Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Vjecno pitanje
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

Koka v Jaje
Koka
25%
 25%  [ 4 ]
Jaje
31%
 31%  [ 5 ]
Nesto trece
43%
 43%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 16

Autor/ica Poruka
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 1:23 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije zbog mudrih komentara nego zbog osobnog prozivanja. A i red je da se registriras prije nego sto uvenes...
Nije zbog mudrih komentara nego zbog osobnog prozivanja. A i red je da se registriras prije nego sto uvenes...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
jaglac
Gost





PostPostano: 11:13 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Nije zbog mudrih komentara nego zbog osobnog prozivanja. A i red je da se registriras prije nego sto uvenes...[/quote]
E ostat ću samo na komentarima ...A imaš pravo proljetno cvijeće brzo uvene :cry: Tako se i ja kratkoročno zabavljam .
krcko (napisa):
Nije zbog mudrih komentara nego zbog osobnog prozivanja. A i red je da se registriras prije nego sto uvenes...

E ostat ću samo na komentarima ...A imaš pravo proljetno cvijeće brzo uvene Crying or Very sad Tako se i ja kratkoročno zabavljam .


[Vrh]
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 22:20 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Jaglac"]krcko za mene pm .Stvarno nisi fer . Ma molim te zar je ova debilna tema zaslužila mrvicu pažnje . A ti bi ljudima uskratio moje komentare .[/quote]

Ti m*** debilna... ak ti se ne svida tema nemoj gledat ovaj topic i suzdrzi se izdebiliziranih komentara tipa ovog gore navedenog...
:bad-words: 0X :bad-words:
Jaglac (napisa):
krcko za mene pm .Stvarno nisi fer . Ma molim te zar je ova debilna tema zaslužila mrvicu pažnje . A ti bi ljudima uskratio moje komentare .


Ti m*** debilna... ak ti se ne svida tema nemoj gledat ovaj topic i suzdrzi se izdebiliziranih komentara tipa ovog gore navedenog...
#Cussing out 0X #Cussing out


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jaglac
Gost





PostPostano: 23:31 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Markec"][quote="Jaglac"]krcko za mene pm .Stvarno nisi fer . Ma molim te zar je ova debilna tema zaslužila mrvicu pažnje . A ti bi ljudima uskratio moje komentare .[/quote]

Ti m*** debilna... ak ti se ne svida tema nemoj gledat ovaj topic i suzdrzi se izdebiliziranih komentara tipa ovog gore navedenog...
:bad-words: 0X :bad-words:[/quote]
Markec koji gore komentar. Nešto mi je tu promaklo . Tema je debilna definitivno , a oni koji su sudjelovali u cijeloj raspravi su trebali biti smiješni . Ja se nisam ni u jednom trenutku nasmijao . Samo sam se hvatao za glavu koliko ljudi mogu biti bezidjeni i sa smislom za humor koji bi bolje pristajao vrtićkom uzrastu .
Na kraju da bi Markec ipak pokazao da zna postaviti pravu temu sjetio se glazbe .Samo tako naprijed uvijek treba pokušavati .Možda jednog dana uspiješ biti orginalan.(isprepado si me sa tim sličicama)
Taz ol fox for tudej.
Srdačan pozdrav ,

Jaglac
Markec (napisa):
Jaglac (napisa):
krcko za mene pm .Stvarno nisi fer . Ma molim te zar je ova debilna tema zaslužila mrvicu pažnje . A ti bi ljudima uskratio moje komentare .


Ti m*** debilna... ak ti se ne svida tema nemoj gledat ovaj topic i suzdrzi se izdebiliziranih komentara tipa ovog gore navedenog...
#Cussing out 0X #Cussing out

Markec koji gore komentar. Nešto mi je tu promaklo . Tema je debilna definitivno , a oni koji su sudjelovali u cijeloj raspravi su trebali biti smiješni . Ja se nisam ni u jednom trenutku nasmijao . Samo sam se hvatao za glavu koliko ljudi mogu biti bezidjeni i sa smislom za humor koji bi bolje pristajao vrtićkom uzrastu .
Na kraju da bi Markec ipak pokazao da zna postaviti pravu temu sjetio se glazbe .Samo tako naprijed uvijek treba pokušavati .Možda jednog dana uspiješ biti orginalan.(isprepado si me sa tim sličicama)
Taz ol fox for tudej.
Srdačan pozdrav ,

Jaglac


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:55 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Markec"][quote="Jaglac"]krcko za mene pm .Stvarno nisi fer . Ma molim te zar je ova debilna tema zaslužila mrvicu pažnje . A ti bi ljudima uskratio moje komentare .[/quote]
Ti m*** debilna... ak ti se ne svida tema nemoj gledat ovaj topic i suzdrzi se izdebiliziranih komentara tipa ovog gore navedenog...
:bad-words: 0X :bad-words:[/quote]

Markec, budi srce i ovakve ispade zadrzi za: a) sebe b) hodnik c) mail/pm/... (znam da se jaglac ne zna registrirati, ali ovo je opcenito)

Dakle, bez ovakvih ispada na Forumu. Hvala!

Da se razumijemo: nitko sretniji od mene da jaglac konacno uvene (cit. [i]ode s Foruma[/i]), no to ne znaci da odobravam ovakvo oslovljavanje. Tu smo dio akademske institucije (primijeti ono [i]math.hr[/i] u adresi) i takvi ispadi nisu pozeljni.

[quote="jaglac"]Markec koji gore komentar. Nešto mi je tu promaklo . Tema je debilna definitivno , a oni koji su sudjelovali u cijeloj raspravi su trebali biti smiješni . Ja se nisam ni u jednom trenutku nasmijao . Samo sam se hvatao za glavu koliko ljudi mogu biti bezidjeni i sa smislom za humor koji bi bolje pristajao vrtićkom uzrastu.[/quote]

Umjesto sto se hvatas za tu tvoju pametnu glavu, odi radije negdje drugdje, gdje je inteligencija korisnika na tebi primjerenoj razini. Koje je to mjesto, prepustam tvojoj procjeni, no ocito je da to nije ovaj Forum. Bit ce bolje i tebi i nama da si nadjes prikladnije mjesto.

[quote="jaglac"]Na kraju da bi Markec ipak pokazao da zna postaviti pravu temu sjetio se glazbe. Samo tako naprijed uvijek treba pokušavati. Možda jednog dana uspiješ biti orginalan.(isprepado si me sa tim sličicama)[/quote]

Markec i ja smo imali sukoba, no tek sam zahvaljujuci Tebi shvatio u kojoj mjeri je on zapravo ok decko. :shock: Hvala ti na tome! 8)

No, mojim prosvjetljenjem tvoja misija zavrsava, pa se mozes mirne duse vratiti na newse, sretan sto si izvrsio jos jedno dobro djelo! :D

[quote="jaglac"]Taz ol fox for tudej.[/quote]

Moze na malo dulje od "tudej"? :) Recimo "forevr"? :D Priti pliiiiiiiz? 8)

Da ti skratim tipkajucu muku, evo odmah i krace skice tvog replya na ovo:

1. [i]Uh, povrijedih njegovo administratorsko visocanstvo[/i] (u nekoj malo manje pismenoj verziji, ali blizu sam)

2. [i]Ti[/i] (Admin) [i]i tako negiras ljudima pravo glasa i zapravo si tiranin/Staljin/Hitler/Baba Jaga[/i] (uvrstiti stogod) [i]i sigurno ces obrisati ovaj moj post, oh jadnoga mene, no to me nimalo ne dira, smrc i smrc[/i]

3. Uvrsti jos malo [i]njuzerske spike[/i]

:idea: Ozbiljno: bilo bi stvarno lijepo da odglumis Malajskog medvjeda :twisted: i skupljeni materijal koristis daleko od Foruma... :D :D :D
Markec (napisa):
Jaglac (napisa):
krcko za mene pm .Stvarno nisi fer . Ma molim te zar je ova debilna tema zaslužila mrvicu pažnje . A ti bi ljudima uskratio moje komentare .

Ti m*** debilna... ak ti se ne svida tema nemoj gledat ovaj topic i suzdrzi se izdebiliziranih komentara tipa ovog gore navedenog...
#Cussing out 0X #Cussing out


Markec, budi srce i ovakve ispade zadrzi za: a) sebe b) hodnik c) mail/pm/... (znam da se jaglac ne zna registrirati, ali ovo je opcenito)

Dakle, bez ovakvih ispada na Forumu. Hvala!

Da se razumijemo: nitko sretniji od mene da jaglac konacno uvene (cit. ode s Foruma), no to ne znaci da odobravam ovakvo oslovljavanje. Tu smo dio akademske institucije (primijeti ono math.hr u adresi) i takvi ispadi nisu pozeljni.

jaglac (napisa):
Markec koji gore komentar. Nešto mi je tu promaklo . Tema je debilna definitivno , a oni koji su sudjelovali u cijeloj raspravi su trebali biti smiješni . Ja se nisam ni u jednom trenutku nasmijao . Samo sam se hvatao za glavu koliko ljudi mogu biti bezidjeni i sa smislom za humor koji bi bolje pristajao vrtićkom uzrastu.


Umjesto sto se hvatas za tu tvoju pametnu glavu, odi radije negdje drugdje, gdje je inteligencija korisnika na tebi primjerenoj razini. Koje je to mjesto, prepustam tvojoj procjeni, no ocito je da to nije ovaj Forum. Bit ce bolje i tebi i nama da si nadjes prikladnije mjesto.

jaglac (napisa):
Na kraju da bi Markec ipak pokazao da zna postaviti pravu temu sjetio se glazbe. Samo tako naprijed uvijek treba pokušavati. Možda jednog dana uspiješ biti orginalan.(isprepado si me sa tim sličicama)


Markec i ja smo imali sukoba, no tek sam zahvaljujuci Tebi shvatio u kojoj mjeri je on zapravo ok decko. Shocked Hvala ti na tome! Cool

No, mojim prosvjetljenjem tvoja misija zavrsava, pa se mozes mirne duse vratiti na newse, sretan sto si izvrsio jos jedno dobro djelo! Very Happy

jaglac (napisa):
Taz ol fox for tudej.


Moze na malo dulje od "tudej"? Smile Recimo "forevr"? Very Happy Priti pliiiiiiiz? Cool

Da ti skratim tipkajucu muku, evo odmah i krace skice tvog replya na ovo:

1. Uh, povrijedih njegovo administratorsko visocanstvo (u nekoj malo manje pismenoj verziji, ali blizu sam)

2. Ti (Admin) i tako negiras ljudima pravo glasa i zapravo si tiranin/Staljin/Hitler/Baba Jaga (uvrstiti stogod) i sigurno ces obrisati ovaj moj post, oh jadnoga mene, no to me nimalo ne dira, smrc i smrc

3. Uvrsti jos malo njuzerske spike

Idea Ozbiljno: bilo bi stvarno lijepo da odglumis Malajskog medvjeda Twisted Evil i skupljeni materijal koristis daleko od Foruma... Very Happy Very Happy Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:40 pet, 16. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da se malo vratimo na temu... :D

Slucajno nabasah na [url=http://www.monitor.hr/niktitanik/2003/04/012.htm]ovo objasnjenje[/url]. :D Cak i ima smisla... 8)
Da se malo vratimo na temu... Very Happy

Slucajno nabasah na ovo objasnjenje. Very Happy Cak i ima smisla... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Xaviar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 06. 2003. (20:38:54)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Zagreb, Croatia, Earth, Third Planet From The Sun

PostPostano: 21:54 uto, 17. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa ljudi postavili ste jedno vrlo delikatno pitanje, ali mislim da biste trebali postaviti jedno mnogo delikatnije, pa kada budete znali dobar odgovor na njega znat cete i odgovor na ovu raspravu...

Da li vise volite jesti jaja ili kokosi (pilice)???

Pa sada sigurno se pitate zasto to ima imalo veze sa postavljenim topicom, pitanjem, e na to tek pitanje vam cu odgovortiti nakone jednoga perioda, a onaj tko svati dobije koku na dar!!!
Pa ljudi postavili ste jedno vrlo delikatno pitanje, ali mislim da biste trebali postaviti jedno mnogo delikatnije, pa kada budete znali dobar odgovor na njega znat cete i odgovor na ovu raspravu...

Da li vise volite jesti jaja ili kokosi (pilice)???

Pa sada sigurno se pitate zasto to ima imalo veze sa postavljenim topicom, pitanjem, e na to tek pitanje vam cu odgovortiti nakone jednoga perioda, a onaj tko svati dobije koku na dar!!!



_________________
Najsigurniji nacin da postanete dosadni jest da sve kazete!!!

Pozdrav od mene!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:21 uto, 17. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

jedva cekam da na vise nakon 3 (citaj:tri) mjeseca foto-finish rijesi nase dvojbe...
Nadam se da ce rezultati uskoro...
jedva cekam da na vise nakon 3 (citaj:tri) mjeseca foto-finish rijesi nase dvojbe...
Nadam se da ce rezultati uskoro...



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
c2h5oh
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (17:58:30)
Postovi: (F0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 2 - 4
Lokacija: Republika PESCENICA

PostPostano: 21:12 ned, 5. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

jaje ziher.
ovakva rasprava se vodila i na forumu od heroesa 3 :)
i ustvrdili su da je bila jaje.
teorijom evolucije jaje iz kojeg se izlegla prvobitna kokos je moralo biti prije jer kokos nije mogla postati kokos tijekom svog zivota vec se kao takva morala izleci.
jaje ziher.
ovakva rasprava se vodila i na forumu od heroesa 3 Smile
i ustvrdili su da je bila jaje.
teorijom evolucije jaje iz kojeg se izlegla prvobitna kokos je moralo biti prije jer kokos nije mogla postati kokos tijekom svog zivota vec se kao takva morala izleci.



_________________
-----------------------------------------------------------------
I just wanna feel adrenaline rushing through my body.
Life isn't just a straight white line!!!

-----------------------------------------------------------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 18:14 čet, 9. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

:shock:

Boze, sta mi je bilo da sam pokrenuo ovu raspravu- nikad kraja...

Admine spasi svijet i izbrisi ovaj topic...
Shocked

Boze, sta mi je bilo da sam pokrenuo ovu raspravu- nikad kraja...

Admine spasi svijet i izbrisi ovaj topic...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
c2h5oh
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (17:58:30)
Postovi: (F0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 2 - 4
Lokacija: Republika PESCENICA

PostPostano: 20:34 pet, 10. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Markec


Boze, sta mi je bilo da sam pokrenuo ovu raspravu- nikad kraja...
Admine spasi svijet i izbrisi ovaj topic...[/quote]

pametan covjek :)
Citat:
Markec


Boze, sta mi je bilo da sam pokrenuo ovu raspravu- nikad kraja...
Admine spasi svijet i izbrisi ovaj topic...


pametan covjek Smile



_________________
-----------------------------------------------------------------
I just wanna feel adrenaline rushing through my body.
Life isn't just a straight white line!!!

-----------------------------------------------------------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan