Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

gradivo za 1. kolokvij
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Strukture podataka i algoritmi
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mn2oo7
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 04. 2007. (20:46:38)
Postovi: (5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 17:03 čet, 29. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

nama je na vjezbama receno da preorder je jednak prefixu aritmetickog izraza, postorder takodjer (postfixu), ali inorder nije jednak infixu.
nama je na vjezbama receno da preorder je jednak prefixu aritmetickog izraza, postorder takodjer (postfixu), ali inorder nije jednak infixu.




Zadnja promjena: mn2oo7; 17:07 čet, 29. 11. 2007; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 17:05 čet, 29. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Luuka"]I kak ide ono kod ispisa bin stabla?
Preorder ispiše čvor kad ga prvi put 'dirne' , inorder (?) kad ga drugi put 'dirne' , kaj je s ovim trećim? Kak je to najlakše vizualizirat? :?[/quote]

ja si te obilaske najlakše pamtim upravo po definiciji (onoj "nedopuštenoj", cirkularnoj):
preorder: korijen, lijevo dijete, desno dijete
inorder: lijevo, korijen, desno
postorder: lijevo, desno, korijen

ako stablo nije binarno onda u preorderu obilaziš - korijen, pa svu djecu po redu, u inorderu - prvo dijete, pa korijen, pa ostalu djecu, a u postorderu - svu djecu, pa korijen :wink:
Luuka (napisa):
I kak ide ono kod ispisa bin stabla?
Preorder ispiše čvor kad ga prvi put 'dirne' , inorder (?) kad ga drugi put 'dirne' , kaj je s ovim trećim? Kak je to najlakše vizualizirat? Confused


ja si te obilaske najlakše pamtim upravo po definiciji (onoj "nedopuštenoj", cirkularnoj):
preorder: korijen, lijevo dijete, desno dijete
inorder: lijevo, korijen, desno
postorder: lijevo, desno, korijen

ako stablo nije binarno onda u preorderu obilaziš - korijen, pa svu djecu po redu, u inorderu - prvo dijete, pa korijen, pa ostalu djecu, a u postorderu - svu djecu, pa korijen Wink



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 17:08 čet, 29. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mn2oo7"]nama je na vjezbama receno da preorder je jednak prefixu aritmetickog izraza, postorder takodjer (postfixu), ali inorder nije jednak infixu.[/quote]

ah da... :cry: istina, zbog prioriteta nekih operacija nad drugima... oprostite na netočnoj informaciji.
mn2oo7 (napisa):
nama je na vjezbama receno da preorder je jednak prefixu aritmetickog izraza, postorder takodjer (postfixu), ali inorder nije jednak infixu.


ah da... Crying or Very sad istina, zbog prioriteta nekih operacija nad drugima... oprostite na netočnoj informaciji.



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 17:11 čet, 29. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Luuka"]@ma Da, to sam mislio... a imaš koji hint za ostatak pitanja?[/quote]

trenutno nemam. možda ću imat kad malo detaljnije prođem kroz to... :)
Luuka (napisa):
@ma Da, to sam mislio... a imaš koji hint za ostatak pitanja?


trenutno nemam. možda ću imat kad malo detaljnije prođem kroz to... Smile



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 17:43 čet, 29. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[code:1] PREFIX = XFGMDBARYQZ
INFIX = MGDFXAYRBZQ[/code:1]

Pitanje 1: jel stablo dobro izgrađeno?
Pitanje 2: Postorder ?

edit: pitanje 3: Što kad imamo zadan postorder i inorder? Gledamo postorder od kraja pa isto ko sa preorderom kad ga gledamo od početka? :?
Kod:
 PREFIX = XFGMDBARYQZ
INFIX = MGDFXAYRBZQ


Pitanje 1: jel stablo dobro izgrađeno?
Pitanje 2: Postorder ?

edit: pitanje 3: Što kad imamo zadan postorder i inorder? Gledamo postorder od kraja pa isto ko sa preorderom kad ga gledamo od početka? Confused



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy



stablo.JPG
 Description:
 Filesize:  51 KB
 Viewed:  79 Time(s)

stablo.JPG


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 17:52 čet, 29. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

čini mi se da ti je ok...
postorder bi bio: MDGFYRAZQBX, ak nisam negdje fulala...
i ak imaš postorder i inorder, ideš od kraja, onaj zadnji u postorderu ti je korijen, pa ga nađeš u inorderu, pa analogno radiš za lijevo i desno podstablo...
čini mi se da ti je ok...
postorder bi bio: MDGFYRAZQBX, ak nisam negdje fulala...
i ak imaš postorder i inorder, ideš od kraja, onaj zadnji u postorderu ti je korijen, pa ga nađeš u inorderu, pa analogno radiš za lijevo i desno podstablo...



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 18:00 čet, 29. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tnx arya :karma: (kad ću je moć dat, kaže too soon :lol: )

A mislim da za inorder vrijedi da se ispisuje kad se drugi put 'dirne' čvor...tak je reko Jelaska na vježbama...a ovom mom stablu bi onda inorder bio skoro isti ko zadan, samo kaj bi umjesto ARY bilo YRA ...di je greška?

edit: sve ok, našo sam grešku...stablo je ok :lol:
Tnx arya karma++ (kad ću je moć dat, kaže too soon Laughing )

A mislim da za inorder vrijedi da se ispisuje kad se drugi put 'dirne' čvor...tak je reko Jelaska na vježbama...a ovom mom stablu bi onda inorder bio skoro isti ko zadan, samo kaj bi umjesto ARY bilo YRA ...di je greška?

edit: sve ok, našo sam grešku...stablo je ok Laughing



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
furka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2007. (10:49:07)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 18:51 čet, 29. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za sta mi treba u prvom zadatku proslogodisnjih kolokvija dodatna varijabla LIST?!
Mogu li se nekao prebaciti svi elementi iz liste u red?!
Za sta mi treba u prvom zadatku proslogodisnjih kolokvija dodatna varijabla LIST?!
Mogu li se nekao prebaciti svi elementi iz liste u red?!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 19:10 čet, 29. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne piše da moraš nužno iskoristit tu listu...ko da rješavaš zad di se provjerava zbrajanje, a kažu ti da smiješ imat logaritamske tablice ;)

A ima li netko ideju za postorder, kak to vizualizirat kad imaš nacrtano stablo? Pliva brodić oko stabla i onda nešt ispisuje da to bude postorder... :lol:

edit: ipak treba lista...recimo Q2 trebaš spremit u neku listu da možeš svaki element Q1 usporedit sa svakim iz Q2... 8)
Ne piše da moraš nužno iskoristit tu listu...ko da rješavaš zad di se provjerava zbrajanje, a kažu ti da smiješ imat logaritamske tablice Wink

A ima li netko ideju za postorder, kak to vizualizirat kad imaš nacrtano stablo? Pliva brodić oko stabla i onda nešt ispisuje da to bude postorder... Laughing

edit: ipak treba lista...recimo Q2 trebaš spremit u neku listu da možeš svaki element Q1 usporedit sa svakim iz Q2... Cool



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 19:25 čet, 29. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Luuka"]A ima li netko ideju za postorder, kak to vizualizirat kad imaš nacrtano stablo? Pliva brodić oko stabla i onda nešt ispisuje da to bude postorder... :lol:[/quote]

pliva brodić oko stabla i ispiše oznaku čvora zadnji put kad plovi uz njega - kad se oprašta s njim i zna da ga više neće vidjet
Luuka (napisa):
A ima li netko ideju za postorder, kak to vizualizirat kad imaš nacrtano stablo? Pliva brodić oko stabla i onda nešt ispisuje da to bude postorder... Laughing


pliva brodić oko stabla i ispiše oznaku čvora zadnji put kad plovi uz njega - kad se oprašta s njim i zna da ga više neće vidjet



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
furka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2007. (10:49:07)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 19:32 čet, 29. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da zamislis si da su cvorovi otoci, na listove stavis crticu( kao veza, ali na
njoj nema djeteta). Te brodom krenes s kvora na lijevu stranu i zapisujes
`otok` zadnij put kada postoji mogucnost da ga posjetis. Brodom trebas doci
ponovno do korijena s desne strane.

npr. stablo iz 4 zadatka iz proslogodisnjih kookvija (onaj koji ima podstablo na desnoj strani)
postorder mu je: OVOKLK
Da zamislis si da su cvorovi otoci, na listove stavis crticu( kao veza, ali na
njoj nema djeteta). Te brodom krenes s kvora na lijevu stranu i zapisujes
`otok` zadnij put kada postoji mogucnost da ga posjetis. Brodom trebas doci
ponovno do korijena s desne strane.

npr. stablo iz 4 zadatka iz proslogodisnjih kookvija (onaj koji ima podstablo na desnoj strani)
postorder mu je: OVOKLK


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 19:33 čet, 29. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ma"][quote="Luuka"]A ima li netko ideju za postorder, kak to vizualizirat kad imaš nacrtano stablo? Pliva brodić oko stabla i onda nešt ispisuje da to bude postorder... :lol:[/quote]

pliva brodić oko stabla i ispiše oznaku čvora zadnji put kad plovi uz njega - kad se oprašta s njim i zna da ga više neće vidjet[/quote]


Sviđa mi se!!! :lol: :lol: :lol:

@furka I tvoje je ok, al ovo od ma je poetičnije... :lol:
ma (napisa):
Luuka (napisa):
A ima li netko ideju za postorder, kak to vizualizirat kad imaš nacrtano stablo? Pliva brodić oko stabla i onda nešt ispisuje da to bude postorder... Laughing


pliva brodić oko stabla i ispiše oznaku čvora zadnji put kad plovi uz njega - kad se oprašta s njim i zna da ga više neće vidjet



Sviđa mi se!!! Laughing Laughing Laughing

@furka I tvoje je ok, al ovo od ma je poetičnije... Laughing



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ft
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (21:38:47)
Postovi: (25)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 14

PostPostano: 20:00 čet, 29. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nori"]Imam i ja jedno pitanje...
U zadatku s vježbi, onaj gdje smo radili funkciju PURGE (izbacujemo elemente iz liste koji su isti)
Kada dođemo do dva elementa koja su ista,izbacujemo ovaj na koji pokazuje q, onda smo radili:
position temp=NEXT(q,*L);
DELETE(q,L);
q=temp;

Zašto nismo trebali zapamtiti koji je element bio prije onog na koji pokazuje q? Zar nije da s ovim što smo napravili prekinemo listu na 2 dijela? Ili možda funkcija delete pazi na to da sačuva sve potrebne pointere?[/quote]


Vidis mi smo na vjezbama odma uzeli da kad radis DELETE (..) da ti se automatski q pomakne jedno misto naprid tj. ko da si jos radila q=NEXT(q,&L);
To bi nako moglo biti logicno jer ti je ono sada na poziciji q novi element i to onaj koji je polije prijasnjeg q
Nori (napisa):
Imam i ja jedno pitanje...
U zadatku s vježbi, onaj gdje smo radili funkciju PURGE (izbacujemo elemente iz liste koji su isti)
Kada dođemo do dva elementa koja su ista,izbacujemo ovaj na koji pokazuje q, onda smo radili:
position temp=NEXT(q,*L);
DELETE(q,L);
q=temp;

Zašto nismo trebali zapamtiti koji je element bio prije onog na koji pokazuje q? Zar nije da s ovim što smo napravili prekinemo listu na 2 dijela? Ili možda funkcija delete pazi na to da sačuva sve potrebne pointere?



Vidis mi smo na vjezbama odma uzeli da kad radis DELETE (..) da ti se automatski q pomakne jedno misto naprid tj. ko da si jos radila q=NEXT(q,&L);
To bi nako moglo biti logicno jer ti je ono sada na poziciji q novi element i to onaj koji je polije prijasnjeg q


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 22:14 čet, 29. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jedno malo glupo pitanje. :oops:
U 4. zadatku pod a treba napisati naredbe kojim nastaje ono nacrtano stablo.
To ide ko onaj prvi primjer sa stablima iz vjezbi, jel tako?
E sad, ono sta ja ne znam je dal trebamo svaki put pisati cvor=INSERT_LEFT/RIGHT_CHILD (....) ili mozemo i bez ovog cvor posto znamo da nam je to list i da nam nece trebati kao korijen za iduci? Buni me to sta funkcija vraca taj novi cvor pa ne znam vise jel to sta znaci ili ne.. :?
Jedno malo glupo pitanje. Embarassed
U 4. zadatku pod a treba napisati naredbe kojim nastaje ono nacrtano stablo.
To ide ko onaj prvi primjer sa stablima iz vjezbi, jel tako?
E sad, ono sta ja ne znam je dal trebamo svaki put pisati cvor=INSERT_LEFT/RIGHT_CHILD (....) ili mozemo i bez ovog cvor posto znamo da nam je to list i da nam nece trebati kao korijen za iduci? Buni me to sta funkcija vraca taj novi cvor pa ne znam vise jel to sta znaci ili ne.. Confused



_________________
Namigujem ti, a ti ne gledas...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 23:05 čet, 29. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moraš nečemu pridružit fju...nije fja void da bi ju samo mogla napisat...pa onda staviš recimo
cvor=INSERT_RIGHT_CHILD ('x',cvor,&T);
pa ti onda cvor pokazuje na to desno dijete (opet si zamisliš pointere, tak je najlakše, bar meni)... 8)
Moraš nečemu pridružit fju...nije fja void da bi ju samo mogla napisat...pa onda staviš recimo
cvor=INSERT_RIGHT_CHILD ('x',cvor,&T);
pa ti onda cvor pokazuje na to desno dijete (opet si zamisliš pointere, tak je najlakše, bar meni)... Cool



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 23:06 čet, 29. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

desire, pogledaj si ovdje: http://web.math.hr/nastava/spa/files/upute_stablo.html
moglo bi pomoć ;)
desire, pogledaj si ovdje: http://web.math.hr/nastava/spa/files/upute_stablo.html
moglo bi pomoć Wink



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 23:08 čet, 29. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Luuka"]Moraš nečemu pridružit fju...nije fja void da bi ju samo mogla napisat...pa onda staviš recimo
cvor=INSERT_RIGHT_CHILD ('x',cvor,&T);
pa ti onda cvor pokazuje na to desno dijete (opet si zamisliš pointere, tak je najlakše, bar meni)... 8)[/quote]

Hvala, tak sam i mislila, ali nisam bila sigurna jer je to pisanje istog sto puta dok konstruiras citavo stablo...
Luuka (napisa):
Moraš nečemu pridružit fju...nije fja void da bi ju samo mogla napisat...pa onda staviš recimo
cvor=INSERT_RIGHT_CHILD ('x',cvor,&T);
pa ti onda cvor pokazuje na to desno dijete (opet si zamisliš pointere, tak je najlakše, bar meni)... Cool


Hvala, tak sam i mislila, ali nisam bila sigurna jer je to pisanje istog sto puta dok konstruiras citavo stablo...



_________________
Namigujem ti, a ti ne gledas...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 23:10 čet, 29. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="arya"]desire, pogledaj si ovdje: http://web.math.hr/nastava/spa/files/upute_stablo.html
moglo bi pomoć ;)[/quote]

Znaci ipak moze i bez. :thankyou:
arya (napisa):
desire, pogledaj si ovdje: http://web.math.hr/nastava/spa/files/upute_stablo.html
moglo bi pomoć Wink


Znaci ipak moze i bez. Thank you



_________________
Namigujem ti, a ti ne gledas...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 23:11 čet, 29. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tu se ponaša ko su te fje void, a nisu void nego node... :grebgreb:

Možda ovisi kak su napisane fje...ne kužim...zbunila si me sad arya... :?
Tu se ponaša ko su te fje void, a nisu void nego node... Kotacici rade 100 na sat

Možda ovisi kak su napisane fje...ne kužim...zbunila si me sad arya... Confused



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 23:12 čet, 29. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Luuka"]Tu se ponaša ko su te fje void, a nisu void nego node... :grebgreb:

Možda ovisi kak su napisane fje...ne kužim...zbunila si me sad arya... :?[/quote]

Zato sam i pitala, jer u biljeznici jednom imam sa, drugi put bez. Izgleda da nema veze ako vrati vrijednost 'u prazno'.
Luuka (napisa):
Tu se ponaša ko su te fje void, a nisu void nego node... Kotacici rade 100 na sat

Možda ovisi kak su napisane fje...ne kužim...zbunila si me sad arya... Confused


Zato sam i pitala, jer u biljeznici jednom imam sa, drugi put bez. Izgleda da nema veze ako vrati vrijednost 'u prazno'.



_________________
Namigujem ti, a ti ne gledas...


Zadnja promjena: desire; 23:13 čet, 29. 11. 2007; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Strukture podataka i algoritmi Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 2 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan