Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Mat. računalom - promjena termina
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
c_l
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2007. (12:28:28)
Postovi: (98)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 22 - 25

PostPostano: 0:48 sri, 12. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

al ak ne dodjes sutra i uzivo to ne predlozis ce mozda neki i uspjeti u naumu dobivanja jednog dana lufta (ili vise??) :)
al ak ne dodjes sutra i uzivo to ne predlozis ce mozda neki i uspjeti u naumu dobivanja jednog dana lufta (ili vise??) Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 1:27 sri, 12. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="c_l"]al ak ne dodjes sutra i uzivo to ne predlozis ce mozda neki i uspjeti u naumu dobivanja jednog dana lufta (ili vise??) :)[/quote]
Naravno da ću doći kvariti svima veselje :twisted: Šalim se, ja ću iznjesti svoje prijedloge za termin, a ako će većini odgovarati nešto što meni ne odgovara, morati ću odlučiti koji ću kolegij žrtvovati. Ali isto tako se nadam da će kolege biti kolegijalne (:lol:) i barem razmisliti o popunjavanju praznih dana. :)
c_l (napisa):
al ak ne dodjes sutra i uzivo to ne predlozis ce mozda neki i uspjeti u naumu dobivanja jednog dana lufta (ili vise??) Smile

Naravno da ću doći kvariti svima veselje Twisted Evil Šalim se, ja ću iznjesti svoje prijedloge za termin, a ako će većini odgovarati nešto što meni ne odgovara, morati ću odlučiti koji ću kolegij žrtvovati. Ali isto tako se nadam da će kolege biti kolegijalne (Laughing) i barem razmisliti o popunjavanju praznih dana. Smile



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 15:01 sri, 12. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

novi termin je u utorak od 14-18.
novi termin je u utorak od 14-18.


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan