Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Thompson - Hrvat ili ustaša?!
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:22 sri, 14. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crni"]Za Thompsonov ustašluk znaju i ptice na grani i to se ne bi trebalo relativizirati (kak' to Ivančica radi). Na neki način mislim da taj Thompson
dođe nešto kao špiglo; mišljenje pojedinca o njemu reflektira pojedinčev kućni odgoj (jedan djelić!).[/quote]

Htjedoh te ovdje ispraviti da to nema veze s kucnim odgojem, ali kad bolje razmislim... :-k

Prihvacanje (ili, kako ti kazes, [i]relativizacija[/i]) velicanja (ratnih) zlocina, pokolja civila,... :?

[quote="MLIJECCO"]da svi samo pjevaju svijet bi bio bolji, nek se verbalno prepucavaju, bitno da nema mrtvih...[/quote]

Ne mislis li da to stvara jednu atmosferu u kojoj se onda i zlocini lakse dogadjaju, pa na kraju onda i bude mrtvih? :evil:

[quote="dodge"]Marko P. osobno je na to prvo reagirao rekavsi da se ne sjeca da je ikada takvo nesto pjevao i da se na kompjuteru svasta moze napraviti(cini mi se izjava za Novi List).[/quote]

Toliko o ma(r)kovom zrnu. :evil: Ako je vec tolika faca da to pjeva, onda bi bar to mogao i javno priznati, a ne tako jadno se izvlaciti... :evil:

Btw, dodge, sta bi s tvojim avatarom? :-k
Crni (napisa):
Za Thompsonov ustašluk znaju i ptice na grani i to se ne bi trebalo relativizirati (kak' to Ivančica radi). Na neki način mislim da taj Thompson
dođe nešto kao špiglo; mišljenje pojedinca o njemu reflektira pojedinčev kućni odgoj (jedan djelić!).


Htjedoh te ovdje ispraviti da to nema veze s kucnim odgojem, ali kad bolje razmislim... Think

Prihvacanje (ili, kako ti kazes, relativizacija) velicanja (ratnih) zlocina, pokolja civila,... Confused

MLIJECCO (napisa):
da svi samo pjevaju svijet bi bio bolji, nek se verbalno prepucavaju, bitno da nema mrtvih...


Ne mislis li da to stvara jednu atmosferu u kojoj se onda i zlocini lakse dogadjaju, pa na kraju onda i bude mrtvih? Evil or Very Mad

dodge (napisa):
Marko P. osobno je na to prvo reagirao rekavsi da se ne sjeca da je ikada takvo nesto pjevao i da se na kompjuteru svasta moze napraviti(cini mi se izjava za Novi List).


Toliko o ma(r)kovom zrnu. Evil or Very Mad Ako je vec tolika faca da to pjeva, onda bi bar to mogao i javno priznati, a ne tako jadno se izvlaciti... Evil or Very Mad

Btw, dodge, sta bi s tvojim avatarom? Think



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 9:13 sri, 14. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MLIJECCO"]Moja malenkost misli da je on loš pjevač, al odličan biznismen.[/quote]
nazalost (ili nekome na srecu :?: :twisted: ), thompson je jedan od boljih pjevaca na ovoj nasoj estradi (kad ga usporedis sa neznam..alenom hrzicom, miletom, marijanom banom, mate bulicem itd)..zna drzati ton, kontrolirati vibrato i izvesti neki poludistorzirani vokal...no opet da bi se mogao mjeriti sa nekim svjetskim klasama koji pjevaju slicnim stilom (axl rose (g'n'r), brian johnson (ac/dc)...), nema sanse...cak se nemoze mjeriti ni sa giulianom, cetinskim, vannom (pa cak ni sa islamovicem :evil: :twisted: :wacky: )

[quote="dodge"]Nagadjam da nisi cuo Rojsovu izvedbu 'U to vrijeme godista' koja se u to vrijeme godista vrtila na stojedinici, e to je tek los pjevac... [/quote]
pa rolls rojs je bas ok :shock: :twisted: :roll:
a to sto zvuci ko da pjeva iz kanalizacije sa gljivom u jednoj nosnici, nema veze :twisted: 8)
:wacky: :sillyroll: :crazy: zanemarite mene, pravite se ko da ovog posta ni nema :wacky: :sillyroll: :crazy:
MLIJECCO (napisa):
Moja malenkost misli da je on loš pjevač, al odličan biznismen.

nazalost (ili nekome na srecu Question Twisted Evil ), thompson je jedan od boljih pjevaca na ovoj nasoj estradi (kad ga usporedis sa neznam..alenom hrzicom, miletom, marijanom banom, mate bulicem itd)..zna drzati ton, kontrolirati vibrato i izvesti neki poludistorzirani vokal...no opet da bi se mogao mjeriti sa nekim svjetskim klasama koji pjevaju slicnim stilom (axl rose (g'n'r), brian johnson (ac/dc)...), nema sanse...cak se nemoze mjeriti ni sa giulianom, cetinskim, vannom (pa cak ni sa islamovicem Evil or Very Mad Twisted Evil Tup, tup, tup,... )

dodge (napisa):
Nagadjam da nisi cuo Rojsovu izvedbu 'U to vrijeme godista' koja se u to vrijeme godista vrtila na stojedinici, e to je tek los pjevac...

pa rolls rojs je bas ok Shocked Twisted Evil Rolling Eyes
a to sto zvuci ko da pjeva iz kanalizacije sa gljivom u jednoj nosnici, nema veze Twisted Evil Cool
Tup, tup, tup,... silly + roll Danas sam lud(a)... zanemarite mene, pravite se ko da ovog posta ni nema Tup, tup, tup,... silly + roll Danas sam lud(a)...



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
dodge
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 19. 02. 2003. (10:47:50)
Postovi: (85)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: quick stop

PostPostano: 12:56 sri, 14. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]
pa rolls rojs je bas ok :shock: :twisted: :roll:
a to sto zvuci ko da pjeva iz kanalizacije sa gljivom u jednoj nosnici, nema veze :twisted: 8) [/quote]

Ma nemoj tako, ima prirodni vibratto \:D/

[quote="vsego"]
Btw, dodge, sta bi s tvojim avatarom?
[/quote]

Kojim, ovim? Maknuo sam ga na neko vrijeme cisto radi promjene, no nisam nasao neki drugi koji bi tako dobro enkapsulirao moju osobnost 8)
Lord Sirius (napisa):

pa rolls rojs je bas ok Shocked Twisted Evil Rolling Eyes
a to sto zvuci ko da pjeva iz kanalizacije sa gljivom u jednoj nosnici, nema veze Twisted Evil Cool


Ma nemoj tako, ima prirodni vibratto Dancing

vsego (napisa):

Btw, dodge, sta bi s tvojim avatarom?


Kojim, ovim? Maknuo sam ga na neko vrijeme cisto radi promjene, no nisam nasao neki drugi koji bi tako dobro enkapsulirao moju osobnost Cool



_________________
Your logic does not resemble our Earth logic.
Mine is much more advanced.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 16:28 sri, 14. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]thompson je jedan od boljih pjevaca na ovoj nasoj estradi (kad ga usporedis sa neznam..alenom hrzicom, miletom, marijanom banom, mate bulicem itd)..zna drzati ton, kontrolirati vibrato i izvesti neki poludistorzirani vokal...no opet da bi se mogao mjeriti sa nekim svjetskim klasama koji pjevaju slicnim stilom (axl rose (g'n'r), brian johnson (ac/dc)...), nema sanse...cak se nemoze mjeriti ni sa giulianom, cetinskim, vannom (pa cak ni sa islamovicem :evil: :twisted: :wacky: )[/quote]Ja mislim da on nije nikakav pjevac, jer nekak pjevace ocjenjujem [b]i[/b] po njihovim pjesmama, a ne samo po glasu.

A o Rojsu ... i meni bi on bio OK ... iza resetaka. :| Jer s takvim ljudima u Saboru (i okolici) nam zemlja moze ic samo natrag. :evil: :cry:
Lord Sirius (napisa):
thompson je jedan od boljih pjevaca na ovoj nasoj estradi (kad ga usporedis sa neznam..alenom hrzicom, miletom, marijanom banom, mate bulicem itd)..zna drzati ton, kontrolirati vibrato i izvesti neki poludistorzirani vokal...no opet da bi se mogao mjeriti sa nekim svjetskim klasama koji pjevaju slicnim stilom (axl rose (g'n'r), brian johnson (ac/dc)...), nema sanse...cak se nemoze mjeriti ni sa giulianom, cetinskim, vannom (pa cak ni sa islamovicem Evil or Very Mad Twisted Evil Tup, tup, tup,... )
Ja mislim da on nije nikakav pjevac, jer nekak pjevace ocjenjujem i po njihovim pjesmama, a ne samo po glasu.

A o Rojsu ... i meni bi on bio OK ... iza resetaka. Neutral Jer s takvim ljudima u Saboru (i okolici) nam zemlja moze ic samo natrag. Evil or Very Mad Crying or Very sad



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:51 sri, 14. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"][quote="MLIJECCO"]Moja malenkost misli da je on loš pjevač, al odličan biznismen.[/quote]
nazalost (ili nekome na srecu :?: :twisted: ), thompson je jedan od boljih pjevaca na ovoj nasoj estradi (kad ga usporedis sa neznam..alenom hrzicom, miletom, marijanom banom, mate bulicem itd)..zna drzati ton, kontrolirati vibrato i izvesti neki poludistorzirani vokal...no opet da bi se mogao mjeriti sa nekim svjetskim klasama koji pjevaju slicnim stilom (axl rose (g'n'r), brian johnson (ac/dc)...), nema sanse...cak se nemoze mjeriti ni sa giulianom, cetinskim, vannom (pa cak ni sa islamovicem :evil: :twisted: :wacky: )

[quote="dodge"]Nagadjam da nisi cuo Rojsovu izvedbu 'U to vrijeme godista' koja se u to vrijeme godista vrtila na stojedinici, e to je tek los pjevac... [/quote]
pa rolls rojs je bas ok :shock: :twisted: :roll:
a to sto zvuci ko da pjeva iz kanalizacije sa gljivom u jednoj nosnici, nema veze :twisted: 8)
:wacky: :sillyroll: :crazy: zanemarite mene, pravite se ko da ovog posta ni nema :wacky: :sillyroll: :crazy:[/quote]

u redu

cuo sam, kak rojs pjeva. a ako je thompsonovo grrrkanje i ;mmmmmmm rr i uuuuuu rrr yyyy pjevanje.....
opet netko Zna SVE :twisted: :twisted: :wink:
Lord Sirius (napisa):
MLIJECCO (napisa):
Moja malenkost misli da je on loš pjevač, al odličan biznismen.

nazalost (ili nekome na srecu Question Twisted Evil ), thompson je jedan od boljih pjevaca na ovoj nasoj estradi (kad ga usporedis sa neznam..alenom hrzicom, miletom, marijanom banom, mate bulicem itd)..zna drzati ton, kontrolirati vibrato i izvesti neki poludistorzirani vokal...no opet da bi se mogao mjeriti sa nekim svjetskim klasama koji pjevaju slicnim stilom (axl rose (g'n'r), brian johnson (ac/dc)...), nema sanse...cak se nemoze mjeriti ni sa giulianom, cetinskim, vannom (pa cak ni sa islamovicem Evil or Very Mad Twisted Evil Tup, tup, tup,... )

dodge (napisa):
Nagadjam da nisi cuo Rojsovu izvedbu 'U to vrijeme godista' koja se u to vrijeme godista vrtila na stojedinici, e to je tek los pjevac...

pa rolls rojs je bas ok Shocked Twisted Evil Rolling Eyes
a to sto zvuci ko da pjeva iz kanalizacije sa gljivom u jednoj nosnici, nema veze Twisted Evil Cool
Tup, tup, tup,... silly + roll Danas sam lud(a)... zanemarite mene, pravite se ko da ovog posta ni nema Tup, tup, tup,... silly + roll Danas sam lud(a)...


u redu

cuo sam, kak rojs pjeva. a ako je thompsonovo grrrkanje i ;mmmmmmm rr i uuuuuu rrr yyyy pjevanje.....
opet netko Zna SVE Twisted Evil Twisted Evil Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 17:58 sri, 14. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MLIJECCO"]a ako je thompsonovo grrrkanje i ;mmmmmmm rr i uuuuuu rrr yyyy pjevanje.....
opet netko Zna SVE [/quote]
ne, ozbiljno :wacky: , zna...probaj ti samo dio tog izvesti kaj thompson moze pa ces vidjeti da ni to nije tak lako :) :wacky:

evo, nasao sam pravu analogiju...razlika kada thompson pjeva i recimo axl rose je kao kada nick praskaton kombinira i kada krcko kombinira :wacky:

uostalom, what's the big deal? :?:
pearl jam je na svojim koncertima na americkoj turneji na svakom nastupu dovodio nekog lika koji je imao masku sa facom georgea busha i eddie bi mu svaki put sa sjekirom odsjekao glavu ili nesto slicno napravio...imam to na jednom dvd-u snimljeno, budem kasnije skinuo sliku toga
MLIJECCO (napisa):
a ako je thompsonovo grrrkanje i ;mmmmmmm rr i uuuuuu rrr yyyy pjevanje.....
opet netko Zna SVE

ne, ozbiljno Tup, tup, tup,... , zna...probaj ti samo dio tog izvesti kaj thompson moze pa ces vidjeti da ni to nije tak lako Smile Tup, tup, tup,...

evo, nasao sam pravu analogiju...razlika kada thompson pjeva i recimo axl rose je kao kada nick praskaton kombinira i kada krcko kombinira Tup, tup, tup,...

uostalom, what's the big deal? Question
pearl jam je na svojim koncertima na americkoj turneji na svakom nastupu dovodio nekog lika koji je imao masku sa facom georgea busha i eddie bi mu svaki put sa sjekirom odsjekao glavu ili nesto slicno napravio...imam to na jednom dvd-u snimljeno, budem kasnije skinuo sliku toga



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 11:30 čet, 15. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Thompson?

Nacionalist...i jos bi rekao mnogo stvari o njemu, al ne zelim da mi tu Cartman drzi propovijedi
Thompson?

Nacionalist...i jos bi rekao mnogo stvari o njemu, al ne zelim da mi tu Cartman drzi propovijedi



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
dodge
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 19. 02. 2003. (10:47:50)
Postovi: (85)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: quick stop

PostPostano: 17:18 čet, 15. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Psy"]zelim da mi tu Cartman drzi propovijedi[/quote]

Praise the Lord-ah!
Psy (napisa):
zelim da mi tu Cartman drzi propovijedi


Praise the Lord-ah!



_________________
Your logic does not resemble our Earth logic.
Mine is much more advanced.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 19:17 čet, 15. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]uostalom, what's the big deal? :?:
pearl jam je na svojim koncertima na americkoj turneji na svakom nastupu dovodio nekog lika koji je imao masku sa facom georgea busha i eddie bi mu svaki put sa sjekirom odsjekao glavu ili nesto slicno napravio...imam to na jednom dvd-u snimljeno, budem kasnije skinuo sliku toga[/quote]To je preneseno znacenje, a Thompson doslovno velica zlocinace, fasizam i jos puno toga. :tso:
Lord Sirius (napisa):
uostalom, what's the big deal? Question
pearl jam je na svojim koncertima na americkoj turneji na svakom nastupu dovodio nekog lika koji je imao masku sa facom georgea busha i eddie bi mu svaki put sa sjekirom odsjekao glavu ili nesto slicno napravio...imam to na jednom dvd-u snimljeno, budem kasnije skinuo sliku toga
To je preneseno znacenje, a Thompson doslovno velica zlocinace, fasizam i jos puno toga. Trudim Se Objasniti...



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
dodge
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 19. 02. 2003. (10:47:50)
Postovi: (85)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: quick stop

PostPostano: 20:22 čet, 15. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]
a Thompson doslovno velica zlocinace, fasizam i jos puno toga. :tso:[/quote]

Ovo je sluzbeno kod nas kazneno djelo, kao i nosenje kapica sa U i slicne stvari. Doduse jos nisam primjetio da je _itko_ uhicen a kamoli osudjen zbog toga.
steelworker (napisa):

a Thompson doslovno velica zlocinace, fasizam i jos puno toga. Trudim Se Objasniti...


Ovo je sluzbeno kod nas kazneno djelo, kao i nosenje kapica sa U i slicne stvari. Doduse jos nisam primjetio da je _itko_ uhicen a kamoli osudjen zbog toga.



_________________
Your logic does not resemble our Earth logic.
Mine is much more advanced.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 23:31 čet, 15. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

...ovaj cumez je na dnu popisa pa uglavnom ne stignem pogledat sta ima dolje ("imam pametnog posla"!??)...enivej, zao mi je sto sam tek sad vidila ovu raspravu.
htjela sam samo rec jednu stvar. nakon sto sam na indexu saznala te grozne grozne stvari i sluzbeno potvrdila da je thompson nesto jako grozno (barem iz moje perspektive) bila sam time prilicno isfrustrirana pa sam te svoje frustracije dijelila sa prijateljima. a imam i tu jednu prijateljicu koja je isla na dosta thompsonovih koncerata (u pogledu glazbenog ukusa se apsolutno razilazimo i zakljucile smo da nas to ne zanima :) ) i onda sam ja, sokirana saznanjem da postoji koncert na kojem je thompson tu pjesmu (za koju ja nisam ni cula dok nisam procitala na indexu) pjevao, osjecala duznost nju obavijestiti koga je ona do sada podrzavala dolascima na koncerte i slicno. a koja je bila njena reakcija?
"pa di je tu novost, piva on to na svakom koncertu!"
!?!??!?!?! (koliko sam se u tom trenutku razocarala u toj prijateljici ne zelim govorit) ..i sta da covjek kaze na to? ovi na indexu su jedva dobili potvrdu za 2 (DVA) koncerta, a to je standardni repertoar! pa mislim...di su ti mediji!??!
...ovaj cumez je na dnu popisa pa uglavnom ne stignem pogledat sta ima dolje ("imam pametnog posla"!??)...enivej, zao mi je sto sam tek sad vidila ovu raspravu.
htjela sam samo rec jednu stvar. nakon sto sam na indexu saznala te grozne grozne stvari i sluzbeno potvrdila da je thompson nesto jako grozno (barem iz moje perspektive) bila sam time prilicno isfrustrirana pa sam te svoje frustracije dijelila sa prijateljima. a imam i tu jednu prijateljicu koja je isla na dosta thompsonovih koncerata (u pogledu glazbenog ukusa se apsolutno razilazimo i zakljucile smo da nas to ne zanima Smile ) i onda sam ja, sokirana saznanjem da postoji koncert na kojem je thompson tu pjesmu (za koju ja nisam ni cula dok nisam procitala na indexu) pjevao, osjecala duznost nju obavijestiti koga je ona do sada podrzavala dolascima na koncerte i slicno. a koja je bila njena reakcija?
"pa di je tu novost, piva on to na svakom koncertu!"
!?!??!?!?! (koliko sam se u tom trenutku razocarala u toj prijateljici ne zelim govorit) ..i sta da covjek kaze na to? ovi na indexu su jedva dobili potvrdu za 2 (DVA) koncerta, a to je standardni repertoar! pa mislim...di su ti mediji!??!



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 3:01 pet, 16. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]..i sta da covjek kaze na to? ovi na indexu su jedva dobili potvrdu za 2 (DVA) koncerta, a to je standardni repertoar! pa mislim...di su ti mediji!??![/quote][b]Pitanje je di je ta [color=blue]policija[/color] i [color=black]sudstvo[/color] da provodi [color=darkred]zakon[/color]. :?: :?: :?: [/b]
[quote="koryanshea"]!?!??!?!?! (koliko sam se u tom trenutku razocarala u toj prijateljici ne zelim govorit)[/quote]Je tuzno je to. Al ajde glavu gore, osvjestit ce se jednom valjda. Mozda nije ni svjesna sto on to pjeva i sto radi (no to opet nije opravdanje)... Don't let people get you down. You don't deserve it.

Offtopic: BTW, upravo slusam [color=black]Steelworker[/color] (The song) i ono... :headbanging: :verycool:
koryanshea (napisa):
..i sta da covjek kaze na to? ovi na indexu su jedva dobili potvrdu za 2 (DVA) koncerta, a to je standardni repertoar! pa mislim...di su ti mediji!??!
Pitanje je di je ta policija i sudstvo da provodi zakon. Question Question Question
koryanshea (napisa):
!?!??!?!?! (koliko sam se u tom trenutku razocarala u toj prijateljici ne zelim govorit)
Je tuzno je to. Al ajde glavu gore, osvjestit ce se jednom valjda. Mozda nije ni svjesna sto on to pjeva i sto radi (no to opet nije opravdanje)... Don't let people get you down. You don't deserve it.

Offtopic: BTW, upravo slusam Steelworker (The song) i ono... Headbanging Very cool



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 8:52 pet, 16. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"][quote="Lord Sirius"]uostalom, what's the big deal? :?:
pearl jam je na svojim koncertima na americkoj turneji na svakom nastupu dovodio nekog lika koji je imao masku sa facom georgea busha i eddie bi mu svaki put sa sjekirom odsjekao glavu ili nesto slicno napravio...imam to na jednom dvd-u snimljeno, budem kasnije skinuo sliku toga[/quote]To je preneseno znacenje, a Thompson doslovno velica zlocinace, fasizam i jos puno toga. :tso:[/quote]

:wacky: moze se onda pozivati na umjetnicku slobodu :wacky:
steelworker (napisa):
Lord Sirius (napisa):
uostalom, what's the big deal? Question
pearl jam je na svojim koncertima na americkoj turneji na svakom nastupu dovodio nekog lika koji je imao masku sa facom georgea busha i eddie bi mu svaki put sa sjekirom odsjekao glavu ili nesto slicno napravio...imam to na jednom dvd-u snimljeno, budem kasnije skinuo sliku toga
To je preneseno znacenje, a Thompson doslovno velica zlocinace, fasizam i jos puno toga. Trudim Se Objasniti...


Tup, tup, tup,... moze se onda pozivati na umjetnicku slobodu Tup, tup, tup,...



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 11:37 pet, 16. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]:wacky: moze se onda pozivati na umjetnicku slobodu :wacky:[/quote]Koja umjetnost? Tebi te pjesme fakat imaju neku umjetnicku vrijednost? :-s

Kaj, to kaj se stihovi rimuju? :twisted:
Mislim, uzme dobru muzicku podlogu i gore nabaci gnjusan tekst i evo umjetnosti. :blju:

Al mislim, nema pravo, tak nest (ne umetnicka sloboda, nego velicanje fasizma itd.) je zabranjeno zakonom.
Lord Sirius (napisa):
Tup, tup, tup,... moze se onda pozivati na umjetnicku slobodu Tup, tup, tup,...
Koja umjetnost? Tebi te pjesme fakat imaju neku umjetnicku vrijednost? Eh?

Kaj, to kaj se stihovi rimuju? Twisted Evil
Mislim, uzme dobru muzicku podlogu i gore nabaci gnjusan tekst i evo umjetnosti. Krcko kaze 'blju' - sto vise reci?

Al mislim, nema pravo, tak nest (ne umetnicka sloboda, nego velicanje fasizma itd.) je zabranjeno zakonom.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 14:40 pet, 16. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]Koja umjetnost? Tebi te pjesme fakat imaju neku umjetnicku vrijednost? [/quote]
nemaju..zato sam i stavio one covjeculjke koji se lupaju po glavi (da se ne bi mozda shvatilo kako za ozbiljno pricam)
zadnja pjesma koja je napisana originalno i ima umjetnicku vrijednost je gunduliceva dubravka..a to je bilo u 18st...od tada pa nadalje su sve vise manje plagijati..
zadnja originalnost tu ove nase estrade je umrla sa azrom
[quote="steelworker"]Mislim, uzme dobru muzicku podlogu i gore nabaci gnjusan tekst i evo umjetnosti. [/quote]
heh..kad su vatrogasci napravili obradu neke njegove stvari, onda im je on rekao nes da ce ih tuziti zbog krađe melodije..onda su oni njemu rekli da će reći abbi da ga tuži jer je on njima prvi ukrao

[quote="steelworker"]Al mislim, nema pravo, tak nest (ne umetnicka sloboda, nego velicanje fasizma itd.) je zabranjeno zakonom.[/quote]
ovako nesto offtopic, koje nema veze sa ovim kvotanjem iznad (ima veze samo to sto se spominje rijec fazisam)
ne znam bas kako da formuliram pitanje, a da se naglasi kakav odgovor zelim, uglavnom:
koja je slicnost, a koja razlika između kukastog kriza i svastike?
steelworker (napisa):
Koja umjetnost? Tebi te pjesme fakat imaju neku umjetnicku vrijednost?

nemaju..zato sam i stavio one covjeculjke koji se lupaju po glavi (da se ne bi mozda shvatilo kako za ozbiljno pricam)
zadnja pjesma koja je napisana originalno i ima umjetnicku vrijednost je gunduliceva dubravka..a to je bilo u 18st...od tada pa nadalje su sve vise manje plagijati..
zadnja originalnost tu ove nase estrade je umrla sa azrom
steelworker (napisa):
Mislim, uzme dobru muzicku podlogu i gore nabaci gnjusan tekst i evo umjetnosti.

heh..kad su vatrogasci napravili obradu neke njegove stvari, onda im je on rekao nes da ce ih tuziti zbog krađe melodije..onda su oni njemu rekli da će reći abbi da ga tuži jer je on njima prvi ukrao

steelworker (napisa):
Al mislim, nema pravo, tak nest (ne umetnicka sloboda, nego velicanje fasizma itd.) je zabranjeno zakonom.

ovako nesto offtopic, koje nema veze sa ovim kvotanjem iznad (ima veze samo to sto se spominje rijec fazisam)
ne znam bas kako da formuliram pitanje, a da se naglasi kakav odgovor zelim, uglavnom:
koja je slicnost, a koja razlika između kukastog kriza i svastike?



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 2:53 pon, 19. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]koja je slicnost, a koja razlika između kukastog kriza i svastike?[/quote]

koliko ja znam, smjer rotacije i znacenje

ako je kukasti kriz ovo:
[code:1]

|--
| |
---+---
| |
--|


[/code:1]

onda je svastika ovo
[code:1]
--|
| |
---+---
| |
|--
[/code:1]

(ako sam fulala, nek me netko ispravi)

razliku u simbolici, vjerujem, znas....
Lord Sirius (napisa):
koja je slicnost, a koja razlika između kukastog kriza i svastike?


koliko ja znam, smjer rotacije i znacenje

ako je kukasti kriz ovo:
Kod:


   |--                           
|  |                           
---+---                             
   |  |                       
 --|                         




onda je svastika ovo
Kod:

   --|                             
     |  |                       
  ---+---                             
  |  |                           
     |--                       


(ako sam fulala, nek me netko ispravi)

razliku u simbolici, vjerujem, znas....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 15:12 pon, 19. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"][quote="Lord Sirius"]koja je slicnost, a koja razlika između kukastog kriza i svastike?[/quote]

koliko ja znam, smjer rotacije i znacenje
[/quote]
da, to bi bilo to..no nije bas smjer rotacije jer kako god rotiras svastiku uvijek ces dobiti svastiku, a nikad kukasti kriz..ali skuzio sam sto si htjela reci..tocnije, zrcalno simetricni su

razlog mog pitanja je bio taj sto mnogi ljudi misle da su svastika i kukasti kriz isti simboli istog znacenja...a nisu isti niti nemaju isto znacenje...steel i ja smo to vec raspravili prek pm-a, pa imas moje dopustenje da pogledas te poruke ak te zanima
Nesi (napisa):
Lord Sirius (napisa):
koja je slicnost, a koja razlika između kukastog kriza i svastike?


koliko ja znam, smjer rotacije i znacenje

da, to bi bilo to..no nije bas smjer rotacije jer kako god rotiras svastiku uvijek ces dobiti svastiku, a nikad kukasti kriz..ali skuzio sam sto si htjela reci..tocnije, zrcalno simetricni su

razlog mog pitanja je bio taj sto mnogi ljudi misle da su svastika i kukasti kriz isti simboli istog znacenja...a nisu isti niti nemaju isto znacenje...steel i ja smo to vec raspravili prek pm-a, pa imas moje dopustenje da pogledas te poruke ak te zanima



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 21:44 pon, 19. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]razlog mog pitanja je bio taj sto mnogi ljudi misle da su svastika i kukasti kriz isti simboli istog znacenja...[/quote]

ta sam... mlada i neuka (odnosno nikad nisam takvim stvarima posvecivala toliko paznje ali u biti me ne bi ubilo da saznam...)
naucite me :)
Lord Sirius (napisa):
razlog mog pitanja je bio taj sto mnogi ljudi misle da su svastika i kukasti kriz isti simboli istog znacenja...


ta sam... mlada i neuka (odnosno nikad nisam takvim stvarima posvecivala toliko paznje ali u biti me ne bi ubilo da saznam...)
naucite me Smile



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:21 uto, 20. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]naucite me :)[/quote]

[i]Tko ne zna i zna da ne zna - dijete je, naucite ga[/i]
--- Konfucije

Dok Lord to ne raspise u detalje ;) evo jedan [url=http://dict.die.net/swastika/]informativni link[/url]. :) Svastika vuce korijene jos iz Broncanog doba, Stare Grcke, Rima,... :shock: Nacisti su ju samo plagirali. ;)

Slicno je i s [url=http://dict.die.net/fasces/]fascesom[/url] kojeg su Fasisti pokrali od Starog Rima. :roll:

Da se malo vratimo [b]on topic[/b], u aktualnom Feralu ima hrpica raznoraznih ustashluka koje "pjevaju" nasi kojekakvi "estradni umjetnici". :shock: Ispade da je Thompsonova pjesmica samo kap u moru... :evil:
koryanshea (napisa):
naucite me Smile


Tko ne zna i zna da ne zna - dijete je, naucite ga
— Konfucije

Dok Lord to ne raspise u detalje Wink evo jedan informativni link. Smile Svastika vuce korijene jos iz Broncanog doba, Stare Grcke, Rima,... Shocked Nacisti su ju samo plagirali. Wink

Slicno je i s fascesom kojeg su Fasisti pokrali od Starog Rima. Rolling Eyes

Da se malo vratimo on topic, u aktualnom Feralu ima hrpica raznoraznih ustashluka koje "pjevaju" nasi kojekakvi "estradni umjetnici". Shocked Ispade da je Thompsonova pjesmica samo kap u moru... Evil or Very Mad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
orhideja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 12. 2003. (20:10:08)
Postovi: (1A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 22:09 pet, 23. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tekst doticne pjesme je takav da ni ne zasluzuje komentar. No ja mislim da vise zabrinjava to da postoje ljudi koji to slusaju ( :( ) jer da ne postoji publika za takve pjesme one se nebi niti izvodile (bar ne u javnosti).
Zar ne :?: Ak sam u krivu nek me netko ispravi :)
Tekst doticne pjesme je takav da ni ne zasluzuje komentar. No ja mislim da vise zabrinjava to da postoje ljudi koji to slusaju ( Sad ) jer da ne postoji publika za takve pjesme one se nebi niti izvodile (bar ne u javnosti).
Zar ne Question Ak sam u krivu nek me netko ispravi Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 2 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan