Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Termin vježbi kod asistentice Prlić
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 16:27 pon, 1. 3. 2010    Naslov: Termin vježbi kod asistentice Prlić Citirajte i odgovorite

Pozdrav

Evo za sve interesne grupe, da probamo to urediti.
Sada, ovaj tjedan je termin četvrtak od 18 do 20.
Meni, iskreno, bolje paše petak kako je i po rasporedu.

Razumijem da dobrom dijelu ne paše, pa bih htio da probamo nekako to srediti da svi zadovoljni.
Pa bih SVE zamolio da pogledaju SVE termine koji bi bili dobri.
Shodno tome
Ja evo prilažem zna nas par kako bi moglo bit dobro.
PON od 8 do 12 i od 15 do 18
UTO od 10 do 12 i od 13 do 16
Čet od 8 do 12
PET po rasporedu

nadam se da će te se nači negjde.....

znam da je največi problem prostorija, al valjda ćemo nešto uspjeti dogovoriti
Pozdrav

Evo za sve interesne grupe, da probamo to urediti.
Sada, ovaj tjedan je termin četvrtak od 18 do 20.
Meni, iskreno, bolje paše petak kako je i po rasporedu.

Razumijem da dobrom dijelu ne paše, pa bih htio da probamo nekako to srediti da svi zadovoljni.
Pa bih SVE zamolio da pogledaju SVE termine koji bi bili dobri.
Shodno tome
Ja evo prilažem zna nas par kako bi moglo bit dobro.
PON od 8 do 12 i od 15 do 18
UTO od 10 do 12 i od 13 do 16
Čet od 8 do 12
PET po rasporedu

nadam se da će te se nači negjde.....

znam da je največi problem prostorija, al valjda ćemo nešto uspjeti dogovoriti


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 19:06 pon, 1. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako se vi dogovorite drugacije i ako uspijemo naci prostoriju (i naravno, ako ja u tom terminu nemam nista drugo), moze. Ja sam gledala vase rasporede i cini mi se da nema termina koji bi svima odgovarao, no mozda grijesim. Inace, veliki je problem s ucionicama, cak toliki da se nastava odrzava i van PMF-MO. Tako da ne bih racunala na to da ce u nekom normalnom terminu biti nesto slobodno. Vec sam pitala satnicarku i rekla mi je da je jedini termin koji mi moze ponuditi ponedjeljkom 8-10, no kako su me neke studentice upozorile da bi se pojavio isti problem zbog kojeg smo vjezbe i pomicali (prevelika rupa u satnici), rekla sam satnicarki da mi ne treba cuvati taj termin.

Dakle, do daljnjega ce vjezbe biti cetvrtkom 18-20 u 110. Ako se vi medjusobno uspijete dogovoriti za neki drugi termin, javite mi sto prije.

Ana Prlic
Ako se vi dogovorite drugacije i ako uspijemo naci prostoriju (i naravno, ako ja u tom terminu nemam nista drugo), moze. Ja sam gledala vase rasporede i cini mi se da nema termina koji bi svima odgovarao, no mozda grijesim. Inace, veliki je problem s ucionicama, cak toliki da se nastava odrzava i van PMF-MO. Tako da ne bih racunala na to da ce u nekom normalnom terminu biti nesto slobodno. Vec sam pitala satnicarku i rekla mi je da je jedini termin koji mi moze ponuditi ponedjeljkom 8-10, no kako su me neke studentice upozorile da bi se pojavio isti problem zbog kojeg smo vjezbe i pomicali (prevelika rupa u satnici), rekla sam satnicarki da mi ne treba cuvati taj termin.

Dakle, do daljnjega ce vjezbe biti cetvrtkom 18-20 u 110. Ako se vi medjusobno uspijete dogovoriti za neki drugi termin, javite mi sto prije.

Ana Prlic




Zadnja promjena: AnaP; 19:14 pon, 1. 3. 2010; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 19:11 pon, 1. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, ovako idete na ruku nekima a nekima ne. Uredu.
Petak je bio bolji. No dobro.

@ SVIMA OSTALIMA
Dal paše 8-10 PON??

@asistentica
A za termin od 16 do 18 ČET, dali imate prostoriju?
Da, ovako idete na ruku nekima a nekima ne. Uredu.
Petak je bio bolji. No dobro.

@ SVIMA OSTALIMA
Dal paše 8-10 PON??

@asistentica
A za termin od 16 do 18 ČET, dali imate prostoriju?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 19:25 pon, 1. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="insane_raver"]Da, ovako idete na ruku nekima a nekima ne. Uredu.
Petak je bio bolji. No dobro.
[/quote]

Shvacam da je tako, ali vecini je vise odgovarao cetvrtak (barem mi se tako cinilo na vjezbama). Meni je svejedno. Jos uvijek mozemo vratiti termin od petka, ali me onda morate uvjeriti da ste vi koji ste za petak u vecini (a tako nije bilo na proslim vjezbama).


[quote="insane_raver"]
@asistentica
A za termin od 16 do 18 ČET, dali imate prostoriju?[/quote]

Vec smo o tome razgovarali na prvim vjezbama i neki su rekli da imaju drugo predavanje (ili vjezbe, ne sjecam se sada) u tom terminu. Tako da ne smijem staviti taj termin.

Dogovorite se vi medjusobno i dodjite mi s nekim konkretnim prijedlogom u cetvrtak.
insane_raver (napisa):
Da, ovako idete na ruku nekima a nekima ne. Uredu.
Petak je bio bolji. No dobro.


Shvacam da je tako, ali vecini je vise odgovarao cetvrtak (barem mi se tako cinilo na vjezbama). Meni je svejedno. Jos uvijek mozemo vratiti termin od petka, ali me onda morate uvjeriti da ste vi koji ste za petak u vecini (a tako nije bilo na proslim vjezbama).


insane_raver (napisa):

@asistentica
A za termin od 16 do 18 ČET, dali imate prostoriju?


Vec smo o tome razgovarali na prvim vjezbama i neki su rekli da imaju drugo predavanje (ili vjezbe, ne sjecam se sada) u tom terminu. Tako da ne smijem staviti taj termin.

Dogovorite se vi medjusobno i dodjite mi s nekim konkretnim prijedlogom u cetvrtak.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crvenkapica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2007. (14:52:45)
Postovi: (AB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 24 - 13

PostPostano: 19:26 pon, 1. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Petak je možda tebi bio bolji, meni osobno nije odgovarao kao ni velikoj većini(zbog toga što je nas više će vježbe biti četvrtkom kao što je asistentica rekla do daljnjega). Također moraš uračunati i ljude koji nisu iz Zagreba (većina) kojima taj termin u petak nikako nije pasao zbog prijevoza. U petak na vježbama kad smo "izglasali" četvrtak se samo dvoje ljudi pobunilo da im ne odgovara zbog toga što su na faxu od 12, a ima puno ljudi koji su isto od tad na faxu i radije bi ostali taj dan malo duže nego da moraju ići u petak. Asistentica se "priklonila" većini što je normalno, jer zašto bi nas 30 moralo pristat na termin koji ne odgovara pojedincima. Zašto tebi taj termin ne paše? Ti se preklapa s nečim ili ti se ne da ostajat na faxu do 20?
Petak je možda tebi bio bolji, meni osobno nije odgovarao kao ni velikoj većini(zbog toga što je nas više će vježbe biti četvrtkom kao što je asistentica rekla do daljnjega). Također moraš uračunati i ljude koji nisu iz Zagreba (većina) kojima taj termin u petak nikako nije pasao zbog prijevoza. U petak na vježbama kad smo "izglasali" četvrtak se samo dvoje ljudi pobunilo da im ne odgovara zbog toga što su na faxu od 12, a ima puno ljudi koji su isto od tad na faxu i radije bi ostali taj dan malo duže nego da moraju ići u petak. Asistentica se "priklonila" većini što je normalno, jer zašto bi nas 30 moralo pristat na termin koji ne odgovara pojedincima. Zašto tebi taj termin ne paše? Ti se preklapa s nečim ili ti se ne da ostajat na faxu do 20?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 19:56 pon, 1. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Crvenkapica

Ne paše mi jer su mi to 7 i 8 sat na faxu i produktivnost mi je nikakva, ne važno koji je sat.
Da, i meni je jasno da je tako većina odlučila, i meni to ne smeta. Ali to mi je najgori mogući termin, radje bi da je pon ujutro ili čet ujutro ili SUBOTA ILI NEDELJA, jer takvo je gradivo da moram pratit i shvatit, i onda to isto doma proć.
Al ako je tako sad, tako je sad. Moji problemi su moji problemi.

@asistentica
Zanima me, jer, ako bi se mogao preobaciti u DRUGI termin tih vježbi zbog kojih se ne može, pa tako i ostali (mislim da nas je 2).
pa bih to i probao urediti, da bar onda smanjim satnicu taj dan.
A ostalima je, koliko se sjećam, uredu i termin od 16 do 18.



Da nadodam, Evo baš mi se asistent javio, da bi se mogli prebaciti na drugi termin, pa eto, ako bi SVIMA bolje bilo od 16 d0 18.....
@Crvenkapica

Ne paše mi jer su mi to 7 i 8 sat na faxu i produktivnost mi je nikakva, ne važno koji je sat.
Da, i meni je jasno da je tako većina odlučila, i meni to ne smeta. Ali to mi je najgori mogući termin, radje bi da je pon ujutro ili čet ujutro ili SUBOTA ILI NEDELJA, jer takvo je gradivo da moram pratit i shvatit, i onda to isto doma proć.
Al ako je tako sad, tako je sad. Moji problemi su moji problemi.

@asistentica
Zanima me, jer, ako bi se mogao preobaciti u DRUGI termin tih vježbi zbog kojih se ne može, pa tako i ostali (mislim da nas je 2).
pa bih to i probao urediti, da bar onda smanjim satnicu taj dan.
A ostalima je, koliko se sjećam, uredu i termin od 16 do 18.



Da nadodam, Evo baš mi se asistent javio, da bi se mogli prebaciti na drugi termin, pa eto, ako bi SVIMA bolje bilo od 16 d0 18.....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
griotte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 07. 2007. (12:39:00)
Postovi: (19)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 20:13 pon, 1. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, onda bi od 16h bilo mrvu bolje :mmouse:
da, onda bi od 16h bilo mrvu bolje Mickey Mouse


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 20:29 pon, 1. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

eto super :) nadam se da će svima ovo BOLJE pasati :) i da nema ljudi kojima se štogod kosi
eto super Smile nadam se da će svima ovo BOLJE pasati Smile i da nema ljudi kojima se štogod kosi


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
minny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 09. 2009. (10:42:56)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:21 pon, 1. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Termin u 16 ne paše nekim ljudima jer već imaju nešto. Ne znam točno što ali tako su rekli na vježbama. Što se tiče produktivnosti, mislim da je ona daleko manja nakon šest sati čekanja, posebno u petak poslije podne kada svi mi koji petkom idemo kući i već smo mislima na pola puta doma, nego četvrtkom sedmi sat. I mi ostali imamo čak i po 9-10 sati predavanja dnevno pa se ne bunimo. Stoga, molim za razumijevanje. A što se tiče termina ponedjeljkom taj je još gori jer bismo tada čekali 7 sati vježbe.
Termin u 16 ne paše nekim ljudima jer već imaju nešto. Ne znam točno što ali tako su rekli na vježbama. Što se tiče produktivnosti, mislim da je ona daleko manja nakon šest sati čekanja, posebno u petak poslije podne kada svi mi koji petkom idemo kući i već smo mislima na pola puta doma, nego četvrtkom sedmi sat. I mi ostali imamo čak i po 9-10 sati predavanja dnevno pa se ne bunimo. Stoga, molim za razumijevanje. A što se tiče termina ponedjeljkom taj je još gori jer bismo tada čekali 7 sati vježbe.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 21:23 pon, 1. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam razumjevanja, samo pokušavam da svima paše.
Koliko se ja sjećam, samo sam ja i kolegica, koji smo rješili prebacivanje, rekli da imamo nešto od 16 do 18.
Provjeriti čemo sad u četvrtak, pa ćemo se i shodo tome dogovoriti
Imam razumjevanja, samo pokušavam da svima paše.
Koliko se ja sjećam, samo sam ja i kolegica, koji smo rješili prebacivanje, rekli da imamo nešto od 16 do 18.
Provjeriti čemo sad u četvrtak, pa ćemo se i shodo tome dogovoriti


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
minny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 09. 2009. (10:42:56)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:30 pon, 1. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nema problema. Svima će biti draže da su svi zadovoljni. Dogovorit ćemo se u četvrtak. Sve osim ovog termina petkom i ponuđenog termina ponedjeljkom je super! :)
Nema problema. Svima će biti draže da su svi zadovoljni. Dogovorit ćemo se u četvrtak. Sve osim ovog termina petkom i ponuđenog termina ponedjeljkom je super! Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 21:32 pon, 1. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

to u pon je ujutro. :)
nije od 20 do 22 :)

Al eto, nadam se da će zaživjeti trajno ovaj termin od 16 do 18
to u pon je ujutro. Smile
nije od 20 do 22 Smile

Al eto, nadam se da će zaživjeti trajno ovaj termin od 16 do 18


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 10:43 uto, 2. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako bi Vama svima u pon odgovaralo, to jest da nema koalizije, 7 sati je i više nego dosta da se ode kući.
Zar ne?
dogovarati bilo koji način da se vrijeme popuni.

A tad i Prostoriju imamo.

Razumijem Petak i odlazak doma, što znači da imate gdje biti u zagrebu preko tjedna. A 7 sati u ponedeljak SIGURNO možete otići kući i biti doma 5 sati te se vratiti popodne, osvježeni na satove koje imate.
NAJBOLJI je taj termin, u PON ujutro od 8 od 10.

Ne možete imati i Petak slobodno i još i pon ujutro slobodno, budite malo kolegijalni.
NI meni nije naljepši termin, al eto, bar je normalniji od 18 do 20 četvrtka.
Ako bi Vama svima u pon odgovaralo, to jest da nema koalizije, 7 sati je i više nego dosta da se ode kući.
Zar ne?
dogovarati bilo koji način da se vrijeme popuni.

A tad i Prostoriju imamo.

Razumijem Petak i odlazak doma, što znači da imate gdje biti u zagrebu preko tjedna. A 7 sati u ponedeljak SIGURNO možete otići kući i biti doma 5 sati te se vratiti popodne, osvježeni na satove koje imate.
NAJBOLJI je taj termin, u PON ujutro od 8 od 10.

Ne možete imati i Petak slobodno i još i pon ujutro slobodno, budite malo kolegijalni.
NI meni nije naljepši termin, al eto, bar je normalniji od 18 do 20 četvrtka.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mischa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2007. (17:52:41)
Postovi: (D8)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8

PostPostano: 15:36 uto, 2. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

1. godina diplomskog ima ponedjeljkom do osam sati navecer predavanje, i mislim da nema smisla da je netko 12 sati na faksu.
takodjer, oni koji imaju rupu 6 sati pon, da netko dolazi dva puta na faks, moze ako je negdje blizu, ali ako je daleko i na to potrosi puno vremena, ne znam bas da je to izvedivo.
petkom mi imamo predavanja od osam sati, i imati vjezbe, a pogotovo blic nakon cijelog dana predavanja i na kraju radnog tjedna je uzasno. vecina nas nije iz zagreba i ide doma i tada dolazimo u kasnovecernjim satima.

ja ovdje vidim da samo jednoj osobi ne odgovara ovaj termin. nitko nije zabranio da se netko kome ne odgovara termin prebaci u drugu grupu. ali nemojte ovdje pricat da je vecina oni koji zele petak predvecer provesti na faksu, kada nije tako.

prilozit cu takodjer termine koji odgovaraju nasoj grupi:
PON 15-17
UTO 13-...
SRI 14-...
ČET sve osim 14-16
PET popunjen cijeli


p.s. oni koji nisu dosli do didakticko-metodickih predmeta: profesori su nam vec par puta napomenuli da ako mozemo u buducnosti u skoli razgovarat sa satnicarom, da ga zamolimo kod slaganja rasporeda da nam predmet stavi u neko "normalno" vrijeme, a ne da djeci damo da pisu test iz matematike u petak zadnji sat.
stoga, probajmo onda i za sebe traziti da nas se postedi te muke :)
1. godina diplomskog ima ponedjeljkom do osam sati navecer predavanje, i mislim da nema smisla da je netko 12 sati na faksu.
takodjer, oni koji imaju rupu 6 sati pon, da netko dolazi dva puta na faks, moze ako je negdje blizu, ali ako je daleko i na to potrosi puno vremena, ne znam bas da je to izvedivo.
petkom mi imamo predavanja od osam sati, i imati vjezbe, a pogotovo blic nakon cijelog dana predavanja i na kraju radnog tjedna je uzasno. vecina nas nije iz zagreba i ide doma i tada dolazimo u kasnovecernjim satima.

ja ovdje vidim da samo jednoj osobi ne odgovara ovaj termin. nitko nije zabranio da se netko kome ne odgovara termin prebaci u drugu grupu. ali nemojte ovdje pricat da je vecina oni koji zele petak predvecer provesti na faksu, kada nije tako.

prilozit cu takodjer termine koji odgovaraju nasoj grupi:
PON 15-17
UTO 13-...
SRI 14-...
ČET sve osim 14-16
PET popunjen cijeli


p.s. oni koji nisu dosli do didakticko-metodickih predmeta: profesori su nam vec par puta napomenuli da ako mozemo u buducnosti u skoli razgovarat sa satnicarom, da ga zamolimo kod slaganja rasporeda da nam predmet stavi u neko "normalno" vrijeme, a ne da djeci damo da pisu test iz matematike u petak zadnji sat.
stoga, probajmo onda i za sebe traziti da nas se postedi te muke Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 15:49 uto, 2. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ali od 10 do 17 je 7 sati vremena, i više nego dovoljno da se ode kući i odmori i vrati na fax.
ja bi bio sretan da imam veće "rupe" jer onda nebi bile rupe.
No dobro. Vaša ljenost je vaša, nije moja.

Ako asistentica nema obaveza i može naći prostoriju za navedene termine
PON od 15 do 17 ili
UTO od 13 tj od 14 do 16

meni je uredu.
To što sam ja jedini tu natipkao da se ne slažem sa rasporedom ne znači da nema više ljudi kojima to ne paše.

Uglavnom, razumijem petak i želju ići doma i odmoriti. Razumijem potpuno.
Ali ponedeljak nije takav. A vi bi ste oboje. i ranije doma i kasnije na fax....

Satinčarka je ponudila petak i takav je raspored,
Pa je ponudila Ponedeljak, pa ste i to odbili.
ajmo onda svi kako kome paše.

Mislim da takvo što nije uredu.
Ali od 10 do 17 je 7 sati vremena, i više nego dovoljno da se ode kući i odmori i vrati na fax.
ja bi bio sretan da imam veće "rupe" jer onda nebi bile rupe.
No dobro. Vaša ljenost je vaša, nije moja.

Ako asistentica nema obaveza i može naći prostoriju za navedene termine
PON od 15 do 17 ili
UTO od 13 tj od 14 do 16

meni je uredu.
To što sam ja jedini tu natipkao da se ne slažem sa rasporedom ne znači da nema više ljudi kojima to ne paše.

Uglavnom, razumijem petak i želju ići doma i odmoriti. Razumijem potpuno.
Ali ponedeljak nije takav. A vi bi ste oboje. i ranije doma i kasnije na fax....

Satinčarka je ponudila petak i takav je raspored,
Pa je ponudila Ponedeljak, pa ste i to odbili.
ajmo onda svi kako kome paše.

Mislim da takvo što nije uredu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mischa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2007. (17:52:41)
Postovi: (D8)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8

PostPostano: 15:59 uto, 2. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

cek samo malo, jel mislis da nekome tko zivi npr. u kutini i ima pola sata do vlaka + sat i pol minimalno puta, ili drugima koji također putuju, i treba im vise-manje dva sata do kuce da ce oni putovat kuci?!
a sta bi tebali raditi na faksu 7 sati?! ok je par sati, mozes otici jesti, malo pouciti i sl., ali 7 sati.
probajte razgovarat malo s mojim kolegama koji su zadnja dva petka cekali od 10 do 16 sati pa cete vidjeti kako im je bilo lijepo to vrijeme na faksu, a nije im se isplatilo putovati doma pa natrag.
nije nimalo ugodno imati toliko veliku pauzu niti biti petkom toliko kasno na faksu, sve ostalo je ok, i podrzat cu bilo koju odluku o terminu, ali budite razumni o nekim stvarima.

da vas je bilo vise kojima odgovara termin petkom, ostalo bi tako, ali posto je bilo suprotno, onda ne bi bilo fer da se zbog manjine mora podredjivati vecina
cek samo malo, jel mislis da nekome tko zivi npr. u kutini i ima pola sata do vlaka + sat i pol minimalno puta, ili drugima koji također putuju, i treba im vise-manje dva sata do kuce da ce oni putovat kuci?!
a sta bi tebali raditi na faksu 7 sati?! ok je par sati, mozes otici jesti, malo pouciti i sl., ali 7 sati.
probajte razgovarat malo s mojim kolegama koji su zadnja dva petka cekali od 10 do 16 sati pa cete vidjeti kako im je bilo lijepo to vrijeme na faksu, a nije im se isplatilo putovati doma pa natrag.
nije nimalo ugodno imati toliko veliku pauzu niti biti petkom toliko kasno na faksu, sve ostalo je ok, i podrzat cu bilo koju odluku o terminu, ali budite razumni o nekim stvarima.

da vas je bilo vise kojima odgovara termin petkom, ostalo bi tako, ali posto je bilo suprotno, onda ne bi bilo fer da se zbog manjine mora podredjivati vecina


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 16:15 uto, 2. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

znači, VEČINA svaki dan putuje kući?

da parafraziram.
Koliko, od većine, mora svaki dan kući negdje van Zagreba?
Koliko nema smještaj?
znači, VEČINA svaki dan putuje kući?

da parafraziram.
Koliko, od većine, mora svaki dan kući negdje van Zagreba?
Koliko nema smještaj?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 16:43 uto, 2. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Većina je za nešto + ti si protiv toga = ne može jer nisu SVI za to
Ti si za nešto (a možda i većina, ali i to je upitno) + neki su protiv toga = može jer je VEĆINA za to

Nisi baš konzistentan, osim u želji da sve bude po tvome. :P
Većina je za nešto + ti si protiv toga = ne može jer nisu SVI za to
Ti si za nešto (a možda i većina, ali i to je upitno) + neki su protiv toga = može jer je VEĆINA za to

Nisi baš konzistentan, osim u želji da sve bude po tvome. Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 16:57 uto, 2. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

:) ne mora biti po mome. samo želim da bude pošteno i pravedno.
Mislim da nije pravedno, ako su već dobili petak da odbace i ponedeljak.
al eto.
isto tako, ako se može za navedene termine gore nać prostorija i asistentica nema ništa tada od svoga posla, onda smo eto možda i postigli nešto.
Ja samo pokušavam da uredim da i nama (nas manje) paše nekakav termin.

U krajnjem slučaju, može onda i ono što je asistentica rekla, jedan tjedan, kada imaju većina predavanja petkom, da tada imamo petkom, a drugi tjedan, kad nemaju, da imamo četvrtkom.

Kako god uspijemo dogovoriti.

[size=9][color=#999999]Added after 2 minutes:[/color][/size]

[quote="Atomised"]Većina je za nešto + ti si protiv toga = ne može jer nisu SVI za to
Ti si za nešto (a možda i većina, ali i to je upitno) + neki su protiv toga = može jer je VEĆINA za to

Nisi baš konzistentan, osim u želji da sve bude po tvome. :P[/quote]

Nije baš tako.
Ja sam tu na forumu, ne znam da li je ikoga briga ili nije osim za par ljudi, ako nije nikoga briga, nije nikoga briga.
Kolegica je rekla, uvijek se mogu prebaciti.
Nisam ja sam protiv toga, sam sam tu na forumu :(
Smile ne mora biti po mome. samo želim da bude pošteno i pravedno.
Mislim da nije pravedno, ako su već dobili petak da odbace i ponedeljak.
al eto.
isto tako, ako se može za navedene termine gore nać prostorija i asistentica nema ništa tada od svoga posla, onda smo eto možda i postigli nešto.
Ja samo pokušavam da uredim da i nama (nas manje) paše nekakav termin.

U krajnjem slučaju, može onda i ono što je asistentica rekla, jedan tjedan, kada imaju većina predavanja petkom, da tada imamo petkom, a drugi tjedan, kad nemaju, da imamo četvrtkom.

Kako god uspijemo dogovoriti.

Added after 2 minutes:

Atomised (napisa):
Većina je za nešto + ti si protiv toga = ne može jer nisu SVI za to
Ti si za nešto (a možda i većina, ali i to je upitno) + neki su protiv toga = može jer je VEĆINA za to

Nisi baš konzistentan, osim u želji da sve bude po tvome. Razz


Nije baš tako.
Ja sam tu na forumu, ne znam da li je ikoga briga ili nije osim za par ljudi, ako nije nikoga briga, nije nikoga briga.
Kolegica je rekla, uvijek se mogu prebaciti.
Nisam ja sam protiv toga, sam sam tu na forumu Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ludamath
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 02. 2008. (16:00:14)
Postovi: (3E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 4

PostPostano: 23:02 uto, 2. 3. 2010    Naslov: Termin vježbi kod asistentice Prlić Citirajte i odgovorite

Meni također ne odgovara ovaj termin u četvrtak i neću doči na vježbe jer mi se poklapaju s drugim obavezama te bi zamolila bilo koga da javi na forum ako dodje do kakve izmjene termina!! TNX
Meni također ne odgovara ovaj termin u četvrtak i neću doči na vježbe jer mi se poklapaju s drugim obavezama te bi zamolila bilo koga da javi na forum ako dodje do kakve izmjene termina!! TNX


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan