Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Financijska tržišta i Mikroekonomija - usmeni
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 22:05 pon, 11. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

neznam, meni prof nista nijeodgovorio! A vama ljudi? I neznam hoce l to bit usmeno ili pismeno! jeli nekom odg....
Odovoriteljudi!!!
neznam, meni prof nista nijeodgovorio! A vama ljudi? I neznam hoce l to bit usmeno ili pismeno! jeli nekom odg....
Odovoriteljudi!!!


[Vrh]
Gost






PostPostano: 14:14 uto, 12. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ljudi,a gdje je ispit?jel sigurno na ekonomiji?
Ljudi,a gdje je ispit?jel sigurno na ekonomiji?


[Vrh]
lu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2006. (10:09:47)
Postovi: (33)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:31 uto, 12. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa meni je jos u prvom mailu napisao-mozete doci na ispit 13.02. u 11.00..sto znaci-doci na ekon na usmeni...inace bi valjda drugacije bilo naglaseno..doci cemo tamo u 11.00 i cekati ispred njegovog ureda.. PPPP
pa meni je jos u prvom mailu napisao-mozete doci na ispit 13.02. u 11.00..sto znaci-doci na ekon na usmeni...inace bi valjda drugacije bilo naglaseno..doci cemo tamo u 11.00 i cekati ispred njegovog ureda.. Blaeh!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
xxyy
Gost





PostPostano: 11:17 pon, 18. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

hoce li jos nekada u 2. mjesecu biti rokova iz trzista??
hoce li jos nekada u 2. mjesecu biti rokova iz trzista??


[Vrh]
sony
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 08. 2006. (23:49:48)
Postovi: (F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 12:48 pon, 18. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam bila neki dan na usmenom, i prf. Lovrinovic je rekao da do 4.mjeseca nema usmenih!
Ja sam bila neki dan na usmenom, i prf. Lovrinovic je rekao da do 4.mjeseca nema usmenih!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 10:06 sri, 12. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

jesi li puno ucio/la za financijska i koliko si dobio/la i koju skriptu si koristio/la? jel to treba ucit samo iz onih par papira??
jesi li puno ucio/la za financijska i koliko si dobio/la i koju skriptu si koristio/la? jel to treba ucit samo iz onih par papira??


[Vrh]
Gost






PostPostano: 19:04 sri, 19. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

dal netko zna kad je rok iz financijskih tržišta sad u 4. mjesecu????
dal netko zna kad je rok iz financijskih tržišta sad u 4. mjesecu????


[Vrh]
xxyy
Gost





PostPostano: 15:26 uto, 1. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo napokon neka informacija,prof. Lovrinovic mi je odgovorio na mail i kaze da je usmeni iz fin. trzista 10. i 17.4 u terminu od 15-16h u 108 na ekonomiji.Prijavnice obavezno donesite!!
Evo napokon neka informacija,prof. Lovrinovic mi je odgovorio na mail i kaze da je usmeni iz fin. trzista 10. i 17.4 u terminu od 15-16h u 108 na ekonomiji.Prijavnice obavezno donesite!!


[Vrh]
Gost






PostPostano: 13:05 čet, 3. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala, u ime svih nas koji pokušavamo neš saznat (već mjesecima :P )
:wink:
Hvala, u ime svih nas koji pokušavamo neš saznat (već mjesecima Razz )
Wink


[Vrh]
w
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2005. (19:34:36)
Postovi: (168)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
41 = 48 - 7

PostPostano: 17:53 ned, 13. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako je netko slucajno bio na usmenom u cetvrtak 10og, moze li s nama podijeliti dojmove? :D
ako je netko slucajno bio na usmenom u cetvrtak 10og, moze li s nama podijeliti dojmove? Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:25 pet, 23. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote author=bloodlesss link=topic=11575.msg162788#msg162788 date=1211533313]
Jučer je u prometnoj nesreći tragično preminuo prof. dr. Ante Puljić, ugledni hrvatski ekonomist. Dr. Puljić je dugo godina radio kao istraživač na Ekonomskom institutu u Zagrebu, a posljednje desetljeće kao profesor ekonomije na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu. Velik je doprinos Dr. Puljića i kroz prijevode najboljih svjetskih ekonomskih udžbenika na hrvatski jezik. Posebno izdvajamo njegov prijevod Samuelsonove Ekonomije, Ekonometrije i Mikroekonomije. Prerani odlazak dr. Ante Puljića velik je gubitak za hrvatsku ekonomsku znanost i obrazovanje, te za sve njegove studente, suradnike i prijatelje.

R.I.P.
[quote author=bloodlesss link=topic=11575.msg162788#msg162788 date=1211533313]
Jučer je u prometnoj nesreći tragično preminuo prof. dr. Ante Puljić, ugledni hrvatski ekonomist. Dr. Puljić je dugo godina radio kao istraživač na Ekonomskom institutu u Zagrebu, a posljednje desetljeće kao profesor ekonomije na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu. Velik je doprinos Dr. Puljića i kroz prijevode najboljih svjetskih ekonomskih udžbenika na hrvatski jezik. Posebno izdvajamo njegov prijevod Samuelsonove Ekonomije, Ekonometrije i Mikroekonomije. Prerani odlazak dr. Ante Puljića velik je gubitak za hrvatsku ekonomsku znanost i obrazovanje, te za sve njegove studente, suradnike i prijatelje.

R.I.P.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 12:45 sri, 11. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

profesor lovrinovic iz financijskih tržišta je rekao da ima konzultacije svaki četvrtak od15-16 i da se tada tokom lipnja može doći na ispit s prijavnicom.
profesor lovrinovic iz financijskih tržišta je rekao da ima konzultacije svaki četvrtak od15-16 i da se tada tokom lipnja može doći na ispit s prijavnicom.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 10:11 pon, 23. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

A u srpnju ništa? Ova tri boda su bolnija od mnogih....:)
A u srpnju ništa? Ova tri boda su bolnija od mnogih....Smile


[Vrh]
lidushka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 12. 2007. (19:20:38)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 10:46 pon, 23. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Profesor je porucio sa svi koji nisu polozili Financijska trzista dodju 03.07. u 15h na Ekonomsi fakultet na ispit. On jedva ceka da nas sve rijesi, pa bi ovo mogao biti posljednji rok.
Profesor je porucio sa svi koji nisu polozili Financijska trzista dodju 03.07. u 15h na Ekonomsi fakultet na ispit. On jedva ceka da nas sve rijesi, pa bi ovo mogao biti posljednji rok.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 17:21 pon, 23. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala na informaciji!
Hvala na informaciji!


[Vrh]
Gost






PostPostano: 17:39 pon, 23. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dajte molim vas podijelite što ste doživjeli/čuli o usmenom iz Financijskih tržišta-koliko gnjavi, dali je dosta učiti iz predavanja i slidova, ili treba čitat cijelu skriptu?....
Tnx!!
Dajte molim vas podijelite što ste doživjeli/čuli o usmenom iz Financijskih tržišta-koliko gnjavi, dali je dosta učiti iz predavanja i slidova, ili treba čitat cijelu skriptu?....
Tnx!!


[Vrh]
Gost






PostPostano: 13:08 sri, 25. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Posljednji rok?!

Odnosi li se ovo "posljednji" na ovu dodinu, ili posljednji uopće? :?
Posljednji rok?!

Odnosi li se ovo "posljednji" na ovu dodinu, ili posljednji uopće? Confused


[Vrh]
lidushka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 12. 2007. (19:20:38)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 15:07 sri, 25. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kada se radi o profesorima s ekonomije, SVE je moguce. Prof je rekao da je on ovdje do 15.07. dakle nakon toga sigurno nema usmenog. U svakom slucaju, nastojte doci 03.07. i to poloziti. Kruze glasine da on vise nece ispitivati, tko zna tko ce ga preuzeti...mozete pretpostaviti kakve se sve zavrzlame vezu uz to.
Kada se radi o profesorima s ekonomije, SVE je moguce. Prof je rekao da je on ovdje do 15.07. dakle nakon toga sigurno nema usmenog. U svakom slucaju, nastojte doci 03.07. i to poloziti. Kruze glasine da on vise nece ispitivati, tko zna tko ce ga preuzeti...mozete pretpostaviti kakve se sve zavrzlame vezu uz to.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 19:03 sri, 25. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovdje je gdje? U Hrvatskoj i onda ga više nema? Ili samo ide na odmor? Što je točno rekao?
Ovdje je gdje? U Hrvatskoj i onda ga više nema? Ili samo ide na odmor? Što je točno rekao?


[Vrh]
lidushka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 12. 2007. (19:20:38)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 20:40 sri, 25. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

citiram "ja sam tu do 15.07."
citiram "ja sam tu do 15.07."


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Stranica 6 / 8.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan