Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Da li je moguca promjena termina predavanja i vjezbi?
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Kriptografija
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 20:22 uto, 1. 3. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala svima na konstruktivnim prijedlozima.

Moj prijedlog bi bio da prvi tjedan imamo predavanja u petak, 4.3.2005. od 12 do 16. Buduci da prvi tjedan nece biti vjezbi iz Vektorskih prostora, u ovom terminu bi trebali svi biti u mogucnosti doci. Predlazem da tada svi skupa pokusamo naci rjesenje koje ce (veliku) vecinu zadovoljiti.

Sto se tice termina koju su na Forumu predlagani, meni odgovara petak 12-16, a takodjer i petak 14-17:30. Petak popodne odgovara i kolegi Marcelu Mareticu, koji ce drzati vjezbe svaki drugi tjedan i brinuti se oko zadaca (u pravilu ce jedan tjedan biti 4 sata predavanja, a drugi 2 sata predavanja + 2 sata vjezbi).

Spominjao se takodjer i cetvrtak. Medjutim, pogledavsi raspored na webu, cini mi se da ne postoji termin koji bio svima odgovarao (Financijska 3.god ima zauzeto 8-16, profesori 3.god 10-12, 14-18, Financijska 4.god 8-19, ...). Meni cetvrtkom dolaze u obzir samo
termini izmedju 10 i 14:30, pa se cini da cetvrtak (nazalost) otpada.

Postoji i dodatni problem, a to je da u predavaonicu br. 101, koju smo dobili za ovaj kolegij, nikako ne mogu stati svi studenti koji su upisali kolegij. To bi mogao mozda biti argument u prilog petku popodne, jer su barem u tjednima kad nema kolokvija slobodne velike predavaonice u prizemlju. No, kolika ce guzva biti, to cemo vidjeti tek kad pocnu predavanja.

Andrej Dujella
Hvala svima na konstruktivnim prijedlozima.

Moj prijedlog bi bio da prvi tjedan imamo predavanja u petak, 4.3.2005. od 12 do 16. Buduci da prvi tjedan nece biti vjezbi iz Vektorskih prostora, u ovom terminu bi trebali svi biti u mogucnosti doci. Predlazem da tada svi skupa pokusamo naci rjesenje koje ce (veliku) vecinu zadovoljiti.

Sto se tice termina koju su na Forumu predlagani, meni odgovara petak 12-16, a takodjer i petak 14-17:30. Petak popodne odgovara i kolegi Marcelu Mareticu, koji ce drzati vjezbe svaki drugi tjedan i brinuti se oko zadaca (u pravilu ce jedan tjedan biti 4 sata predavanja, a drugi 2 sata predavanja + 2 sata vjezbi).

Spominjao se takodjer i cetvrtak. Medjutim, pogledavsi raspored na webu, cini mi se da ne postoji termin koji bio svima odgovarao (Financijska 3.god ima zauzeto 8-16, profesori 3.god 10-12, 14-18, Financijska 4.god 8-19, ...). Meni cetvrtkom dolaze u obzir samo
termini izmedju 10 i 14:30, pa se cini da cetvrtak (nazalost) otpada.

Postoji i dodatni problem, a to je da u predavaonicu br. 101, koju smo dobili za ovaj kolegij, nikako ne mogu stati svi studenti koji su upisali kolegij. To bi mogao mozda biti argument u prilog petku popodne, jer su barem u tjednima kad nema kolokvija slobodne velike predavaonice u prizemlju. No, kolika ce guzva biti, to cemo vidjeti tek kad pocnu predavanja.

Andrej Dujella


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 8:00 čet, 3. 3. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li u petak 4.3. imamo samo predavanja ili ćemo odmah početi i sa vježbama? i na kraju, u kojem terminu? hvala! :P
da li u petak 4.3. imamo samo predavanja ili ćemo odmah početi i sa vježbama? i na kraju, u kojem terminu? hvala! Razz


[Vrh]
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 9:07 čet, 3. 3. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]da li u petak 4.3. imamo samo predavanja ili ćemo odmah početi i sa vježbama? i na kraju, u kojem terminu? hvala! [/quote]

U petak 4.3. ce biti 4 sata predavanja u terminu 12-16.

Andrej Dujella
Citat:
da li u petak 4.3. imamo samo predavanja ili ćemo odmah početi i sa vježbama? i na kraju, u kojem terminu? hvala!


U petak 4.3. ce biti 4 sata predavanja u terminu 12-16.

Andrej Dujella


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 11:40 pet, 4. 3. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

u kojoj predavaoni ??
u kojoj predavaoni ??


[Vrh]
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 12:00 pet, 4. 3. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]u kojoj predavaoni ??[/quote]

101
Citat:
u kojoj predavaoni ??


101


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 8:52 pon, 7. 3. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

obzirom da nisam mogla doći u petak na predavanja iz kriptografije, zanima me da li su pred. i vj. ostala u istom terminu (pet 10-14h ili 12-16h) ili ste dogovorili neki drugi termin? hvala! :lol:
obzirom da nisam mogla doći u petak na predavanja iz kriptografije, zanima me da li su pred. i vj. ostala u istom terminu (pet 10-14h ili 12-16h) ili ste dogovorili neki drugi termin? hvala! Laughing


[Vrh]
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 9:51 pon, 7. 3. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dogovoreno je da predavanja i vjezbe budu petkom od 12 do 16 sati.

Andrej Dujella
Dogovoreno je da predavanja i vjezbe budu petkom od 12 do 16 sati.

Andrej Dujella


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 18:46 čet, 10. 3. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li sutra imamo opet samo predavanja ili imamo i vježbe?
Da li sutra imamo opet samo predavanja ili imamo i vježbe?


[Vrh]
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 19:58 čet, 10. 3. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Da li sutra imamo opet samo predavanja ili imamo i vježbe?[/quote]

U 12 sati su predavanja, a u 14 sati vjezbe i podjela 1. zadace.

Andrej Dujella
Citat:
Da li sutra imamo opet samo predavanja ili imamo i vježbe?


U 12 sati su predavanja, a u 14 sati vjezbe i podjela 1. zadace.

Andrej Dujella


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 20:55 čet, 10. 3. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala, profesore, na odgovoru.
Kad bi bar bilo više takvih kvalitetnih i uljudnih profesora na ovome faksu koji studente ne smatraju ..hm bolje da ne kazem....,koji te ne otpile sa svojih vrata dok jos nisi ni usao,a kamoli da odgovore na pitanja na forumu!
Tri put hura za prof. Dujellu!!! :D
Hvala, profesore, na odgovoru.
Kad bi bar bilo više takvih kvalitetnih i uljudnih profesora na ovome faksu koji studente ne smatraju ..hm bolje da ne kazem....,koji te ne otpile sa svojih vrata dok jos nisi ni usao,a kamoli da odgovore na pitanja na forumu!
Tri put hura za prof. Dujellu!!! Very Happy


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Kriptografija Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan