Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

popravni kolokvij dir1
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Diferencijalni i integralni račun
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
:)
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2009. (16:17:14)
Postovi: (66)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 7

PostPostano: 23:21 pon, 29. 6. 2009    Naslov: popravni kolokvij dir1 Citirajte i odgovorite

sta otprilike mozemo ocekivati na tom popravnom? mislim znam da ima onih koji su isli prosle godine pa, nazalost, nisu uspjeli proc pa ako bi htjeli reci kako to otprilike izgleda?
sta otprilike mozemo ocekivati na tom popravnom? mislim znam da ima onih koji su isli prosle godine pa, nazalost, nisu uspjeli proc pa ako bi htjeli reci kako to otprilike izgleda?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nzuvela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2007. (13:38:56)
Postovi: (50)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 14 - 0

PostPostano: 1:14 uto, 30. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ak se ne varam. bilo je nekaj derivirati, nekaj integrirati, onda malo limesa i nakraju sve začinjeno sa malo funkcija (a da ne zaboravim teoriju). :D

A sad malo ozbiljnije. Bilo je sve kaj sam nabrojao ali je bilo više manje normalne težine tako da ako znaš možeš proći.
ak se ne varam. bilo je nekaj derivirati, nekaj integrirati, onda malo limesa i nakraju sve začinjeno sa malo funkcija (a da ne zaboravim teoriju). Very Happy

A sad malo ozbiljnije. Bilo je sve kaj sam nabrojao ali je bilo više manje normalne težine tako da ako znaš možeš proći.



_________________
"Nemoguće je da se sve dokazuje."
Aristotel
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
eval
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 01. 2008. (22:48:52)
Postovi: (70)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 19 - 4

PostPostano: 10:16 uto, 30. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ali pošto kolokvij nije bio ni sličan prošlogodišnjem, očito ni popravni neće bit kao lani... tako da... stvarno neznam što očekivat...ako smo na kolokviju dobili zadatak koji nitko nikad prije nije vidio (barem nam prof. Šikić nije riješio niti jedan takav primjer) i to je zadatak više za fiziku... možda sad dobijemo neki zadatak iz kemije :tstnd:
ali pošto kolokvij nije bio ni sličan prošlogodišnjem, očito ni popravni neće bit kao lani... tako da... stvarno neznam što očekivat...ako smo na kolokviju dobili zadatak koji nitko nikad prije nije vidio (barem nam prof. Šikić nije riješio niti jedan takav primjer) i to je zadatak više za fiziku... možda sad dobijemo neki zadatak iz kemije To se tak ne dela


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
jejo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2006. (19:25:36)
Postovi: (102)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 5

PostPostano: 11:45 uto, 30. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

postoji knjiga- demidovic, to vam je prof sigurno preporucio. nama na dir2 je isto znao dati na kolokviju zadatak koje nismo radili na vjezbama, ali eto, mi smo sve uciti, bar frendica i ja :) pogledajte zadatke iz matematicke analize 1, pa ako je slicno gradivo, mozda i takav slican zadatak dobite.. a uvijek mozete doci na konzultacije, pa ako vam neki zadatak iz demidovica nije jasan, on ce vam objasnit :)

[size=7]naravno, ne mislim da morate cijelu knjigu rijesit, nego one zadatke koje npr imaju derivacije il tak nes :)[/size]
postoji knjiga- demidovic, to vam je prof sigurno preporucio. nama na dir2 je isto znao dati na kolokviju zadatak koje nismo radili na vjezbama, ali eto, mi smo sve uciti, bar frendica i ja Smile pogledajte zadatke iz matematicke analize 1, pa ako je slicno gradivo, mozda i takav slican zadatak dobite.. a uvijek mozete doci na konzultacije, pa ako vam neki zadatak iz demidovica nije jasan, on ce vam objasnit Smile

naravno, ne mislim da morate cijelu knjigu rijesit, nego one zadatke koje npr imaju derivacije il tak nes Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
eval
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 01. 2008. (22:48:52)
Postovi: (70)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 19 - 4

PostPostano: 14:11 uto, 30. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

cijenjeni kolega, znamo mi za demidovića...našla sam ja taj zadatak u demidoviću, al stvar je u tome da sam ja riješila 150 zadataka iz funkcija i integrala onakvih kakve je profeor rješavao na predavanjima i svi njegovi zadaci su meni jasni...al po ovome, mi bi trebali učit nešto što [bg=red]NISMO [/bg][bg=red]RADILI[/bg] kod njega na satu..tj bit napredni studenti i učit unaprijed nešto što [bg=red]NISMO UČILI[/bg]...
cijenjeni kolega, znamo mi za demidovića...našla sam ja taj zadatak u demidoviću, al stvar je u tome da sam ja riješila 150 zadataka iz funkcija i integrala onakvih kakve je profeor rješavao na predavanjima i svi njegovi zadaci su meni jasni...al po ovome, mi bi trebali učit nešto što NISMO RADILI kod njega na satu..tj bit napredni studenti i učit unaprijed nešto što NISMO UČILI...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
sylar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:42:14)
Postovi: (5F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 18 - 14

PostPostano: 14:31 uto, 30. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

kolega jejo tko god da bili, gledajte svoja posla, nemojte solit pamet drugima, uzmite si neku knjigu i vježbajte zadatke, ipak vam to najbolje ide!!!
kolega jejo tko god da bili, gledajte svoja posla, nemojte solit pamet drugima, uzmite si neku knjigu i vježbajte zadatke, ipak vam to najbolje ide!!!



_________________
...we die and world will be poor for it...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 16:00 uto, 30. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

No, no kolega! Nema mjesta hejtu! 8)

Prosle godine je bilo (ako se dobro sijecam) oko 4 limesa i derivacija i integrala i funkcija i teorije. Dakle nisam nista novog rekla kaj vec netko tu nije napisao. :D Limesi su bili s e-om. Mozda to nekome pomogne. ;)

Mislim da cak negdje i imam primjerak tog popravnog kolokvija... :-k U svakom slucaju cu potraziti ovih dana. :D
No, no kolega! Nema mjesta hejtu! Cool

Prosle godine je bilo (ako se dobro sijecam) oko 4 limesa i derivacija i integrala i funkcija i teorije. Dakle nisam nista novog rekla kaj vec netko tu nije napisao. Very Happy Limesi su bili s e-om. Mozda to nekome pomogne. Wink

Mislim da cak negdje i imam primjerak tog popravnog kolokvija... Think U svakom slucaju cu potraziti ovih dana. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jejo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2006. (19:25:36)
Postovi: (102)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 5

PostPostano: 16:40 uto, 30. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

kolega sylar, ja sam za razliku od tebe uzela knjigu i prosla ju i polozila :D :D :D

@eval: nista ja ne kazem za to, tako je bilo i sa nama pa..
mislila sam vam pomoci, mozda neko nije znao za knjigu, za ma1, ali posto me ovako neki ljudi napadaju, pitam se onda cemu :)

ali i dalje se nadam da ce velika vecina vas to poloziti ;)
kolega sylar, ja sam za razliku od tebe uzela knjigu i prosla ju i polozila Very Happy Very Happy Very Happy

@eval: nista ja ne kazem za to, tako je bilo i sa nama pa..
mislila sam vam pomoci, mozda neko nije znao za knjigu, za ma1, ali posto me ovako neki ljudi napadaju, pitam se onda cemu Smile

ali i dalje se nadam da ce velika vecina vas to poloziti Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sylar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:42:14)
Postovi: (5F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 18 - 14

PostPostano: 17:47 uto, 30. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

kolegice jajo, ja sam također uzeo knjigu i skupio dovoljno bodova za prolaz na prvom kolokviju. Glupo mi je kad netko spominje literaturu iz koje se treba učit, pa to svi znamo, a onaj tko ne zna nije mu mjesto na faksu, samo govorimo da su zadaci na drugim kolokvijima iz svih predmeta iz godine u godinu sve gori.
kolegice jajo, ja sam također uzeo knjigu i skupio dovoljno bodova za prolaz na prvom kolokviju. Glupo mi je kad netko spominje literaturu iz koje se treba učit, pa to svi znamo, a onaj tko ne zna nije mu mjesto na faksu, samo govorimo da su zadaci na drugim kolokvijima iz svih predmeta iz godine u godinu sve gori.



_________________
...we die and world will be poor for it...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 18:24 uto, 30. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Posljednji puta vas lijepo molim oboje da se prestanete prepucavati. Ovo nije mjesto za takve komentare. Ako niste primijetili naslov ovog topica je "popravni kolokvij dir1", a ne "djecji vrtic". :ccc:

Inace, ne znam kada ste vi upisali ovaj studij, ali ja sam vec tu jedan dugi niz godina i sa sigurnoscu vam mogu tvrditi da su kolokviji iz godine u godinu sve laksi, a ne obrnuto.

Daljnjih komentara ne vezanih uz topic se suzdrzite, a sve sto mislite odgovoriti meni u vezi ovog mog posta, adresirajte privatno.

:thankyou:
Posljednji puta vas lijepo molim oboje da se prestanete prepucavati. Ovo nije mjesto za takve komentare. Ako niste primijetili naslov ovog topica je "popravni kolokvij dir1", a ne "djecji vrtic". Ccc.... Sram te bilo...

Inace, ne znam kada ste vi upisali ovaj studij, ali ja sam vec tu jedan dugi niz godina i sa sigurnoscu vam mogu tvrditi da su kolokviji iz godine u godinu sve laksi, a ne obrnuto.

Daljnjih komentara ne vezanih uz topic se suzdrzite, a sve sto mislite odgovoriti meni u vezi ovog mog posta, adresirajte privatno.

Thank you


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sylar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:42:14)
Postovi: (5F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 18 - 14

PostPostano: 19:32 uto, 30. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ispravak netočnog navoda, nisam mislio reći iz godine u godinu, nego ove godine.
ispravak netočnog navoda, nisam mislio reći iz godine u godinu, nego ove godine.



_________________
...we die and world will be poor for it...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 14:01 pon, 6. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[size=18][b]MALA OBAVIJEST[/b][/size]

Evo profesor je danas na zalbama rekao da ce biti tri funkcije i dva integrala, te da svakako ponovimo Reimannov teorem.

Pretpostavljam da ce kod ovih triju funkcija kod jedne trebat izracunati limes, kod druge prvu/drugu derivaciju i kod trece nacrtat graf.

Profesor je isto tako rekao da si ponovimo zadatke iz bliceva, jer ce biti jako slicni, a mozda cak i isti.

Ovim putem [b][size=16][color=red]lijepo molim nekoga tko ima zadatke[/color][/size][/b] (a ni rjesenja ne bi bila na odmet ;)) [b][size=16][color=red]iz bliceva od ove godine, da ih uskenira i objavi na Forumu.[/color][/size][/b]

Ja imam prvi, pa sam vam ga stavila na Download. ;)
MALA OBAVIJEST

Evo profesor je danas na zalbama rekao da ce biti tri funkcije i dva integrala, te da svakako ponovimo Reimannov teorem.

Pretpostavljam da ce kod ovih triju funkcija kod jedne trebat izracunati limes, kod druge prvu/drugu derivaciju i kod trece nacrtat graf.

Profesor je isto tako rekao da si ponovimo zadatke iz bliceva, jer ce biti jako slicni, a mozda cak i isti.

Ovim putem lijepo molim nekoga tko ima zadatke (a ni rjesenja ne bi bila na odmet Wink) iz bliceva od ove godine, da ih uskenira i objavi na Forumu.

Ja imam prvi, pa sam vam ga stavila na Download. Wink





DIR1blic1grupaB.jpg
 Description:
Diferencijalni i integralni račun 1
Prvi blic 23.03.2009.
Grupa B
 Filesize:  341.66 KB
 Viewed:  231 Time(s)

DIR1blic1grupaB.jpg



DIR1blic1grupaA.jpg
 Description:
Diferencijalni i integralni račun 1
Prvi blic 23.03.2009.
Grupa A
 Filesize:  374.07 KB
 Viewed:  155 Time(s)

DIR1blic1grupaA.jpg


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sylar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:42:14)
Postovi: (5F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 18 - 14

PostPostano: 15:22 pon, 6. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[size=18][/size][/b]PROFESOR JE TAKOĐER REKAO DA ĆE NA POPRAVNOM A I NA ZAVRŠNOM BITI ZADATAK S BIATLONCEM, TAKO DA TO DOBRO NAUČITE.
[/b]PROFESOR JE TAKOĐER REKAO DA ĆE NA POPRAVNOM A I NA ZAVRŠNOM BITI ZADATAK S BIATLONCEM, TAKO DA TO DOBRO NAUČITE.



_________________
...we die and world will be poor for it...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 15:27 pon, 6. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja imam sve bliceve pa kad dodem doma cu sve to lijepo staviti na forum. mene samo zanima ako netko ima primjer prvog kolokvija koji nebi baš bio na odmet :))
ja imam sve bliceve pa kad dodem doma cu sve to lijepo staviti na forum. mene samo zanima ako netko ima primjer prvog kolokvija koji nebi baš bio na odmet Smile)



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Feral child
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2007. (02:46:20)
Postovi: (1F)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 9:55 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad je popravni na kraju?
Kad je popravni na kraju?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
:)
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2009. (16:17:14)
Postovi: (66)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 7

PostPostano: 10:18 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

popravni ti je u cevrtak u 17:30 u 003! sretno :)[/quote]
popravni ti je u cevrtak u 17:30 u 003! sretno Smile[/quote]


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 14:17 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ante?
Ante?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ddujmic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2009. (14:01:31)
Postovi: (75)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 1

PostPostano: 14:32 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo 4. test
evo 4. test



_________________
Nothing lasts forever
Even cold November rain



DIR.jpg
 Description:
 Filesize:  167.28 KB
 Viewed:  158 Time(s)

DIR.jpg


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 14:56 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Buga."]Ante?[/quote]
da ? ;)
budem stavil
sam sek. nemate pojma koliko je to bolan i mukotrpan proces :'(


http://rapidshare.com/files/253030769/Kratki_testovi.zip

evo. tu je 1,2,3 kratki test.
Buga. (napisa):
Ante?

da ? Wink
budem stavil
sam sek. nemate pojma koliko je to bolan i mukotrpan proces :'(


http://rapidshare.com/files/253030769/Kratki_testovi.zip

evo. tu je 1,2,3 kratki test.



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shasho
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2009. (14:15:40)
Postovi: (41)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 6

PostPostano: 15:07 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo prvi kolokvij ako nekome treba
evo prvi kolokvij ako nekome treba



_________________
You can fool some people sometimes, but you can't fool all the people all the time.



100_4910.jpg
 Description:
 Filesize:  16.48 KB
 Viewed:  174 Time(s)

100_4910.jpg



100_4909.jpg
 Description:
 Filesize:  18.98 KB
 Viewed:  144 Time(s)

100_4909.jpg


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Diferencijalni i integralni račun Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan