Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Termin vježbi kod asistentice Prlić
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
minny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 09. 2009. (10:42:56)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:57 sri, 3. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

"druge obveze" bi se trebale prilagoditi predavanjima a ne predavanja "drugim obvezama"
"druge obveze" bi se trebale prilagoditi predavanjima a ne predavanja "drugim obvezama"


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crvenkapica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2007. (14:52:45)
Postovi: (AB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 24 - 13

PostPostano: 17:27 sri, 3. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

@insane dakle tebi se taj termin ne sviđa, al paše ti četvrtak od 16-18 što znači da tad imaš rupu, dakle imaš dva sata za odmoriti se do vježbi...super, fino možeš otić u tangentu popit kavicu ili otć negdje nešto pojest i mozak na pašu dva sata i dođeš fino odmoran na vježbe, a prije blica možeš otić neš na brzinu pojest i fino ponoviti gradivo... ja tu ne vidim nikakvih problema. Termin koji je netko ponudio ponedjeljkom od 15-17 ne paše nekim studentima jer do 16 imamo vježbe iz algebarskih struktura, preklapa se, dakle ne dolazi u obzir. Mora ti biti jasno da u grupi ima studenata sa različitih godina i svatko ima neke predmete koje netko nema i veliki je problem ili čak nemoguće naći termin koji svima paše i još onda nać predavaonu. Tako da ako se velika većina složila oko trenutnog termina tj. ne paše tebi i kolegici iskreno predlažem da se prebacite u drugu grupu jer uvijek nekome ponuđeni termin neće odgovarati, a pošto ste samo vas dvoje u pitanju onda odite u grupu čiji vam termin bolje odgovara. Ovo nemoj protumačiti kao zločestoću već kao najbolje rješenje za sve. Ako vas ima puno više kojima ne odgovara termin onda možemo pregovarati, al ako ste samo vas dvoje onda stvarno nema smisla.
@insane dakle tebi se taj termin ne sviđa, al paše ti četvrtak od 16-18 što znači da tad imaš rupu, dakle imaš dva sata za odmoriti se do vježbi...super, fino možeš otić u tangentu popit kavicu ili otć negdje nešto pojest i mozak na pašu dva sata i dođeš fino odmoran na vježbe, a prije blica možeš otić neš na brzinu pojest i fino ponoviti gradivo... ja tu ne vidim nikakvih problema. Termin koji je netko ponudio ponedjeljkom od 15-17 ne paše nekim studentima jer do 16 imamo vježbe iz algebarskih struktura, preklapa se, dakle ne dolazi u obzir. Mora ti biti jasno da u grupi ima studenata sa različitih godina i svatko ima neke predmete koje netko nema i veliki je problem ili čak nemoguće naći termin koji svima paše i još onda nać predavaonu. Tako da ako se velika većina složila oko trenutnog termina tj. ne paše tebi i kolegici iskreno predlažem da se prebacite u drugu grupu jer uvijek nekome ponuđeni termin neće odgovarati, a pošto ste samo vas dvoje u pitanju onda odite u grupu čiji vam termin bolje odgovara. Ovo nemoj protumačiti kao zločestoću već kao najbolje rješenje za sve. Ako vas ima puno više kojima ne odgovara termin onda možemo pregovarati, al ako ste samo vas dvoje onda stvarno nema smisla.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 18:37 sri, 3. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nemam rupu nego vježbe tada, koje sam ja, nadobudno, dogovarao da prebacim na druge vježbe sa asistentom, pa da se može tada, jer tada imamo ja i kolegica te vježbe, očito ima još ljudi koji imaju nešto drugo tada... od 16 do 18. Moj problem sa tim terimnom je vrijeme, tj da mi je to 7 i 8 sat predavanja taj dan.
Ali, kao što rekoste, ako sam ja jedini onda znam što i kako. Pošto nisu svi na forumu, čekam sutra, pa ćemo vidjeti da li nas ima više, ili je svima svejedno/paše ovaj termin.
Petak, po rasporedu, mi je baš bilo super, al eto, ne paše ljudima. Isto tako ne paše nit ponedeljak od 8 do 10 nit od 15 do 17, Utorak od 13 do 15 tj od 14 do 16 se još niti asistentica niti ostali nisu izjasnili, da li je podoban za nekakvu diskusiju.

Potpuno mi je jasno da nas ima sa svih smjerova, i da je teško teško uskladiti sve, sa trenutnom situacijom na faxu.

ja samo želim vidjeti da li se što može postići.
Meni bi i onaj prijedlog, da bude jedan tjedan čet jedan tjedan petak super.
Onda kada imate predavanja petkom da i kompleksnu imate, a kada nemate tada je četvrtkom.

Nznm, vidjeti ćemo sutra.
Vjerojatno nikoga nije niti briga.
Nemam rupu nego vježbe tada, koje sam ja, nadobudno, dogovarao da prebacim na druge vježbe sa asistentom, pa da se može tada, jer tada imamo ja i kolegica te vježbe, očito ima još ljudi koji imaju nešto drugo tada... od 16 do 18. Moj problem sa tim terimnom je vrijeme, tj da mi je to 7 i 8 sat predavanja taj dan.
Ali, kao što rekoste, ako sam ja jedini onda znam što i kako. Pošto nisu svi na forumu, čekam sutra, pa ćemo vidjeti da li nas ima više, ili je svima svejedno/paše ovaj termin.
Petak, po rasporedu, mi je baš bilo super, al eto, ne paše ljudima. Isto tako ne paše nit ponedeljak od 8 do 10 nit od 15 do 17, Utorak od 13 do 15 tj od 14 do 16 se još niti asistentica niti ostali nisu izjasnili, da li je podoban za nekakvu diskusiju.

Potpuno mi je jasno da nas ima sa svih smjerova, i da je teško teško uskladiti sve, sa trenutnom situacijom na faxu.

ja samo želim vidjeti da li se što može postići.
Meni bi i onaj prijedlog, da bude jedan tjedan čet jedan tjedan petak super.
Onda kada imate predavanja petkom da i kompleksnu imate, a kada nemate tada je četvrtkom.

Nznm, vidjeti ćemo sutra.
Vjerojatno nikoga nije niti briga.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crvenkapica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2007. (14:52:45)
Postovi: (AB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 24 - 13

PostPostano: 19:09 sri, 3. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Budemo sutra vidjeli, al s obzirom na reakcije s prošlih vježbi mislim da bi moglo ostati u ovom terminu. Meni je recimo to bilo jedino u petak i još nekolicini ljudi, da je recimo to bilo ujutro nema problema al ovako ti opet ode cijeli dan. Meni stvarno više paše kad imam više sati u danu nego kad moram doći na samo dva sata.
Budemo sutra vidjeli, al s obzirom na reakcije s prošlih vježbi mislim da bi moglo ostati u ovom terminu. Meni je recimo to bilo jedino u petak i još nekolicini ljudi, da je recimo to bilo ujutro nema problema al ovako ti opet ode cijeli dan. Meni stvarno više paše kad imam više sati u danu nego kad moram doći na samo dva sata.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mischa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2007. (17:52:41)
Postovi: (D8)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8

PostPostano: 19:40 sri, 3. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

kad bi mi imali predavanja petkom i poslije kompleksnu, to bi nam bio 9 i 10 sat na faksu!
ako tebi smeta sto je cetvrtkom tebi kompleksna 7 i 8 sat taj dan, onda stvarno ne vidim kako bi nama odgovaralo to da imamo 10 sati predavanja?!? :shock:

ne znam cemu se toliko bunis oko 8 sati predavanja. kad bi bilo po tvome mi bi petkom imali 10 sati, a ponedjeljkom bi trebali biti 12 sati na faksu. (+ nenormalnu pauzu)

pogledaj malo sto je racionalnije :x
kad bi mi imali predavanja petkom i poslije kompleksnu, to bi nam bio 9 i 10 sat na faksu!
ako tebi smeta sto je cetvrtkom tebi kompleksna 7 i 8 sat taj dan, onda stvarno ne vidim kako bi nama odgovaralo to da imamo 10 sati predavanja?!? Shocked

ne znam cemu se toliko bunis oko 8 sati predavanja. kad bi bilo po tvome mi bi petkom imali 10 sati, a ponedjeljkom bi trebali biti 12 sati na faksu. (+ nenormalnu pauzu)

pogledaj malo sto je racionalnije Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 19:44 sri, 3. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Želiš reći da nemaš u Zagrebu smještaj? vi koji putujete?
Za taj Ponedeljak?

Ja ne znam sve info, zato govorim tu....
Ako je takav slučaj, ok.
Bit će kako većina može.
Sutra to onda finaliziramo i gotovo.
Želiš reći da nemaš u Zagrebu smještaj? vi koji putujete?
Za taj Ponedeljak?

Ja ne znam sve info, zato govorim tu....
Ako je takav slučaj, ok.
Bit će kako većina može.
Sutra to onda finaliziramo i gotovo.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mischa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2007. (17:52:41)
Postovi: (D8)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8

PostPostano: 21:45 sri, 3. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

imam smjestaj, ali na put do faksa pa natrag pa ponovo jos jednom ode puno vremena, a pogotovo koliko budes iscrpljen.

ne znam kak drugi, ali ja kad se probudim u pola sedam, ne mogu normalno funkcionirat navecer, a mi imamo do osam predavanje.

mislim da je tako kod vecine nas, pa i sam se tuzis da ne mozes funkcionirat nakon 7 sati na faksu. ne znam zasto trazis da mi imamo jos teze uvjete?!
svakome od nas bi odgovaralo da imamo minimalno sati svaki dan i bez pauze, ali sto mozemo kad nas je puno grupa i kad je malo prostora na faksu. meni bi bilo najbolje da imamo cet odmah poslije predavanja, ali neki drugi tada ne mogu. zato smo i pokusali naci neki termin koji je najmanje "bezbolniji" od svih
imam smjestaj, ali na put do faksa pa natrag pa ponovo jos jednom ode puno vremena, a pogotovo koliko budes iscrpljen.

ne znam kak drugi, ali ja kad se probudim u pola sedam, ne mogu normalno funkcionirat navecer, a mi imamo do osam predavanje.

mislim da je tako kod vecine nas, pa i sam se tuzis da ne mozes funkcionirat nakon 7 sati na faksu. ne znam zasto trazis da mi imamo jos teze uvjete?!
svakome od nas bi odgovaralo da imamo minimalno sati svaki dan i bez pauze, ali sto mozemo kad nas je puno grupa i kad je malo prostora na faksu. meni bi bilo najbolje da imamo cet odmah poslije predavanja, ali neki drugi tada ne mogu. zato smo i pokusali naci neki termin koji je najmanje "bezbolniji" od svih


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 22:03 sri, 3. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, al ja bi rado da imam "pauzu" od 7 sati. Ja em što ustajem i na faxu tako, još i radim... al dobro, opet to je moj problem, sam složio sebi, htio tu studirati...

Ne želim se svaditi nit zamjerati ljudima.
Ako je moguće naći nešto, super.
Ako je čet naj termin za većinu grupe, onda je čet naj termin.



Nadam se da se svima svidio po prvi puta novi termin.
Ja se nadam brzom rješenju.
Hvala svima
da, al ja bi rado da imam "pauzu" od 7 sati. Ja em što ustajem i na faxu tako, još i radim... al dobro, opet to je moj problem, sam složio sebi, htio tu studirati...

Ne želim se svaditi nit zamjerati ljudima.
Ako je moguće naći nešto, super.
Ako je čet naj termin za većinu grupe, onda je čet naj termin.



Nadam se da se svima svidio po prvi puta novi termin.
Ja se nadam brzom rješenju.
Hvala svima


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ludamath
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 02. 2008. (16:00:14)
Postovi: (3E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 4

PostPostano: 12:31 pet, 5. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]Bravo minny [/b]

Pod drugim obvezama sam sigurno mislila da moram prati suđe!
Imam druga predavanja u to vrijeme...

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes[/color][/size]

Znači termin u Čet ostaje???
[b]Bravo minny [/b]

Pod drugim obvezama sam sigurno mislila da moram prati suđe!
Imam druga predavanja u to vrijeme...

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes:[/color][/size]

Znači termin u Čet ostaje???


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
ivy=)
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2007. (14:00:45)
Postovi: (34)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 15:15 pet, 5. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ludamath"]

Znači termin u Čet ostaje???[/quote]

vjezbe ostaju cetvrtkom od 18-20
[quote="ludamath"]

Znači termin u Čet ostaje???[/quote]

vjezbe ostaju cetvrtkom od 18-20


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 11:23 sri, 17. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

nadam se da se većini svidja terimn.
četvrtkom ćemo se družiti od 18 do 20. :)
nadam se da se većini svidja terimn.
četvrtkom ćemo se družiti od 18 do 20. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ludamath
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 02. 2008. (16:00:14)
Postovi: (3E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 4

PostPostano: 13:55 čet, 18. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam se preselila kod Velčića utorkom ujutro jer na ove vježbe ne mogu dolaziti, a ni pisati bliceve u 8 navečer...
ja sam se preselila kod Velčića utorkom ujutro jer na ove vježbe ne mogu dolaziti, a ni pisati bliceve u 8 navečer...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 17:11 čet, 18. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja si ozbiljno moram to pregledati i pogledati, ne znam dal mi koje druge pašu uopće... :(
prekasno je tako... al, kako je meni prodekan rekao, Demokracija na djelu :D
ja si ozbiljno moram to pregledati i pogledati, ne znam dal mi koje druge pašu uopće... Sad
prekasno je tako... al, kako je meni prodekan rekao, Demokracija na djelu Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan