Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

1. zadaca
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Strukture podataka i algoritmi
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
matmih
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 12. 2006. (22:57:42)
Postovi: (1A4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
36 = 51 - 15
Lokacija: {Zg, De , Ri}

PostPostano: 11:54 sub, 17. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="dvičak"]a da staviš MAKE_NULL(&S), ako je s stog, naravno[/quote]

Ja imam implementaciju stoga pomoću pointera pa je STACK *s, zato moram pozivati sa MAKE_NULL(s);


EDIT: rješeno! :screamdance:
dvičak (napisa):
a da staviš MAKE_NULL(&S), ako je s stog, naravno


Ja imam implementaciju stoga pomoću pointera pa je STACK *s, zato moram pozivati sa MAKE_NULL(s);


EDIT: rješeno! Screamin' 'n' Dancin'


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 16:44 sub, 17. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Što sa onim lambda kod binarnog stabla? Di se on deklarira?
Što sa onim lambda kod binarnog stabla? Di se on deklarira?



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 17:08 sub, 17. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Luuka"]Što sa onim lambda kod binarnog stabla? Di se on deklarira?[/quote]
Ako ja dobro shvacam stranicu 23 iz skripte, na pocetku programa ju postavis na neku vrijednost i onda dalje sa njom radis...
Luuka (napisa):
Što sa onim lambda kod binarnog stabla? Di se on deklarira?

Ako ja dobro shvacam stranicu 23 iz skripte, na pocetku programa ju postavis na neku vrijednost i onda dalje sa njom radis...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 17:22 sub, 17. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle lambda je tipa node, tj pointer na celltype? (vidi fju ROOT kod BTREE)

Na koju ga onda vrijednost stavim? Na NULL? Kaj nije onda jednostavnije pisat NULL (čak ima i manje slova...) :?
Dakle lambda je tipa node, tj pointer na celltype? (vidi fju ROOT kod BTREE)

Na koju ga onda vrijednost stavim? Na NULL? Kaj nije onda jednostavnije pisat NULL (čak ima i manje slova...) Confused



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 17:32 sub, 17. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

E to ti vec ne znam...
Stvarno mi ne ide bas taj spa. :( Pricekaj, ima tu ljudi koji to i razumiju pa ti mozda netko odgovori, ja stvarno ne znam.
E to ti vec ne znam...
Stvarno mi ne ide bas taj spa. Sad Pricekaj, ima tu ljudi koji to i razumiju pa ti mozda netko odgovori, ja stvarno ne znam.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:03 sub, 17. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Luuka"]Kaj nije onda jednostavnije pisat NULL (čak ima i manje slova...) :?[/quote]

Poanta kod SPA je u tome da onaj tko koristi tvoje drvo ne mora znati da si ga implementirao preko pointera. :? Recimo, ako su to indexi u nekom polju (a ne pointeri), onda ce lambda biti -1 ili nesto slicno. 8)
Luuka (napisa):
Kaj nije onda jednostavnije pisat NULL (čak ima i manje slova...) Confused


Poanta kod SPA je u tome da onaj tko koristi tvoje drvo ne mora znati da si ga implementirao preko pointera. Confused Recimo, ako su to indexi u nekom polju (a ne pointeri), onda ce lambda biti -1 ili nesto slicno. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 18:07 sub, 17. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Radim implementaciju binarnog stabla preko pointera.

[code:1]
typedef struct cvor_ {
char ime;
struct cvor_ *left;
struct cvor_ *right;
} cvor;

typedef cvor *node;
typedef cvor *BTREE;

node INSERT_LEFT_CHILD ( char c , node i , BTREE *T)
{
node novi;
novi = (cvor*)malloc(sizeof(cvor));
(*novi).ime=c;
i->left=novi;
novi->right=NULL;
novi->left=NULL;
return novi;
}[/code:1]

Ova fja bi trebala dodat lijevo dijete čvoru i. A taj i je ustvari pointer na neki element u stablu (ak sam dobro skužio)...vj ima grešaka u samoj fji, al mislim da mi je logika dobra. Al ak je, kaj će nam tu onda pointer na cijelo stablo (tj na glavni korijen) ?? A tak piše u prototipu fje....
Radim implementaciju binarnog stabla preko pointera.

Kod:

typedef struct cvor_ {
char ime;
struct cvor_ *left;
struct cvor_ *right;
} cvor;

typedef cvor *node;
typedef cvor *BTREE;

node INSERT_LEFT_CHILD ( char c , node i , BTREE *T)
{
    node novi;
    novi = (cvor*)malloc(sizeof(cvor));
    (*novi).ime=c;
    i->left=novi;
    novi->right=NULL;
    novi->left=NULL;
    return novi;
}


Ova fja bi trebala dodat lijevo dijete čvoru i. A taj i je ustvari pointer na neki element u stablu (ak sam dobro skužio)...vj ima grešaka u samoj fji, al mislim da mi je logika dobra. Al ak je, kaj će nam tu onda pointer na cijelo stablo (tj na glavni korijen) ?? A tak piše u prototipu fje....



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:14 sub, 17. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako [tt]BTREE[/tt] nije pointer, onda ti treba. 8) Prototip ne smije ovisiti o implementaciji. ;)
Ako BTREE nije pointer, onda ti treba. Cool Prototip ne smije ovisiti o implementaciji. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 18:20 sub, 17. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa da!! Baš kul. :lol:

Onda ne treba taj BTREE ni u ostalim fjama di fji šaljem node... jupi!! (edit: ipak treba :( )

A kak se stavlja izraz u prefix obliku na stablo? Operatori su roditelji a operandi njihova djeca?
Pa da!! Baš kul. Laughing

Onda ne treba taj BTREE ni u ostalim fjama di fji šaljem node... jupi!! (edit: ipak treba Sad )

A kak se stavlja izraz u prefix obliku na stablo? Operatori su roditelji a operandi njihova djeca?



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:36 sub, 17. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Luuka"]A kak se stavlja izraz u prefix obliku na stablo? Operatori su roditelji a operandi njihova djeca?[/quote]

Ako se dobro sjecam, listovi su operandi; sve ostalo su operatori. 8) Ima to negdje u vjezbama i/ili profesorovoj skripti. :)
Luuka (napisa):
A kak se stavlja izraz u prefix obliku na stablo? Operatori su roditelji a operandi njihova djeca?


Ako se dobro sjecam, listovi su operandi; sve ostalo su operatori. Cool Ima to negdje u vjezbama i/ili profesorovoj skripti. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 18:45 sub, 17. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

jedno pitanjce: moram učitati neki logički izraz u postfix notaciji (neki string). da li ja tu smijem pretpostaviti da su sva slova operandi, a sve ostalo operatori? kako da svladam taj problem? :?
+još nešto: da li ja smijem oznake čvorova definirati kao char zbog zadatka koji imam? sami problemi već od početka :cry:
jedno pitanjce: moram učitati neki logički izraz u postfix notaciji (neki string). da li ja tu smijem pretpostaviti da su sva slova operandi, a sve ostalo operatori? kako da svladam taj problem? Confused
+još nešto: da li ja smijem oznake čvorova definirati kao char zbog zadatka koji imam? sami problemi već od početka Crying or Very sad



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 19:10 sub, 17. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

@vsego Tak sam i mislio ;)

@ma Ja radim isto ko i ti. Charovi su oznake čvorova, a samo slova su operandi...super da još netko ima ideju sličnu mojoj :lol:
@vsego Tak sam i mislio Wink

@ma Ja radim isto ko i ti. Charovi su oznake čvorova, a samo slova su operandi...super da još netko ima ideju sličnu mojoj Laughing



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 19:17 sub, 17. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma nema ma ideju. ma pada u očaj. zašto zadaća baš tjedan dana prije kolokvija, a prezentacija dva sata prije? :shock:
uglavnom, ja ne znam ništa. (ovo je utjeha za one poput mene, ako ih ima)
ma nema ma ideju. ma pada u očaj. zašto zadaća baš tjedan dana prije kolokvija, a prezentacija dva sata prije? Shocked
uglavnom, ja ne znam ništa. (ovo je utjeha za one poput mene, ako ih ima)



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
napraviculom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2007. (16:40:37)
Postovi: (71)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 16 - 2
Lokacija: Scranton

PostPostano: 22:34 sub, 17. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li se kod zadataka sa evaluiranjem pre-, in- i postfix izrazima koji se ucitavaju u string smije/treba napravit ogranicenje na velicinu stringa i koliko?
da li se kod zadataka sa evaluiranjem pre-, in- i postfix izrazima koji se ucitavaju u string smije/treba napravit ogranicenje na velicinu stringa i koliko?



_________________
"I'm the operator with my pocket calculator"
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 23:48 sub, 17. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="napraviculom"]da li se kod zadataka sa evaluiranjem pre-, in- i postfix izrazima koji se ucitavaju u string smije/treba napravit ogranicenje na velicinu stringa i koliko?[/quote]

Ja sam deklarirao kao char s[50];


A kak ubacit prefix izraz u bin stablo? Moja ideja je ova: Idem po znakovima stringa, ako je operacija onda kreiram čvor kojem je ta operacija roditelj, a iduća 2 znaka lijevo i desno dijete... Ta ideja je super zaa prvu operaciju (ili ak se izraz sastoji od samo 1 operacije) al sad ne znam kak postavit uvjete dalje za for petlju...treba mi nekak zapamtit poziciju od neke druge operacije ak operacija postane dijete...dal tu ić po stablu dok se ne nađe taj znak (opet šansa da postoje 2 iste operacije) ili ? Help!!

edit: ili možda da kreiram prvi čvor pomoću CREATE, a onda ostale sa INSERT_RIGHT_CHILD i INSERT_LEFT_CHILD...al opet ne znam kak da mi zapamti da je jedno od tih operacija pa da na nju nadoveže ostalo...molim hint...
napraviculom (napisa):
da li se kod zadataka sa evaluiranjem pre-, in- i postfix izrazima koji se ucitavaju u string smije/treba napravit ogranicenje na velicinu stringa i koliko?


Ja sam deklarirao kao char s[50];


A kak ubacit prefix izraz u bin stablo? Moja ideja je ova: Idem po znakovima stringa, ako je operacija onda kreiram čvor kojem je ta operacija roditelj, a iduća 2 znaka lijevo i desno dijete... Ta ideja je super zaa prvu operaciju (ili ak se izraz sastoji od samo 1 operacije) al sad ne znam kak postavit uvjete dalje za for petlju...treba mi nekak zapamtit poziciju od neke druge operacije ak operacija postane dijete...dal tu ić po stablu dok se ne nađe taj znak (opet šansa da postoje 2 iste operacije) ili ? Help!!

edit: ili možda da kreiram prvi čvor pomoću CREATE, a onda ostale sa INSERT_RIGHT_CHILD i INSERT_LEFT_CHILD...al opet ne znam kak da mi zapamti da je jedno od tih operacija pa da na nju nadoveže ostalo...molim hint...



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 11:19 ned, 18. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

:? kako i gdje predajemo zadatke? da li ja mogu doći npr sutra ujutro s usb-om u neki praktikum i to kopirati negdje il kaj?
Confused kako i gdje predajemo zadatke? da li ja mogu doći npr sutra ujutro s usb-om u neki praktikum i to kopirati negdje il kaj?



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 12:29 ned, 18. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

@ma Nadam se da će se moć tak...ili si poslat na mail...

A ljudi molim vas hint...

imam ideju s jednim pointerom, i da radim razliku dal je lijevo ili desno dijete operatora operator...al nikak da to iskodiram... :cry:
@ma Nadam se da će se moć tak...ili si poslat na mail...

A ljudi molim vas hint...

imam ideju s jednim pointerom, i da radim razliku dal je lijevo ili desno dijete operatora operator...al nikak da to iskodiram... Crying or Very sad



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 12:31 ned, 18. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ma"]:? kako i gdje predajemo zadatke? da li ja mogu doći npr sutra ujutro s usb-om u neki praktikum i to kopirati negdje il kaj?[/quote]

Pa koliko sam ja skuzila, dodjes u svom terminu u praktikum, poneses sa sobom usb/cd/disketu i pokrenes program... Nema neke velike mudrosti. :wink: Ispravite me ako grijesim...
ma (napisa):
Confused kako i gdje predajemo zadatke? da li ja mogu doći npr sutra ujutro s usb-om u neki praktikum i to kopirati negdje il kaj?


Pa koliko sam ja skuzila, dodjes u svom terminu u praktikum, poneses sa sobom usb/cd/disketu i pokrenes program... Nema neke velike mudrosti. Wink Ispravite me ako grijesim...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 12:35 ned, 18. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="službena stranica kolegija"]# Predaja prve zadaće će biti u utorak, 20. studenog 2007. u terminu kojeg možete vidjeti u sklopu svog zadatka.
# Svakako barem dan prije same prezentacije kopirajte izvorni kod programa u svoj kućni direktorij na računalu student, te provjerite da li se ispravno kompajlira (gcc prog.c -o prog), te radi li ispravno (program pokrećete naredbom ./prog)![/quote]

Tu piše drukčije...al mislim da će i usb bit prihvaćen... ;)

A please hint, netko...
službena stranica kolegija (napisa):
# Predaja prve zadaće će biti u utorak, 20. studenog 2007. u terminu kojeg možete vidjeti u sklopu svog zadatka.
# Svakako barem dan prije same prezentacije kopirajte izvorni kod programa u svoj kućni direktorij na računalu student, te provjerite da li se ispravno kompajlira (gcc prog.c -o prog), te radi li ispravno (program pokrećete naredbom ./prog)!


Tu piše drukčije...al mislim da će i usb bit prihvaćen... Wink

A please hint, netko...



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 12:38 ned, 18. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Luuka"][quote="službena stranica kolegija"]# Predaja prve zadaće će biti u utorak, 20. studenog 2007. u terminu kojeg možete vidjeti u sklopu svog zadatka.
# Svakako barem dan prije same prezentacije kopirajte izvorni kod programa u svoj kućni direktorij na računalu student, te provjerite da li se ispravno kompajlira (gcc prog.c -o prog), te radi li ispravno (program pokrećete naredbom ./prog)![/quote]

Tu piše drukčije...al mislim da će i usb bit prihvaćen... ;)

[/quote]

To nisam niti vidjela. :oops:
Sjecam se samo da je netko na vjezbama pitao kako ce to izgledati pa je asistent rekao nesto u stilu ovoga sto sam napisala u prethodnom postu...
Luuka (napisa):
službena stranica kolegija (napisa):
# Predaja prve zadaće će biti u utorak, 20. studenog 2007. u terminu kojeg možete vidjeti u sklopu svog zadatka.
# Svakako barem dan prije same prezentacije kopirajte izvorni kod programa u svoj kućni direktorij na računalu student, te provjerite da li se ispravno kompajlira (gcc prog.c -o prog), te radi li ispravno (program pokrećete naredbom ./prog)!


Tu piše drukčije...al mislim da će i usb bit prihvaćen... Wink



To nisam niti vidjela. Embarassed
Sjecam se samo da je netko na vjezbama pitao kako ce to izgledati pa je asistent rekao nesto u stilu ovoga sto sam napisala u prethodnom postu...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Strukture podataka i algoritmi Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 2 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan