Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

www.math.hr
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 0:29 sri, 16. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[size=9]Opet se slazem s Crnim. :shock: ;)[/size]

Pazi ti jos ovo. Bio je natjecaj!!! Postojao je natjecaj!!! :tso: Ja sam za njega saznao kad je vec zavrsio. Cak je bila neka obavijes to njemu. Ja je nigdje nisam vidio. Ne znam zasto to nije razglaseno kad ima vrlo velik broj studenata na faksu koji su mogli napraviti vrlo kvalitetan sajt. :neznam:
Opet se slazem s Crnim. Shocked Wink

Pazi ti jos ovo. Bio je natjecaj!!! Postojao je natjecaj!!! Trudim Se Objasniti... Ja sam za njega saznao kad je vec zavrsio. Cak je bila neka obavijes to njemu. Ja je nigdje nisam vidio. Ne znam zasto to nije razglaseno kad ima vrlo velik broj studenata na faksu koji su mogli napraviti vrlo kvalitetan sajt. Ja to stvarno ne znam



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:35 pon, 21. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

hoce li biti i web stranice svakog kolegija integrirane unutar www.math.hr dizajna.??? zasada nije tako a ja se nadam da ce biti inace je to katastrofa...
inace, postoji jedna tvrtka koja je napravila CMS za fakultete u LAMP okruzenju pa ako nekoga zanima :))
hoce li biti i web stranice svakog kolegija integrirane unutar www.math.hr dizajna.??? zasada nije tako a ja se nadam da ce biti inace je to katastrofa...
inace, postoji jedna tvrtka koja je napravila CMS za fakultete u LAMP okruzenju pa ako nekoga zanima Smile)



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:48 pon, 21. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gogs"]hoce li biti i web stranice svakog kolegija integrirane unutar www.math.hr dizajna.??? zasada nije tako a ja se nadam da ce biti inace je to katastrofa...[/quote]

AFAIK, nece. :| A zasto bi to bila katastrofa? :-k
Gogs (napisa):
hoce li biti i web stranice svakog kolegija integrirane unutar www.math.hr dizajna.??? zasada nije tako a ja se nadam da ce biti inace je to katastrofa...


AFAIK, nece. Neutral A zasto bi to bila katastrofa? Think



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:22 čet, 24. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote][quote]Gogs wrote:
hoce li biti i web stranice svakog kolegija integrirane unutar www.math.hr dizajna.??? zasada nije tako a ja se nadam da ce biti inace je to katastrofa...[/quote]


AFAIK, nece. Neutral A zasto bi to bila katastrofa? Think[/quote]


ajde barem cemo imati malo ljepse stranice, ali prava funkcionalnost bi postojala tek kada bi se to implementiralo...
ovako bas i nece biti previse korisit... postoji jedan jako dobar CMS koji omogucava upravo jednostavnu administraciju i dodavanje sadržaja za svaki kolegij kao i za ostale dijelove weba...
na taj način bi se olakšalo asistentima koji ipak pokušavaju ponešto i objaviti na webu, da to uspiju brže i lakše obaviti...
u konačnici bi rezultiralo općim zadovoljstvom kako asistenata tako i studenata... ali vidim da na anšem faksu ništa ne može biti jednostavno :)
Citat:
Citat:
Gogs wrote:
hoce li biti i web stranice svakog kolegija integrirane unutar www.math.hr dizajna.??? zasada nije tako a ja se nadam da ce biti inace je to katastrofa...



AFAIK, nece. Neutral A zasto bi to bila katastrofa? Think



ajde barem cemo imati malo ljepse stranice, ali prava funkcionalnost bi postojala tek kada bi se to implementiralo...
ovako bas i nece biti previse korisit... postoji jedan jako dobar CMS koji omogucava upravo jednostavnu administraciju i dodavanje sadržaja za svaki kolegij kao i za ostale dijelove weba...
na taj način bi se olakšalo asistentima koji ipak pokušavaju ponešto i objaviti na webu, da to uspiju brže i lakše obaviti...
u konačnici bi rezultiralo općim zadovoljstvom kako asistenata tako i studenata... ali vidim da na anšem faksu ništa ne može biti jednostavno Smile



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan