    —
ja sam si stavio Black Soul Wink mrak mi zgleda Wink

#36:  Autor/ica: Markec PostPostano: 0:32 pet, 21. 2. 2003
    —
Ja sam u svom profajlu to i slozio.. tj. imam Black Soul ko' i gospon fly. Rekoh mogli bi sve prebacit zbog, oko, radi, prigovora kak se ne uklapa...ccccc....joooj

#37:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 1:58 pet, 21. 2. 2003
    —
Markec (napisa):
Ja sam u svom profajlu to i slozio.. tj. imam Black Soul ko' i gospon fly. Rekoh mogli bi sve prebacit zbog, oko, radi, prigovora kak se ne uklapa...ccccc....joooj

Daklem, ti si dobio slobodu biranja sheme, a zelis da drugima nametnem to sto se tebi svidja? Shocked

Gdje ti je feeling za demokraciju? Evil or Very Mad

Nego, pipl, zar je flyev prijedlog bannera jedini? Crying or Very sad

#38:  Autor/ica: flyLokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda PostPostano: 10:30 pet, 21. 2. 2003
    —
vsego a da ljudima objasnish cemu taj 1719 mozda bi i bilo josh prijedloga ili se samo ljudima neda raditi/smisljati , nemaju inspiracije .. kaj ja znam kaj vec ;o

#39:  Autor/ica: Markec PostPostano: 14:41 pet, 21. 2. 2003
    —
vsego Posted: 1:58 Fri, 21. 2. 2003 Post subject:

--------------------------------------------------------------------------------
Citat:

Markec wrote:

vsego wrote:
Daklem, ti si dobio slobodu biranja sheme, a zelis da drugima nametnem to sto se tebi svidja?

Gdje ti je feeling za demokraciju?

Zameo ga vjetar Cool

Citat:
fly wrote:
8)vsego a da ljudima objasnish cemu taj 1719 mozda bi i bilo josh prijedloga ili se samo ljudima neda raditi/smisljati , nemaju inspiracije .. kaj ja znam kaj vec

U potunosti se slazem. Hocu znat cemu taj 1719!!!! Boli glava

#40:  Autor/ica: Markec PostPostano: 12:27 sub, 19. 4. 2003
    —
Sjetih se necega- davno je to bilo- ah da to pitanje.
Wha' da' F*** means Top 1719? ha?

Evil or Very Mad Question Evil or Very Mad Question

Eh da i posto sam cito neke starije postove

vsego (napisa):

Da da ljudi, ovo je vsego napisao nekad davno.... Laughing

#41:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 13:49 sub, 19. 4. 2003
    —
Markec (napisa):
Sjetih se necega- davno je to bilo- ah da to pitanje.
Wha' da' F*** means Top 1719? ha?

To znaci da je site medju 1719 najboljih. Razz

Markec (napisa):
Eh da i posto sam cito neke starije postove

Da, primijetih da si imao hiperpuno slobodnog vremena... Evil or Very Mad

Markec (napisa):
vsego (napisa):

Da da ljudi, ovo je vsego napisao nekad davno.... Laughing

I sta je tu cudno?!? Shocked Ne pise da ja moram imati feeling za demokraciju... Samo (ostali) Forumasi... Weeee-heeee!!!

#42: Zašto ja to nisam znao? Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 0:36 uto, 8. 7. 2003
    —
Zašto ja nisam znao za ovo? Shocked #Shocked Tup, tup, tup,... #Crazy

Zato kaj sam se registrirao nakon zadnjeg posta u tom topicu. Sve do danas. I nisam naišao na ovo. C, c, c... I nitko mi nije rekao Crying or Very sad

No uglavnom, imam usmeni za 2 dana, pa ćete čekati još dva dana. I dobit ćete moj bannerčić ili bannerčiće Ovo se moglo zvati i 'weee 2' !

#43: Re: Zašto ja to nisam znao? Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 16:03 pet, 11. 7. 2003
    —
steelworker (napisa):
No uglavnom, imam usmeni za 2 dana, pa ćete čekati još dva dana. I dobit ćete moj bannerčić ili bannerčiće Ovo se moglo zvati i 'weee 2' !
Err... moram se demantirati, trajat će dulje. Moji WinXP su odlučili uzeti godišnji i ne raditi. Evil or Very Mad Kako ću ih s uzitkom formatirat! Twisted Evil Meni su odlučili ne radit? To ćemo još vidjet. Vidjet će oni svoga boga tj. mene! Very twisted Nestat će zauvijek, pa nek onda ne rade! Grrrr! No uglavnom, sad kad sam se tu ispuhao moram si ić sveeeeeeeeeeeeeee nanovo instalirat, a to traje................ tak da banneri dolaze tamo negdje kad ćete već (skoro) svi bit na moru. Very Happy

Da, Jos malo romantike na Forumu svima i lijepo se provedite!

#44: Re: Zašto ja to nisam znao? Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 13:28 pon, 14. 7. 2003
    —
Mala off-topic nadopuna:
[quote="steelworker"]
steelworker (napisa):
Kako ću ih s uzitkom formatirat! Twisted Evil Meni su odlučili ne radit? To ćemo još vidjet. Vidjet će oni svoga boga tj. mene! Very twisted Nestat će zauvijek, pa nek onda ne rade! Grrrr!
Sformatirao ih! Nestali su! Instalir'o opet i rade pola dana i opet isto. I na kraju sam skuzil da mi je to hard otis'o. Evil or Very Mad ( Crying or Very sad Bože moj, Bože moj, zašto si me napustio??? Crying or Very sad ) Izgleda da sam bezveze formatiro WinXP! Sad mi je još draže to formatiranje! Twisted Evil

Hmm... garancija je 30, a proslo je 18 mjeseci od kad sam kupil hard. Grrrrr.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad C, c, c....
Nego, da se vratim na temu...

ad banner:

Kak se nitko nije sjetio napravit lijepi mali pravukutnik i unutra ugurati degiorgi logo i napisat to o 1719? I sve lijepo obojati i primjenit par fitera u Photoshopu da sve zgleda fancy. Hmm...?

#45: Re: Zašto ja to nisam znao? Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 20:14 pon, 14. 7. 2003
    —
steelworker (napisa):
ad banner:
Kak se nitko nije sjetio napravit lijepi mali pravukutnik i unutra ugurati degiorgi logo i napisat to o 1719? I sve lijepo obojati i primjenit par fitera u Photoshopu da sve zgleda fancy. Hmm...? [/color]

Mozda se samo nikome od marljivih Forumasa nije dalo? Sad Wink Laughing

Btw, mali problem je sloziti jedan banner koji pase i na mracne i na svijetle stranice. Vjerojatno bi trebali sloziti vise verzija svakog bannera... Shocked jos vise napora za potencijalnog banner-creatora. Razz

Ili, slozi da pase na tvoju stranicu, a svatko tko hoce dobiti pravo na banner mora predloziti verziju za svoj site... Cool

#46: Re: Zašto ja to nisam znao? Autor/ica: krcko PostPostano: 22:59 pon, 14. 7. 2003
    —
steelworker (napisa):
I na kraju sam skuzil da mi je to hard otis'o. Evil or Very Mad ...<CUT>... Hmm... garancija je 30, a proslo je 18 mjeseci od kad sam kupil hard. Grrrrr.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad C, c, c....

Da nije slucajno IBM? Laughing

#47: Re: Zašto ja to nisam znao? Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 8:39 uto, 15. 7. 2003
    —
krcko (napisa):
steelworker (napisa):
I na kraju sam skuzil da mi je to hard otis'o. Evil or Very Mad ...<CUT>... Hmm... garancija je 30, a proslo je 18 mjeseci od kad sam kupil hard. Grrrrr.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad C, c, c....

MAXTOR Evil or Very Mad

Sad sam poceo razmisljati da se vratim na WD jer mi njihovi hardovi, jedan star 7 godina, a drugi 3 rade ko urice na starom kompu.

Nemam iskustva sa IBMovcima, jedino kaj znam da su skupi... A o kvaliteti valjda govori tvoj Laughing

Danas ga nosim na servis i valjda vise necu imati I'm a (not so) happy Windows user!

#48:  Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 17:02 sri, 14. 7. 2004
    —
Uff, bas gledam kak sam spamao gore onda davno kad jos bijah novopeceni Forumas. C, c, c,...

Uglavnom, prosla su dva dana (i nest sitno Wink ) i ja napravio banner.

Nisam bas jako zadovoljan s njime, tako da ga mozda promjenim (opet za neka dva dana Laughing ).

Banner:

A nalazi se naravno na mojim Dancing banana stranicama.

Eto.

Khm, sva prava pridrzana. Cool

#49:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 18:29 sri, 14. 7. 2004
    —
Pa, kad bi ono "Top 1719" bilo citljivije... Cool

Idea Btw, dodaj okolo neki svijetli okvir debljine 1px, pa ce stvar pasati i na tamne i na svijetle stranice... Very Happy

Thanx! Smile

#50:  Autor/ica: mLijekO PostPostano: 7:39 čet, 15. 7. 2004
    —
No, oće sad biti kaj od tog natječaja, ne znam, dal da se javim ili ne?

Nek glavna nagrada bude status moderatora Laughing

(i ne, ja nikad nisam čuo onu DON'T PUSH) Laughing

Au, sad sam tek vidio steelworkerove stranice....

Nije fer....
Mislim da studentima računalstva ne bi trebali dopustiti da se natječu Cool

kak ću ja ikad moć napravit takve stranice...
(a da se ne trudim....) šmrc....

Mislim, naravo da su nam stranice rađene u drukčijem stilu, ali on se ne bi smio natjecati.... Laughing

#51:  Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 2:15 pet, 16. 7. 2004
    —
mLijekO (napisa):
Au, sad sam tek vidio steelworkerove stranice....

Nije fer....
Mislim da studentima računalstva ne bi trebali dopustiti da se natječu Cool

kak ću ja ikad moć napravit takve stranice...
(a da se ne trudim....) šmrc....

Hvala na pohvali! Very Happy

Pa mozes ih napraviti vec danas.
Ja sam imao cilj da napravim stranice koje izgledaju moderno i lijepo(po mom nekom ukusu, makar opet ja nikad nisam 100% zadovoljan Rolling Eyes), a ne koriste nikakve ultra moderne tehnologije (i samim time rade na svim browserima (bez dodatnih plug-in-ova) i to cak na vrlo starim verzijama) zbog cijih sigurnosnih rupa svako malo trebate skidati fixeve sa weba. Bas mi je frend iz srednje prije 3 dana javio da moje stranice rade super na njegovom IE u kojem je iskljuceno sve moderno. A provjerio sam i u Mozilli, Firebirdu i Operi (i u IE-u naravno) i sve sljaka. Dancing banana

Kaj, ja sam koristio HTML(+ osnovni CSS) i malo Java scripta, slikice radio u Photoshopu i Paint Shop pro-u, a stranice sam sklapao u Notepad-u. Shocked Cak ni PHP-a nema. Nikakav Dreamweaver ili neki drugi alat u kojem kliknes misem par puta pa dobijes odmah sve sareno, ali nikad ono sto si zapravo zelio i radi ti samo u zadnjoj verziji IE-a i ucitava se tri dana. Krcko kaze 'blju' - sto vise reci?

Mozes ti to Mlijeko, samo treba malo truda. Cool

(Da spomenem da me vsego prvi ucio HTML-u i da njega obicno pitam za tehnicke savjete? Ma ne, onda cete svi juriti kod njega i zadavit ce me sto mu necete dati mira. Ok, necu to spomenut. Laughing)

mLijekO (napisa):
Mislim, naravo da su nam stranice rađene u drukčijem stilu, ali on se ne bi smio natjecati.... Rolling Eyes

Pa sam forumas, kaj ne?

A ja se bas bi natjecal. Very Happy

Stavil sam danas nove slikice. Funny stuff!

vsego (napisa):
Pa, kad bi ono "Top 1719" bilo citljivije... Cool

Pa rekel sam da nisam zadovoljan s njim. Rolling Eyes Budem nekaj smislil kad dobijem inspiraciju.

vsego (napisa):
Idea Btw, dodaj okolo neki svijetli okvir debljine 1px, pa ce stvar pasati i na tamne i na svijetle stranice... Very Happy

A da ljudi stave BORDER=1 u IMG tag, po boji svojeg izbora? Think

vsego (napisa):
Thanx! Smile

I drugi put. Very Happy

#52:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 10:39 pet, 16. 7. 2004
    —
steelworker (napisa):
Cak ni PHP-a nema.

Off-topic PHP je server-side stvar; nema veze s browserima i kompatibilnoscu. Cool Steta ga je ne koristiti kad vec imas priliku... Neutral

steelworker (napisa):
mLijekO (napisa):
Mislim, naravo da su nam stranice rađene u drukčijem stilu, ali on se ne bi smio natjecati.... Rolling Eyes

Pa sam forumas, kaj ne?
A ja se bas bi natjecal. Very Happy

Khm... Ajmo ovako... Forum ima nesto preko 400 usera, a uskoro namjeravam pocistiti mrtve accounte. Surprised Dakle, ako bi SVAKI user imao CETIRI web sitea Shocked to bi bilo cca 1600-1700 web siteova Forumasha Exclamation Dakle, i dalje bi svi upadali u kategoriju "Top 1719", zar ne? Very cool

Dakle, kakvo natjecanje, kad ima daleko vishe "nagrada" nego kompetitivnih (ovo je rijec koja moze koristiti za krizaljku Wink) siteova? Think Wink

steelworker (napisa):
vsego (napisa):

A da ljudi stave BORDER=1 u IMG tag, po boji svojeg izbora? Think

Preferiram da je banner samostojan, tj. da izgleda dobro, neovisno o tome koliko HTMLa i/ili CSSa zna osoba koja ga koristi. Cool

Inace, mislim da bi ljepse izgledao banner u bojama Foruma, a s nekim tamnim okvirom... Cool

#53:  Autor/ica: mLijekO PostPostano: 11:02 pet, 16. 7. 2004
    —
steelworker (napisa):

Hvala na pohvali! Very Happy

Nema na čemu, fakat su super...

A, zakaj ne koristiš neki naprednije tekstualni editor, a ne notepad

#54:  Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 0:43 sub, 17. 7. 2004
    —
mLijekO (napisa):
A, zakaj ne koristiš neki naprednije tekstualni editor, a ne notepad

Ma koristio sam Notetab Lite, ali sam ga nakon zadnje reinstalacije XPa zaboravil nasnimit, a jako se dobro (i brzo) snalazim s notepadom (makar je s Notetab-om brze i preglednije), pa mi nije bil neki bed.

#55: Re: Zašto ja to nisam znao? Autor/ica: HijenALokacija: Prazan skup ;-) PostPostano: 0:25 ned, 19. 12. 2004
    —
krcko (napisa):
steelworker (napisa):

nemoj ti IBM (danasnji Hitachi u losem spominjat). moj je radio bez greske godinu dana a onda je crko (pao je s metar visine Embarassed ) ali u tih godinu dana stvarno je radio bez greske, vrlo brzo, tiho i hladno. osim toga, imam vec duga iskustva sa IBM-om jer je moja bivsa skola koristila njihove kompove a unutra su masovno bili stavljani IBM-ovi 20 GB hardovi. stvarno, do dan danas ne znam da je i jedan crko, a ti hardovi su prosli torturu u vidu instalacija i deinstalacija (sloziti 30tak primarnih particija na hard nije mala stvar, na neke linux, na neke DOS 6.22, na neke Win95, na neke Win2000 Wink ).

#56: Re: Zašto ja to nisam znao? Autor/ica: HijenALokacija: Prazan skup ;-) PostPostano: 0:30 ned, 19. 12. 2004
    —
steelworker (napisa):
krcko (napisa):
steelworker (napisa):

MAXTOR Evil or Very Mad

hehehehehehe Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Citat:

Sad sam poceo razmisljati da se vratim na WD jer mi njihovi hardovi, jedan star 7 godina, a drugi 3 rade ko urice na starom kompu.

imam sad u kompu jednog WD-a 4.3 GB (stvarni kapacitet 4.02 GB) od kojih je iskoristivo 3.5 GB jer zadnjih 500 MB ima oko 1500 bad sectora Wink
dobri su to hardovi, ali ja nekako ipak vise naginjem IBM-u, a ni samsung nije na odmet (AFAIK najtisi su, veoma brzi, jeftini, mnogo hladni sto se ne bi moglo reci za Maxtora Smile ).

Citat:

Nemam iskustva sa IBMovcima, jedino kaj znam da su skupi... A o kvaliteti valjda govori tvoj Laughing

Danas ga nosim na servis i valjda vise necu imati I'm a (not so) happy Windows user!

rekoh ti na prijasnji post. IBM (Hitachi) je dobra investicija...bilo 180GXP bilo 7k250 serija diskova.

#57:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 2:48 čet, 9. 3. 2006
    —
Back to the long forgotten history... Sjecam se ja, bilo je to cetr'est pete... Xmas Mr.Green

steelworker (napisa):
Uglavnom, prosla su dva dana (i nest sitno Wink ) i ja napravio banner.
Nisam bas jako zadovoljan s njime, tako da ga mozda promjenim (opet za neka dva dana Laughing ).

Dakle? Mr Green being very Greeen indeed

steelworker (napisa):
Banner:

Molio bih webmastere koji su to stavili, da ovdje stave linkove (osim onog jednog za kojeg znam da ce se izrugivati tome). Cool

#58:  Autor/ica: SafLokacija: Zagreb PostPostano: 13:04 pet, 10. 3. 2006
    —
koliko se ja sjećam, a pohodio sam vježbe, nije uopće bilo riječ o 1719, nego o 17, 19 jel tak?

Samo jedno pitanjce... Taj banner jel mora biti određene veličine?
Idea Idea I akj je već gotov natječaj za banner?

#59:  Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 13:20 pet, 10. 3. 2006
    —
i ništa od toga da se sazna zašto 1719... ja ću se potrudit nešto napravit ako je još uvijek moguće, ali će ga ovdje postat, jer ga nemam di staviti... Crying or Very sad ima li neka određena veličina ili je dosta 70x40 px, ili tako neke veličine... i može bit animated gif? ako da... bit će malo veći... nekih 120x50 px ili tako nešto

#60:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 13:32 pet, 10. 3. 2006
    —
Ovaj topic je zezancija stara vise od tri godine koju sam odlucio malo oziviti... Very Happy Bilo koja velicina, sto zabavnije,... Mr Green being very Greeen indeed Jasno, u skladu s Pravilima ponasanja. Wink

#61:  Autor/ica: SickJediLokacija: Esperantija PostPostano: 15:40 pet, 10. 3. 2006
    —
17x19 piksela? Twisted Evil

#62:  Autor/ica: SafLokacija: Zagreb PostPostano: 23:57 pon, 13. 3. 2006
    —
evo banner

Zadnja promjena: Saf; 22:56 uto, 14. 3. 2006; ukupno mijenjano 1 put.

#63:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 0:10 uto, 14. 3. 2006
    —
Me likes! Very Happy Dvije molbice:

1. Nabaci okvir (npr. crni) sirine 1px Smile

2. Sredi da se slova "i" vide (navodno postoje ljudi koji ne znaju sto je DeGiorgi. Shocked Wink

Thanx! Xmas Mr.Green

#64:  Autor/ica: andreaoLokacija: SK PostPostano: 11:43 uto, 14. 3. 2006
    —
@Saf : Fenomenalno napravljeno! Me like too. Very Happy

#65:  Autor/ica: SafLokacija: Zagreb PostPostano: 12:27 uto, 14. 3. 2006
    —
Drago mi je da vam se sviđa, može i okvir i slova i čim završim danas sa faxom
Exclamation

#66:  Autor/ica: SafLokacija: Zagreb PostPostano: 22:57 uto, 14. 3. 2006
    —
Novi, poboljšani, sa crnim rubom od 1px i čitljivijim slovima i! Smile

#67:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 1:46 sri, 15. 3. 2006
    —
E, super! Very Happy Sad jos samo slozi (svoju) stranicu na koju ces to staviti. Mr Green being very Greeen indeed

Banner je gore (na vrhu pregleda svakog topica), s linkom na ovaj topic. Cool Bude li jos lijepih bannera, slozit cemo nekakvu rotaciju... Wink

#68:  Autor/ica: SafLokacija: Zagreb PostPostano: 22:47 sri, 15. 3. 2006
    —
Uh što sam ponosan Cool Ak će netko trebat nadobudnog i objavljivanog Very Happy dizajnera nek se javi

#69:  Autor/ica: roba59 PostPostano: 9:02 sub, 25. 3. 2006
    —
Još da ima tolko stranica kolko postova u ovom topicu...

#70:  Autor/ica: Lord R PostPostano: 14:47 uto, 28. 3. 2006
    —
Uvjeti:
1. Webmaster je forumaš Smile - link: http://www.elektroteh.com

2. IE->Maxthon (makar se to pojedinicima ne sviđa) pa tek onda ostala ekipa i verzije browserčića, ali je čitljiva između ostaloga i sa Mozillom.

3. ...

Banner: hm, probat ćemo nešto iskemijati ovih dana kada uhvatim malo vremena, ali za sada evo ovo.

Citat:
Mozemo prihvatiti i vise prijedloga. Ili ni jedan. Bit ce to moja diktatorska odluka, no tek nakon pomnog proucavanja reakcija Forumasa na pojedine uratke...

eto-čekam Smile

#71:  Autor/ica: koryansheaLokacija: Bebop (converted interplanetary trawler) PostPostano: 15:58 uto, 28. 3. 2006
    —
LR, probaj dodat hspace="5" u atribute (ili kako god se to zvalo) za ovu slikicu startrek trivia... da se malo odvoji tekst od nje s desne strane... Smile

#72:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 17:48 uto, 28. 3. 2006
    —
Lord R (napisa):
Banner: hm, probat ćemo nešto iskemijati ovih dana kada uhvatim malo vremena, ali za sada evo ovo.

S obzirom na moju ljubav prema Flashu, imam neku starudiju instaliranu i ne vidim banner. Embarassed Ali, hvala za link; bacim oko cim se docepam neke Win masine. Very Happy

#73:  Autor/ica: SafLokacija: Zagreb PostPostano: 22:57 uto, 28. 3. 2006
    —
ja jesam na win pili i ne vidim baner... (da, imam flash, ne nevidim ni u mozili ni u ie) Shocked

p.s. se to meni čini ili je baner nestao sa vrha stranice? I nek neko sve linkove na stranice okupi na jednom mjestu Confused

#74:  Autor/ica: Lord R PostPostano: 23:38 uto, 28. 3. 2006
    —
Inače, da, na stranici su 2 flasha, jedan je banner (gore vrh) i drugi je logo (gore desno).
Kada smo osmišljali sajt, tj. kada smo odlučili da ćemo raditi sajt, išli smo na sadržaj a ne na look. Jer konačno kada netko pretražuje google i izleti mu tvoj site, doći će radi sadržaja a ne radi dizajna, međutim, kako malo tko voli ''volontirati'' za društvo neke stvari postaju problem kada vas radi samo par, a uglavnom jedan Wink.

Citat:
S obzirom na moju ljubav prema Flashu, imam neku starudiju instaliranu i ne vidim banner. Ali, hvala za link; bacim oko cim se docepam neke Win masine.

Nema na čemu, i drugi puta Razz, baš sam rekao prijatelju da me zanimaju reakcije uzevši u obzir Vsegovu ... ljubav prema Flashu Xmas Mr.Green (to se odnosi na sajt - elektroteh sa 2. flash animacije; gore navedene)
,a glede onog kemijanja je objava 1719 bannera na elektroteh-u, za sada je samo link, dok ne uhvatim vremena i sliku ubaciti.

Zadnja promjena: Lord R; 11:54 ned, 16. 9. 2007; ukupno mijenjano 1 put.

#75:  Autor/ica: Ante PostPostano: 10:31 pet, 7. 4. 2006
    —
Evo, maloprije sklepah nesto. Par pixel bannera. Ako vam se ne svidjaju, samo javite — napravit cu nesto drugo. Znam, lame su. Wink

Cheers!

np: Booker T. & the MG's - [Hip Hug-Her #11] Sunny

#76:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 11:50 pet, 7. 4. 2006
    —
Pericius (napisa):
Znam, lame su. Wink

Ccc.... Sram te bilo... Ne pljuvat po vlastitom radu. Drzim prodike To je na nama ostalima da ti radimo. Twisted Evil

Iskreno: onaj Safov banner mi je ljepsi, ali mislim da je bedasto uopce vuci usporedbe. Eh? Jednostavno, ovi su manji i podrucje primjene im nije isto. Wink

Thanx za bannere; kome bude odgovarao manji, vjerojatno ce uzeti neki od ovih. Very Happy

#77:  Autor/ica: ancy.Lokacija: Zagreb PostPostano: 15:55 ned, 6. 5. 2007
    —
Ja i dalje ne kuzim 1719 Sad

#78:  Autor/ica: mdokoLokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh PostPostano: 16:33 ned, 6. 5. 2007
    —
ancy. (napisa):
Ja i dalje ne kuzim 1719 Sad

Pa.... 17 je broj koji vsego koristi za sve primjere za koje ga moze iskoristiti, a 19 je prvi sljedeci prosti broj Wink

#79:  Autor/ica: SickJediLokacija: Esperantija PostPostano: 22:30 ned, 6. 5. 2007
    —
Bas si morao otkrit veliku tajnu... Rolling Eyes

#80:  Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 23:17 ned, 6. 5. 2007
    —
nije ok da se otkriva velkika misterija... moram se slozist sa sickom...

p.s. a cuo sam i pricu da mu je to bila prva registracija... ali draze mi je ono sa prostim brojevima Very Happy

#81:  Autor/ica: TripLokacija: ..behind blue eyes.. PostPostano: 10:36 pon, 7. 5. 2007
    —
fireball (napisa):
nije ok da se otkriva velkika misterija... moram se slozist sa sickom...

p.s. a cuo sam i pricu da mu je to bila prva registracija... ali draze mi je ono sa prostim brojevima Very Happy

daj covjece pa sta mislis kakve bi legende nastale ubrzo...
iako..da..bilo je zabavnije kad nismo znali..ako i ovo nije samo nesto da nas primiri..

well newer know!!

#82:  Autor/ica: rafaelmLokacija: Zagreb PostPostano: 2:23 čet, 7. 6. 2007
    —
moglo bi biti i top 1719 pero, djuro i krementilda
Laughing

#83:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 3:02 čet, 7. 6. 2007
    —
rafaelm (napisa):
moglo bi biti i top 1719 pero, djuro i krementilda

Kakve veze oni imaju? Kotacici rade 100 na sat

Btw, bilo je ocito zasto nakon 17 idu 19, 23, 29,... no zasto bas 17? Think

Jos jedno kreveljenje

#84:  Autor/ica: blob PostPostano: 22:51 uto, 2. 10. 2007
    —
vsego (napisa):
no zasto bas 17? Think

Vrlo je moguće da ovaj post neće mnogo doprinijeti razrješavanju Misterije Tajnovitih Brojeva, no samo sam htio spomenuti da postoji još jedan matematičar koji je oduševljen brojem 17. To je Michael Spivak, koji je među ostalim i autor udžbenika iz matematičke analize koji je dosta popularan na sveučilištima engleskog govornog područja. Kako kaže legenda, dok je bio na doktoratu na Princetonu, sa prijateljem Davidom Kellyem je u lokalnoj birtiji došao na ideju o osnivanju kulta broja 17, koji bi širio glas o čudesnim svojstvima upravo tog broja, kojeg su smatrali zaista posebnim. (Samo kratka digresija: smatra se da je u istom razdoblju nastala i Spivakova fascinacija Žutim Prascem, kojega suptilno i prikriveno spominje u svakoj svojoj knjizi. Više o tome ovdje.)

Od mnogo kurioziteta o broju 17, koji obuhvaćaju područja od umjetnosti (npr. da Partenon na duljem pročelju ima 17 stupova), preko povijesti (npr. da je Gauss, rođen 1777me, po nekima imao 17 godina kada je otkrio način geometrijske konstrukcije pravilnog sedamnaesterokuta, iako je to otkriće objavljeno nešto kasnije), pa sve do religije i misticizma (evo vam zgodan pdf od 37 stranica sa popisanim raznim drugim kuriozitetima), čini mi se da je u kontekstu vsegine oduševljenosti brojem 17 najrelevantnija činjenica da zbroj kvadrata svih prostih brojeva do 17, uključujući i kvadrat samog 17 daje broj Zvijeri, tj. vrijedi: Surprised

Je li misterij citiran na početku posta konačno riješen?

Smile

#85:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 4:24 sri, 3. 10. 2007
    —
Tvoj odgovor je solidno opsirniji od rjesenja Misterije, ali mozemo ga prihvatiti. Wink Necu ulaziti u detalje (npr. koji dio pricice je (bio) presudan). Angel

Inace, prije cca dvije godine je objavljeno da se tisucljecima krivo vjerovalo i da je broj zvjeri zapravo 616. Shocked Laughing

#86:  Autor/ica: Artemis PostPostano: 17:58 čet, 4. 10. 2007
    —
17 is the smallest prime sandwiched between two non-squarefree numbers

17 and apple: There are 17 sets of chromosomes in an apple. Eve was traditionally 17 years of age when she fed Adam the apple. Note that there were 17 different PowerMacs made by Apple Computer.

In the Aardman film Chicken Run, the chickens did much of their plotting in Hut 17

According to hacker's lore, 17 is described at MIT as "the least random number."

17 was called by the Pythagoreans - opposition, obstruction, and evil, and the day the Devil triumphed over God.

ili mozda nesto od ovoga.....
http://primes.utm.edu/curios/page.php/17.html

Forum@DeGiorgi -> Biseri

output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.