Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Uvod u opću fiziku
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
cvrcak2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2010. (07:29:42)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 21:57 pon, 13. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da je nakon kolokvija rekao da su zalbe u vrijeme njegovih konzultacija, tj. ponedjeljak u 12.
Mislim da je nakon kolokvija rekao da su zalbe u vrijeme njegovih konzultacija, tj. ponedjeljak u 12.



_________________
Čovjek je poput razlomka čiji je brojnik ono što jest, a nazivnik ono što misli o sebi. Što je nazivnik veći, razlomak je manji.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jackass9
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2009. (10:23:58)
Postovi: (15D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 13 - 21
Lokacija: pod stolom

PostPostano: 15:45 uto, 14. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo na kraju da sam odgovorim na svoje pitanje ak još nekog zanima :)

usmeni nisu obavezni i možete samo preuzeti ocjenu koju ste imali na pismenom dijelu

i drugi tjedan se održava u 3 popodne u utorak test od 8 pitanja za one koji imaju 55 i više bodova a nisu pozitivnu ocjenu imali iz pismenog dijela...test morate riješiti minimalno 75% točno da bi na kraju imali pozitivnu ocjenu
evo na kraju da sam odgovorim na svoje pitanje ak još nekog zanima Smile

usmeni nisu obavezni i možete samo preuzeti ocjenu koju ste imali na pismenom dijelu

i drugi tjedan se održava u 3 popodne u utorak test od 8 pitanja za one koji imaju 55 i više bodova a nisu pozitivnu ocjenu imali iz pismenog dijela...test morate riješiti minimalno 75% točno da bi na kraju imali pozitivnu ocjenu



_________________
Nema mozga do malog mozga
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cvrcak2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2010. (07:29:42)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 16:09 uto, 14. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Coool :)! Znas li mozda ako npr. pokusamo odgovarati za visu ocjenu, moze nas rusiti ako ne znamo ili, u najgorem slucaju, opet dobijes onu ocjenu koju imas sa kolokvija i vjezbi? Da znam isplati li se riskirati za trojcicu :D...
Coool Smile! Znas li mozda ako npr. pokusamo odgovarati za visu ocjenu, moze nas rusiti ako ne znamo ili, u najgorem slucaju, opet dobijes onu ocjenu koju imas sa kolokvija i vjezbi? Da znam isplati li se riskirati za trojcicu Very Happy...



_________________
Čovjek je poput razlomka čiji je brojnik ono što jest, a nazivnik ono što misli o sebi. Što je nazivnik veći, razlomak je manji.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 16:20 uto, 14. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="jackass9"]
i drugi tjedan se održava u 3 popodne u utorak test od 8 pitanja za one koji imaju 55 i više bodova a nisu pozitivnu ocjenu imali iz pismenog dijela...test morate riješiti minimalno 75% točno da bi na kraju imali pozitivnu ocjenu[/quote]

8 pitanja, misliš zadatka ili nekih teorijskih pitanja?
jackass9 (napisa):

i drugi tjedan se održava u 3 popodne u utorak test od 8 pitanja za one koji imaju 55 i više bodova a nisu pozitivnu ocjenu imali iz pismenog dijela...test morate riješiti minimalno 75% točno da bi na kraju imali pozitivnu ocjenu


8 pitanja, misliš zadatka ili nekih teorijskih pitanja?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BeeBee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2009. (16:07:39)
Postovi: (79)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 16:35 uto, 14. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Buga."][quote="jackass9"]
i drugi tjedan se održava u 3 popodne u utorak test od 8 pitanja za one koji imaju 55 i više bodova a nisu pozitivnu ocjenu imali iz pismenog dijela...test morate riješiti minimalno 75% točno da bi na kraju imali pozitivnu ocjenu[/quote]

8 pitanja, misliš zadatka ili nekih teorijskih pitanja?[/quote]
8 zadataka,satavlja ih asistent.
i ako netko dođe odgovarati za veću ocjenu može mu se i sniziti ocjena pa eto... ja sam odgovarala danas za 3 i nije pitao s predavanja ništa nego mi neki zadatak dao :/
Buga. (napisa):
jackass9 (napisa):

i drugi tjedan se održava u 3 popodne u utorak test od 8 pitanja za one koji imaju 55 i više bodova a nisu pozitivnu ocjenu imali iz pismenog dijela...test morate riješiti minimalno 75% točno da bi na kraju imali pozitivnu ocjenu


8 pitanja, misliš zadatka ili nekih teorijskih pitanja?

8 zadataka,satavlja ih asistent.
i ako netko dođe odgovarati za veću ocjenu može mu se i sniziti ocjena pa eto... ja sam odgovarala danas za 3 i nije pitao s predavanja ništa nego mi neki zadatak dao Ehm?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cvrcak2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2010. (07:29:42)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 16:38 uto, 14. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako ti je dao zadatak kao oni s kolokvija, onda 2 zvuci kao jaaaako super ocjena :D
Ako ti je dao zadatak kao oni s kolokvija, onda 2 zvuci kao jaaaako super ocjena Very Happy



_________________
Čovjek je poput razlomka čiji je brojnik ono što jest, a nazivnik ono što misli o sebi. Što je nazivnik veći, razlomak je manji.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BeeBee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2009. (16:07:39)
Postovi: (79)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 16:48 uto, 14. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma nije takav...dao mi je neki s geostacionarnim satelitima..tako nešto...ja sam mislila da ce pitati nesto s predavanja,nesto o onim pokusima koje smo radili al kad mi je rekao da izračunam maksimalnu brzinu tog nekog satelita pao mi mrak na oči :)

[size=9][color=#999999]Added after 3 minutes:[/color][/size]

i da...upisane su vam ocjene u studomat

[size=9][color=#999999]Added after 4 minutes:[/color][/size]

a što se tiče zadataka iz kolokvija...prof kaze da su to zadaci s mature i da je sramota da ni maturu ne bi prosli
ma nije takav...dao mi je neki s geostacionarnim satelitima..tako nešto...ja sam mislila da ce pitati nesto s predavanja,nesto o onim pokusima koje smo radili al kad mi je rekao da izračunam maksimalnu brzinu tog nekog satelita pao mi mrak na oči Smile

Added after 3 minutes:

i da...upisane su vam ocjene u studomat

Added after 4 minutes:

a što se tiče zadataka iz kolokvija...prof kaze da su to zadaci s mature i da je sramota da ni maturu ne bi prosli


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
antilopa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 10. 2010. (20:00:23)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 17:54 uto, 14. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel se moze doci po ocjenu prije utorka (ako netko zna)... )
jel se moze doci po ocjenu prije utorka (ako netko zna)... Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 18:04 uto, 14. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

u četvrtak u 3 ;)
u četvrtak u 3 Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
antilopa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 10. 2010. (20:00:23)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 18:07 uto, 14. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala D
hvala Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buba 2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 05. 2010. (09:44:05)
Postovi: (36)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 16:08 sri, 15. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

U vezi tog popravnog ispita ili kako god se tretirao, u utorak, ima gdje službeno objavljeno, održava se tada i tada, pristupaju studenti sa bodovima od-do, itd. ?!
8 zadataka - teorijskih ili računskih, kombinacija jednih i drugih ?
U vezi tog popravnog ispita ili kako god se tretirao, u utorak, ima gdje službeno objavljeno, održava se tada i tada, pristupaju studenti sa bodovima od-do, itd. ?!
8 zadataka - teorijskih ili računskih, kombinacija jednih i drugih ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BeeBee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2009. (16:07:39)
Postovi: (79)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 17:40 sri, 15. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da nema službeno. ja sam bila kad je prof to rekao i rekao je da mogu pristupiti studenti koji nisu dobili 2 a imaju više od 55 bodova. bit ce zadaci, ne teorijski, koje sastavlja asistent (dakle, vjerojatno ce biti slicni kao na kolokvijima) i treba se skupit barem 75% za prolaz. A termin točan nisam zapamtila al vjerujem da će ga netko od kolega objavit na forumu :)
mislim da nema službeno. ja sam bila kad je prof to rekao i rekao je da mogu pristupiti studenti koji nisu dobili 2 a imaju više od 55 bodova. bit ce zadaci, ne teorijski, koje sastavlja asistent (dakle, vjerojatno ce biti slicni kao na kolokvijima) i treba se skupit barem 75% za prolaz. A termin točan nisam zapamtila al vjerujem da će ga netko od kolega objavit na forumu Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jackass9
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2009. (10:23:58)
Postovi: (15D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 13 - 21
Lokacija: pod stolom

PostPostano: 18:09 sri, 15. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="BeeBee"]mislim da nema službeno. ja sam bila kad je prof to rekao i rekao je da mogu pristupiti studenti koji nisu dobili 2 a imaju više od 55 bodova. bit ce zadaci, ne teorijski, koje sastavlja asistent (dakle, vjerojatno ce biti slicni kao na kolokvijima) i treba se skupit barem 75% za prolaz. A termin točan nisam zapamtila al vjerujem da će ga netko od kolega objavit na forumu :)[/quote]

termin je utorak u 3 popodne ;)
BeeBee (napisa):
mislim da nema službeno. ja sam bila kad je prof to rekao i rekao je da mogu pristupiti studenti koji nisu dobili 2 a imaju više od 55 bodova. bit ce zadaci, ne teorijski, koje sastavlja asistent (dakle, vjerojatno ce biti slicni kao na kolokvijima) i treba se skupit barem 75% za prolaz. A termin točan nisam zapamtila al vjerujem da će ga netko od kolega objavit na forumu Smile


termin je utorak u 3 popodne Wink



_________________
Nema mozga do malog mozga
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
gogo_
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2009. (17:06:47)
Postovi: (3F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:09 sri, 15. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lost_soul"]u četvrtak u 3 ;)[/quote]

A di? :)
lost_soul (napisa):
u četvrtak u 3 Wink


A di? Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
z3h
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2004. (22:26:02)
Postovi: (46)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 4

PostPostano: 12:53 sub, 18. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pitanje vezano za taj "kvazi" popravni kolokvij. Zanima me, kako oni misle da je za prolaz potrebno 75%?? Pa najvise su ljudi imali 20 bodova od 70 na zadnjem kolokviju, sto je malo vise od 30%. Ako ce se popravni ocijenjivati kao i kolokviji, mislim da je malo suludo uopce izlaziti na popravni, posto izgleda gotovo nemoguce proci.
Pitanje vezano za taj "kvazi" popravni kolokvij. Zanima me, kako oni misle da je za prolaz potrebno 75%?? Pa najvise su ljudi imali 20 bodova od 70 na zadnjem kolokviju, sto je malo vise od 30%. Ako ce se popravni ocijenjivati kao i kolokviji, mislim da je malo suludo uopce izlaziti na popravni, posto izgleda gotovo nemoguce proci.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 20:15 sub, 18. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

a i zadaci su preteški. razgovarala sam s dečkom koji je studirao fiziku i rekao je da ovaj drugi dio prelazi granice dobrog ukusa.


šalim se, zdravog razuma.


šalim se, naših mogućnosti. :wacky:
a i zadaci su preteški. razgovarala sam s dečkom koji je studirao fiziku i rekao je da ovaj drugi dio prelazi granice dobrog ukusa.


šalim se, zdravog razuma.


šalim se, naših mogućnosti. Tup, tup, tup,...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 13:35 ned, 19. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

je li netko rješavao 2. kolokvij? ... pa da skenira...
je li netko rješavao 2. kolokvij? ... pa da skenira...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cocco
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2010. (22:06:02)
Postovi: (4D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 13:55 ned, 19. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

zna netko mozda kad se jos moze doci na upis ocjena,naime nisam mogli u uto i cet prosli :S
zna netko mozda kad se jos moze doci na upis ocjena,naime nisam mogli u uto i cet prosli :S


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Serious Sam
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2009. (15:08:32)
Postovi: (5C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 6 - 9

PostPostano: 7:20 pon, 20. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja isto nisam dosao, ali mislim da se moze svaki utorak u 15h narednih par tjedana jer su tad bili predviđeni usmeni kojih vise nema. Ako sam u krivu, nek me netko ispravi.
Ja isto nisam dosao, ali mislim da se moze svaki utorak u 15h narednih par tjedana jer su tad bili predviđeni usmeni kojih vise nema. Ako sam u krivu, nek me netko ispravi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
t-i-n-a_k-i-k-a
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 01. 2009. (12:45:44)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 9:14 pon, 20. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako se ne varam, mislim da je spominjao nekakav put...i da se 27. onda vraća...tak nešto...27. ili 28. je upis ocjena za one koji su prošli ''popravni''
Ne sjećam se točno...najbolje pitat mailom...
ako se ne varam, mislim da je spominjao nekakav put...i da se 27. onda vraća...tak nešto...27. ili 28. je upis ocjena za one koji su prošli ''popravni''
Ne sjećam se točno...najbolje pitat mailom...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Stranica 6 / 8.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan