Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Upravljanje financijskom imovinom - pismeni
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
derle
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 05. 2005. (17:53:46)
Postovi: (47)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 15:53 pet, 5. 9. 2008    Naslov: Upravljanje financijskom imovinom - pismeni Citirajte i odgovorite

Čuo sam se s profesorom i rekao mi je da će bit 15. ili 16. te me je zamolio da ostavim komentar na stranici! Te je zamolio još one, koji nisu položili, da ostave komenatr kako bi znao koliko će nas tada izaći! ;)
Čuo sam se s profesorom i rekao mi je da će bit 15. ili 16. te me je zamolio da ostavim komentar na stranici! Te je zamolio još one, koji nisu položili, da ostave komenatr kako bi znao koliko će nas tada izaći! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Stormbringer
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 05. 2004. (21:38:56)
Postovi: (35)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 20:22 pet, 5. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam prijavio ispit na studomatu za prvi rok u rujnu (8.9.), to znači da u ponedjeljak nema pismenog iz UFI? Osobno sigurno izlazim na ispit, a vrlo vjerojatno i još jedan kolega sa mnom. Obojici bolje odgovara 16. (utorak) ako je moguće, s obzirom da je kod nas u ponedjeljak ispitni razred A pa bi imali nekih kolizija...
hvala i pozdrav :wink:
ja sam prijavio ispit na studomatu za prvi rok u rujnu (8.9.), to znači da u ponedjeljak nema pismenog iz UFI? Osobno sigurno izlazim na ispit, a vrlo vjerojatno i još jedan kolega sa mnom. Obojici bolje odgovara 16. (utorak) ako je moguće, s obzirom da je kod nas u ponedjeljak ispitni razred A pa bi imali nekih kolizija...
hvala i pozdrav Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 02. 2004. (23:13:50)
Postovi: (4B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:17 pon, 8. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

i ja cu izaci
i ja cu izaci



_________________
kova
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
derle
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 05. 2005. (17:53:46)
Postovi: (47)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 11:15 uto, 9. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Profesor je fiksirao 16.9. za pismeni! Napisao je još da će se održati u 11h. Još se ne zna koja prostorija, ali našli bi se u predvorju zgrade ili ispred nje! ;)
Profesor je fiksirao 16.9. za pismeni! Napisao je još da će se održati u 11h. Još se ne zna koja prostorija, ali našli bi se u predvorju zgrade ili ispred nje! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 8:24 pet, 12. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li će se održati još jedan pismeni u 9-tom mjesecu ili je ovaj 16-tog jedini?
ja sam naime prijavila za 22.9.
da li će se održati još jedan pismeni u 9-tom mjesecu ili je ovaj 16-tog jedini?
ja sam naime prijavila za 22.9.


[Vrh]
derle
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 05. 2005. (17:53:46)
Postovi: (47)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 19:31 pet, 12. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Stvarno ne znam... I ovo mi ne paše jer mi je pobrkao moj raspored polaganja za deveti mjesec, ali ću svejedno izaći! Profesor mi je rekao da je ovaj mjesec kratak s vremenom i da mu je ovo jedino odgovaralo! Također sam mu bio predložio da pismeni održi u 10om mjescu s obzirom da nam prijave traju do 17.10., a on mi je odgovorio da postoje neki koji bi mu na tome prigovorili...
Stvarno ne znam... I ovo mi ne paše jer mi je pobrkao moj raspored polaganja za deveti mjesec, ali ću svejedno izaći! Profesor mi je rekao da je ovaj mjesec kratak s vremenom i da mu je ovo jedino odgovaralo! Također sam mu bio predložio da pismeni održi u 10om mjescu s obzirom da nam prijave traju do 17.10., a on mi je odgovorio da postoje neki koji bi mu na tome prigovorili...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Kova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 02. 2004. (23:13:50)
Postovi: (4B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:40 uto, 16. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Upis ocjena za one s pismenog i one koji to jos nisu ucinili je u cetvrtak 18.09. u 12 sati
Upis ocjena za one s pismenog i one koji to jos nisu ucinili je u cetvrtak 18.09. u 12 sati



_________________
kova
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 18:54 uto, 16. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znači upis ocjene je i za one koji su pisali u sedmom mjesecu, a ocjena nije upisana? :shock:
Znači upis ocjene je i za one koji su pisali u sedmom mjesecu, a ocjena nije upisana? Shocked


[Vrh]
Kova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 02. 2004. (23:13:50)
Postovi: (4B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:30 sri, 17. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

J sam jos s kolokvija pa je najvjerojatnije i za one s pismenog u 7 mjesecu.
J sam jos s kolokvija pa je najvjerojatnije i za one s pismenog u 7 mjesecu.



_________________
kova
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
derle
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 05. 2005. (17:53:46)
Postovi: (47)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 14:33 uto, 23. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prof. Brborović me zamolio da ostavim ovdje pitanje koliko ljudi još nije izašlo na dani kolegij? Imate li namjeru izlaziti ovaj mjesec? Ako da, ostavite komentar kako bih mu mogao prenijeti tako da se zna koliko bi nas izašlo i kada bi se eventualno održao?
Za sada sam ja jedini za pismeni ispit! ;)
Prof. Brborović me zamolio da ostavim ovdje pitanje koliko ljudi još nije izašlo na dani kolegij? Imate li namjeru izlaziti ovaj mjesec? Ako da, ostavite komentar kako bih mu mogao prenijeti tako da se zna koliko bi nas izašlo i kada bi se eventualno održao?
Za sada sam ja jedini za pismeni ispit! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 14:49 uto, 23. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="derle"]Prof. Brborović me zamolio da ostavim ovdje pitanje koliko ljudi još nije izašlo na dani kolegij? Imate li namjeru izlaziti ovaj mjesec? Ako da, ostavite komentar kako bih mu mogao prenijeti tako da se zna koliko bi nas izašlo i kada bi se eventualno održao?
Za sada sam ja jedini za pismeni ispit! ;)[/quote]

hej:) evo, ja nisam izlazila jos na ispit, niti ne planiram ovaj mjesec.

pozz
derle (napisa):
Prof. Brborović me zamolio da ostavim ovdje pitanje koliko ljudi još nije izašlo na dani kolegij? Imate li namjeru izlaziti ovaj mjesec? Ako da, ostavite komentar kako bih mu mogao prenijeti tako da se zna koliko bi nas izašlo i kada bi se eventualno održao?
Za sada sam ja jedini za pismeni ispit! Wink


hej:) evo, ja nisam izlazila jos na ispit, niti ne planiram ovaj mjesec.

pozz



_________________
Laganini...i stprljivo....Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
angie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2006. (13:28:16)
Postovi: (8)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:02 uto, 23. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Molim te ako bude jos jedan rok javi na forumu kad ce biti upis ocjena,ja sam kasno saznala za ovaj upis 18.9. Hvala!
Molim te ako bude jos jedan rok javi na forumu kad ce biti upis ocjena,ja sam kasno saznala za ovaj upis 18.9. Hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
derle
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 05. 2005. (17:53:46)
Postovi: (47)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 9:47 sri, 24. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pismeni je 6.10. u 13h - upravo sam se čuo s profesorom! ;) Upis ocjene će, pretpostavljam, biti kad budu rezultati ovog pismenog kao što je to bio slučaj i na prošlom pismenom u 9om mjesecu! ;) Jedino bih još zamolio da se jave ljudi koji planiraju izlaziti na pismeni kako bih mogao profesoru javiti! Hvala ;)
Pismeni je 6.10. u 13h - upravo sam se čuo s profesorom! Wink Upis ocjene će, pretpostavljam, biti kad budu rezultati ovog pismenog kao što je to bio slučaj i na prošlom pismenom u 9om mjesecu! Wink Jedino bih još zamolio da se jave ljudi koji planiraju izlaziti na pismeni kako bih mogao profesoru javiti! Hvala Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 14:37 čet, 25. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="derle"]Pismeni je 6.10. u 13h - upravo sam se čuo s profesorom! ;) Upis ocjene će, pretpostavljam, biti kad budu rezultati ovog pismenog kao što je to bio slučaj i na prošlom pismenom u 9om mjesecu! ;) Jedino bih još zamolio da se jave ljudi koji planiraju izlaziti na pismeni kako bih mogao profesoru javiti! Hvala ;)[/quote]ja nisam izašao i ne mislim sada izlaziti vjerojatno... Iako sad si baš razmišljam da bi mogao i izaći ako je tako kasno. Ako se predomislim javim ovdje na brzinu da izlazim... Gdje mogu nabaviti materijale iz ovog kolegija koji su mi potrebni za položiti ispit? Kako to izgleda? Nisam baš upućen u ovaj kolegij :oops:

u svakom slučaju me zanima kada i gdje mogu naći profesora da pokupim potpis pa bi zahvalio i na toj informaciji :)
derle (napisa):
Pismeni je 6.10. u 13h - upravo sam se čuo s profesorom! Wink Upis ocjene će, pretpostavljam, biti kad budu rezultati ovog pismenog kao što je to bio slučaj i na prošlom pismenom u 9om mjesecu! Wink Jedino bih još zamolio da se jave ljudi koji planiraju izlaziti na pismeni kako bih mogao profesoru javiti! Hvala Wink
ja nisam izašao i ne mislim sada izlaziti vjerojatno... Iako sad si baš razmišljam da bi mogao i izaći ako je tako kasno. Ako se predomislim javim ovdje na brzinu da izlazim... Gdje mogu nabaviti materijale iz ovog kolegija koji su mi potrebni za položiti ispit? Kako to izgleda? Nisam baš upućen u ovaj kolegij Embarassed

u svakom slučaju me zanima kada i gdje mogu naći profesora da pokupim potpis pa bi zahvalio i na toj informaciji Smile



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Ema
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2005. (12:44:59)
Postovi: (9C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 19:55 pet, 26. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja cu izaci, jel potrebna prijava preko studomata, ili?
ja cu izaci, jel potrebna prijava preko studomata, ili?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
derle
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 05. 2005. (17:53:46)
Postovi: (47)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 20:06 pet, 26. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rekli su mi ovi koji su bili sada na upisu ocjene da je potrebno prijaviti ispit preko studomata jer je to profesor Bakić zahtjevao! ;)
Rekli su mi ovi koji su bili sada na upisu ocjene da je potrebno prijaviti ispit preko studomata jer je to profesor Bakić zahtjevao! Wink



_________________
www.bhc-zagreb.hr
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
angie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2006. (13:28:16)
Postovi: (8)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:49 ned, 28. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Potpis mozes pokupiti kad bude upis ocjena za rok 6.10. jer ih daje prof.Bakic,a prof.Brborovic obicno kad budu rezultati dogovori upis ocjena kod prof.Bakica pa to iskoristi jer je on dosta zaposlen pa je tesko dospjet do njega.
Potpis mozes pokupiti kad bude upis ocjena za rok 6.10. jer ih daje prof.Bakic,a prof.Brborovic obicno kad budu rezultati dogovori upis ocjena kod prof.Bakica pa to iskoristi jer je on dosta zaposlen pa je tesko dospjet do njega.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 17:44 pon, 1. 12. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kakva je procedura s polaganjem ovog ispita? Treba li se javiti profesoru/asistentu na mail ili je dovoljno prijaviti ispit na studomatu i doći u trojku? :oops:
Kakva je procedura s polaganjem ovog ispita? Treba li se javiti profesoru/asistentu na mail ili je dovoljno prijaviti ispit na studomatu i doći u trojku? Embarassed


[Vrh]
osvetnik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2007. (16:46:27)
Postovi: (80)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 6 - 12

PostPostano: 23:33 uto, 2. 12. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ima ko kakve materijale? ili ideju di ih mogu nabavit?[/strike]
ima ko kakve materijale? ili ideju di ih mogu nabavit?[/strike]


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
derle
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 05. 2005. (17:53:46)
Postovi: (47)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 10:51 sri, 3. 12. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja ti jedino imam onu skrpitu s predavanja! Mogu ti ju i mailati! ;)
E ovako... čuo sam se s profesorom Brborovićem i rekao mi je da je ispit u četvrtak (11.12.) u 12h i da se nalazimo u hodniku kod sata te me je zamolio da napomenem da izađe što veći broj ljudi na ovaj ispit! ;)
Ja ti jedino imam onu skrpitu s predavanja! Mogu ti ju i mailati! Wink
E ovako... čuo sam se s profesorom Brborovićem i rekao mi je da je ispit u četvrtak (11.12.) u 12h i da se nalazimo u hodniku kod sata te me je zamolio da napomenem da izađe što veći broj ljudi na ovaj ispit! Wink



_________________
www.bhc-zagreb.hr
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan