Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Financijska tržišta i Mikroekonomija - usmeni
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 9:59 sub, 28. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

teba prijavit na studomatu ili doc s prijavnicom pa naknadno prijavit?
teba prijavit na studomatu ili doc s prijavnicom pa naknadno prijavit?



_________________
Laganini...i stprljivo....Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ta2a
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 09. 2004. (12:59:54)
Postovi: (B4)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
12 = 13 - 1
Lokacija: zg

PostPostano: 16:07 sub, 28. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

s obzirom da je rok za prijavu za prvi sljedeci rok do 11.7., vjerojatno se moze i naknadno, al treba prijavnicu kolko ja znam.

ali, mene zanima jel ispit sad iskljucivo usmeni ili ima i pismeni? ili mozda samo pismeni... :beg:
s obzirom da je rok za prijavu za prvi sljedeci rok do 11.7., vjerojatno se moze i naknadno, al treba prijavnicu kolko ja znam.

ali, mene zanima jel ispit sad iskljucivo usmeni ili ima i pismeni? ili mozda samo pismeni... Molim, kumim i preklinjem!



_________________
Nema kina do Fakina!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 19:49 uto, 1. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

I što ćemo sad sa Fin. tržištima kad su u 16 operacijska? Prijavila sam ih i moram izić na to...Nadam se da će bar prof. Lovrinović imat razumijevanja i stavit još koji...
I što ćemo sad sa Fin. tržištima kad su u 16 operacijska? Prijavila sam ih i moram izić na to...Nadam se da će bar prof. Lovrinović imat razumijevanja i stavit još koji...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 7:54 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ljudi, možete li javiti što s ovim? Ima nas više kojima nije zgodno.
Ljudi, možete li javiti što s ovim? Ima nas više kojima nije zgodno.


[Vrh]
ta2a
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 09. 2004. (12:59:54)
Postovi: (B4)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
12 = 13 - 1
Lokacija: zg

PostPostano: 9:36 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja idem na ekonomiju danas vidjet kaj s tim ispitom pa javim tu kaje bilo
ja idem na ekonomiju danas vidjet kaj s tim ispitom pa javim tu kaje bilo



_________________
Nema kina do Fakina!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
b3ml
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2006. (23:42:38)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:45 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo ja bio danas na ispitu i profesor je rekao da nema vise rokova ni u 7. ni u 9. mjesecu,barem ne kod njega!! rekao je da je dosao neki novi profesor i ne zna se kako ce to dalje ic!!!
evo ja bio danas na ispitu i profesor je rekao da nema vise rokova ni u 7. ni u 9. mjesecu,barem ne kod njega!! rekao je da je dosao neki novi profesor i ne zna se kako ce to dalje ic!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 19:02 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma odlično! Hvala asistentu Jelaski na razumjevanju!! :evil:
Ma odlično! Hvala asistentu Jelaski na razumjevanju!! Evil or Very Mad


[Vrh]
Gost






PostPostano: 19:03 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Daj reci kako je bilo? Jeli puno gnjavio?
Daj reci kako je bilo? Jeli puno gnjavio?


[Vrh]
lidushka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 12. 2007. (19:20:38)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 19:09 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

sad vam to ionako nije bitno jer usmene vise nece drzati Lovrinovic nego netko drugi.

ali cisto informativno: ulazi po troje kod njega u kabinet, svakom postavi po dva pitanja, kazes nesto smisleno i dobijes barem 2. za ovakvu dvojku dovoljno ti je nauciti onu skripticu od 9 stranica koja kruzi vec neko vrijeme.
sad vam to ionako nije bitno jer usmene vise nece drzati Lovrinovic nego netko drugi.

ali cisto informativno: ulazi po troje kod njega u kabinet, svakom postavi po dva pitanja, kazes nesto smisleno i dobijes barem 2. za ovakvu dvojku dovoljno ti je nauciti onu skripticu od 9 stranica koja kruzi vec neko vrijeme.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 21:11 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala ti na komentaru;.. pa ako je do 15.7. tu možda da probamo da se smiluje..
Hvala ti na komentaru;.. pa ako je do 15.7. tu možda da probamo da se smiluje..


[Vrh]
lidushka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 12. 2007. (19:20:38)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 21:45 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sretno vam bilo, ali danas je rekao:
"Do danas tko je polozio, polozio, ja vise necu ispitivat. U 10.mj. to preuzima drugi prof."
Sretno vam bilo, ali danas je rekao:
"Do danas tko je polozio, polozio, ja vise necu ispitivat. U 10.mj. to preuzima drugi prof."


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Skeli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2008. (19:04:57)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:57 pet, 4. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Predlažem da se "prebrojimo" koliko nas ima i u mailu mu objasnimo realan razlog (operacijska) zbog kojih nismo mogli doć...Male su šanse , ali ništa ne gubimo ako probamo..
Jeste za?
Predlažem da se "prebrojimo" koliko nas ima i u mailu mu objasnimo realan razlog (operacijska) zbog kojih nismo mogli doć...Male su šanse , ali ništa ne gubimo ako probamo..
Jeste za?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 12:05 pet, 4. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da pa moja prituzba ce se konkretno i svoditi na to, neuskladjenost predavanja, nedostatak literature i nemogucnost konzultacija(jer prof. ne zna matlab- to nije moj problem) , u svezi zadatka u matlabu. Potpuna neprofesionalnost u pogledu tog dijela ispita. Predavanja i kolokviji su bili uskladjeni,tako da u taj dio necu ulaziti, ali ovo drugo nije nikako u redu. Svasta smo mi prosli kroz ove 4.godine, i zahtjevalo se sve i svasta od nas, ali isto tako profesor koji je to zahtjevao je to i sam znao rijesiti.
Da pa moja prituzba ce se konkretno i svoditi na to, neuskladjenost predavanja, nedostatak literature i nemogucnost konzultacija(jer prof. ne zna matlab- to nije moj problem) , u svezi zadatka u matlabu. Potpuna neprofesionalnost u pogledu tog dijela ispita. Predavanja i kolokviji su bili uskladjeni,tako da u taj dio necu ulaziti, ali ovo drugo nije nikako u redu. Svasta smo mi prosli kroz ove 4.godine, i zahtjevalo se sve i svasta od nas, ali isto tako profesor koji je to zahtjevao je to i sam znao rijesiti.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 12:09 pet, 4. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ispricavam se , ovaj post je trebao ici pod marketing.
ispricavam se , ovaj post je trebao ici pod marketing.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 15:20 pon, 7. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kod kog se odgovara sada kolegij MIKROEKONOMIKA? I moze li se izaci na 2. rok?
Kod kog se odgovara sada kolegij MIKROEKONOMIKA? I moze li se izaci na 2. rok?


[Vrh]
w
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2005. (19:34:36)
Postovi: (168)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
41 = 48 - 7

PostPostano: 18:04 sri, 3. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo napokon sam dobila neke informacije vezane uz polaganje Mikra. Naime, od sada se Mikro polaze kod profesora Ilka Vrankića sa Ekonomije, a termini konzultacija i ispita su na nj stranici. Ispit se jos uvijek polaze samo usmeno. Sljedeći je termin usmenog 23. rujna u 17 sati, u kabinetu 325. Nisam jos jedino sigurna na koji se nacin ispit prijavljuje (da li je dovoljno samo na studomatu prijaviti ili je potrebno nositi i prijavnicu ili javiti se mailom). Ako netko nesto sazna do tada, molim da stavi na forum. Moram priznat da sam se dosta izgnjavila dok nisam dosla do profesora, jer ni u nasoj referadi nisu znali tko to trenutacno drzi. :?
Evo napokon sam dobila neke informacije vezane uz polaganje Mikra. Naime, od sada se Mikro polaze kod profesora Ilka Vrankića sa Ekonomije, a termini konzultacija i ispita su na nj stranici. Ispit se jos uvijek polaze samo usmeno. Sljedeći je termin usmenog 23. rujna u 17 sati, u kabinetu 325. Nisam jos jedino sigurna na koji se nacin ispit prijavljuje (da li je dovoljno samo na studomatu prijaviti ili je potrebno nositi i prijavnicu ili javiti se mailom). Ako netko nesto sazna do tada, molim da stavi na forum. Moram priznat da sam se dosta izgnjavila dok nisam dosla do profesora, jer ni u nasoj referadi nisu znali tko to trenutacno drzi. Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 19:04 uto, 23. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

U vezi mikro:OBAVEZNO prijavite ispit na studomatu. Ja sam danas bila i nisam prijavvila i nije me htio pitati. Tako da, prijevite ispit na stdomatu!
U vezi mikro:OBAVEZNO prijavite ispit na studomatu. Ja sam danas bila i nisam prijavvila i nije me htio pitati. Tako da, prijevite ispit na stdomatu!


[Vrh]
Gost






PostPostano: 20:27 sri, 24. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Je'l netko zna nešto novo o Financijskim tržištima.Tko je preuzeo kolegij i kada će biti ispit u dekanskom roku?
Je'l netko zna nešto novo o Financijskim tržištima.Tko je preuzeo kolegij i kada će biti ispit u dekanskom roku?


[Vrh]
Skeli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2008. (19:04:57)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:17 čet, 25. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

I ja to još moram riješiti, a informacija niotkuda..Morat ćemo kontaktirat njihovu referadu..
I ja to još moram riješiti, a informacija niotkuda..Morat ćemo kontaktirat njihovu referadu..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:26 čet, 25. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam pisao Lovrinoviću ali nije mi ništa odgovorio još...
Ja sam pisao Lovrinoviću ali nije mi ništa odgovorio još...


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Stranica 7 / 8.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan