Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prenapucenost i migracija nepismenih
WWW:
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
pecina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2005. (14:15:23)
Postovi: (157)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
62 = 85 - 23
Lokacija: Happily traveling through space since 1986!

PostPostano: 12:45 uto, 11. 10. 2005    Naslov: Prenapucenost i migracija nepismenih Citirajte i odgovorite

Ja moram protestirati iz sljedecih razloga:

Na vjezbama 10.10.2005. iz analize 3, grupa L-Ž, kod asistentice Mee Bombardelli bio je prisutan izvjestan broj (op.a. [b]ukupno 100 ljudi u 001[/b]) studenata od pretpostavljenih 60. Naime, razlog prenapucenosti je migracija studenata iz grupe A-K zbog sljedecih mogucih razloga:

[b]1.[/b] losa pismenost (nepoznavanja abecede :D ) sto je malo vjerojatno (~1%)
[b]2.[/b] svjesni prebjezi zbog [u]navodno[/u] lose asistentice

Ali to nije sve. Asistentica Andrijana Radovčić je upozorila na vjezbama iz ODJ-a (op.a. koji su bile neposredno nakon maloprije spomenute analize) da se pridrzavaju rasporeda na sto su izvjesne osobe reagirale smijehom.

Zbog svega ovoga ja apeliram na studentske predstavnike kao i asistente da nam pomognu u rješavanju ovog problema. Smatram da bi se u slucaju nezadovoljastva asistentom/icom prvo zaliti barem na forumu, ako ne i visim instancama.

Nadam se da cu ovim pravodobnim prosvjedom buduce incidente barem umanjiti jer promjenom jednog predmeta moraju trajno promijeniti svoj raspored. Razgovorom s odredenim osobama iz druge grupe dosao sam do saznanja da to nece stati na analizi vec oni sebi namjeravaju prebaciti slusanja ODJ-a, UVIS-a i euklidskih. Makar nisu uopce nezadovoljni vlastitim asistentima oni to moraju napraviti iz puke potrebe zbog nemogucnosti slusanja svojih vjezbi (na tudima su).

Mora nam se pruziti mogucnost pracenja i sjedenja na nastavi (op.a. ja i par kolega/ica nismo mogli prisustvovati spomenutim vjezbama analize unatoc dodatnim stolovima a na ODJ-u smo mjesto imali zahvaljujuci sto nismo bili na analizi pa smo uranili :D ).

P.S. Prosle godine STOP-ovci su na promidzbenim plakatima su spomenuli borbu za mjesta na drugoj godini. Znam da je ovaj problem aktualan svake godine ali ovo je prva godina sa novim vodstvom u studentskom zboru.
Ja moram protestirati iz sljedecih razloga:

Na vjezbama 10.10.2005. iz analize 3, grupa L-Ž, kod asistentice Mee Bombardelli bio je prisutan izvjestan broj (op.a. ukupno 100 ljudi u 001) studenata od pretpostavljenih 60. Naime, razlog prenapucenosti je migracija studenata iz grupe A-K zbog sljedecih mogucih razloga:

1. losa pismenost (nepoznavanja abecede Very Happy ) sto je malo vjerojatno (~1%)
2. svjesni prebjezi zbog navodno lose asistentice

Ali to nije sve. Asistentica Andrijana Radovčić je upozorila na vjezbama iz ODJ-a (op.a. koji su bile neposredno nakon maloprije spomenute analize) da se pridrzavaju rasporeda na sto su izvjesne osobe reagirale smijehom.

Zbog svega ovoga ja apeliram na studentske predstavnike kao i asistente da nam pomognu u rješavanju ovog problema. Smatram da bi se u slucaju nezadovoljastva asistentom/icom prvo zaliti barem na forumu, ako ne i visim instancama.

Nadam se da cu ovim pravodobnim prosvjedom buduce incidente barem umanjiti jer promjenom jednog predmeta moraju trajno promijeniti svoj raspored. Razgovorom s odredenim osobama iz druge grupe dosao sam do saznanja da to nece stati na analizi vec oni sebi namjeravaju prebaciti slusanja ODJ-a, UVIS-a i euklidskih. Makar nisu uopce nezadovoljni vlastitim asistentima oni to moraju napraviti iz puke potrebe zbog nemogucnosti slusanja svojih vjezbi (na tudima su).

Mora nam se pruziti mogucnost pracenja i sjedenja na nastavi (op.a. ja i par kolega/ica nismo mogli prisustvovati spomenutim vjezbama analize unatoc dodatnim stolovima a na ODJ-u smo mjesto imali zahvaljujuci sto nismo bili na analizi pa smo uranili Very Happy ).

P.S. Prosle godine STOP-ovci su na promidzbenim plakatima su spomenuli borbu za mjesta na drugoj godini. Znam da je ovaj problem aktualan svake godine ali ovo je prva godina sa novim vodstvom u studentskom zboru.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fenchurch
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2005. (19:20:53)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
25 = 33 - 8

PostPostano: 12:52 uto, 11. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

:metalbanana: :metalbanana: :metalbanana:

u potpunosti se slazem sa kolegom. makar sumnjam u ikakvo rjesenje ovog problema. (nadam se da sam u krivu)

pridruzujem se koleginu protestu, i pozivam studente druge grupe da se izjasne sto ih je ponukalo na ovakav postupak.
sigurna sam da navedeni asistenti nece imati nista protiv konstruktivne kritike.
Metal banana Metal banana Metal banana

u potpunosti se slazem sa kolegom. makar sumnjam u ikakvo rjesenje ovog problema. (nadam se da sam u krivu)

pridruzujem se koleginu protestu, i pozivam studente druge grupe da se izjasne sto ih je ponukalo na ovakav postupak.
sigurna sam da navedeni asistenti nece imati nista protiv konstruktivne kritike.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
raspjevani_opat
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2005. (12:42:04)
Postovi: (E5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 16

PostPostano: 13:18 uto, 11. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

znam da je moje rjesenje radikalo, upitna je njegova efikasnost i pravednost, al bi barem bilo rjeseno na licu mjesta.
te osobe nemaju sto raditi na tudjim vjezbama. ako bi netko tko nije u grupi zauzeo moje mjesto ja bi ga lijepo i kulturno zamolio da se digne i da ode, jer ni njemu ne bi bilo svejedno da ja toj osobi to isto napravim. a ako me doticna osoba ne bi poslusala- uvijek postoje razne metode uvjeravanja :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

mene zaista iskreno ne zanimaju razlozi te osobe sto pohadja moje vjezbe. ON IMA SVOJE VJEZBE I TOCKA: NEKA POHADJA SVOJE VJEZBE!!!!!
znam da je moje rjesenje radikalo, upitna je njegova efikasnost i pravednost, al bi barem bilo rjeseno na licu mjesta.
te osobe nemaju sto raditi na tudjim vjezbama. ako bi netko tko nije u grupi zauzeo moje mjesto ja bi ga lijepo i kulturno zamolio da se digne i da ode, jer ni njemu ne bi bilo svejedno da ja toj osobi to isto napravim. a ako me doticna osoba ne bi poslusala- uvijek postoje razne metode uvjeravanja Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

mene zaista iskreno ne zanimaju razlozi te osobe sto pohadja moje vjezbe. ON IMA SVOJE VJEZBE I TOCKA: NEKA POHADJA SVOJE VJEZBE!!!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fenchurch
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2005. (19:20:53)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
25 = 33 - 8

PostPostano: 13:21 uto, 11. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

:amen:
Ajde, dosta vise...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 14:13 uto, 11. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

dajte se malo spustite na zemlju.....

to sto vama vise pase Mea od Petre, a drugima ne smije pasati jer to nisu njihove vjezbe je sramota....
to sto su neki isfrustrirani jer im je netko (ocito) zazueo mjesto na koje su pikirali - je opet njihova sramota....

sto se predstavnika tice - sluzbeni odgovor kojeg dobivamo svako malo je slijeganje ramenima.... ali eto, dosadni smo stalno... hoce li to uroditi ikakvim plodom - vidjet cemo....

nadalje, forum nije sluzbeno glasilo fakulteta i kao takav nikome (osim nama samima) nista ne znaci....

ono sto se mora i moze napraviti je CIVILIZRANO rjesavanje problema.... znaci, pogledati po rasporedu i svom, i asistenata i kolega s tih vjezbi je pocetak, onda se trazi postoji li slobodna veca predavaona u neko drugo doba koje svima pase....
umjesto da zvocate i prozivate ljude koji su iz RAZNIH razloga odabrali drugu, umjesto 'propisane' grupe - nadjite SAMI bolji termin i bolji prostor.... ako to ne napravite sami - nece niti nitko umjesto vas, a i nemate se pravo buniti ako niste nikako pokusali rijesiti problem....

da, izderavanje na kolege i pozivanje na 'nacine umoljavanja napustanja mjesta' niti je akademski, niti na to imate pravo :!:

ja sam danas bila na Petrinim vjezbama i 001 je bila krcata.... tako da mislim da pretjerujete kad tvrdite da ljudi idu na Meine vjezbe samo zato sto ih drzi Mea....
dajte se malo spustite na zemlju.....

to sto vama vise pase Mea od Petre, a drugima ne smije pasati jer to nisu njihove vjezbe je sramota....
to sto su neki isfrustrirani jer im je netko (ocito) zazueo mjesto na koje su pikirali - je opet njihova sramota....

sto se predstavnika tice - sluzbeni odgovor kojeg dobivamo svako malo je slijeganje ramenima.... ali eto, dosadni smo stalno... hoce li to uroditi ikakvim plodom - vidjet cemo....

nadalje, forum nije sluzbeno glasilo fakulteta i kao takav nikome (osim nama samima) nista ne znaci....

ono sto se mora i moze napraviti je CIVILIZRANO rjesavanje problema.... znaci, pogledati po rasporedu i svom, i asistenata i kolega s tih vjezbi je pocetak, onda se trazi postoji li slobodna veca predavaona u neko drugo doba koje svima pase....
umjesto da zvocate i prozivate ljude koji su iz RAZNIH razloga odabrali drugu, umjesto 'propisane' grupe - nadjite SAMI bolji termin i bolji prostor.... ako to ne napravite sami - nece niti nitko umjesto vas, a i nemate se pravo buniti ako niste nikako pokusali rijesiti problem....

da, izderavanje na kolege i pozivanje na 'nacine umoljavanja napustanja mjesta' niti je akademski, niti na to imate pravo Exclamation

ja sam danas bila na Petrinim vjezbama i 001 je bila krcata.... tako da mislim da pretjerujete kad tvrdite da ljudi idu na Meine vjezbe samo zato sto ih drzi Mea....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 14:14 uto, 11. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

makar nisu svi studenti migrirali iz jedne grupe u drugu, ima dosta ljudi koji su prosle godine slusali nalizu, ali je nisu dali, pa sada idu ponovo na vjezbe, makar ju nisu ponovo upisali!!
makar nisu svi studenti migrirali iz jedne grupe u drugu, ima dosta ljudi koji su prosle godine slusali nalizu, ali je nisu dali, pa sada idu ponovo na vjezbe, makar ju nisu ponovo upisali!!



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 15:09 uto, 11. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

e petra je zakon! simpa je i brijem da rado pomaze studosima,samo sto nitko ne pita!
e petra je zakon! simpa je i brijem da rado pomaze studosima,samo sto nitko ne pita!



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:54 uto, 11. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]sto se predstavnika tice - sluzbeni odgovor kojeg dobivamo svako malo je slijeganje ramenima.... ali eto, dosadni smo stalno... hoce li to uroditi ikakvim plodom - vidjet cemo....[/quote]

Hoce. :D [b]Navodno[/b] je odobrena nabava 50ak stolaca. =D> Znam da nije puno, ali je ipak nekakav pocetak... :veselje:

[quote="Nesi"]nadalje, forum nije sluzbeno glasilo fakulteta i kao takav nikome (osim nama samima) nista ne znaci....[/quote]

Ali je zgodan za raspraviti probleme kojima se Predstavnici trebaju pozabaviti. ;)

[quote="Nesi"]ono sto se mora i moze napraviti je CIVILIZRANO rjesavanje problema....[/quote]

:amen: To razlikuje akademske gradjane od onih koje policija udomi noc nakon utakmice. :gg:

[quote="Nesi"]da, izderavanje na kolege i pozivanje na 'nacine umoljavanja napustanja mjesta' niti je akademski, [color=red]niti na to imate pravo[/color] :!:[/quote]

Tocno tako: predavanja su otvorena za javnost. 8) Nisam siguran mogu li, u slucaju ogranicenosti, [b]ikoga[/b] zamoliti da napusti predavaonicu (vjerujem da ipak mogu), no siguran sam da ne mogu udaljiti studente koji imaju uredno upisan kolegij i ne ometaju pracenje nastave. 8)

[quote="Nesi"]ja sam danas bila na Petrinim vjezbama i 001 je bila krcata.... tako da mislim da pretjerujete kad tvrdite da ljudi idu na Meine vjezbe samo zato sto ih drzi Mea....[/quote]

Dodao bih jos nesto: na Forumu ima gotovo 36000 poruka, a ne sjecam se da je bilo prigovora na Petru. :? Ne znam kako njoj, ali meni osobno je response studenata problem. :( Ja mogu [b]pretpostaviti[/b] svidjaju li vam se vjezbe ili ne, ali to ne mogu [b]znati[/b] jer mi studenti gotovo nista ne govore. :? Dobih par komenatar na Forumu, no to vise zato sto sam eksponiran kao Admin... :? Par hvalospjeva su dobili Krcko, vjekovac i martinab, nesto komentara Veky,... i to je manje-vise to. :|

:idea: Da li na ankete pred kraj semestra pisete sto vas muci, ili samo nabrzinu zaokruzite nekakve ocjene i bjezite na kavu? :kava:

Ako su kritike lose, mozete ih poslati nekom od studentskih predstavnika na PM i zamoliti da razgovaraju s asistentom/asistenticom, ali da pri tom cuvaju vas identitet. 8) Naravno, mozete i javno reci sto vas muci; imate cak i [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=3114]topic bas za takve stvari[/url]. 8)
Nesi (napisa):
sto se predstavnika tice - sluzbeni odgovor kojeg dobivamo svako malo je slijeganje ramenima.... ali eto, dosadni smo stalno... hoce li to uroditi ikakvim plodom - vidjet cemo....


Hoce. Very Happy Navodno je odobrena nabava 50ak stolaca. Applause Znam da nije puno, ali je ipak nekakav pocetak... Veseljeeeee!

Nesi (napisa):
nadalje, forum nije sluzbeno glasilo fakulteta i kao takav nikome (osim nama samima) nista ne znaci....


Ali je zgodan za raspraviti probleme kojima se Predstavnici trebaju pozabaviti. Wink

Nesi (napisa):
ono sto se mora i moze napraviti je CIVILIZRANO rjesavanje problema....


Ajde, dosta vise... To razlikuje akademske gradjane od onih koje policija udomi noc nakon utakmice. Mr Green being very Greeen indeed

Nesi (napisa):
da, izderavanje na kolege i pozivanje na 'nacine umoljavanja napustanja mjesta' niti je akademski, niti na to imate pravo Exclamation


Tocno tako: predavanja su otvorena za javnost. Cool Nisam siguran mogu li, u slucaju ogranicenosti, ikoga zamoliti da napusti predavaonicu (vjerujem da ipak mogu), no siguran sam da ne mogu udaljiti studente koji imaju uredno upisan kolegij i ne ometaju pracenje nastave. Cool

Nesi (napisa):
ja sam danas bila na Petrinim vjezbama i 001 je bila krcata.... tako da mislim da pretjerujete kad tvrdite da ljudi idu na Meine vjezbe samo zato sto ih drzi Mea....


Dodao bih jos nesto: na Forumu ima gotovo 36000 poruka, a ne sjecam se da je bilo prigovora na Petru. Confused Ne znam kako njoj, ali meni osobno je response studenata problem. Sad Ja mogu pretpostaviti svidjaju li vam se vjezbe ili ne, ali to ne mogu znati jer mi studenti gotovo nista ne govore. Confused Dobih par komenatar na Forumu, no to vise zato sto sam eksponiran kao Admin... Confused Par hvalospjeva su dobili Krcko, vjekovac i martinab, nesto komentara Veky,... i to je manje-vise to. Neutral

Idea Da li na ankete pred kraj semestra pisete sto vas muci, ili samo nabrzinu zaokruzite nekakve ocjene i bjezite na kavu? Moze kavica?

Ako su kritike lose, mozete ih poslati nekom od studentskih predstavnika na PM i zamoliti da razgovaraju s asistentom/asistenticom, ali da pri tom cuvaju vas identitet. Cool Naravno, mozete i javno reci sto vas muci; imate cak i topic bas za takve stvari. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pecina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2005. (14:15:23)
Postovi: (157)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
62 = 85 - 23
Lokacija: Happily traveling through space since 1986!

PostPostano: 16:12 uto, 11. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]to sto vama vise pase Mea od Petre, a drugima ne smije pasati jer to nisu njihove vjezbe je sramota....[/quote]
To nisam napisao.

[quote]to sto su neki isfrustrirani jer im je netko (ocito) zazueo mjesto na koje su pikirali - je opet njihova sramota.... [/quote]
Frustracija je evloucijska cinjenica. Ja ne pikiram neki stol vec [u]bilo koji stol[/u]. Ipak ne volim na koljenima drzati teku iako sumnjam da bi uopce i nasa m2 za staviti stolicu iz susjedne ucionice. +neki od nas nisu dalekovidni.

[quote]sto se predstavnika tice - sluzbeni odgovor kojeg dobivamo svako malo je slijeganje ramenima.... ali eto, dosadni smo stalno... hoce li to uroditi ikakvim plodom - vidjet cemo.... [/quote]
Zivi bili pa vidjeli. Ako se neki problem uzastopno javlja, treba ga rijesiti a ne slijegati ramenima i govoriti "pa to je normalno".

[quote]nadalje, forum nije sluzbeno glasilo fakulteta i kao takav nikome (osim nama samima) nista ne znaci.... [/quote]
To nisam rekao. Ako se taj komentar odnosi na moj poziv studentima druge grupe da i oni izrazavaju svoja misljenja ovdje, to je opcionalno. Uostalom, bolje ovdje nego kod prodekanice.
Nekim ljudima je neugodno doci asistentici i prigovoriti ali barem ovdje studenti mogu primjetiti da to sto rade nije u redu.

[quote]onda se trazi postoji li slobodna veca predavaona u neko drugo doba koje svima pase.... [/quote]
Ne, ne i ne. Meni faks daje termin po kojem se ja ravnam. Necu ja sebi, a i drugima, jos i sluzbeno krojiti raspored.

[quote]ja sam danas bila na Petrinim vjezbama i 001 je bila krcata.... tako da mislim da pretjerujete kad tvrdite da ljudi idu na Meine vjezbe samo zato sto ih drzi Mea....[/quote]
Ne tvrdim ja to vec sam pitao ljude iz te druge grupe koji su mi tako odgovorili.
Pa bilo je dosta ljudi na danasnjim Petrinim vjezbama ali to nije moja poanta. BTW, na doticnim Petrinim vjezbama studenti su imali i stol ispred sebe i stolicu ispod sebe. Ja ne mislim da su oni krivi. Nas ima previse i u nasoj grupi. Ali ne moraju jos i dolaziti iz druge grupe da nas guse.

[quote]makar nisu svi studenti migrirali iz jedne grupe u drugu, ima dosta ljudi koji su prosle godine slusali nalizu, ali je nisu dali, pa sada idu ponovo na vjezbe, makar ju nisu ponovo upisali!![/quote]
Ja ne mislim na njih. Na ODJ je kraj mene sjedio student koji je isao na ODJ iako nije upisao ponovo. Takvi ljudi su ionako u manjini.

[quote]e petra je zakon! simpa je i brijem da rado pomaze studosima,samo sto nitko ne pita![/quote]
Nadam se da je tako jer odsad idem kod nje :D. Valjda ce biti mjesta u prvoj klupi. Cujem da je tiha :roll:


Barem je Andrijanin pristup bio korektan i citiram "Molim vas da se drzite vlastitog rasporeda jer nas ionako ima previse."

Mozda je ovo drugi nacin da se provede Bolognska reforma. Sad ce studenti stvarno sami raditi jer nemaju nekog izbora :D
Citat:
to sto vama vise pase Mea od Petre, a drugima ne smije pasati jer to nisu njihove vjezbe je sramota....

To nisam napisao.

Citat:
to sto su neki isfrustrirani jer im je netko (ocito) zazueo mjesto na koje su pikirali - je opet njihova sramota....

Frustracija je evloucijska cinjenica. Ja ne pikiram neki stol vec bilo koji stol. Ipak ne volim na koljenima drzati teku iako sumnjam da bi uopce i nasa m2 za staviti stolicu iz susjedne ucionice. +neki od nas nisu dalekovidni.

Citat:
sto se predstavnika tice - sluzbeni odgovor kojeg dobivamo svako malo je slijeganje ramenima.... ali eto, dosadni smo stalno... hoce li to uroditi ikakvim plodom - vidjet cemo....

Zivi bili pa vidjeli. Ako se neki problem uzastopno javlja, treba ga rijesiti a ne slijegati ramenima i govoriti "pa to je normalno".

Citat:
nadalje, forum nije sluzbeno glasilo fakulteta i kao takav nikome (osim nama samima) nista ne znaci....

To nisam rekao. Ako se taj komentar odnosi na moj poziv studentima druge grupe da i oni izrazavaju svoja misljenja ovdje, to je opcionalno. Uostalom, bolje ovdje nego kod prodekanice.
Nekim ljudima je neugodno doci asistentici i prigovoriti ali barem ovdje studenti mogu primjetiti da to sto rade nije u redu.

Citat:
onda se trazi postoji li slobodna veca predavaona u neko drugo doba koje svima pase....

Ne, ne i ne. Meni faks daje termin po kojem se ja ravnam. Necu ja sebi, a i drugima, jos i sluzbeno krojiti raspored.

Citat:
ja sam danas bila na Petrinim vjezbama i 001 je bila krcata.... tako da mislim da pretjerujete kad tvrdite da ljudi idu na Meine vjezbe samo zato sto ih drzi Mea....

Ne tvrdim ja to vec sam pitao ljude iz te druge grupe koji su mi tako odgovorili.
Pa bilo je dosta ljudi na danasnjim Petrinim vjezbama ali to nije moja poanta. BTW, na doticnim Petrinim vjezbama studenti su imali i stol ispred sebe i stolicu ispod sebe. Ja ne mislim da su oni krivi. Nas ima previse i u nasoj grupi. Ali ne moraju jos i dolaziti iz druge grupe da nas guse.

Citat:
makar nisu svi studenti migrirali iz jedne grupe u drugu, ima dosta ljudi koji su prosle godine slusali nalizu, ali je nisu dali, pa sada idu ponovo na vjezbe, makar ju nisu ponovo upisali!!

Ja ne mislim na njih. Na ODJ je kraj mene sjedio student koji je isao na ODJ iako nije upisao ponovo. Takvi ljudi su ionako u manjini.

Citat:
e petra je zakon! simpa je i brijem da rado pomaze studosima,samo sto nitko ne pita!

Nadam se da je tako jer odsad idem kod nje Very Happy. Valjda ce biti mjesta u prvoj klupi. Cujem da je tiha Rolling Eyes


Barem je Andrijanin pristup bio korektan i citiram "Molim vas da se drzite vlastitog rasporeda jer nas ionako ima previse."

Mozda je ovo drugi nacin da se provede Bolognska reforma. Sad ce studenti stvarno sami raditi jer nemaju nekog izbora Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pecina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2005. (14:15:23)
Postovi: (157)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
62 = 85 - 23
Lokacija: Happily traveling through space since 1986!

PostPostano: 16:16 uto, 11. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Tocno tako: predavanja su otvorena za javnost. 8) Nisam siguran mogu li, u slucaju ogranicenosti, [b]ikoga[/b] zamoliti da napusti predavaonicu (vjerujem da ipak mogu), no siguran sam da ne mogu udaljiti studente koji imaju uredno upisan kolegij i ne ometaju pracenje nastave. 8)
[/quote]
Ne predlazem svima vec nekima. Nije u redu ometati druge u svojoj grupi a kamoli one u drugoj grupi.
vsego (napisa):

Tocno tako: predavanja su otvorena za javnost. Cool Nisam siguran mogu li, u slucaju ogranicenosti, ikoga zamoliti da napusti predavaonicu (vjerujem da ipak mogu), no siguran sam da ne mogu udaljiti studente koji imaju uredno upisan kolegij i ne ometaju pracenje nastave. Cool

Ne predlazem svima vec nekima. Nije u redu ometati druge u svojoj grupi a kamoli one u drugoj grupi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:40 uto, 11. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pecina"][quote="vsego"]Tocno tako: predavanja su otvorena za javnost. 8) Nisam siguran mogu li, u slucaju ogranicenosti, [b]ikoga[/b] zamoliti da napusti predavaonicu (vjerujem da ipak mogu), no siguran sam da ne mogu udaljiti studente koji imaju uredno upisan kolegij i ne ometaju pracenje nastave. 8)[/quote]
Ne predlazem svima vec nekima. Nije u redu ometati druge u svojoj grupi a kamoli one u drugoj grupi.[/quote]

Ček' - jesam li ja dobro shvatio: problem je prenapucenost, a ne ometanje nastave (pricanje, setanje i sl)? :-k

Sto se rasporeda tice: ako nije dobar i ima mjesta za poboljsanja, kakve veze ima sto vam je to "faks dao"? :-k Raspored nije Sveto Pismo i uobicajeno je da ga prof/asist. mijenja u dogovoru sa studentima. 8)
pecina (napisa):
vsego (napisa):
Tocno tako: predavanja su otvorena za javnost. Cool Nisam siguran mogu li, u slucaju ogranicenosti, ikoga zamoliti da napusti predavaonicu (vjerujem da ipak mogu), no siguran sam da ne mogu udaljiti studente koji imaju uredno upisan kolegij i ne ometaju pracenje nastave. Cool

Ne predlazem svima vec nekima. Nije u redu ometati druge u svojoj grupi a kamoli one u drugoj grupi.


Ček' - jesam li ja dobro shvatio: problem je prenapucenost, a ne ometanje nastave (pricanje, setanje i sl)? Think

Sto se rasporeda tice: ako nije dobar i ima mjesta za poboljsanja, kakve veze ima sto vam je to "faks dao"? Think Raspored nije Sveto Pismo i uobicajeno je da ga prof/asist. mijenja u dogovoru sa studentima. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pecina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2005. (14:15:23)
Postovi: (157)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
62 = 85 - 23
Lokacija: Happily traveling through space since 1986!

PostPostano: 16:51 uto, 11. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="pecina"][quote="vsego"]Tocno tako: predavanja su otvorena za javnost. 8) Nisam siguran mogu li, u slucaju ogranicenosti, [b]ikoga[/b] zamoliti da napusti predavaonicu (vjerujem da ipak mogu), no siguran sam da ne mogu udaljiti studente koji imaju uredno upisan kolegij i ne ometaju pracenje nastave. 8)[/quote]
Ne predlazem svima vec nekima. Nije u redu ometati druge u svojoj grupi a kamoli one u drugoj grupi.[/quote]

Ček' - jesam li ja dobro shvatio: problem je prenapucenost, a ne ometanje nastave (pricanje, setanje i sl)? :-k

Sto se rasporeda tice: ako nije dobar i ima mjesta za poboljsanja, kakve veze ima sto vam je to "faks dao"? :-k Raspored nije Sveto Pismo i uobicajeno je da ga prof/asist. mijenja u dogovoru sa studentima. 8)[/quote]
Problem je u tome sto bas i ne mogu pratiti nastavu. Ometanje se sastoji od nemogucnosti da pratim nastavu u sjedecem polozaju :)

lakse se dogovorit sa manjim grupama, kao na 3. godini, ali sa 100 ljudi u grupi... Mozda je njih i vise? Tko zna. Nisu svi stali unutra... Kako mozes dogovorit termin s ljudima koji nisu prisutni ali ne svojom krivnjom.

I da li je to fer (da, da, znam da je ovo pmf :D )

Ali i da zamolimo asistenticu Meu da nam vjezbe drzi recimo u 003 posto nas ima puno, ali pitanje je da li bi se ona htjela prilagodavati stotini ljudi jer sumnjam u kvalitetu takvih vjezbi...
vsego (napisa):
pecina (napisa):
vsego (napisa):
Tocno tako: predavanja su otvorena za javnost. Cool Nisam siguran mogu li, u slucaju ogranicenosti, ikoga zamoliti da napusti predavaonicu (vjerujem da ipak mogu), no siguran sam da ne mogu udaljiti studente koji imaju uredno upisan kolegij i ne ometaju pracenje nastave. Cool

Ne predlazem svima vec nekima. Nije u redu ometati druge u svojoj grupi a kamoli one u drugoj grupi.


Ček' - jesam li ja dobro shvatio: problem je prenapucenost, a ne ometanje nastave (pricanje, setanje i sl)? Think

Sto se rasporeda tice: ako nije dobar i ima mjesta za poboljsanja, kakve veze ima sto vam je to "faks dao"? Think Raspored nije Sveto Pismo i uobicajeno je da ga prof/asist. mijenja u dogovoru sa studentima. Cool

Problem je u tome sto bas i ne mogu pratiti nastavu. Ometanje se sastoji od nemogucnosti da pratim nastavu u sjedecem polozaju Smile

lakse se dogovorit sa manjim grupama, kao na 3. godini, ali sa 100 ljudi u grupi... Mozda je njih i vise? Tko zna. Nisu svi stali unutra... Kako mozes dogovorit termin s ljudima koji nisu prisutni ali ne svojom krivnjom.

I da li je to fer (da, da, znam da je ovo pmf Very Happy )

Ali i da zamolimo asistenticu Meu da nam vjezbe drzi recimo u 003 posto nas ima puno, ali pitanje je da li bi se ona htjela prilagodavati stotini ljudi jer sumnjam u kvalitetu takvih vjezbi...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
raspjevani_opat
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2005. (12:42:04)
Postovi: (E5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 16

PostPostano: 17:00 uto, 11. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo konkretan problem- ja dodjem na SVOJE vjezbe iz analize 3. i vidim JAKO puno ljudi u ucinici. Pitam bso nekog STUDENTA, koji sjedi na nekom pristojnom mjestu kako se preziva tj, je li mu mjesto na ovim vjezbama. ispada da njegovo mjesto nije na ovim vjezbama al da mu iz neznam ja kojeg razloga pase biti na TUDJIM vjezbama. ja ga zamolim da se digne i ode odostraga jer ovo su MOJE vjeze a i ja sam konkretno kratkovidan. on odbija se maknuti jer kao to nije njegov problem. on ocito tu jako akedemski postupa. e sad kako biste vi rjesili ovaj problem?
biste li otisli do svog studentskog predstavnika? mozda, al uzmite u obzir da je moj preblem sada, i ja ga trebam sada rjesiti, na ovim vjezbama a ne za tjedan dana...
kako biste vi to rjesili?

jer taj studnet meni ogranicava moje pravo na normalno studiranje, on time gazi moju slobodu, a zasto? zato jer njemu ne pasu njegove vjezbe na koje moze uredno ici. ako mu njegove vjezbe ne pasu, zao mi je. mislim moze on dolaziti na moje vjezbe ALI SAMO AKO TIME MENI NE OTEZAVA STUDIRANJE!!! jer koliko se ja sjecam nama ni vjezbe ni predavanja nisu obavezni, pa ako mu njegove vjezbe ne pasu, a meni unistava moje, neka jednostavno ne dolazi...
evo konkretan problem- ja dodjem na SVOJE vjezbe iz analize 3. i vidim JAKO puno ljudi u ucinici. Pitam bso nekog STUDENTA, koji sjedi na nekom pristojnom mjestu kako se preziva tj, je li mu mjesto na ovim vjezbama. ispada da njegovo mjesto nije na ovim vjezbama al da mu iz neznam ja kojeg razloga pase biti na TUDJIM vjezbama. ja ga zamolim da se digne i ode odostraga jer ovo su MOJE vjeze a i ja sam konkretno kratkovidan. on odbija se maknuti jer kao to nije njegov problem. on ocito tu jako akedemski postupa. e sad kako biste vi rjesili ovaj problem?
biste li otisli do svog studentskog predstavnika? mozda, al uzmite u obzir da je moj preblem sada, i ja ga trebam sada rjesiti, na ovim vjezbama a ne za tjedan dana...
kako biste vi to rjesili?

jer taj studnet meni ogranicava moje pravo na normalno studiranje, on time gazi moju slobodu, a zasto? zato jer njemu ne pasu njegove vjezbe na koje moze uredno ici. ako mu njegove vjezbe ne pasu, zao mi je. mislim moze on dolaziti na moje vjezbe ALI SAMO AKO TIME MENI NE OTEZAVA STUDIRANJE!!! jer koliko se ja sjecam nama ni vjezbe ni predavanja nisu obavezni, pa ako mu njegove vjezbe ne pasu, a meni unistava moje, neka jednostavno ne dolazi...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pecina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2005. (14:15:23)
Postovi: (157)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
62 = 85 - 23
Lokacija: Happily traveling through space since 1986!

PostPostano: 17:06 uto, 11. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="raspjevani_opat"]...[/quote]
Odlican primjer. To treba raspraviti brzo jer za mjesec dana ce steta bit pocinjena. Ja sam pitao konkretno jednog studenta da li on mora dolaziti na nase vjezbe jer je nama to ocito problem na sto je on bahato odgovorio da to nije njegova stvar.

E pa ja pitam: Ciji je to problem?
raspjevani_opat (napisa):
...

Odlican primjer. To treba raspraviti brzo jer za mjesec dana ce steta bit pocinjena. Ja sam pitao konkretno jednog studenta da li on mora dolaziti na nase vjezbe jer je nama to ocito problem na sto je on bahato odgovorio da to nije njegova stvar.

E pa ja pitam: Ciji je to problem?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
raspjevani_opat
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2005. (12:42:04)
Postovi: (E5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 16

PostPostano: 17:20 uto, 11. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

inace @vsego i prenapucenost je problem-neke ucinice jednostavno nisu napravljene za JAKO PUNO ljudi... (neme dovoljno zraka,postane vruce itd, al to nije glavni problem). glavni problem su mjesta...
inace @vsego i prenapucenost je problem-neke ucinice jednostavno nisu napravljene za JAKO PUNO ljudi... (neme dovoljno zraka,postane vruce itd, al to nije glavni problem). glavni problem su mjesta...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
PIPboy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2005. (00:10:07)
Postovi: (F5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 3
Lokacija: Vault 13

PostPostano: 0:09 sri, 12. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zato se potrudis, odes 15 minuta ranije,priljepis se za vrata, bacis biljezinicu ili torbu na klupu i gotovo...
Zato se potrudis, odes 15 minuta ranije,priljepis se za vrata, bacis biljezinicu ili torbu na klupu i gotovo...



_________________
Exploded Laughing "When I was five, my uncle was decapitated by a watermelon."
--Dave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:20 sri, 12. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="PIPboy"]Zato se potrudis, odes 15 minuta ranije,priljepis se za vrata, bacis biljezinicu ili torbu na klupu i gotovo...[/quote]

Ako se dobro sjecam, prosle godine su predavaonice znale biti "popunjene" i sat vremena prije predavanja (jasno, ako su tih sat vremena ranije bile slobodne). :crazyeyes: :wall:

To [b]JE[/b] problem koji bi, IMO, trebalo rijesiti vodstvo Fakulteta... :|
PIPboy (napisa):
Zato se potrudis, odes 15 minuta ranije,priljepis se za vrata, bacis biljezinicu ili torbu na klupu i gotovo...


Ako se dobro sjecam, prosle godine su predavaonice znale biti "popunjene" i sat vremena prije predavanja (jasno, ako su tih sat vremena ranije bile slobodne). #Crazy Brick wall

To JE problem koji bi, IMO, trebalo rijesiti vodstvo Fakulteta... Neutral



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 7:32 sri, 12. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Fulavate poantu. Sporno pitanje jest zasto faks sa ovoliko studenata (koji upisuje i studente za vlastite potrebe) ne odrzava nastavu poslije 18h i vikendom. Ako je to ono sto ce rijesiti problem, a najvjerovatnije je, onda bi me zanimalo da li postoji volja medju studentima da se na pocetku godine kada su najvece guzve, nastava odrzava i u tim terminima. Nastavnici vjerovatno nece biti presretni sa time, ali to je nesto sto ce imati na umu kada ce se iduci puta izglasavati upisne kvote.
Naravno, nitko ne zeli ako ne mora na faks kretati u 7h i vracati se u 21h izmedju ostalog i subotom, ali ako je to ono sto treba da se nastava odrzi u normalnim uvjetima...

A rasprave tipa "tko je kome ukrao mjesto na mojim vjezbama" :roll: Nesi je sve rekla, nije u redu. Rjesenje postoji, ali ne lezi u propitkivanju ljudi kako se prezivaju i onda "zamoljavanja da napuste prostor". Djizus... :roll: Nije kolegijalno, a kolegijalnost ce vam trebati da ostvarite neka prava tokom studija.
Fulavate poantu. Sporno pitanje jest zasto faks sa ovoliko studenata (koji upisuje i studente za vlastite potrebe) ne odrzava nastavu poslije 18h i vikendom. Ako je to ono sto ce rijesiti problem, a najvjerovatnije je, onda bi me zanimalo da li postoji volja medju studentima da se na pocetku godine kada su najvece guzve, nastava odrzava i u tim terminima. Nastavnici vjerovatno nece biti presretni sa time, ali to je nesto sto ce imati na umu kada ce se iduci puta izglasavati upisne kvote.
Naravno, nitko ne zeli ako ne mora na faks kretati u 7h i vracati se u 21h izmedju ostalog i subotom, ali ako je to ono sto treba da se nastava odrzi u normalnim uvjetima...

A rasprave tipa "tko je kome ukrao mjesto na mojim vjezbama" Rolling Eyes Nesi je sve rekla, nije u redu. Rjesenje postoji, ali ne lezi u propitkivanju ljudi kako se prezivaju i onda "zamoljavanja da napuste prostor". Djizus... Rolling Eyes Nije kolegijalno, a kolegijalnost ce vam trebati da ostvarite neka prava tokom studija.



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
raspjevani_opat
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2005. (12:42:04)
Postovi: (E5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 16

PostPostano: 9:06 sri, 12. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Rjesenje postoji, ali ne lezi u propitkivanju ljudi kako se prezivaju i onda "zamoljavanja da napuste prostor". Djizus... Rolling Eyes Nije kolegijalno, a kolegijalnost ce vam trebati da ostvarite neka prava tokom studija.[/quote]
zelenzubi ja se slazem da to nije kolegijalno, ali jel kolegijalno dolaziti 'u tudje dvoriste'(pod time mislim tudje vjezbe,onaj koji dodje na tudje sigurno ima i svoje) i nekome zauzimati 'njegovo'(tj bilo koje mjesto u ucionici) mjesto???
koje je po tebi rjesenje?

inace i meni se cini da nas faks polagano premasuje svoje kapacitete...
mozda da se upisuje malo manje studenata??
Citat:
Rjesenje postoji, ali ne lezi u propitkivanju ljudi kako se prezivaju i onda "zamoljavanja da napuste prostor". Djizus... Rolling Eyes Nije kolegijalno, a kolegijalnost ce vam trebati da ostvarite neka prava tokom studija.

zelenzubi ja se slazem da to nije kolegijalno, ali jel kolegijalno dolaziti 'u tudje dvoriste'(pod time mislim tudje vjezbe,onaj koji dodje na tudje sigurno ima i svoje) i nekome zauzimati 'njegovo'(tj bilo koje mjesto u ucionici) mjesto???
koje je po tebi rjesenje?

inace i meni se cini da nas faks polagano premasuje svoje kapacitete...
mozda da se upisuje malo manje studenata??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 12:39 sri, 12. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fenchurch"]:metalbanana: :metalbanana: :metalbanana:

u potpunosti se slazem sa kolegom. makar sumnjam u ikakvo rjesenje ovog problema. (nadam se da sam u krivu)

pridruzujem se koleginu protestu, i pozivam studente druge grupe da se izjasne sto ih je ponukalo na ovakav postupak.
sigurna sam da navedeni asistenti nece imati nista protiv konstruktivne kritike.[/quote]

Mislim da kritike upućene grupi studenata 2. godine A-K, nisu nikako opravdane, ako govorimo u kontekstu prebijega sa vježbi.
Naime,slična situacija se dogodila u utorak 11.10 na vježbama kombinatorike,kada je kojim čudom :roll: bila ispunjena predavaona 004, studentima iz grupe L-Ž iako su njihove vježbe bile nakon naših (tj. grupe A-K) ,konkretno u terminu od 15-17 sati. Zašto to tvrdim,zato što mi je to rekla kolegica iz grupe L-Ž koja jest sjedila pokraj mene i kazala mi,citiram: "Ne da nam se čekat još dva sata,pa smo došli na vaše vježbe." Činjenica jest da vježbe predaje isti asistent,pa ne vidim razloga dolaska na vježbe u naš termin,osim ako i "ovaj" put u pitanju nije nepismenost i nekultura kolega iz dotične grupe :x .

Što se tiče vještine predavanja dotične asistentice iz MA3, ukoliko je smatrate nedovoljno dobrom ,preostaje vam žalba odgovornoj osobi na fakultetu (prodekanici,ako se ne varam).Također vježbe i predavanja nisu obavezna, još uvijek nismo bolonjci :lol: , te ukoliko vam se ne sviđa i ne odgovara ,ne morate dolaziti.
Slična mišljenja vladala su prošle godine i oko umijeća predavanja asistenta iz MA1 i MA2 (G.C.) ,no ispostavila su se neopravdana budući da rezultati kolovkija i pismenih ,(pa i ukupnog znanja), studenata nisu odstupala od kolega iz drugih grupa.Osobno smatram da je bio odličan asistent.
Zato vas molim da se suzdržite od neprimjerenih komentara na račun drugih kolega ukoliko se i sami tako ponašate.

(Ispričavam se moderatorima što sam se nadovezao na kolegij kombinatorike ,iako jest ovo topic iz analize,no bilo je nužno da objasnim situaciju u navedenom nesporazumu/problemu).
fenchurch (napisa):
Metal banana Metal banana Metal banana

u potpunosti se slazem sa kolegom. makar sumnjam u ikakvo rjesenje ovog problema. (nadam se da sam u krivu)

pridruzujem se koleginu protestu, i pozivam studente druge grupe da se izjasne sto ih je ponukalo na ovakav postupak.
sigurna sam da navedeni asistenti nece imati nista protiv konstruktivne kritike.


Mislim da kritike upućene grupi studenata 2. godine A-K, nisu nikako opravdane, ako govorimo u kontekstu prebijega sa vježbi.
Naime,slična situacija se dogodila u utorak 11.10 na vježbama kombinatorike,kada je kojim čudom Rolling Eyes bila ispunjena predavaona 004, studentima iz grupe L-Ž iako su njihove vježbe bile nakon naših (tj. grupe A-K) ,konkretno u terminu od 15-17 sati. Zašto to tvrdim,zato što mi je to rekla kolegica iz grupe L-Ž koja jest sjedila pokraj mene i kazala mi,citiram: "Ne da nam se čekat još dva sata,pa smo došli na vaše vježbe." Činjenica jest da vježbe predaje isti asistent,pa ne vidim razloga dolaska na vježbe u naš termin,osim ako i "ovaj" put u pitanju nije nepismenost i nekultura kolega iz dotične grupe Mad .

Što se tiče vještine predavanja dotične asistentice iz MA3, ukoliko je smatrate nedovoljno dobrom ,preostaje vam žalba odgovornoj osobi na fakultetu (prodekanici,ako se ne varam).Također vježbe i predavanja nisu obavezna, još uvijek nismo bolonjci Laughing , te ukoliko vam se ne sviđa i ne odgovara ,ne morate dolaziti.
Slična mišljenja vladala su prošle godine i oko umijeća predavanja asistenta iz MA1 i MA2 (G.C.) ,no ispostavila su se neopravdana budući da rezultati kolovkija i pismenih ,(pa i ukupnog znanja), studenata nisu odstupala od kolega iz drugih grupa.Osobno smatram da je bio odličan asistent.
Zato vas molim da se suzdržite od neprimjerenih komentara na račun drugih kolega ukoliko se i sami tako ponašate.

(Ispričavam se moderatorima što sam se nadovezao na kolegij kombinatorike ,iako jest ovo topic iz analize,no bilo je nužno da objasnim situaciju u navedenom nesporazumu/problemu).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 1 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan