Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Drugi tradicionalni izlet, 11.10.2003
Idite na 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:56 pet, 26. 9. 2003    Naslov: Drugi tradicionalni izlet, 11.10.2003 Citirajte i odgovorite

Eto, kako se u ponedjeljak, 6.10. (u 23:07 ;)) navrsava :weee: tocno godina dana rada ovog Foruma :weee: pala je ideja da se to proslavi nekakvim prigodnim izletom.

:!: Jedinstvena prilika za upoznati ekipu koja vas inace teror... :shock: ovaj... tetoši :D na ovom Forumu :!:

Pitanja su, jasno, gdje, kako, sto...

Pali su prijedlozi:[list]

[*] [b]Cingac[/b]
:) Super cevapi (ne i najbolji ;))
:( Pitanje je hoce li biti mjesta, pogotovo ako odaziv bude masovan, pa nas dodje... ne znam... cetvero :shock:

[*] [b]Samoborsko gorje[/b], preciznije [b]Okic[/b] uz mogucnost skoka do Pljesivice
:| Ovdje je pitanje prijevoza; treba bar jedan auto s vozacem na 3 glave (ili na cemu cete vec sjediti :lol:) stanovnika
:? Ja ne znam put do tamo (valjda netko zna :roll:)
:( Ako je lose vrijeme, od ovoga cemo morati odustati, pa nam treba plan B
:D Ako je lijepo vrijeme, ovo bi moglo ispasti jako dobro :D

[*] [b]Repriza [url=http://degiorgi.math.hr/forum/gallery/02/]prvog izleta[/url][/b]
:( Nekako [i]lame[/i]... :roll:

[*] [b]Nesto cetvrto[/b], po vasem prijedlogu (ali realisticno!)

[/list:u]Ne zelim otvarati poll nego samo raspravu. Negdje do srijede 8.10. bi trebali znati kamo i kako.

Takodjer, molim sve sudionike rasprave da kazu namjeravaju li uopce ici.

Bilo bi zgodno da se javljate kao registrirani useri, no nije nuzno... :roll:

Nadam se da se vidimo u velikom broju... 8)
Eto, kako se u ponedjeljak, 6.10. (u 23:07 Wink) navrsava Weeeeeee!!!!!!!!!!! tocno godina dana rada ovog Foruma Weeeeeee!!!!!!!!!!! pala je ideja da se to proslavi nekakvim prigodnim izletom.

Exclamation Jedinstvena prilika za upoznati ekipu koja vas inace teror... Shocked ovaj... tetoši Very Happy na ovom Forumu Exclamation

Pitanja su, jasno, gdje, kako, sto...

Pali su prijedlozi:


  • Cingac
    Smile Super cevapi (ne i najbolji Wink)
    Sad Pitanje je hoce li biti mjesta, pogotovo ako odaziv bude masovan, pa nas dodje... ne znam... cetvero Shocked

  • Samoborsko gorje, preciznije Okic uz mogucnost skoka do Pljesivice
    Neutral Ovdje je pitanje prijevoza; treba bar jedan auto s vozacem na 3 glave (ili na cemu cete vec sjediti Laughing) stanovnika
    Confused Ja ne znam put do tamo (valjda netko zna Rolling Eyes)
    Sad Ako je lose vrijeme, od ovoga cemo morati odustati, pa nam treba plan B
    Very Happy Ako je lijepo vrijeme, ovo bi moglo ispasti jako dobro Very Happy

  • Repriza prvog izleta
    Sad Nekako lame... Rolling Eyes

  • Nesto cetvrto, po vasem prijedlogu (ali realisticno!)

Ne zelim otvarati poll nego samo raspravu. Negdje do srijede 8.10. bi trebali znati kamo i kako.

Takodjer, molim sve sudionike rasprave da kazu namjeravaju li uopce ici.

Bilo bi zgodno da se javljate kao registrirani useri, no nije nuzno... Rolling Eyes

Nadam se da se vidimo u velikom broju... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike


Zadnja promjena: vsego; 0:05 pon, 13. 10. 2003; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 16:02 pet, 26. 9. 2003    Naslov: Re: Drugi tradicionalni izlet, 11.10.2003 Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Takodjer, molim sve sudionike rasprave da kazu namjeravaju li uopce ici.[/quote]Ovog necu propustiti!
[quote="vsego"][*] [b]Repriza [url=http://degiorgi.math.hr/forum/gallery/02/]prvog izleta[/url][/b]
:( Nekako [i]lame[/i]... :roll:[/quote]Pa, ako dodje puno ljudi (a mogli bi jer ce svi biti u ZG-u za predavanja, a ispiti ce biti gotovi(valjda)), onda ce biti puno onih koji nisu bili prvi put, pa im to nece biti lame.
Ali zapravo zelim reci da ako necemo moci nista drugo nego na Sljeme(ili malo nize), da bi se moglo ici nekim drugim putem do gore (mozda usput skociti i u Veternicu (ako je otvorena za javnost), da vidimo kako je mracan bio svijet prije Foruma :wink: ) ).
vsego (napisa):
Takodjer, molim sve sudionike rasprave da kazu namjeravaju li uopce ici.
Ovog necu propustiti!
vsego (napisa):
[*] Repriza prvog izleta
Sad Nekako lame... Rolling Eyes
Pa, ako dodje puno ljudi (a mogli bi jer ce svi biti u ZG-u za predavanja, a ispiti ce biti gotovi(valjda)), onda ce biti puno onih koji nisu bili prvi put, pa im to nece biti lame.
Ali zapravo zelim reci da ako necemo moci nista drugo nego na Sljeme(ili malo nize), da bi se moglo ici nekim drugim putem do gore (mozda usput skociti i u Veternicu (ako je otvorena za javnost), da vidimo kako je mracan bio svijet prije Foruma Wink ) ).



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 6:44 sub, 27. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

:klapklap: Mislim da ovaj put necu ni ja izostati... na ispite se vise ne mogu ispricati jer sam jucer uspjesno polozila TV - posljednji u nizu 8) :lol:

i ko sto kaze Steel, vecina nas ionako nije bila prosli put na Sljemenu pa zasto ne opet? Ali i tu bi nam trebao plan B u slucaju loseg vremena (ja se ne bum penjala po blatu i kisi nigdje :x )
Toooooo, majstoreeeee! Mislim da ovaj put necu ni ja izostati... na ispite se vise ne mogu ispricati jer sam jucer uspjesno polozila TV - posljednji u nizu Cool Laughing

i ko sto kaze Steel, vecina nas ionako nije bila prosli put na Sljemenu pa zasto ne opet? Ali i tu bi nam trebao plan B u slucaju loseg vremena (ja se ne bum penjala po blatu i kisi nigdje Mad )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 12:27 sub, 27. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Astrea"]ja se ne bum penjala po blatu i kisi nigdje :x [/quote]Ja tu ne vidim nikakav problem, nosit cemo te. :hopacupa: Imam ja veeeliki back-pack, pa te uguram unutra! :dm:

BTW, nisam ja mislil da se moramo ic pentrat po Medvednici, meni se osobno Okic najvise svidja, samo je pitanje koliko ce se ljudima htjeti ici do tamo (makar to uopce nije daleko).
Astrea (napisa):
ja se ne bum penjala po blatu i kisi nigdje Mad
Ja tu ne vidim nikakav problem, nosit cemo te. Ovo se moglo zvati i 'weee 2' Imam ja veeeliki back-pack, pa te uguram unutra! Djed Mraz

BTW, nisam ja mislil da se moramo ic pentrat po Medvednici, meni se osobno Okic najvise svidja, samo je pitanje koliko ce se ljudima htjeti ici do tamo (makar to uopce nije daleko).



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:22 sub, 27. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

S obzirom na odaziv publike :cry: :cry: :cry: nas [b]troje[/b] se lako dogovorimo... :twisted:

[quote="steelworker"]BTW, nisam ja mislil da se moramo ic pentrat po Medvednici, meni se osobno Okic najvise svidja, samo je pitanje koliko ce se ljudima htjeti ici do tamo (makar to uopce nije daleko).[/quote]

Nije Okic tako daleko. Ide se autima, ne? :) Se moze skroz do tamo autom ili dio nuzno treba prehodati?

[quote="steelworker"][quote="Astrea"]ja se ne bum penjala po blatu i kisi nigdje :x [/quote]Ja tu ne vidim nikakav problem, nosit cemo te. :hopacupa: Imam ja veeeliki back-pack, pa te uguram unutra! :dm:[/quote]

Stane tu i Krckov podmladak? :twisted:

Eh, da, a plan B za Sljeme bi mogao biti (komenitrati molim): autima gore, pa u neki dom (Puntijarku? moze i Graficar ako netko zna put cestom)

Kako bilo da bilo, nasli bi se na tram. okretistu, pa onda:
- lijepo vrijeme => autima do Sestina, dalje pjesice (Medvedgrad, Graficar)
- ruzno vrijeme => plan B ;)
S obzirom na odaziv publike Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad nas troje se lako dogovorimo... Twisted Evil

steelworker (napisa):
BTW, nisam ja mislil da se moramo ic pentrat po Medvednici, meni se osobno Okic najvise svidja, samo je pitanje koliko ce se ljudima htjeti ici do tamo (makar to uopce nije daleko).


Nije Okic tako daleko. Ide se autima, ne? Smile Se moze skroz do tamo autom ili dio nuzno treba prehodati?

steelworker (napisa):
Astrea (napisa):
ja se ne bum penjala po blatu i kisi nigdje Mad
Ja tu ne vidim nikakav problem, nosit cemo te. Ovo se moglo zvati i 'weee 2' Imam ja veeeliki back-pack, pa te uguram unutra! Djed Mraz


Stane tu i Krckov podmladak? Twisted Evil

Eh, da, a plan B za Sljeme bi mogao biti (komenitrati molim): autima gore, pa u neki dom (Puntijarku? moze i Graficar ako netko zna put cestom)

Kako bilo da bilo, nasli bi se na tram. okretistu, pa onda:
- lijepo vrijeme ⇒ autima do Sestina, dalje pjesice (Medvedgrad, Graficar)
- ruzno vrijeme ⇒ plan B Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 17:47 sub, 27. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Nije Okic tako daleko. Ide se autima, ne? :) Se moze skroz do tamo autom ili dio nuzno treba prehodati?[/quote]

Autom se moze do samog doma pod Okicem, ili se parkira kod Etno-kuce odakle je 10-tak min. hoda do doma. Voznje do tamo ipak ima, recimo 15-20 min. od Samobora (do sela Klake). Od doma do starog grada Okica je mozda 15 min. strmijeg uspona. Poslije se moze na Pljesivicu, to je setnja od sat-dva (do piramide - uzletista glajdera).

[quote="vsego"]Stane tu i Krckov podmladak? :twisted:[/quote]

Mozda i dofuram podmladak. Pljesivicu cemo preskociti, al na Okic mozemo. A poslije se moze dobro trckarati po livadi ispod...
vsego (napisa):
Nije Okic tako daleko. Ide se autima, ne? Smile Se moze skroz do tamo autom ili dio nuzno treba prehodati?


Autom se moze do samog doma pod Okicem, ili se parkira kod Etno-kuce odakle je 10-tak min. hoda do doma. Voznje do tamo ipak ima, recimo 15-20 min. od Samobora (do sela Klake). Od doma do starog grada Okica je mozda 15 min. strmijeg uspona. Poslije se moze na Pljesivicu, to je setnja od sat-dva (do piramide - uzletista glajdera).

vsego (napisa):
Stane tu i Krckov podmladak? Twisted Evil


Mozda i dofuram podmladak. Pljesivicu cemo preskociti, al na Okic mozemo. A poslije se moze dobro trckarati po livadi ispod...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 19:12 sub, 27. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Nije Okic tako daleko. Ide se autima, ne? :) Se moze skroz do tamo autom ili dio nuzno treba prehodati?

......

Eh, da, a plan B za Sljeme bi mogao biti (komenitrati molim): autima gore, pa u neki dom (Puntijarku? moze i Graficar ako netko zna put cestom)

Kako bilo da bilo, nasli bi se na tram. okretistu, pa onda:
- lijepo vrijeme => autima do Sestina, dalje pjesice (Medvedgrad, Graficar)
- ruzno vrijeme => plan B ;)[/quote]OK, sad će me svi napasti da sam [i]tree-hugin hippy[/i], ali zakaj se svi žele vozit s tim autima. Mogli bi lijepo javnim prijevozom (pa se manje zagadi okoliš) do podnožja (Medvednice, Samoborskog gorja bilo kaj) i onda udri [b]hodat, hodat i hodat[/b], a ne autom do par metara ispod vrha. Kretat se malo. happytux

[quote="vsego"]Stane tu i Krckov podmladak? :twisted:[/quote]Pa imam dva velika (d)žepa sa strane i jedan veliki na vrhu s kojeg se pruža dobar pogled. :twisted: :wink:
Ali šalu na stranu, ja mislim da bi Krckovi studenti :valovi: mogli napraviti nosila za podmladak svojeg dobrog asistenta i nositi ga kao kineskog cara posvuda. Zapravo nosila bi trebala biti dovoljno velika da i Krcko bude u njima i pazi na podmladak. Cure i dečki naposao!
vsego (napisa):
Nije Okic tako daleko. Ide se autima, ne? Smile Se moze skroz do tamo autom ili dio nuzno treba prehodati?

......

Eh, da, a plan B za Sljeme bi mogao biti (komenitrati molim): autima gore, pa u neki dom (Puntijarku? moze i Graficar ako netko zna put cestom)

Kako bilo da bilo, nasli bi se na tram. okretistu, pa onda:
- lijepo vrijeme ⇒ autima do Sestina, dalje pjesice (Medvedgrad, Graficar)
- ruzno vrijeme ⇒ plan B Wink
OK, sad će me svi napasti da sam tree-hugin hippy, ali zakaj se svi žele vozit s tim autima. Mogli bi lijepo javnim prijevozom (pa se manje zagadi okoliš) do podnožja (Medvednice, Samoborskog gorja bilo kaj) i onda udri hodat, hodat i hodat, a ne autom do par metara ispod vrha. Kretat se malo. Tux, doing some gymnastics

vsego (napisa):
Stane tu i Krckov podmladak? Twisted Evil
Pa imam dva velika (d)žepa sa strane i jedan veliki na vrhu s kojeg se pruža dobar pogled. Twisted Evil Wink
Ali šalu na stranu, ja mislim da bi Krckovi studenti Mi smo sareni i veseli! mogli napraviti nosila za podmladak svojeg dobrog asistenta i nositi ga kao kineskog cara posvuda. Zapravo nosila bi trebala biti dovoljno velika da i Krcko bude u njima i pazi na podmladak. Cure i dečki naposao!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ay4u5unwzb
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 07. 2003. (19:46:43)
Postovi: (5E)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 22:34 sub, 27. 9. 2003    Naslov: Re: Drugi tradicionalni izlet, 11.10.2003 Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Eto, kako se u ponedjeljak, 6.10. (u 23:07 ;)) navrsava :weee: tocno godina dana rada ovog Foruma :weee: pala je ideja da se to proslavi nekakvim prigodnim izletom.

:!: Jedinstvena prilika za upoznati ekipu koja vas inace teror... :shock: ovaj... tetoši :D na ovom Forumu :!:[/quote]

A ovaj, cika vsego, jeli brucosi mogu doci na tako nesto? :) I ovaj, ako nije problem, neka bude sto kasnije (iza 6.10), tako da se mi neki stignemo smjestit u domove i organizirat si zivot :).
vsego (napisa):
Eto, kako se u ponedjeljak, 6.10. (u 23:07 Wink) navrsava Weeeeeee!!!!!!!!!!! tocno godina dana rada ovog Foruma Weeeeeee!!!!!!!!!!! pala je ideja da se to proslavi nekakvim prigodnim izletom.

Exclamation Jedinstvena prilika za upoznati ekipu koja vas inace teror... Shocked ovaj... tetoši Very Happy na ovom Forumu Exclamation


A ovaj, cika vsego, jeli brucosi mogu doci na tako nesto? Smile I ovaj, ako nije problem, neka bude sto kasnije (iza 6.10), tako da se mi neki stignemo smjestit u domove i organizirat si zivot Smile.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:25 sub, 27. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]S obzirom na odaziv publike :cry: :cry: :cry: nas [b]troje[/b] se lako dogovorimo... :twisted:[/quote]

joj... pa meni odgovara apsolutno sve, osim sto sam 'malkice' zimogrozna, pa to imajte u vidu
dakle, count me in :o)

sto se termina tice, ako se opet ne razbolim (kao sad) onda mi pase...
predlazem neku subotu za to...

[quote="vsego"]Eh, da, a plan B za Sljeme bi mogao biti (komenitrati molim): autima gore, pa u neki dom (Puntijarku? moze i Graficar ako netko zna put cestom)

Kako bilo da bilo, nasli bi se na tram. okretistu, pa onda:
- lijepo vrijeme => autima do Sestina, dalje pjesice (Medvedgrad, Graficar)
- ruzno vrijeme => plan B ;)[/quote]

meni se prijedlog cini ok
doduse ne znam kakvo je stanje sa Puntijarkom u koje doba dana, ona hoce biti solidno zagusljiva i puna, ali mislim da niti to ne mora biti problem...
no, mozemo (nekako, navodno da postoji cesta, al ju ja ne znam) preko medvedgrada do kraljicinog zdenca (tj mrvu dalje, ali to nije ni 5 minuta hoda)
a mozemo i jos malo dalje (jos cca 5 minuta hoda) pa do lugareve kuce
IMO ok ambijent, cijene solidno nize nego u puntijarki i tako to :)

[quote="Stellworker"]OK, sad će me svi napasti da sam [i]tree-hugin hippy[/i], ali zakaj se svi žele vozit s tim autima. Mogli bi lijepo javnim prijevozom (pa se manje zagadi okoliš) do podnožja (Medvednice, Samoborskog gorja bilo kaj) i onda udri [b]hodat, hodat i hodat[/b], a ne autom do par metara ispod vrha. Kretat se malo[/quote]

tocno, napast cemo te :evil:
1. ako je lijepo vrijeme, onda bi se samo odvezli do neke, malo blize lokacije (tipa crkva u sestinama ako ponavljamo izlet, ili parking kos zicare ako idemo na sljeme tj puntijarku, ili nesto trece ako idemo na Okic) tako da ce biti hodanja sasvim solidno

2. ako je vrijeme ruzno, hladno, kisovito, ili je tlo presklisko i muljevito za hodanje, onda cemo, [color=red]JER MI NE ZELIMO DA IZLET PROPADNE ZBOG LOSEG VREMENA[/color], :mrgreen: doci autima sto je blize moguce i ostatak vremena provoditi pijuci vruce napitke i grijuci se, a ne smrzavajuci se i padajuci po blatu

oprosti, ti jedan tree hugging hippyu, ali meni se ne navlaci jos jedna prehlada, niti mi se po gradu hoda tako da sam zmazana ko svinja :PP
nije zabavno :mrgreen:
vsego (napisa):
S obzirom na odaziv publike Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad nas troje se lako dogovorimo... Twisted Evil


joj... pa meni odgovara apsolutno sve, osim sto sam 'malkice' zimogrozna, pa to imajte u vidu
dakle, count me in Big nose

sto se termina tice, ako se opet ne razbolim (kao sad) onda mi pase...
predlazem neku subotu za to...

vsego (napisa):
Eh, da, a plan B za Sljeme bi mogao biti (komenitrati molim): autima gore, pa u neki dom (Puntijarku? moze i Graficar ako netko zna put cestom)

Kako bilo da bilo, nasli bi se na tram. okretistu, pa onda:
- lijepo vrijeme ⇒ autima do Sestina, dalje pjesice (Medvedgrad, Graficar)
- ruzno vrijeme ⇒ plan B Wink


meni se prijedlog cini ok
doduse ne znam kakvo je stanje sa Puntijarkom u koje doba dana, ona hoce biti solidno zagusljiva i puna, ali mislim da niti to ne mora biti problem...
no, mozemo (nekako, navodno da postoji cesta, al ju ja ne znam) preko medvedgrada do kraljicinog zdenca (tj mrvu dalje, ali to nije ni 5 minuta hoda)
a mozemo i jos malo dalje (jos cca 5 minuta hoda) pa do lugareve kuce
IMO ok ambijent, cijene solidno nize nego u puntijarki i tako to Smile

Stellworker (napisa):
OK, sad će me svi napasti da sam tree-hugin hippy, ali zakaj se svi žele vozit s tim autima. Mogli bi lijepo javnim prijevozom (pa se manje zagadi okoliš) do podnožja (Medvednice, Samoborskog gorja bilo kaj) i onda udri hodat, hodat i hodat, a ne autom do par metara ispod vrha. Kretat se malo


tocno, napast cemo te Evil or Very Mad
1. ako je lijepo vrijeme, onda bi se samo odvezli do neke, malo blize lokacije (tipa crkva u sestinama ako ponavljamo izlet, ili parking kos zicare ako idemo na sljeme tj puntijarku, ili nesto trece ako idemo na Okic) tako da ce biti hodanja sasvim solidno

2. ako je vrijeme ruzno, hladno, kisovito, ili je tlo presklisko i muljevito za hodanje, onda cemo, JER MI NE ZELIMO DA IZLET PROPADNE ZBOG LOSEG VREMENA, Mr. Green doci autima sto je blize moguce i ostatak vremena provoditi pijuci vruce napitke i grijuci se, a ne smrzavajuci se i padajuci po blatu

oprosti, ti jedan tree hugging hippyu, ali meni se ne navlaci jos jedna prehlada, niti mi se po gradu hoda tako da sam zmazana ko svinja Weeee-heeee!!!
nije zabavno Mr. Green



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:55 sub, 27. 9. 2003    Naslov: Re: Drugi tradicionalni izlet, 11.10.2003 Citirajte i odgovorite

[quote="Mosor"]A ovaj, cika vsego, jeli brucosi mogu doci na tako nesto? :)[/quote]

Izlet Forumasa... Nitko nije isklucio brucose. :) Jasno da ste pozvani... 8)

[quote="Mosor"]I ovaj, ako nije problem, neka bude sto kasnije (iza 6.10), tako da se mi neki stignemo smjestit u domove i organizirat si zivot :).[/quote]

[quote="Nesi"]predlazem neku subotu za to...[/quote]

Djeco moja ćorava... Ajde procitajte naslov ovog topica... :lol:

Steel, sto se auta tice... Ako je lijepo vrijeme, to je samo sredstvo za doci do pocetne tocke. Ako nije... kud bi uopce mogli bez auta? :shock:

Jasno, ja nikoga ne tjeram da ide autom, kao sto ni mene nitko (osim Policije ;)) ne moze sprijeciti da idem... ;)
Mosor (napisa):
A ovaj, cika vsego, jeli brucosi mogu doci na tako nesto? Smile


Izlet Forumasa... Nitko nije isklucio brucose. Smile Jasno da ste pozvani... Cool

Mosor (napisa):
I ovaj, ako nije problem, neka bude sto kasnije (iza 6.10), tako da se mi neki stignemo smjestit u domove i organizirat si zivot Smile.


Nesi (napisa):
predlazem neku subotu za to...


Djeco moja ćorava... Ajde procitajte naslov ovog topica... Laughing

Steel, sto se auta tice... Ako je lijepo vrijeme, to je samo sredstvo za doci do pocetne tocke. Ako nije... kud bi uopce mogli bez auta? Shocked

Jasno, ja nikoga ne tjeram da ide autom, kao sto ni mene nitko (osim Policije Wink) ne moze sprijeciti da idem... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ay4u5unwzb
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 07. 2003. (19:46:43)
Postovi: (5E)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 1:44 ned, 28. 9. 2003    Naslov: Re: Drugi tradicionalni izlet, 11.10.2003 Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Izlet Forumasa... Nitko nije isklucio brucose. :) Jasno da ste pozvani... 8)[/quote]

Superiska!

[quote="vsego"]Steel, sto se auta tice... Ako je lijepo vrijeme, to je samo sredstvo za doci do pocetne tocke. Ako nije... kud bi uopce mogli bez auta? :shock:

Jasno, ja nikoga ne tjeram da ide autom, kao sto ni mene nitko (osim Policije ;)) ne moze sprijeciti da idem... ;)[/quote]

Mene netko mora vozit, il' doc po mene, po ZG-u se snalazim kao Mujo u Bejrutu (citaj: izgubim se dok kazes kex). Bilo bi jos najbolje kad bi me pratio netko iz zenskog dijela forumaske ekipe, Nesi, ili netko drugi :D.
vsego (napisa):
Izlet Forumasa... Nitko nije isklucio brucose. Smile Jasno da ste pozvani... Cool


Superiska!

vsego (napisa):
Steel, sto se auta tice... Ako je lijepo vrijeme, to je samo sredstvo za doci do pocetne tocke. Ako nije... kud bi uopce mogli bez auta? Shocked

Jasno, ja nikoga ne tjeram da ide autom, kao sto ni mene nitko (osim Policije Wink) ne moze sprijeciti da idem... Wink


Mene netko mora vozit, il' doc po mene, po ZG-u se snalazim kao Mujo u Bejrutu (citaj: izgubim se dok kazes kex). Bilo bi jos najbolje kad bi me pratio netko iz zenskog dijela forumaske ekipe, Nesi, ili netko drugi Very Happy.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:19 ned, 28. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovak, ja bih htjel ić na izlet, no, ne bih htjel sudjelovat u organizaciji istoga.
Zašto?
Zato što prošli put sam reko da ću [b]sigurno[/b] doć, a na kraju nisam došo zbog lame isprike da mi je krepo akumulator (što je istina, ali je svejedno lame pa ne očekujem baš da su svi baš skroz povjerovali).

No, htio bih reći da je Nesin prijedlog i više nego dobar (Lugarova kućica) tamo imaju jaaaako fini grah i jaaaaaaaaako fini vinski gulaš :)
Ovak, ja bih htjel ić na izlet, no, ne bih htjel sudjelovat u organizaciji istoga.
Zašto?
Zato što prošli put sam reko da ću sigurno doć, a na kraju nisam došo zbog lame isprike da mi je krepo akumulator (što je istina, ali je svejedno lame pa ne očekujem baš da su svi baš skroz povjerovali).

No, htio bih reći da je Nesin prijedlog i više nego dobar (Lugarova kućica) tamo imaju jaaaako fini grah i jaaaaaaaaako fini vinski gulaš Smile



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 11:54 ned, 28. 9. 2003    Naslov: Re: Drugi tradicionalni izlet, 11.10.2003 Citirajte i odgovorite

[quote="Mosor"]Mene netko mora vozit, il' doc po mene, po ZG-u se snalazim kao Mujo u Bejrutu (citaj: izgubim se dok kazes kex). Bilo bi jos najbolje kad bi me pratio netko iz zenskog dijela forumaske ekipe, Nesi, ili netko drugi :D.[/quote]

ccccc :mrgreen:

aj mi se javi pmom, da ustanovim di si lociran u zagrebu (tj gdje ces biti) i da ti objasnim kako doci do mjesta sastanka
trust me, dobro navigiram :)

a od mjesta satanka, naci ce se auta.... :)
Mosor (napisa):
Mene netko mora vozit, il' doc po mene, po ZG-u se snalazim kao Mujo u Bejrutu (citaj: izgubim se dok kazes kex). Bilo bi jos najbolje kad bi me pratio netko iz zenskog dijela forumaske ekipe, Nesi, ili netko drugi Very Happy.


ccccc Mr. Green

aj mi se javi pmom, da ustanovim di si lociran u zagrebu (tj gdje ces biti) i da ti objasnim kako doci do mjesta sastanka
trust me, dobro navigiram Smile

a od mjesta satanka, naci ce se auta.... Smile



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:01 ned, 28. 9. 2003    Naslov: Re: Drugi tradicionalni izlet, 11.10.2003 Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]aj mi se javi pmom, da ustanovim di si lociran u zagrebu (tj gdje ces biti) i da ti objasnim kako doci do mjesta sastanka
trust me, dobro navigiram :)[/quote]

Kako si neromanticna! :twisted: Mislis da Mosor fakat ne bi sam znao naci di treba ici? Meni se cini da postoji drugi razlog zasto zeli da ga prati "[i]netko iz zenskog dijela forumaske ekipe, Nesi, ili netko drugi[/i]"... :twisted:

Mosore, do Trga bi trebao znati doci. Dalje ides 14icom (sa stanice s one strane gdje su kiosci) do kraja i tamo se nadjemo. Jasno, ako vrijedi dogovor za Sljeme. Ako ne, onda cemo dati upute... 8)

[quote="Nesi"]a od mjesta satanka, naci ce se auta.... :)[/quote]

Do mjesta sastanka je puno lakse tramvajem. Autom po Zgb hoce biti... :o :x :evil: :blju:

[b]Mali update:[/b] Pocnite se definitivno izjasnjavati [b]tko ce sigurno (ili barem vjerojatno) doci[/b] i [b]za koju mogucnost glasa[/b], pa da utvrdimo dogovor... 8)
Nesi (napisa):
aj mi se javi pmom, da ustanovim di si lociran u zagrebu (tj gdje ces biti) i da ti objasnim kako doci do mjesta sastanka
trust me, dobro navigiram Smile


Kako si neromanticna! Twisted Evil Mislis da Mosor fakat ne bi sam znao naci di treba ici? Meni se cini da postoji drugi razlog zasto zeli da ga prati "netko iz zenskog dijela forumaske ekipe, Nesi, ili netko drugi"... Twisted Evil

Mosore, do Trga bi trebao znati doci. Dalje ides 14icom (sa stanice s one strane gdje su kiosci) do kraja i tamo se nadjemo. Jasno, ako vrijedi dogovor za Sljeme. Ako ne, onda cemo dati upute... Cool

Nesi (napisa):
a od mjesta satanka, naci ce se auta.... Smile


Do mjesta sastanka je puno lakse tramvajem. Autom po Zgb hoce biti... Surprised Mad Evil or Very Mad Krcko kaze 'blju' - sto vise reci?

Mali update: Pocnite se definitivno izjasnjavati tko ce sigurno (ili barem vjerojatno) doci i za koju mogucnost glasa, pa da utvrdimo dogovor... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ay4u5unwzb
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 07. 2003. (19:46:43)
Postovi: (5E)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 13:24 ned, 28. 9. 2003    Naslov: Re: Drugi tradicionalni izlet, 11.10.2003 Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Kako si neromanticna! :twisted: Mislis da Mosor fakat ne bi sam znao naci di treba ici? Meni se cini da postoji drugi razlog zasto zeli da ga prati "[i]netko iz zenskog dijela forumaske ekipe, Nesi, ili netko drugi[/i]"... :twisted:[/quote]

Barba vsego, ako uspijem naci mjesto gdje je ovaj ovaj izlet, dobivas pice po izboru od mene ;).

[quote="vsego"]Mosore, do Trga bi trebao znati doci. Dalje ides 14icom (sa stanice s one strane gdje su kiosci) do kraja i tamo se nadjemo. Jasno, ako vrijedi dogovor za Sljeme. Ako ne, onda cemo dati upute... 8)[/quote]

Okic dokic, zapamtih, hvala. Ali, svejedno, ja bi ipak radije dosao u pratnji ;).
vsego (napisa):
Kako si neromanticna! Twisted Evil Mislis da Mosor fakat ne bi sam znao naci di treba ici? Meni se cini da postoji drugi razlog zasto zeli da ga prati "netko iz zenskog dijela forumaske ekipe, Nesi, ili netko drugi"... Twisted Evil


Barba vsego, ako uspijem naci mjesto gdje je ovaj ovaj izlet, dobivas pice po izboru od mene Wink.

vsego (napisa):
Mosore, do Trga bi trebao znati doci. Dalje ides 14icom (sa stanice s one strane gdje su kiosci) do kraja i tamo se nadjemo. Jasno, ako vrijedi dogovor za Sljeme. Ako ne, onda cemo dati upute... Cool


Okic dokic, zapamtih, hvala. Ali, svejedno, ja bi ipak radije dosao u pratnji Wink.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:34 ned, 28. 9. 2003    Naslov: Re: Drugi tradicionalni izlet, 11.10.2003 Citirajte i odgovorite

[quote="Mosor"][quote="vsego"]Kako si neromanticna! :twisted: Mislis da Mosor fakat ne bi sam znao naci di treba ici? Meni se cini da postoji drugi razlog zasto zeli da ga prati "[i]netko iz zenskog dijela forumaske ekipe, Nesi, ili netko drugi[/i]"... :twisted:[/quote]
Barba vsego, ako uspijem naci mjesto gdje je ovaj ovaj izlet, dobivas pice po izboru od mene ;).[/quote]

:banana: :can: :weee: :bottle: :slonic:

[quote="Mosor"][quote="vsego"]Mosore, do Trga bi trebao znati doci. Dalje ides 14icom (sa stanice s one strane gdje su kiosci) do kraja i tamo se nadjemo. Jasno, ako vrijedi dogovor za Sljeme. Ako ne, onda cemo dati upute... 8)[/quote]
Okic dokic, zapamtih, hvala. Ali, svejedno, ja bi ipak radije dosao u pratnji ;).[/quote]

Okic?! Dakle, ti si za to da idemo na Okic? :twisted:

Sad ozbiljno... za koju opciju glasujes (ovo pitanje ide i ostalima) :?:
Mosor (napisa):
vsego (napisa):
Kako si neromanticna! Twisted Evil Mislis da Mosor fakat ne bi sam znao naci di treba ici? Meni se cini da postoji drugi razlog zasto zeli da ga prati "netko iz zenskog dijela forumaske ekipe, Nesi, ili netko drugi"... Twisted Evil

Barba vsego, ako uspijem naci mjesto gdje je ovaj ovaj izlet, dobivas pice po izboru od mene Wink.


Dancing banana Limenka Ljekovite Vodice Weeeeeee!!!!!!!!!!! Flasa Ljekovite Vodice Rozi slonic

Mosor (napisa):
vsego (napisa):
Mosore, do Trga bi trebao znati doci. Dalje ides 14icom (sa stanice s one strane gdje su kiosci) do kraja i tamo se nadjemo. Jasno, ako vrijedi dogovor za Sljeme. Ako ne, onda cemo dati upute... Cool

Okic dokic, zapamtih, hvala. Ali, svejedno, ja bi ipak radije dosao u pratnji Wink.


Okic?! Dakle, ti si za to da idemo na Okic? Twisted Evil

Sad ozbiljno... za koju opciju glasujes (ovo pitanje ide i ostalima) Question



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 14:32 ned, 28. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja:

plan A (dobro vrijeme)
1. Okic
2. neka sljemenska alternativa ako ne bude dosta auta

plan B (lose vrijeme)
ovisno o mjestu sastanka, nekako mi se cini da se ne mozemo naci na istom mjestu neoviso o tome kamo idemo
dakle, ako se ide na sljeme (2.), onda je plan B lugareva kucica (krcko, znas li pouzdani put autom preko medvedgrada ili kako god do onog parkinga blizu kraljicinog?)

ako se ide na okic (1.), onda ne znam gdje bi bilo mjesto sastanka, al mozemo na cevape, ili u neki ok birc malo se zgrijati or smth :mrgreen:

u svakom slucaju sigurno idem, osim ako mi klavir ne padne na glavu :D
ja:

plan A (dobro vrijeme)
1. Okic
2. neka sljemenska alternativa ako ne bude dosta auta

plan B (lose vrijeme)
ovisno o mjestu sastanka, nekako mi se cini da se ne mozemo naci na istom mjestu neoviso o tome kamo idemo
dakle, ako se ide na sljeme (2.), onda je plan B lugareva kucica (krcko, znas li pouzdani put autom preko medvedgrada ili kako god do onog parkinga blizu kraljicinog?)

ako se ide na okic (1.), onda ne znam gdje bi bilo mjesto sastanka, al mozemo na cevape, ili u neki ok birc malo se zgrijati or smth Mr. Green

u svakom slucaju sigurno idem, osim ako mi klavir ne padne na glavu Very Happy



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 15:05 ned, 28. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]tocno, napast cemo te :evil:
1. ako je lijepo vrijeme, onda bi se samo odvezli do neke, malo blize lokacije (tipa crkva u sestinama ako ponavljamo izlet, ili parking kos zicare ako idemo na sljeme tj puntijarku, ili nesto trece ako idemo na Okic) tako da ce biti hodanja sasvim solidno

2. ako je vrijeme ruzno, hladno, kisovito, ili je tlo presklisko i muljevito za hodanje, onda cemo, [color=red]JER MI NE ZELIMO DA IZLET PROPADNE ZBOG LOSEG VREMENA[/color], :mrgreen: doci autima sto je blize moguce i ostatak vremena provoditi pijuci vruce napitke i grijuci se, a ne smrzavajuci se i padajuci po blatu

oprosti, ti jedan tree hugging hippyu, ali meni se ne navlaci jos jedna prehlada, niti mi se po gradu hoda tako da sam zmazana ko svinja :PP
nije zabavno :mrgreen:[/quote][img]http://student.math.hr/~robisorn/tree_hug.jpg[/img]
Eto, znal sam da bu me napali. Ma meni je to kaj će uskoro ljudi na izlete u šume ići sa nekakvim tenkom koji će deset metara oko njih pobit sve živo i izasvaltirati put tak da oni mogu lijepo hodati, pa sam samo onako malo htio potaknuti forumase da stisnu zube, otiđu sa asfalta i dodju u prirodu, a ne da donesu asfalt u prirodu.

Znam da će svi htjet pobjeći ako padne kiša jer će se uprljati u blatu i mic mic... Ni ja se ne volim blatan vozikat po tramvajima. I dobro, ak se hoćete vozit vozite se, ali ja i dalje ostajem pri svojem tree hug-anju.
[quote="Vsego"]Steel, sto se auta tice... Ako je lijepo vrijeme, to je samo sredstvo za doci do pocetne tocke. Ako nije... kud bi uopce mogli bez auta?[/quote]Pa to sam i ja rekao, samo ja bi tu pocetnu tocku u podnozju brda, a ne gore kod planinarskog doma. I, dobro, rekao sam da je i javni prijevoz također sredstvo za dolazak do početne točke(koja bi onda bila malo dalje, al bi se manje zagadilo).
I mislim, ljudi su išli u planine i prije 1886. godine. :roll:

[quote="Vsego"]Jasno, ja nikoga ne tjeram da ide autom, kao sto ni mene nitko (osim Policije ) ne moze sprijeciti da idem... [/quote]Slazem se, ne zelim ni ja nikoga tjerati, samo sam predložio da kao mladi intelektualci budemo i malo ekološki savjesni.
Mislim i ja se furam u autu, nisam ja nikakav green svetac, ali kad imam i drugi izbor onda žrtvujem [i]malo[/i] energije i živaca(to se odnosi na ZET naravno) pa odem biciklom, ZET-om ili sličnim. No dobro, neću više jer to uopće nije tema ovog topica.

Ja sam za:
1. [b]OKIĆ[/b]-dokić! :wink:
2. Sljeme (mozda bi to bilo najbolje ako puno ljudi dodje, pogotovo nezagrepčana, onda ziher ne bu dovoljno automobila za sve prevoziti do Okića, pa bi trebali dodatno plačati Samoborček, a za Sljeme imaju već plaćeni ZET(pod pretpostavkom da se ne švercaju))
Nesi (napisa):
tocno, napast cemo te Evil or Very Mad
1. ako je lijepo vrijeme, onda bi se samo odvezli do neke, malo blize lokacije (tipa crkva u sestinama ako ponavljamo izlet, ili parking kos zicare ako idemo na sljeme tj puntijarku, ili nesto trece ako idemo na Okic) tako da ce biti hodanja sasvim solidno

2. ako je vrijeme ruzno, hladno, kisovito, ili je tlo presklisko i muljevito za hodanje, onda cemo, JER MI NE ZELIMO DA IZLET PROPADNE ZBOG LOSEG VREMENA, Mr. Green doci autima sto je blize moguce i ostatak vremena provoditi pijuci vruce napitke i grijuci se, a ne smrzavajuci se i padajuci po blatu

oprosti, ti jedan tree hugging hippyu, ali meni se ne navlaci jos jedna prehlada, niti mi se po gradu hoda tako da sam zmazana ko svinja Weeee-heeee!!!
nije zabavno Mr. Green

Eto, znal sam da bu me napali. Ma meni je to kaj će uskoro ljudi na izlete u šume ići sa nekakvim tenkom koji će deset metara oko njih pobit sve živo i izasvaltirati put tak da oni mogu lijepo hodati, pa sam samo onako malo htio potaknuti forumase da stisnu zube, otiđu sa asfalta i dodju u prirodu, a ne da donesu asfalt u prirodu.

Znam da će svi htjet pobjeći ako padne kiša jer će se uprljati u blatu i mic mic... Ni ja se ne volim blatan vozikat po tramvajima. I dobro, ak se hoćete vozit vozite se, ali ja i dalje ostajem pri svojem tree hug-anju.
Vsego (napisa):
Steel, sto se auta tice... Ako je lijepo vrijeme, to je samo sredstvo za doci do pocetne tocke. Ako nije... kud bi uopce mogli bez auta?
Pa to sam i ja rekao, samo ja bi tu pocetnu tocku u podnozju brda, a ne gore kod planinarskog doma. I, dobro, rekao sam da je i javni prijevoz također sredstvo za dolazak do početne točke(koja bi onda bila malo dalje, al bi se manje zagadilo).
I mislim, ljudi su išli u planine i prije 1886. godine. Rolling Eyes

Vsego (napisa):
Jasno, ja nikoga ne tjeram da ide autom, kao sto ni mene nitko (osim Policije ) ne moze sprijeciti da idem...
Slazem se, ne zelim ni ja nikoga tjerati, samo sam predložio da kao mladi intelektualci budemo i malo ekološki savjesni.
Mislim i ja se furam u autu, nisam ja nikakav green svetac, ali kad imam i drugi izbor onda žrtvujem malo energije i živaca(to se odnosi na ZET naravno) pa odem biciklom, ZET-om ili sličnim. No dobro, neću više jer to uopće nije tema ovog topica.

Ja sam za:
1. OKIĆ-dokić! Wink
2. Sljeme (mozda bi to bilo najbolje ako puno ljudi dodje, pogotovo nezagrepčana, onda ziher ne bu dovoljno automobila za sve prevoziti do Okića, pa bi trebali dodatno plačati Samoborček, a za Sljeme imaju već plaćeni ZET(pod pretpostavkom da se ne švercaju))



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
nenad
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 08. 10. 2002. (14:08:30)
Postovi: (350)16
Sarma = la pohva - posuda
92 = 106 - 14

PostPostano: 16:16 ned, 28. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nesi pita:

[quote]krcko, znas li pouzdani put autom preko medvedgrada ili kako god do onog parkinga blizu kraljicinog?[/quote]

Smijem li ja odgovoriti?

Put je malo nezgodan, jer je cesta JEDNOSMJERNA.
Može se ići preko Sljemena (zna li netko za drugi put?).

Ipak, ako baš ne padaju sjekire, od Lagvića do zdenca je 30-45 min laganog hoda po ekološkoj/poučnoj (?) stazi. Možda je to bolje rješenje.

- Nenad.
Nesi pita:

Citat:
krcko, znas li pouzdani put autom preko medvedgrada ili kako god do onog parkinga blizu kraljicinog?


Smijem li ja odgovoriti?

Put je malo nezgodan, jer je cesta JEDNOSMJERNA.
Može se ići preko Sljemena (zna li netko za drugi put?).

Ipak, ako baš ne padaju sjekire, od Lagvića do zdenca je 30-45 min laganog hoda po ekološkoj/poučnoj (?) stazi. Možda je to bolje rješenje.

- Nenad.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nenad
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 08. 10. 2002. (14:08:30)
Postovi: (350)16
Sarma = la pohva - posuda
92 = 106 - 14

PostPostano: 16:30 ned, 28. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Steelworker se brine:

[quote]Sljeme (mozda bi to bilo najbolje ako puno ljudi dodje, pogotovo nezagrepčana, onda ziher ne bu dovoljno automobila za sve prevoziti do Okića, pa bi trebali dodatno plačati Samoborček, a za Sljeme imaju već plaćeni ZET(pod pretpostavkom da se ne švercaju))[/quote]

Samoborček više ne vozi (i za mene su vremena kad je vozio davna).
Mislim da pod Okić vozi ZETova linija (vidjeh plavi bus kad sam zadnji puta bio tamo). Naravno, ne pod sam Okić, nego do obližnjeg sela, ali 10 min hoda više-manje ...
Kako ja nemam pokaz, to ću vjerojatno doći autom :lol:

- Nenad.

P.S. A ako bude lijepo vrijeme, što se ono pričalo o piramidi na Plešivici?
Steelworker se brine:

Citat:
Sljeme (mozda bi to bilo najbolje ako puno ljudi dodje, pogotovo nezagrepčana, onda ziher ne bu dovoljno automobila za sve prevoziti do Okića, pa bi trebali dodatno plačati Samoborček, a za Sljeme imaju već plaćeni ZET(pod pretpostavkom da se ne švercaju))


Samoborček više ne vozi (i za mene su vremena kad je vozio davna).
Mislim da pod Okić vozi ZETova linija (vidjeh plavi bus kad sam zadnji puta bio tamo). Naravno, ne pod sam Okić, nego do obližnjeg sela, ali 10 min hoda više-manje ...
Kako ja nemam pokaz, to ću vjerojatno doći autom Laughing

- Nenad.

P.S. A ako bude lijepo vrijeme, što se ono pričalo o piramidi na Plešivici?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Stranica 1 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan