Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kolokvij iz SPA-a (informacija)
WWW:
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Strukture podataka i algoritmi
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Greda
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2006. (14:00:26)
Postovi: (44)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 6

PostPostano: 15:36 čet, 16. 11. 2006    Naslov: Kolokvij iz SPA-a Citirajte i odgovorite

Jel mi može neko reći kako će izgledati kolokvij iz SPA-a? Hvala unaprijed
Jel mi može neko reći kako će izgledati kolokvij iz SPA-a? Hvala unaprijed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ante
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2006. (11:12:00)
Postovi: (155)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
43 = 75 - 32

PostPostano: 22:32 pet, 24. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

...i sta ce uopce bit na njemu?
Molim, [i]no funny stuff[/i] tipa, "bit ce ono sta smo radili na vjezbama". Da san bia na faksu, ocito ne bi pita ovo.
Nek netko jednostavno nabroji naslove obradjenih poglavlja.

Onda?
...i sta ce uopce bit na njemu?
Molim, no funny stuff tipa, "bit ce ono sta smo radili na vjezbama". Da san bia na faksu, ocito ne bi pita ovo.
Nek netko jednostavno nabroji naslove obradjenih poglavlja.

Onda?



_________________
Eat a lot, sleep a lot, brush 'em like crazy.
Run a lot, do a lot, never be lazy.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sun
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 04. 2006. (13:57:24)
Postovi: (A8)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
22 = 23 - 1

PostPostano: 16:05 sub, 25. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

bit ce 5 zadataka od kojih su 4 bas zadaci a 1 je teorijski
biti ce liste i stabla (uredena i binarna)
i prof.manger je rekao da ce biti nesto malo skupova (ono sto smo radili zadnji sat),ali nisam 100% sigurna za skupove
bit ce 5 zadataka od kojih su 4 bas zadaci a 1 je teorijski
biti ce liste i stabla (uredena i binarna)
i prof.manger je rekao da ce biti nesto malo skupova (ono sto smo radili zadnji sat),ali nisam 100% sigurna za skupove


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Sasuke
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 06. 2005. (19:22:00)
Postovi: (47)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 11 - 16
Lokacija: zemlja

PostPostano: 18:26 pon, 27. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

zanima me da li ce ta 4 zadatka biti bas da napisemo programe ili nesto tipa da izraz prebacimo iz infixa u posfix ili slicno, te koliko ce biti programa...?? hvala puno
zanima me da li ce ta 4 zadatka biti bas da napisemo programe ili nesto tipa da izraz prebacimo iz infixa u posfix ili slicno, te koliko ce biti programa...?? hvala puno



_________________
Never let the fear of striking out keep you from playing the game.

nyx
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 18:33 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel se mozda zna kad ce bit rezultati?
Jel se mozda zna kad ce bit rezultati?


[Vrh]
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:50 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Jel se mozda zna kad ce bit rezultati?[/quote]

na kolokviju je pisalo da su rezultati & žalbe 1.12. u 9. 8)
Anonymous (napisa):
Jel se mozda zna kad ce bit rezultati?


na kolokviju je pisalo da su rezultati & žalbe 1.12. u 9. Cool



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
sorrow
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2005. (23:01:29)
Postovi: (24D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 75 - 69
Lokacija: ...na otoku srece...

PostPostano: 20:15 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, istina... :( ali zasto u 9???????????????????????????????????? kao da nije dovoljno sta smo imali 3 kolokvija u 9 i bas kad bi tribali spavat do podne, ono rezultati, puf, u 9... :D :D :D
eh, takva nan je sudbina... ;)

:pP:
da, istina... Sad ali zasto u 9???????????????????????????????????? kao da nije dovoljno sta smo imali 3 kolokvija u 9 i bas kad bi tribali spavat do podne, ono rezultati, puf, u 9... Very Happy Very Happy Very Happy
eh, takva nan je sudbina... Wink

Bzzzz...



_________________


Hangman is comin' down from the gallows and I don't have very long
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Jaja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2004. (12:06:48)
Postovi: (C3)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
17 = 20 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:31 čet, 30. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

hah...da spavati do podne... neki imaju kolokvij iz MMUB U 14h u petak.....:gloom:
hah...da spavati do podne... neki imaju kolokvij iz MMUB U 14h u petak.....Malo sam lose volje...



_________________
Don't worry, be happy!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sorrow
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2005. (23:01:29)
Postovi: (24D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 75 - 69
Lokacija: ...na otoku srece...

PostPostano: 0:41 čet, 30. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ajoj da, zaboravia san na to... :)
sorry...

ali, isto nisan bia skroz u krivu... ako je kolokvi u 14, mozes spavat bar do 10... jos imas nakon toga 4 sata za zadnja ponavljanja... ;)
ajoj da, zaboravia san na to... Smile
sorry...

ali, isto nisan bia skroz u krivu... ako je kolokvi u 14, mozes spavat bar do 10... jos imas nakon toga 4 sata za zadnja ponavljanja... Wink



_________________


Hangman is comin' down from the gallows and I don't have very long
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 8:39 čet, 30. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="sorrow"]ajoj da, zaboravia san na to... :)
sorry...

ali, isto nisan bia skroz u krivu... ako je kolokvi u 14, mozes spavat bar do 10... jos imas nakon toga 4 sata za zadnja ponavljanja... ;)[/quote]

stvarno je ružno jer je to u petak i to u 9... meni bi vise odgovarao utorak u bilokoje vrijeme :twisted:

a sto se tice spavanja... moze si do 12 spavat, sve zavisi koliko si daleko od faxa u trenutku budenja :lol:
sorrow (napisa):
ajoj da, zaboravia san na to... Smile
sorry...

ali, isto nisan bia skroz u krivu... ako je kolokvi u 14, mozes spavat bar do 10... jos imas nakon toga 4 sata za zadnja ponavljanja... Wink


stvarno je ružno jer je to u petak i to u 9... meni bi vise odgovarao utorak u bilokoje vrijeme Twisted Evil

a sto se tice spavanja... moze si do 12 spavat, sve zavisi koliko si daleko od faxa u trenutku budenja Laughing



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 15:39 čet, 30. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jeli moguće da rezultati kolokvija budu poznati danas jer neki od nas imaju kolokvij iz biologije u 14, pa da znamo trebamo li dolaziti na žalbe ili možemo doma ostat i ponavljat...
Jeli moguće da rezultati kolokvija budu poznati danas jer neki od nas imaju kolokvij iz biologije u 14, pa da znamo trebamo li dolaziti na žalbe ili možemo doma ostat i ponavljat...


[Vrh]
Zvone
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2003. (13:09:44)
Postovi: (9D)16
Sarma = la pohva - posuda
67 = 74 - 7

PostPostano: 19:36 čet, 30. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Joj...pa nikako ne mozemo objaviti rezultate veceras jer ce kolokviji biti u procesu ispravljanja do dugo u noc :cry:
A unosenje rezultata u tablicu smo dogovorili za sutra u 8h ujutro...tako da se mi moramo ustati jos ranije nego vi :wink:
Evo, predlazem da ujutro od doma pogledate rezultate na netu (bit ce na net stavljeni prije nego na oglasnu plocu, cim ih unesemo, sigurno i prije 9h) i ako mislite da se trebate zaliti trknete na faks -- pretpostavljam da vam gdje god da zivite treba manje od sat vremena do faksa. Biologiju mozete nakon toga u miru ponavljati u citaonici? Ili uz kavu raspravljati sa kolegama o bioloskim temama, kako vam vec bolje pase...
Joj...pa nikako ne mozemo objaviti rezultate veceras jer ce kolokviji biti u procesu ispravljanja do dugo u noc Crying or Very sad
A unosenje rezultata u tablicu smo dogovorili za sutra u 8h ujutro...tako da se mi moramo ustati jos ranije nego vi Wink
Evo, predlazem da ujutro od doma pogledate rezultate na netu (bit ce na net stavljeni prije nego na oglasnu plocu, cim ih unesemo, sigurno i prije 9h) i ako mislite da se trebate zaliti trknete na faks -- pretpostavljam da vam gdje god da zivite treba manje od sat vremena do faksa. Biologiju mozete nakon toga u miru ponavljati u citaonici? Ili uz kavu raspravljati sa kolegama o bioloskim temama, kako vam vec bolje pase...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
suziQ
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 05. 2005. (13:52:50)
Postovi: (2B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 20:26 čet, 30. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Zvone"]pretpostavljam da vam gdje god da zivite treba manje od sat vremena do faksa. .[/quote]kriva pretpostavka :cry:
Zvone (napisa):
pretpostavljam da vam gdje god da zivite treba manje od sat vremena do faksa. .
kriva pretpostavka Crying or Very sad



_________________
I Got Feeling, Blues is gonna be my only way
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
MystiC
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (20:32:44)
Postovi: (CC)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
12 = 20 - 8
Lokacija: South of Heaven

PostPostano: 21:23 čet, 30. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Zvone"]Joj...pa nikako ne mozemo objaviti rezultate veceras jer ce kolokviji biti u procesu ispravljanja do dugo u noc :cry:
A unosenje rezultata u tablicu smo dogovorili za sutra u 8h ujutro...tako da se mi moramo ustati jos ranije nego vi :wink:
Evo, predlazem da ujutro od doma pogledate rezultate na netu (bit ce na net stavljeni prije nego na oglasnu plocu, cim ih unesemo, sigurno i prije 9h) i ako mislite da se trebate zaliti trknete na faks -- pretpostavljam da vam gdje god da zivite treba manje od sat vremena do faksa. Biologiju mozete nakon toga u miru ponavljati u citaonici? Ili uz kavu raspravljati sa kolegama o bioloskim temama, kako vam vec bolje pase...[/quote]


uff...ako stavite u 9h i ako krenem iste sekunde na faks, doci cu u 10. a sumnjam da ce zalbe duze trajat :(

moze mrrrrvicu prije??
Zvone (napisa):
Joj...pa nikako ne mozemo objaviti rezultate veceras jer ce kolokviji biti u procesu ispravljanja do dugo u noc Crying or Very sad
A unosenje rezultata u tablicu smo dogovorili za sutra u 8h ujutro...tako da se mi moramo ustati jos ranije nego vi Wink
Evo, predlazem da ujutro od doma pogledate rezultate na netu (bit ce na net stavljeni prije nego na oglasnu plocu, cim ih unesemo, sigurno i prije 9h) i ako mislite da se trebate zaliti trknete na faks – pretpostavljam da vam gdje god da zivite treba manje od sat vremena do faksa. Biologiju mozete nakon toga u miru ponavljati u citaonici? Ili uz kavu raspravljati sa kolegama o bioloskim temama, kako vam vec bolje pase...



uff...ako stavite u 9h i ako krenem iste sekunde na faks, doci cu u 10. a sumnjam da ce zalbe duze trajat Sad

moze mrrrrvicu prije??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Jaja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2004. (12:06:48)
Postovi: (C3)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
17 = 20 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:33 čet, 30. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

hm, da razmislim...danas cijelu noć provedem učeći biologiju (koju btw upravo zbog ostalih kolokvija te predaje zadaće iz spa nisam imala prilike mi pogledati prethodnih dva tjedna), onda odspavam par sati, probudim se, spremim i tako sjedim doma skroz obučena, s cipelama i stvarima za kolokvij, a onda kad rezultati po običaju dođu sa kašnjenjem od bar 15 minuta trčim brzo i molim Boga da mi se poklope sva sredstva javnog prijevoza kako bi stigla na žalbe... mislim da ću zaobići tu mogućnost...
hm, da razmislim...danas cijelu noć provedem učeći biologiju (koju btw upravo zbog ostalih kolokvija te predaje zadaće iz spa nisam imala prilike mi pogledati prethodnih dva tjedna), onda odspavam par sati, probudim se, spremim i tako sjedim doma skroz obučena, s cipelama i stvarima za kolokvij, a onda kad rezultati po običaju dođu sa kašnjenjem od bar 15 minuta trčim brzo i molim Boga da mi se poklope sva sredstva javnog prijevoza kako bi stigla na žalbe... mislim da ću zaobići tu mogućnost...



_________________
Don't worry, be happy!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 22:04 čet, 30. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=8292 od tud jedan citat:

[quote="Ilja"]Pa u tome i je poanta žalbi, da nitko ne dođe. [/quote]

:twisted:
http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=8292 od tud jedan citat:

Ilja (napisa):
Pa u tome i je poanta žalbi, da nitko ne dođe.


Twisted Evil



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
chinchi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 02. 2005. (00:15:30)
Postovi: (B2)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 5

PostPostano: 22:32 čet, 30. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

joj,uvijek svi kukaju oko istog...da su stavili zalbe kasnije u petak,naslo bi se ljudi koji bi se bunili da je to neposredno prije kolokvija iz MMUB,oce li zalbe biti gotove do kolokvija i sta ja znam sta.da su stavili poslije kolokvija kukali bi zbog buseva,vlakova za doma..a da su stavili rezultate i zalbe sljedeci tjedan,onda bi se naslo onih koji bi se bunili zasto tolko cekamo rezultate i tako unedogled..tjesite se time da je sutra zadnji kolokvij,da jos jedno ustajanje rano ujutro ne cini veliku razliku jer poslije toga spavamo i festamo kolko ocemo i da ce ako nist drugo i asistenti patiti ispravljajuci nocas nase brljotine,a vjerujem da to nije nimalo zahvalan posao ;)

p.s.nije da ja zelim da asistenti pate,al lakse je dok znas da nismo jedini :)
joj,uvijek svi kukaju oko istog...da su stavili zalbe kasnije u petak,naslo bi se ljudi koji bi se bunili da je to neposredno prije kolokvija iz MMUB,oce li zalbe biti gotove do kolokvija i sta ja znam sta.da su stavili poslije kolokvija kukali bi zbog buseva,vlakova za doma..a da su stavili rezultate i zalbe sljedeci tjedan,onda bi se naslo onih koji bi se bunili zasto tolko cekamo rezultate i tako unedogled..tjesite se time da je sutra zadnji kolokvij,da jos jedno ustajanje rano ujutro ne cini veliku razliku jer poslije toga spavamo i festamo kolko ocemo i da ce ako nist drugo i asistenti patiti ispravljajuci nocas nase brljotine,a vjerujem da to nije nimalo zahvalan posao Wink

p.s.nije da ja zelim da asistenti pate,al lakse je dok znas da nismo jedini Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 23:34 čet, 30. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovo stvarno nije u redu!
Ne mogu nam zalbe biti neugodnih 5 sati prije kolokvija. Zasto ne bi bile iduci tjedan?

@chinchi: mislim da se ne bi naslo onih koji bi kukali da su zalbe stavljene iduci tjedan, a i ako bi, bilo bi ih daleko manje nego sto nas je sad, jer ovaj termin doista nikome ne odgovara.
Ovo stvarno nije u redu!
Ne mogu nam zalbe biti neugodnih 5 sati prije kolokvija. Zasto ne bi bile iduci tjedan?

@chinchi: mislim da se ne bi naslo onih koji bi kukali da su zalbe stavljene iduci tjedan, a i ako bi, bilo bi ih daleko manje nego sto nas je sad, jer ovaj termin doista nikome ne odgovara.


[Vrh]
chinchi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 02. 2005. (00:15:30)
Postovi: (B2)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 5

PostPostano: 0:36 pet, 1. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok,ja samo kazem ono kaj iz iskustva znam...a to je da su se tijekom mog studiranja ljudi vise zalili kaj su rezultati i zalbe puno kasnije od dana pisanja kolokvija,nego kaj su se zalili na termin zalbi...al poanta je u tome da se nađe i jednih i drugih i da ce se uvijek javit netko nezadovoljan terminom i ne moze se svima udovoljiti.
ako je razlog za nezadovljstvo samo rano ustajanje - cuj,tu nema puno pomoci,ni prvi ni zadnji put da imas nesto ujutro,i nitko nece pomicat termin da bi ljudi mogli spavat...ako je razlog kaj je kolokvij u dva - dodes,zalis se,potrosis 15 min,ucis na faksu do kolokvija...a ak netko ima neki drugi opravdani razlog vjerujem da se uvijek moze javit asistentu meilom i dogovorit da vidi kolokvij kasnije(sve dok takvih nije previse)
:wink:
ok,ja samo kazem ono kaj iz iskustva znam...a to je da su se tijekom mog studiranja ljudi vise zalili kaj su rezultati i zalbe puno kasnije od dana pisanja kolokvija,nego kaj su se zalili na termin zalbi...al poanta je u tome da se nađe i jednih i drugih i da ce se uvijek javit netko nezadovoljan terminom i ne moze se svima udovoljiti.
ako je razlog za nezadovljstvo samo rano ustajanje - cuj,tu nema puno pomoci,ni prvi ni zadnji put da imas nesto ujutro,i nitko nece pomicat termin da bi ljudi mogli spavat...ako je razlog kaj je kolokvij u dva - dodes,zalis se,potrosis 15 min,ucis na faksu do kolokvija...a ak netko ima neki drugi opravdani razlog vjerujem da se uvijek moze javit asistentu meilom i dogovorit da vidi kolokvij kasnije(sve dok takvih nije previse)
Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
FFF
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2006. (19:46:12)
Postovi: (2A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 0:58 pet, 1. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

hm... situacija je ovakva: termin zalbi nam nikako ne ide na ruku. iz dva razloga. prvi je taj sto, ako idemo, osudjeni smo na to da posljednjih 5 sati prije kolokvija, koji je zadnji u ovoj seriji i za kojeg smo vjerojatno svi najslabije pripremljeni, provedemo na faksu u citaonici koja je krcata drugim ljudima i bucna (jer nismo mi jedini koji imamo kolokvije) umjesto u tisini vlaste sobe. a drugi je taj sto rezultate saznajemo neposredno prije i vjerojatno ce nas dobar dio onih koji zele vidjeti gdje su grijesili ili zatraziti bodove za koje su zakinuti, linijom manjeg otpora jednostavno zaboraviti na zalbe.

[quote="chinchi"]joj,uvijek svi kukaju oko istog...[/quote]

e sad... ako su neki od nas voljni boriti se da poprave nesto od situacije, ako se ista uopce da popraviti, to je u redu. u krajnjem slucaju, bar imamo zadovoljstvo da kukanjem nabijamo asistentima osjecaj griznje savjesti... :twisted: (ako se to moze :? )
hm... situacija je ovakva: termin zalbi nam nikako ne ide na ruku. iz dva razloga. prvi je taj sto, ako idemo, osudjeni smo na to da posljednjih 5 sati prije kolokvija, koji je zadnji u ovoj seriji i za kojeg smo vjerojatno svi najslabije pripremljeni, provedemo na faksu u citaonici koja je krcata drugim ljudima i bucna (jer nismo mi jedini koji imamo kolokvije) umjesto u tisini vlaste sobe. a drugi je taj sto rezultate saznajemo neposredno prije i vjerojatno ce nas dobar dio onih koji zele vidjeti gdje su grijesili ili zatraziti bodove za koje su zakinuti, linijom manjeg otpora jednostavno zaboraviti na zalbe.

chinchi (napisa):
joj,uvijek svi kukaju oko istog...


e sad... ako su neki od nas voljni boriti se da poprave nesto od situacije, ako se ista uopce da popraviti, to je u redu. u krajnjem slucaju, bar imamo zadovoljstvo da kukanjem nabijamo asistentima osjecaj griznje savjesti... Twisted Evil (ako se to moze Confused )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Strukture podataka i algoritmi Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan