Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Da li je moguca promjena termina predavanja i vjezbi?
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Kriptografija
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gst2
Gost





PostPostano: 14:09 sub, 26. 2. 2005    Naslov: Da li je moguca promjena termina predavanja i vjezbi? Citirajte i odgovorite

Racunarci petkom imaju vjezbe iz RP3 od 8:00 do 12:00 pa da li je moguca promjena termina predavanja i vjezbi na recimo od 12:00 - 16:00?
Racunarci petkom imaju vjezbe iz RP3 od 8:00 do 12:00 pa da li je moguca promjena termina predavanja i vjezbi na recimo od 12:00 - 16:00?


[Vrh]
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 14:49 sub, 26. 2. 2005    Naslov: Re: Da li je moguca promjena termina predavanja i vjezbi? Citirajte i odgovorite

[quote="Gst2"]Racunarci petkom imaju vjezbe iz RP3 od 8:00 do 12:00 pa da li je moguca promjena termina predavanja i vjezbi na recimo od 12:00 - 16:00?[/quote]

Moguca je promjena ako se svi (ili velika vecina) zainteresirani studenti slazu s tom promjenom. Meni osobno termin petkom 12-16 odgovara.
Pogledao sam i ja rasporede za 3. i 4. godinu i vidio sam da neki smjerovi 3. godine imaju vjezbe iz Vektorskih prostora 12-14. Gledajuci raspored ispada da je jedini termin koji je slobodan svim smjerovima petak 14-18. Medjutim, ne znam koliko bi taj termin bio popularan, a ni koliko bi odgovarao kolegama koji preko vikenda putuju izvan Zagreba. Ni meni nije bas najspretniji zbog obiteljskih obaveza, ali mislim da bih se uspio izorganizirati ako bi bilo nuzno.

Dakle, ja predlazem kao alternativni termin petak 12-16. Molim da se ovdje na Forum jave kolege kojima taj termin nikako ne odgovara, te pokusaju ponuditi jos neki alternativni termin.

Andrej Dujella
Gst2 (napisa):
Racunarci petkom imaju vjezbe iz RP3 od 8:00 do 12:00 pa da li je moguca promjena termina predavanja i vjezbi na recimo od 12:00 - 16:00?


Moguca je promjena ako se svi (ili velika vecina) zainteresirani studenti slazu s tom promjenom. Meni osobno termin petkom 12-16 odgovara.
Pogledao sam i ja rasporede za 3. i 4. godinu i vidio sam da neki smjerovi 3. godine imaju vjezbe iz Vektorskih prostora 12-14. Gledajuci raspored ispada da je jedini termin koji je slobodan svim smjerovima petak 14-18. Medjutim, ne znam koliko bi taj termin bio popularan, a ni koliko bi odgovarao kolegama koji preko vikenda putuju izvan Zagreba. Ni meni nije bas najspretniji zbog obiteljskih obaveza, ali mislim da bih se uspio izorganizirati ako bi bilo nuzno.

Dakle, ja predlazem kao alternativni termin petak 12-16. Molim da se ovdje na Forum jave kolege kojima taj termin nikako ne odgovara, te pokusaju ponuditi jos neki alternativni termin.

Andrej Dujella


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
alf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (20:53:54)
Postovi: (30)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0
Lokacija: ZG

PostPostano: 22:22 sub, 26. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nakon presjeka slobodnih termina svih smjerova 3. godine ostali su ovi slobodni termini:

##PONEDJELJAK##
SAMO OD 14-15 i od 19 pa dalje

##UTORAK##
od 14-16 i od 18 pa dalje

##SRIJEDA##
sve je puno do 20 sati

##CETVRTAK##
slobodno od 16 pa dalje

##PETAK##
slobodno od 14 pa dalje


Ove termine sam posalao profesoru i vidite odgovor prije ovog posta.

(Ovaj post sluzi tome da sad ne postamo 100 puta s svih smjerova meni ne odgovara ovaj, meni ovaj ...)

Mislim da petak od 14 od 18 i nije tako los termin (ako bi profesor bio u mogucnosti tada drzati predavanje) jer ako nista drugo bar svi mogu doci na njega, a zelimo biti posteni i omoguciti svima dolazak :D
Nakon presjeka slobodnih termina svih smjerova 3. godine ostali su ovi slobodni termini:

##PONEDJELJAK##
SAMO OD 14-15 i od 19 pa dalje

##UTORAK##
od 14-16 i od 18 pa dalje

##SRIJEDA##
sve je puno do 20 sati

##CETVRTAK##
slobodno od 16 pa dalje

##PETAK##
slobodno od 14 pa dalje


Ove termine sam posalao profesoru i vidite odgovor prije ovog posta.

(Ovaj post sluzi tome da sad ne postamo 100 puta s svih smjerova meni ne odgovara ovaj, meni ovaj ...)

Mislim da petak od 14 od 18 i nije tako los termin (ako bi profesor bio u mogucnosti tada drzati predavanje) jer ako nista drugo bar svi mogu doci na njega, a zelimo biti posteni i omoguciti svima dolazak Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 1:16 ned, 27. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

e pa nemogu svi. neki imaju druge izborne predmete tada
e pa nemogu svi. neki imaju druge izborne predmete tada



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 10:18 ned, 27. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="GauSs_"]e pa nemogu svi. neki imaju druge izborne predmete tada[/quote]

Pa napisite koji su izborni predmeti i u kojem terminu, inace ce biti tesko i to uzeti u obzir.

Predlazem da pokusamo tocno vidjeti koja su preklapanja ako je termin za Kriptografiju petak 12-16, a koja ako je termin petak 14-18.

Mozda se termin nekog drugog kolegija moze lakse pomaknuti. Ne vjerujem da ima jos (izbornih) kolegija na 3. ili 4. godini sa 140 slusaca.

duje
GauSs_ (napisa):
e pa nemogu svi. neki imaju druge izborne predmete tada


Pa napisite koji su izborni predmeti i u kojem terminu, inace ce biti tesko i to uzeti u obzir.

Predlazem da pokusamo tocno vidjeti koja su preklapanja ako je termin za Kriptografiju petak 12-16, a koja ako je termin petak 14-18.

Mozda se termin nekog drugog kolegija moze lakse pomaknuti. Ne vjerujem da ima jos (izbornih) kolegija na 3. ili 4. godini sa 140 slusaca.

duje


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
margot
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 08. 2003. (18:28:01)
Postovi: (21)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 3

PostPostano: 10:25 ned, 27. 2. 2005    Naslov: Nesto moze... Citirajte i odgovorite

Moj prijedlog je petak od 14-16 (posto nije slobodno od 12-14) i da se neki drugi dan smjeste 2 sata. Utorkom od 14-16 je meko racunarstvo pa to otpada. Vecini smjerova pase cetvrtak od 8-10. Il vam se ne ustaje ujutro? :D
Moj prijedlog je petak od 14-16 (posto nije slobodno od 12-14) i da se neki drugi dan smjeste 2 sata. Utorkom od 14-16 je meko racunarstvo pa to otpada. Vecini smjerova pase cetvrtak od 8-10. Il vam se ne ustaje ujutro? Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
davi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 02. 2004. (11:21:27)
Postovi: (36)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 11:24 ned, 27. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja glasam za pet 12-16 :D
Ja glasam za pet 12-16 Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dudo1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 02. 2004. (18:03:48)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:32 ned, 27. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam isto za pet 12-16
Ja sam isto za pet 12-16



_________________
Smiješi se... sutra će biti gore.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nicole
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 04. 2004. (13:07:20)
Postovi: (7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:54 ned, 27. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni takodjer, odgovara petak od 12-16h!!!
Meni takodjer, odgovara petak od 12-16h!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Maariinaa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 09. 2004. (23:35:28)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1
Lokacija: letim konstantnom brzinom somewhere over the rainbow

PostPostano: 13:19 ned, 27. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovo nema smisla. SVI koji su na financijskoj matematici mogu 12-16, pa će ti svi i glasati za taj termin, a ostali koji ne mogu će htjeti 14-18. Na vježbe se "MORA" ići ako mislimo preko zadaća ispolagati kolegij, pa bi bilo dobro da su vježbe u terminu nekog drugog dana (dakle ne petak), da SVI koji hoće mogu na njih ići. Ili sam u krivu?
Ovo nema smisla. SVI koji su na financijskoj matematici mogu 12-16, pa će ti svi i glasati za taj termin, a ostali koji ne mogu će htjeti 14-18. Na vježbe se "MORA" ići ako mislimo preko zadaća ispolagati kolegij, pa bi bilo dobro da su vježbe u terminu nekog drugog dana (dakle ne petak), da SVI koji hoće mogu na njih ići. Ili sam u krivu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
davi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 02. 2004. (11:21:27)
Postovi: (36)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 20:10 ned, 27. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko vidim i financijskoj i racunarcima bi pasalo pet 12-16. Dali bi se ikako moglo razgovarati sa asistentom iz vektorskih. :roll: Iako je to obavezan kolegij mislim da ga slusa ipak manje ljudi nego kriptografiju,a i mozda je lakse naci negdje 2 sata, nego 4
Koliko vidim i financijskoj i racunarcima bi pasalo pet 12-16. Dali bi se ikako moglo razgovarati sa asistentom iz vektorskih. Rolling Eyes Iako je to obavezan kolegij mislim da ga slusa ipak manje ljudi nego kriptografiju,a i mozda je lakse naci negdje 2 sata, nego 4


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 21:22 ned, 27. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="davi"]Koliko vidim i financijskoj i racunarcima bi pasalo pet 12-16. Dali bi se ikako moglo razgovarati sa asistentom iz vektorskih. :roll: Iako je to obavezan kolegij mislim da ga slusa ipak manje ljudi nego kriptografiju,a i mozda je lakse naci negdje 2 sata, nego 4[/quote]
ovo bi moglo i upaliti

edit: postao u grupu vektorski prostori
davi (napisa):
Koliko vidim i financijskoj i racunarcima bi pasalo pet 12-16. Dali bi se ikako moglo razgovarati sa asistentom iz vektorskih. Rolling Eyes Iako je to obavezan kolegij mislim da ga slusa ipak manje ljudi nego kriptografiju,a i mozda je lakse naci negdje 2 sata, nego 4

ovo bi moglo i upaliti

edit: postao u grupu vektorski prostori



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?


Zadnja promjena: GauSs_; 21:25 ned, 27. 2. 2005; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 19:17 pon, 28. 2. 2005    Naslov: Računarka Citirajte i odgovorite

Eto, da ja podrzim termin u cetvrtak od 8 do 10 (pa cak i od 8 do 12). Malo mi je nerealno da ce ljudi u petak sjediti na faksu od 8 - 16 iliti cak od 8 do 18.
Ipak je petak uvertira u vikend i nije dobro da je prenatrpan
Eto, da ja podrzim termin u cetvrtak od 8 do 10 (pa cak i od 8 do 12). Malo mi je nerealno da ce ljudi u petak sjediti na faksu od 8 - 16 iliti cak od 8 do 18.
Ipak je petak uvertira u vikend i nije dobro da je prenatrpan


[Vrh]
Gost






PostPostano: 19:21 pon, 28. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Od 12 do 16 je sasvim OK!
Od 12 do 16 je sasvim OK!


[Vrh]
Protuchar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 02. 2005. (19:16:22)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:29 pon, 28. 2. 2005    Naslov: kolateralna steta Citirajte i odgovorite

Vidim da termin od 12-16 uziva veliku podrsku ali
pretpostavljam da to nisu kolege sa racunarstva.
Ako jesu, neka razmisle o rafalnoj paljbi gradiva od
8-16 (puno radno vrijeme) bez vecih pauzi, a ako nisu
neka barem suosjecaju sa svojom bracom po matematici jer to bi stvarno bilo brutalno...
Vidim da termin od 12-16 uziva veliku podrsku ali
pretpostavljam da to nisu kolege sa racunarstva.
Ako jesu, neka razmisle o rafalnoj paljbi gradiva od
8-16 (puno radno vrijeme) bez vecih pauzi, a ako nisu
neka barem suosjecaju sa svojom bracom po matematici jer to bi stvarno bilo brutalno...



_________________
ja nisam uspio smisliti pametan
potpis, pisem ovo da ljudi izgube
vrijeme na citanje i da se ne osjecam manje vrijedno Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 19:51 pon, 28. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

a sto fali ovome?

[b]##CETVRTAK##
slobodno od 16 pa dalje[/b]

otkako vidjeh da se prica iskljucivo o petku, ja sam odustala od kolegija... bit ce to jos jedan ponisteni kolegij...
osim ako....

nitko se nije izjasnio za cetvrtak (a onaj raspored na mrezi nije da bas mogu otvoriti kak spada :-k)

so, [color=violet]kako vam pase cetvrtak?[/color]
a sto fali ovome?

##CETVRTAK##
slobodno od 16 pa dalje


otkako vidjeh da se prica iskljucivo o petku, ja sam odustala od kolegija... bit ce to jos jedan ponisteni kolegij...
osim ako....

nitko se nije izjasnio za cetvrtak (a onaj raspored na mrezi nije da bas mogu otvoriti kak spada Think)

so, kako vam pase cetvrtak?



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Maariinaa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 09. 2004. (23:35:28)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1
Lokacija: letim konstantnom brzinom somewhere over the rainbow

PostPostano: 22:39 pon, 28. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Fali to da će ljudi s financijske onda imati 12 SATI predavanja i vježbi BEZ PAUZE. Ne hvala. Glasam za petak bilokad.
Fali to da će ljudi s financijske onda imati 12 SATI predavanja i vježbi BEZ PAUZE. Ne hvala. Glasam za petak bilokad.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
davi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 02. 2004. (11:21:27)
Postovi: (36)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 9:34 uto, 1. 3. 2005    Naslov: Re: kolateralna steta Citirajte i odgovorite

[quote="Protuchar"]Vidim da termin od 12-16 uziva veliku podrsku ali
pretpostavljam da to nisu kolege sa racunarstva.
Ako jesu, neka razmisle o rafalnoj paljbi gradiva od
8-16 (puno radno vrijeme) bez vecih pauzi, a ako nisu
neka barem suosjecaju sa svojom bracom po matematici jer to bi stvarno bilo brutalno...[/quote]

Koliko vidim uglavnom jesu kolege s racunarstva (ukljucujuci i moju malenkost).
Stvar je u tome da nas je fuuul puno i svi imamo razlicite rasporede i tesko cemo usaglasit termin, a ja mislim da je racunarcima bolje imat 8-16, nego 8-18 (ako bi se cekalo ekipu s vektorskih).
Osim toga, koliko sam shvatila, i profesoru se vise svida termin 12-16
Protuchar (napisa):
Vidim da termin od 12-16 uziva veliku podrsku ali
pretpostavljam da to nisu kolege sa racunarstva.
Ako jesu, neka razmisle o rafalnoj paljbi gradiva od
8-16 (puno radno vrijeme) bez vecih pauzi, a ako nisu
neka barem suosjecaju sa svojom bracom po matematici jer to bi stvarno bilo brutalno...


Koliko vidim uglavnom jesu kolege s racunarstva (ukljucujuci i moju malenkost).
Stvar je u tome da nas je fuuul puno i svi imamo razlicite rasporede i tesko cemo usaglasit termin, a ja mislim da je racunarcima bolje imat 8-16, nego 8-18 (ako bi se cekalo ekipu s vektorskih).
Osim toga, koliko sam shvatila, i profesoru se vise svida termin 12-16


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Potor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (13:23:45)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:04 uto, 1. 3. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="davi"]Koliko vidim i financijskoj i racunarcima bi pasalo pet 12-16. Dali bi se ikako moglo razgovarati sa asistentom iz vektorskih. :roll: Iako je to obavezan kolegij mislim da ga slusa ipak manje ljudi nego kriptografiju,a i mozda je lakse naci negdje 2 sata, nego 4[/quote]
ja glasam za ovo. vektorski su mi drugi izborni, a bit na faxu od 8 do 18 bez stanke i to u petak je teeeeeeškooo.
davi (napisa):
Koliko vidim i financijskoj i racunarcima bi pasalo pet 12-16. Dali bi se ikako moglo razgovarati sa asistentom iz vektorskih. Rolling Eyes Iako je to obavezan kolegij mislim da ga slusa ipak manje ljudi nego kriptografiju,a i mozda je lakse naci negdje 2 sata, nego 4

ja glasam za ovo. vektorski su mi drugi izborni, a bit na faxu od 8 do 18 bez stanke i to u petak je teeeeeeškooo.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 18:25 uto, 1. 3. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

U petak bi bilo previse, razmislite o drugim danima,
barem sto se vjezbi tice. Znaci neka predavanja budu
u petak u bilo kojem terminu koji najvise odgovara, a
vjezbe bilo koji drugi dan, glasam za cetvrtak!
U petak bi bilo previse, razmislite o drugim danima,
barem sto se vjezbi tice. Znaci neka predavanja budu
u petak u bilo kojem terminu koji najvise odgovara, a
vjezbe bilo koji drugi dan, glasam za cetvrtak!


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Kriptografija Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan