Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

2.kolokvij
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Numerička matematika
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:08 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa, ja bih rekao da je stvar u tome da bez "svijesti o greski" zapravo ne kuzis pozadinu, nego primjenjujes neki algoritam bez razumijevanja. :? U numerickoj matematici, izracunati "nekakvi brojevi" bez informacije koliko su oni bliski stvarnim brojevima, nemaju apsolutno nikakvog smisla i vjerujem da je to receno na predavanjima. :) No, to je samo moja interpretacija (ja sam to vidio na dezurstvu, a s kolokvijem inace nemam veze). :|

On the other hand, "rjesenje ne vrijedi" znaci "rjesenje nije dobro", a ne "dobit cete nula bodova". :) Dakle, ta napomenta [b][u]moze[/u][/b] znaciti samo da za rjesenja bez ocjene tocnosti necete dobiti sve bodove, no nista ne kaze o tome koliko se gubi. :D
Pa, ja bih rekao da je stvar u tome da bez "svijesti o greski" zapravo ne kuzis pozadinu, nego primjenjujes neki algoritam bez razumijevanja. Confused U numerickoj matematici, izracunati "nekakvi brojevi" bez informacije koliko su oni bliski stvarnim brojevima, nemaju apsolutno nikakvog smisla i vjerujem da je to receno na predavanjima. Smile No, to je samo moja interpretacija (ja sam to vidio na dezurstvu, a s kolokvijem inace nemam veze). Neutral

On the other hand, "rjesenje ne vrijedi" znaci "rjesenje nije dobro", a ne "dobit cete nula bodova". Smile Dakle, ta napomenta moze znaciti samo da za rjesenja bez ocjene tocnosti necete dobiti sve bodove, no nista ne kaze o tome koliko se gubi. Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 13:09 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

nisam ni ja vidjela to, rekli mi kasnije...
ali meni se nekako čini da je u svakom zadatku poslije pisalo da ocijenimo greške, da nije trebalo ništa više od toga... tj. da je sve što trebamo rečeno u tekstu zadatka... bar se nadam da je tako, ne vidim koje bi druge greške ocjenjivali :D
nisam ni ja vidjela to, rekli mi kasnije...
ali meni se nekako čini da je u svakom zadatku poslije pisalo da ocijenimo greške, da nije trebalo ništa više od toga... tj. da je sve što trebamo rečeno u tekstu zadatka... bar se nadam da je tako, ne vidim koje bi druge greške ocjenjivali Very Happy



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
putanja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 05. 2008. (19:16:10)
Postovi: (12)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0
Lokacija: metropola

PostPostano: 13:23 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa je pisalo je na kraju svakog zadatka da treba i izracunati stavrnu gresku... i naravno da je trebalo to napraviti da bi se dobilo maksimum bodova na određenom zadatku, ali i ja naravno nisam vidjela tu napomenu tako da ne znam sto je tocno pisalo u napomeni ali nema smisla da dobijemo 0 bodova samo zato sto nismo izracunali pogresku..
pa valjda ipak nesto znaci i to da mi razumijemo te metode i da ih znamo primijeniti...
pa je pisalo je na kraju svakog zadatka da treba i izracunati stavrnu gresku... i naravno da je trebalo to napraviti da bi se dobilo maksimum bodova na određenom zadatku, ali i ja naravno nisam vidjela tu napomenu tako da ne znam sto je tocno pisalo u napomeni ali nema smisla da dobijemo 0 bodova samo zato sto nismo izracunali pogresku..
pa valjda ipak nesto znaci i to da mi razumijemo te metode i da ih znamo primijeniti...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 13:25 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma ak budu davali 0 zbog toga, mislim da će rezultati biti katastrofa... nije da ovako neće biti, ali onda će stvarno biti loše :?
ma ak budu davali 0 zbog toga, mislim da će rezultati biti katastrofa... nije da ovako neće biti, ali onda će stvarno biti loše Confused



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 13:36 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam vidio to u uputama, ali [b]mislim[/b] da je i u svakom zadatku pisalo da treba nać grešku... nisam siguran dal sam to napravio svuda (zadnji) ali mislim da 0 bodova nije ok. Ok da od 15 uzmu 5, ali sve je ipak malo previše... a ako bude tak, bit će nas na žalbama pa će imat još više posla :D
Ja sam vidio to u uputama, ali mislim da je i u svakom zadatku pisalo da treba nać grešku... nisam siguran dal sam to napravio svuda (zadnji) ali mislim da 0 bodova nije ok. Ok da od 15 uzmu 5, ali sve je ipak malo previše... a ako bude tak, bit će nas na žalbama pa će imat još više posla Very Happy



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
putanja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 05. 2008. (19:16:10)
Postovi: (12)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0
Lokacija: metropola

PostPostano: 13:56 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

slazem se... i ovako je billo previse posla na kolokviju...(meni bar) tako da nisam bas stigla doc do rjesenja u svakom zadatku pa nisam imala s cim racunati greske...al sam napisala kako bi to napravila...ma ne znam... vidjet cemo u ponedjeljak...osobno mislim da je ovo s 0 bodova samo sirnje panike...i onako sad ne mozemo poduzet nista prije nego sto dodu rezultati...
slazem se... i ovako je billo previse posla na kolokviju...(meni bar) tako da nisam bas stigla doc do rjesenja u svakom zadatku pa nisam imala s cim racunati greske...al sam napisala kako bi to napravila...ma ne znam... vidjet cemo u ponedjeljak...osobno mislim da je ovo s 0 bodova samo sirnje panike...i onako sad ne mozemo poduzet nista prije nego sto dodu rezultati...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
5ra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 08. 2006. (21:34:08)
Postovi: (D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 31 - 21

PostPostano: 14:25 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne znam ja kaj si oni zamišljaju......
ako su već toliko rigorozni da će davat nula bodova (a tako je pisalo na kolokviju) onda su mogli izustit te tri riječi i ljudima skrenut pozornost na to da to TREBA napraviti.... :evil:
ne znam ja kaj si oni zamišljaju......
ako su već toliko rigorozni da će davat nula bodova (a tako je pisalo na kolokviju) onda su mogli izustit te tri riječi i ljudima skrenut pozornost na to da to TREBA napraviti.... Evil or Very Mad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
**dreamer**
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 06. 2008. (15:25:24)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 14 - 2
Lokacija: space

PostPostano: 14:39 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

nama je asistentica koja nas je cuvala rekla :"procitajte upute" i krenula sam citati upute i na pocetku je pisalo nesto kao koji su dozvoljeni materijali na kolokviju pa sam prestala citati jer sam mislila da ako je nesto bitnije od toga da smijemo imati digitron na kolokviju numericke da ce asistentica reci.

pisalo je bas da ukoliko se u svakom zadatku ne izracuna ocjena greske da ce zadatak nositi 0 bodova. meni je to pravilo sasvim bedasto i glupo. ako sam znala napraviti cijeli postupak u zadatku i ako mi nisu bili cudni brojevi tipa 1.45367723412334 * 10^(-8) to znaci da imam nekog znanja iz numericke. a ovo o podizanju "svijesti" o smislu numericke matematike na nacin da se mora izracunati ocjena greske mi je bedasto jer ako sam prepisivala preko 10 znamenaka iza decimalne tocke valjda samo govori da znam da u numerickoj i 20 decimala ima veliku ulogu.
pardon, ali ako imam tocan postupak, a na kraju nemam izracunatu ocjenu gresku meni to nikako nije za 0 bodova.
nama je asistentica koja nas je cuvala rekla :"procitajte upute" i krenula sam citati upute i na pocetku je pisalo nesto kao koji su dozvoljeni materijali na kolokviju pa sam prestala citati jer sam mislila da ako je nesto bitnije od toga da smijemo imati digitron na kolokviju numericke da ce asistentica reci.

pisalo je bas da ukoliko se u svakom zadatku ne izracuna ocjena greske da ce zadatak nositi 0 bodova. meni je to pravilo sasvim bedasto i glupo. ako sam znala napraviti cijeli postupak u zadatku i ako mi nisu bili cudni brojevi tipa 1.45367723412334 * 10^(-Cool to znaci da imam nekog znanja iz numericke. a ovo o podizanju "svijesti" o smislu numericke matematike na nacin da se mora izracunati ocjena greske mi je bedasto jer ako sam prepisivala preko 10 znamenaka iza decimalne tocke valjda samo govori da znam da u numerickoj i 20 decimala ima veliku ulogu.
pardon, ali ako imam tocan postupak, a na kraju nemam izracunatu ocjenu gresku meni to nikako nije za 0 bodova.



_________________
You may say that I’m dreamer but I’m not the only one
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 14:44 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

vidio sam tu napomenu [netko je rekao da 10% ljudi čita te napomene - čekaj malo, zašto one onda tamo stoje? moraš pročitati upute prije kolokvija, kao što moraš pročitati zadatak prije rješavanja. ili onda gubiš živce (i godine) kad ti poslije kažu da je trebalo pisati penkalom ili tiskanim slovima :roll: ] i mislim da je to neslana šala. ako stvarno ne budu davali ništa bodova za potpuno riješen zadatak bez izračunate greške, onda :bad-words: a i na žalbama će biti vruće. :D
vidio sam tu napomenu [netko je rekao da 10% ljudi čita te napomene - čekaj malo, zašto one onda tamo stoje? moraš pročitati upute prije kolokvija, kao što moraš pročitati zadatak prije rješavanja. ili onda gubiš živce (i godine) kad ti poslije kažu da je trebalo pisati penkalom ili tiskanim slovima Rolling Eyes ] i mislim da je to neslana šala. ako stvarno ne budu davali ništa bodova za potpuno riješen zadatak bez izračunate greške, onda #Cussing out a i na žalbama će biti vruće. Very Happy



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:49 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

@**dreamer**: Mozes ti izracunati nesto i na 1719 decimalnih znamenaka, pa da rezultat nema veze niti s tocnim niti s pribliznim. :? Prof. garantirano moze dati primjer(e). :)

Ja ne tvrdim da je to svrha takvog pravila (sto niti ne mogu, jer nisam na kolegiju), nego sam ponudio jedno moguce objasnjenje. :)

Za sve ostalo, potrebno je obratiti se nastavnicima i/ili asistentima (sto je zdravije mailom, jer mislim da nitko od te ekipe nije redovit na Forumu). :)
@**dreamer**: Mozes ti izracunati nesto i na 1719 decimalnih znamenaka, pa da rezultat nema veze niti s tocnim niti s pribliznim. Confused Prof. garantirano moze dati primjer(e). Smile

Ja ne tvrdim da je to svrha takvog pravila (sto niti ne mogu, jer nisam na kolegiju), nego sam ponudio jedno moguce objasnjenje. Smile

Za sve ostalo, potrebno je obratiti se nastavnicima i/ili asistentima (sto je zdravije mailom, jer mislim da nitko od te ekipe nije redovit na Forumu). Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 15:01 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok, može sad netko sa sigurnošću reć jesmo li, i ako da, što, trebali računat osim onoga što je bilo navedeno u tekstu zadatka? :)
ok, može sad netko sa sigurnošću reć jesmo li, i ako da, što, trebali računat osim onoga što je bilo navedeno u tekstu zadatka? Smile



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
**dreamer**
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 06. 2008. (15:25:24)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 14 - 2
Lokacija: space

PostPostano: 15:07 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma samo zelim reci da je meni to pravilo totalno glupo i besmisleno, al' dobro necu sad panicariti zbog toga nego cekam rezultate pa da vidim je li to stvarno tako ili ne. a ako je... bas me zanima kakva ce biti atmosfera na zalbama... mozda bi onda trebali zalbe smjestiti u 003 :twisted:

usput, u koliko sati su zalbe? to sam procitala ali sam zaboravila
ma samo zelim reci da je meni to pravilo totalno glupo i besmisleno, al' dobro necu sad panicariti zbog toga nego cekam rezultate pa da vidim je li to stvarno tako ili ne. a ako je... bas me zanima kakva ce biti atmosfera na zalbama... mozda bi onda trebali zalbe smjestiti u 003 Twisted Evil

usput, u koliko sati su zalbe? to sam procitala ali sam zaboravila



_________________
You may say that I’m dreamer but I’m not the only one
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
putanja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 05. 2008. (19:16:10)
Postovi: (12)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0
Lokacija: metropola

PostPostano: 15:20 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

kolko se ja sjecam prof. je reko da su rezultati, zalbe, upis ocjena itd. u pon. u 9 sati

[size=9][color=#999999]Added after 8 minutes:[/color][/size]

Ma ja mislim da je sve sto je trebalo rijesiti stajalo u tekstu svakog zadatka, a da je ta napomena sluzila tome da mi ozbiljno shvatimo te pogreske(jer se to trazilo u svakom zadatku),tj. da ne dodemo na zalbe pricat kak su nam dali premalo bodova samo zato sto nismo izracunali pogresku... i da nam napomenu da je to zbilja najvazniji dio zadatka... tako da ako si rijesila sve sto se trazilo u zadatku nemas problama s ovom farsom oko 0 bodova...
kolko se ja sjecam prof. je reko da su rezultati, zalbe, upis ocjena itd. u pon. u 9 sati

Added after 8 minutes:

Ma ja mislim da je sve sto je trebalo rijesiti stajalo u tekstu svakog zadatka, a da je ta napomena sluzila tome da mi ozbiljno shvatimo te pogreske(jer se to trazilo u svakom zadatku),tj. da ne dodemo na zalbe pricat kak su nam dali premalo bodova samo zato sto nismo izracunali pogresku... i da nam napomenu da je to zbilja najvazniji dio zadatka... tako da ako si rijesila sve sto se trazilo u zadatku nemas problama s ovom farsom oko 0 bodova...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 15:45 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="putanja"]Ma ja mislim da je sve sto je trebalo rijesiti stajalo u tekstu svakog zadatka, a da je ta napomena sluzila tome da mi ozbiljno shvatimo te pogreske(jer se to trazilo u svakom zadatku),tj. da ne dodemo na zalbe pricat kak su nam dali premalo bodova samo zato sto nismo izracunali pogresku... i da nam napomenu da je to zbilja najvazniji dio zadatka... tako da ako si rijesila sve sto se trazilo u zadatku nemas problama s ovom farsom oko 0 bodova...[/quote]

ma i ja mislim da je tako, al kad se sad panika stvara, pa i mene uhvatilo :)
putanja (napisa):
Ma ja mislim da je sve sto je trebalo rijesiti stajalo u tekstu svakog zadatka, a da je ta napomena sluzila tome da mi ozbiljno shvatimo te pogreske(jer se to trazilo u svakom zadatku),tj. da ne dodemo na zalbe pricat kak su nam dali premalo bodova samo zato sto nismo izracunali pogresku... i da nam napomenu da je to zbilja najvazniji dio zadatka... tako da ako si rijesila sve sto se trazilo u zadatku nemas problama s ovom farsom oko 0 bodova...


ma i ja mislim da je tako, al kad se sad panika stvara, pa i mene uhvatilo Smile



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Ančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 12. 2006. (16:12:53)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
26 = 31 - 5

PostPostano: 17:03 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

na kolokviju je pisalo da su zalbe u petak u 12h.. i to su u 003 napisali na plocu.. nadajmo se da je to tocno! tko ce cekati do pon da znamo da li imamo 0b ili nesto vise heheh..
na kolokviju je pisalo da su zalbe u petak u 12h.. i to su u 003 napisali na plocu.. nadajmo se da je to tocno! tko ce cekati do pon da znamo da li imamo 0b ili nesto vise heheh..



_________________
..a jooooooj..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:14 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ančica"]na kolokviju je pisalo da su zalbe u petak u 12h.. i to su u 003 napisali na plocu.. nadajmo se da je to tocno! tko ce cekati do pon da znamo da li imamo 0b ili nesto vise heheh..[/quote]

Ja u 003 nisam nista pisao po ploci, no znam da je ponesto pisalo od kolokvija prije Numericke. :? Cini mi se da je u 003 netko (Velcic mozda?) samo napisao do kad se pise (14:25, ako me senilija ne vara). :)
Ančica (napisa):
na kolokviju je pisalo da su zalbe u petak u 12h.. i to su u 003 napisali na plocu.. nadajmo se da je to tocno! tko ce cekati do pon da znamo da li imamo 0b ili nesto vise heheh..


Ja u 003 nisam nista pisao po ploci, no znam da je ponesto pisalo od kolokvija prije Numericke. Confused Cini mi se da je u 003 netko (Velcic mozda?) samo napisao do kad se pise (14:25, ako me senilija ne vara). Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 17:14 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

otkud to? :shock: ja bila u 003 i ne sjećam se toga... samo se sjećam da su rekli da je u ponedjeljak u 9 sve... al može biti da sam to potisnula :D nek se javi još netko tko je bio u 003 i neka kaže svoju verziju :)
otkud to? Shocked ja bila u 003 i ne sjećam se toga... samo se sjećam da su rekli da je u ponedjeljak u 9 sve... al može biti da sam to potisnula Very Happy nek se javi još netko tko je bio u 003 i neka kaže svoju verziju Smile



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Ančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 12. 2006. (16:12:53)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
26 = 31 - 5

PostPostano: 17:53 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

a onda ne znam.. nadajmo se da ce pisati na sluzbenoj stranici, pa cemo valjda saznati na vrijeme..
a onda ne znam.. nadajmo se da ce pisati na sluzbenoj stranici, pa cemo valjda saznati na vrijeme..



_________________
..a jooooooj..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 18:53 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Došli
[url=http://web.math.hr/nastava/unm/kolokviji/2008/NM%20--%202008%20--%20kolokvij2%20--%20zadaci.pdf]zadaci[/url]

Mislim da ipak za svaku grešku piše u samom zadatku... ;)
Došli
zadaci

Mislim da ipak za svaku grešku piše u samom zadatku... Wink



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
**dreamer**
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 06. 2008. (15:25:24)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 14 - 2
Lokacija: space

PostPostano: 19:09 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

a gdje ovo pise :
[quote]Izracunata rjesenja (tj. brojevi) bez ocjenegreske koja garantira trazenu tocnost ne vrijede, tj. donose 0 bodova! [/quote]
??

i kako bi se to trebalo shvatiti? da cijeli zadatak donosi 0 bodova ili....??
a gdje ovo pise :
Citat:
Izracunata rjesenja (tj. brojevi) bez ocjenegreske koja garantira trazenu tocnost ne vrijede, tj. donose 0 bodova!

??

i kako bi se to trebalo shvatiti? da cijeli zadatak donosi 0 bodova ili....??



_________________
You may say that I’m dreamer but I’m not the only one
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Numerička matematika Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 2 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan