Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

MIOC vodi
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 18:20 ned, 11. 5. 2003    Naslov: !!!aaatatataratat Citirajte i odgovorite

[quote="Kasiopeja"]V.gimnazija od 18 ucenika koji su sudjelovali, 14 ih je nagradjeno ili pohvaljeno, a ima i 3 clana olimpijske ekipe. [/quote]
[quote="dudo"]vodimo grupu u petoj za druge razrede...
i sad... od cetvero koje je proslo, imamo jednu pohvalu, dva druga mjesta i jedno prvo koje je ujedno i najmladji clan olimpijske ekipe.[/quote]
[quote="dudo"]pies. peta ima prvo miesto u svim razredima...[/quote]

Stvarno impresivna "statistika". :shocked!: Iskrene cestitke natjecateljima i njihovim mentorima (koji ih toliko :inlove: ).
Ja sam nekad vodio grupu u XV. pa nije tesko pogoditi na cijoj strani su moje simpatije... No ovo je stvarno bilo od srca... :D

[quote="Martinab"]to ukljucuje i bduce petogimnazijalce, dakle pametnu djecu iz 8.razreda.[/quote]

A znaci zato vi idete na drzavno - da vrbujete mlade talente! :?
E pa to je ipak previse! :)
Kasiopeja (napisa):
V.gimnazija od 18 ucenika koji su sudjelovali, 14 ih je nagradjeno ili pohvaljeno, a ima i 3 clana olimpijske ekipe.

dudo (napisa):
vodimo grupu u petoj za druge razrede...
i sad... od cetvero koje je proslo, imamo jednu pohvalu, dva druga mjesta i jedno prvo koje je ujedno i najmladji clan olimpijske ekipe.

dudo (napisa):
pies. peta ima prvo miesto u svim razredima...


Stvarno impresivna "statistika". #Shocked Iskrene cestitke natjecateljima i njihovim mentorima (koji ih toliko In love ).
Ja sam nekad vodio grupu u XV. pa nije tesko pogoditi na cijoj strani su moje simpatije... No ovo je stvarno bilo od srca... Very Happy

Martinab (napisa):
to ukljucuje i bduce petogimnazijalce, dakle pametnu djecu iz 8.razreda.


A znaci zato vi idete na drzavno - da vrbujete mlade talente! Confused
E pa to je ipak previse! Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 19:55 ned, 11. 5. 2003    Naslov: hej vjeko! Citirajte i odgovorite

[color=red]
:D
stvarno je lijepo to cut od tebe.
pogotovo sto kao od bivseg olimpijanca to ima posebnu tezinu.
i slijedeci put odi s nama da se okupas...u prigodnom kupacem objektu.
:mrgreen:
[/color]

Very Happy
stvarno je lijepo to cut od tebe.
pogotovo sto kao od bivseg olimpijanca to ima posebnu tezinu.
i slijedeci put odi s nama da se okupas...u prigodnom kupacem objektu.
Mr. Green



_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:48 ned, 11. 5. 2003    Naslov: Re: !!!aaatatataratat Citirajte i odgovorite

[quote="vjekovac"]A znaci zato vi idete na drzavno - da vrbujete mlade talente! :? [/quote]

Pa normalno, to je za svaku pohvalu. Vrbuju ih za PMF-MO 8)

[quote="dudo"][color=red]i slijedeci put odi s nama da se okupas...u prigodnom kupacem objektu. [/color]
:mrgreen:[/quote]

Koliko sam ja upoznat Vjeko iduce godine ide ne samo zbog kupanja, nego i ispravljanja :mrgreen:
vjekovac (napisa):
A znaci zato vi idete na drzavno - da vrbujete mlade talente! Confused


Pa normalno, to je za svaku pohvalu. Vrbuju ih za PMF-MO Cool

dudo (napisa):
i slijedeci put odi s nama da se okupas...u prigodnom kupacem objektu.
Mr. Green


Koliko sam ja upoznat Vjeko iduce godine ide ne samo zbog kupanja, nego i ispravljanja Mr. Green



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 9:21 pon, 12. 5. 2003    Naslov: Re: exp(-1*(ln(!!!aaatatataratat)) Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]
Koliko sam ja upoznat Vjeko iduce godine ide ne samo zbog kupanja, nego i ispravljanja :mrgreen:[/quote]
[color=red]
ozbiljno? :P
pa to je tako super!
na zalost mentore ne pustaju na zalbe...pa cu propustit oanj krajnji gust gnjavljenja ispravljaca sat i pola na necem posve neutemeljenom :P

kak se uopce dolazi u drzavnu komisiju i tko ograniziranatjecanja i sve to skupa?

i jel vodi netko s naseg fakxa sad grupu u miocu?
vjeko i zvone su umirovljeni po tom pitanju, ne?
[/color]
krcko (napisa):

Koliko sam ja upoznat Vjeko iduce godine ide ne samo zbog kupanja, nego i ispravljanja Mr. Green


ozbiljno? Razz
pa to je tako super!
na zalost mentore ne pustaju na zalbe...pa cu propustit oanj krajnji gust gnjavljenja ispravljaca sat i pola na necem posve neutemeljenom Razz

kak se uopce dolazi u drzavnu komisiju i tko ograniziranatjecanja i sve to skupa?

i jel vodi netko s naseg fakxa sad grupu u miocu?
vjeko i zvone su umirovljeni po tom pitanju, ne?



_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:38 pon, 12. 5. 2003    Naslov: Re: exp(-1*(ln(!!!aaatatataratat)) Citirajte i odgovorite

[quote="dudo"]na zalost mentore ne pustaju na zalbe...pa cu propustit oanj krajnji gust gnjavljenja ispravljaca sat i pola na necem posve neutemeljenom :P [/quote]

Ima nacina... cucis vani ispred predavaonice gdje su zalbe i puntas svoje sticenike da odu gnjavit. Osjetio na vlastitoj kozi lani :lol:

[quote="dudo"]kak se uopce dolazi u drzavnu komisiju i tko ograniziranatjecanja i sve to skupa?[/quote]

Natjecanja organizira komisija. Postaje se clan odlukom ministra (prosvjete i sporta, natjecanja nemaju veze s MZT-om). U praksi treba se prvo javiti predsjedniku komisije (prof. Kurniku), tajnicima ili nekom od shefova. :wink:
dudo (napisa):
na zalost mentore ne pustaju na zalbe...pa cu propustit oanj krajnji gust gnjavljenja ispravljaca sat i pola na necem posve neutemeljenom Razz


Ima nacina... cucis vani ispred predavaonice gdje su zalbe i puntas svoje sticenike da odu gnjavit. Osjetio na vlastitoj kozi lani Laughing

dudo (napisa):
kak se uopce dolazi u drzavnu komisiju i tko ograniziranatjecanja i sve to skupa?


Natjecanja organizira komisija. Postaje se clan odlukom ministra (prosvjete i sporta, natjecanja nemaju veze s MZT-om). U praksi treba se prvo javiti predsjedniku komisije (prof. Kurniku), tajnicima ili nekom od shefova. Wink



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 13:44 pon, 12. 5. 2003    Naslov: Re: (!!!aaatatataratat)^(-1) Citirajte i odgovorite

[quote="dudo"]stvarno je lijepo to cut od tebe.
pogotovo sto kao od bivseg olimpijanca to ima posebnu tezinu. [/quote]
Pa i nije bas neka tezina - 66.5 kg. :turn-l: Ima ih puno kompetentnijih od mene.

[quote="krcko"]Natjecanja organizira komisija. Postaje se clan odlukom ministra (prosvjete i sporta, natjecanja nemaju veze s MZT-om). U praksi treba se prvo javiti predsjedniku komisije (prof. Kurniku), tajnicima ili nekom od shefova. [/quote]
Vidis, vidis... Znaci tako to ide. Budem se javio / poslao nekog da se zalozi za mene pa me mozda uzmu.

[quote="dudo"]i jel vodi netko s naseg fakxa sad grupu u miocu?
vjeko i zvone su umirovljeni po tom pitanju, ne? [/quote]
O pa Zvone i ja smo u mirovini vec 2 godine. :sleeping:
Kol'ko ja znam, sad grupu vode T.Antunovic i V.Sohinger. (Nek se ne :bad-words: eventualni netko koga nisam spomenuo.)
dudo (napisa):
stvarno je lijepo to cut od tebe.
pogotovo sto kao od bivseg olimpijanca to ima posebnu tezinu.

Pa i nije bas neka tezina - 66.5 kg. #Turn-l Ima ih puno kompetentnijih od mene.

krcko (napisa):
Natjecanja organizira komisija. Postaje se clan odlukom ministra (prosvjete i sporta, natjecanja nemaju veze s MZT-om). U praksi treba se prvo javiti predsjedniku komisije (prof. Kurniku), tajnicima ili nekom od shefova.

Vidis, vidis... Znaci tako to ide. Budem se javio / poslao nekog da se zalozi za mene pa me mozda uzmu.

dudo (napisa):
i jel vodi netko s naseg fakxa sad grupu u miocu?
vjeko i zvone su umirovljeni po tom pitanju, ne?

O pa Zvone i ja smo u mirovini vec 2 godine. #Sleep
Kol'ko ja znam, sad grupu vode T.Antunovic i V.Sohinger. (Nek se ne #Cussing out eventualni netko koga nisam spomenuo.)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 18:45 čet, 15. 5. 2003    Naslov: rezultati i zadatci Citirajte i odgovorite

Popis svih nagradjenih natjecatelja na
ovogodisnjem drzavnom natjecanju iz matematike
moze se vidjeti [url=http://web.math.hr/~mathe/natjecanja.html]ovdje[/url].
Na istoj stranici se nalaze i zadatci s natjecanja
(bez rjesenja).

Stranica bi trebala u nekoj buducnosti
biti dio rubrike "Natjecanja" buduceg
matematickog elektronskog casopisa kojeg
pokrece Hrvatsko matematicko drustvo.

duje
Popis svih nagradjenih natjecatelja na
ovogodisnjem drzavnom natjecanju iz matematike
moze se vidjeti ovdje.
Na istoj stranici se nalaze i zadatci s natjecanja
(bez rjesenja).

Stranica bi trebala u nekoj buducnosti
biti dio rubrike "Natjecanja" buduceg
matematickog elektronskog casopisa kojeg
pokrece Hrvatsko matematicko drustvo.

duje


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan