Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

i-p rez hitno!
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematičko modeliranje
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
defar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2004. (01:37:19)
Postovi: (152)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 22:54 pet, 17. 12. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

:offtopic:

[quote="@#"][quote="defar"]a kad smo vec tu - jel' se [b]prica[/b] nekom o transportu na nekakvom izbalansiranom trzistu od n proizvodjaca i m potrazivaca(mislim, izbalansiranom = kolko jedni proizvedu, tolko drugi potrazuju), i o konkurenciji?[/quote]

Grr... opet negdje zametnuh tvoj broj mobitela. :-p[/quote]

:roll: pa zapisao si ga u memoriju svog mobitela! :-p
:offtopic:

@# (napisa):
defar (napisa):
a kad smo vec tu - jel' se prica nekom o transportu na nekakvom izbalansiranom trzistu od n proizvodjaca i m potrazivaca(mislim, izbalansiranom = kolko jedni proizvedu, tolko drugi potrazuju), i o konkurenciji?


Grr... opet negdje zametnuh tvoj broj mobitela. :-p


Rolling Eyes pa zapisao si ga u memoriju svog mobitela! :-p



_________________
`To begin with, a dog's not mad. You grant that? 'Well, then,' the Cat went on, `you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 1:14 sub, 18. 12. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="defar"]:offtopic:

[quote="@#"][quote="defar"]a kad smo vec tu - jel' se [b]prica[/b] nekom o transportu na nekakvom izbalansiranom trzistu od n proizvodjaca i m potrazivaca(mislim, izbalansiranom = kolko jedni proizvedu, tolko drugi potrazuju), i o konkurenciji?[/quote]

Grr... opet negdje zametnuh tvoj broj mobitela. :-p[/quote]

:roll: pa zapisao si ga u memoriju svog mobitela! :-p[/quote]

:OT:

ali baloni nemaju memoriju :grebgreb:
defar (napisa):
:offtopic:

@# (napisa):
defar (napisa):
a kad smo vec tu - jel' se prica nekom o transportu na nekakvom izbalansiranom trzistu od n proizvodjaca i m potrazivaca(mislim, izbalansiranom = kolko jedni proizvedu, tolko drugi potrazuju), i o konkurenciji?


Grr... opet negdje zametnuh tvoj broj mobitela. :-p


Rolling Eyes pa zapisao si ga u memoriju svog mobitela! :-p


Off-topic

ali baloni nemaju memoriju Kotacici rade 100 na sat



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 9:55 pet, 14. 1. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="defar"]ah, da, takodjer ti u "napipavanju" i-p rezova, ako hoce da nadjes vise od jednog, koristi ako si svjestan da je na lukovima koji idu iz onog dijela particije skupa vrhova u kojem je izvor tok jednak kapacitetu (ako ja zadani tok maksimalan, naravno), a na onim lukovima koji idu iz dijela partiicije gdje je ponor u onaj gdje je izvor, tok je jednak 0 (gubitak toka na svakom podskupu koji sadrzi izvor, zbog kirkhoffovosti svih ostalih, je upravo val(f)).
mislim da sam nesto zbrljala i u tom FF zadatku. :lol: :lol: :lol:[/quote]


A zašto jednostavno ne dođete na konzultacije?

Pozdrav,

Marko Vrdoljak
defar (napisa):
ah, da, takodjer ti u "napipavanju" i-p rezova, ako hoce da nadjes vise od jednog, koristi ako si svjestan da je na lukovima koji idu iz onog dijela particije skupa vrhova u kojem je izvor tok jednak kapacitetu (ako ja zadani tok maksimalan, naravno), a na onim lukovima koji idu iz dijela partiicije gdje je ponor u onaj gdje je izvor, tok je jednak 0 (gubitak toka na svakom podskupu koji sadrzi izvor, zbog kirkhoffovosti svih ostalih, je upravo val(f)).
mislim da sam nesto zbrljala i u tom FF zadatku. Laughing Laughing Laughing



A zašto jednostavno ne dođete na konzultacije?

Pozdrav,

Marko Vrdoljak


[Vrh]
defar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2004. (01:37:19)
Postovi: (152)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 19:32 pet, 14. 1. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

uuups, zasto sam ja ovdje prozvana? :oops: pa nisam nista jaako krivo rekla, zar ne?
zasto ne dodjem(o) na konzultacije?
pa, ako nesto zapne, prvi mi je korak valjda sjest' i pogledat' o cemu se radi. to bi trebalo bit' dovoljno. a ako mi se trenutacno to ne da, onda mi nece pomoc nikakve konzultacije, samo cu potrosit nekom dragom covjeku od asistenta pola sata il' sat njegova zivota :D
hvala na pozivu, though :) ja se inace zbilja tesko odvazujem na takove sluzbene konzultacije, a vjerovali il' ne, ima i ljudi kojima je to jos veca neugodnost nego meni :o
uuups, zasto sam ja ovdje prozvana? Embarassed pa nisam nista jaako krivo rekla, zar ne?
zasto ne dodjem(o) na konzultacije?
pa, ako nesto zapne, prvi mi je korak valjda sjest' i pogledat' o cemu se radi. to bi trebalo bit' dovoljno. a ako mi se trenutacno to ne da, onda mi nece pomoc nikakve konzultacije, samo cu potrosit nekom dragom covjeku od asistenta pola sata il' sat njegova zivota Very Happy
hvala na pozivu, though Smile ja se inace zbilja tesko odvazujem na takove sluzbene konzultacije, a vjerovali il' ne, ima i ljudi kojima je to jos veca neugodnost nego meni Surprised



_________________
`To begin with, a dog's not mad. You grant that? 'Well, then,' the Cat went on, `you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 21:38 pet, 14. 1. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="defar"]uuups, zasto sam ja ovdje prozvana? :oops: pa nisam nista jaako krivo rekla, zar ne?
zasto ne dodjem(o) na konzultacije?
pa, ako nesto zapne, prvi mi je korak valjda sjest' i pogledat' o cemu se radi. to bi trebalo bit' dovoljno. a ako mi se trenutacno to ne da, onda mi nece pomoc nikakve konzultacije, samo cu potrosit nekom dragom covjeku od asistenta pola sata il' sat njegova zivota :D
hvala na pozivu, though :) ja se inace zbilja tesko odvazujem na takove sluzbene konzultacije, a vjerovali il' ne, ima i ljudi kojima je to jos veca neugodnost nego meni :o[/quote]

Poziv i nije bio upućen Vama (dapače - odgovor je sasvim u redu), već autorima pitanja tipa kako i zašto.

Pozdrav,

Marko Vrdoljak
defar (napisa):
uuups, zasto sam ja ovdje prozvana? Embarassed pa nisam nista jaako krivo rekla, zar ne?
zasto ne dodjem(o) na konzultacije?
pa, ako nesto zapne, prvi mi je korak valjda sjest' i pogledat' o cemu se radi. to bi trebalo bit' dovoljno. a ako mi se trenutacno to ne da, onda mi nece pomoc nikakve konzultacije, samo cu potrosit nekom dragom covjeku od asistenta pola sata il' sat njegova zivota Very Happy
hvala na pozivu, though Smile ja se inace zbilja tesko odvazujem na takove sluzbene konzultacije, a vjerovali il' ne, ima i ljudi kojima je to jos veca neugodnost nego meni Surprised


Poziv i nije bio upućen Vama (dapače - odgovor je sasvim u redu), već autorima pitanja tipa kako i zašto.

Pozdrav,

Marko Vrdoljak


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematičko modeliranje Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan