Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

SUMA - Studentska Udruga MAtematicara
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 10:19 sri, 21. 5. 2003    Naslov: Re: The day after... Citirajte i odgovorite

[quote="color"]
Meni nije jasno još uvijek zašto ti(i ostalima iz SUMA/Ivančica) smeta [b][u][color=red]JAVNO[/color] [/u][/b]razgovarati s ljudima.
[/quote]

Ma tko se boji javno pričati. Siniša i ja smo uvijek predstavljeni svojim imenima na Forumu. A vi ostali se skrivate iza pseudonima!!! To je vama javno?!?

Ma dajte! Ne pušim te vaše provokacije!
color (napisa):

Meni nije jasno još uvijek zašto ti(i ostalima iz SUMA/Ivančica) smeta JAVNO razgovarati s ljudima.


Ma tko se boji javno pričati. Siniša i ja smo uvijek predstavljeni svojim imenima na Forumu. A vi ostali se skrivate iza pseudonima!!! To je vama javno?!?

Ma dajte! Ne pušim te vaše provokacije!



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
color
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 04. 2003. (16:09:57)
Postovi: (AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:02 sri, 21. 5. 2003    Naslov: Re: The day after... Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"][quote="color"]
Meni nije jasno još uvijek zašto ti(i ostalima iz SUMA[size=18][color=red]/[/color][/size]Ivančica) smeta [b][u][color=red]JAVNO[/color] [/u][/b]razgovarati s ljudima.
[/quote]

Ma tko se boji javno pričati. Siniša i ja smo uvijek predstavljeni svojim imenima na Forumu. A vi ostali se skrivate iza pseudonima!!! To je vama javno?!?
Ma dajte! Ne pušim te vaše provokacije![/quote]
Ivančice zar ne vidiš da sam tebe [color=red]isključio[/color] iz skupa SUMA. :roll:
Što znači( sada malo preciznije)[b] GORNJA REČENICA SE NA TEBE NE ODNOSI[/b]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[u] [b]Robert Marić[/b][/u]
Ivančica (napisa):
color (napisa):

Meni nije jasno još uvijek zašto ti(i ostalima iz SUMA/Ivančica) smeta JAVNO razgovarati s ljudima.


Ma tko se boji javno pričati. Siniša i ja smo uvijek predstavljeni svojim imenima na Forumu. A vi ostali se skrivate iza pseudonima!!! To je vama javno?!?
Ma dajte! Ne pušim te vaše provokacije!

Ivančice zar ne vidiš da sam tebe isključio iz skupa SUMA. Rolling Eyes
Što znači( sada malo preciznije) GORNJA REČENICA SE NA TEBE NE ODNOSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Robert Marić


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 12:09 sri, 21. 5. 2003    Naslov: Re: The day after... Citirajte i odgovorite

[quote="color"](i ostalima iz SUMA[size=18][color=red]/[/color][/size]Ivančica)
Ivančice zar ne vidiš da sam tebe [color=red]isključio[/color] iz skupa SUMA. :roll:
Što znači( sada malo preciznije)[b] GORNJA REČENICA SE NA TEBE NE ODNOSI[/b]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[u] [b]Robert Marić[/b][/u][/quote]

Sorry, ja sam naučila da se "bez" piše ovak "\" a ne ovak "/".
color (napisa):
(i ostalima iz SUMA/Ivančica)
Ivančice zar ne vidiš da sam tebe isključio iz skupa SUMA. Rolling Eyes
Što znači( sada malo preciznije) GORNJA REČENICA SE NA TEBE NE ODNOSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Robert Marić


Sorry, ja sam naučila da se "bez" piše ovak "\" a ne ovak "/".



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
hoplakaogost
Gost





PostPostano: 13:19 sri, 21. 5. 2003    Naslov: Re: The day after... Citirajte i odgovorite

[quote][color=blue]Sorry, hopla, ali na Forumu se ipak izbjegavaju vrijedjanja i osobni obracuni...[/color][/quote]

Ma ja se ispricavam, ali kad sam vidio Sinisin post, nisam se mogao suzdrzati. Da se razumijemo, ja Sinisu ne poznajem i nemam ama bas nikakvih razloga za osobne obracune, ali mi jako smeta nacin na koji izvrce informacije u svom obracanjima javnosti. On njima manipulira, izvlaci iz konteksta, presucuje aspekte koji mu se ne uklapaju u pricu. A pricu umota u celofan, sto posebno iritira (pricica za lako noc, rekao je netko...). Valjda sam upravo zbog te njegove ugladjenosti kojom maze oci neupucenim promatracima pribjegao ostrijem stilu. Nece se ponoviti, nadam se zato jer cete smjeniti Bezjaka i ja vise necu dolaziti na ovaj forum :)
Citat:
Sorry, hopla, ali na Forumu se ipak izbjegavaju vrijedjanja i osobni obracuni...


Ma ja se ispricavam, ali kad sam vidio Sinisin post, nisam se mogao suzdrzati. Da se razumijemo, ja Sinisu ne poznajem i nemam ama bas nikakvih razloga za osobne obracune, ali mi jako smeta nacin na koji izvrce informacije u svom obracanjima javnosti. On njima manipulira, izvlaci iz konteksta, presucuje aspekte koji mu se ne uklapaju u pricu. A pricu umota u celofan, sto posebno iritira (pricica za lako noc, rekao je netko...). Valjda sam upravo zbog te njegove ugladjenosti kojom maze oci neupucenim promatracima pribjegao ostrijem stilu. Nece se ponoviti, nadam se zato jer cete smjeniti Bezjaka i ja vise necu dolaziti na ovaj forum Smile


[Vrh]
color
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 04. 2003. (16:09:57)
Postovi: (AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:42 sri, 21. 5. 2003    Naslov: Re: The day after... Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"][quote="color"](i ostalima iz SUMA[size=18][color=red]/[/color][/size]Ivančica)
Ivančice zar ne vidiš da sam tebe [color=red]isključio[/color] iz skupa SUMA. :roll:
Što znači( sada malo preciznije)[b] GORNJA REČENICA SE NA TEBE NE ODNOSI[/b]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[u] [b]Robert Marić[/b][/u][/quote]

Sorry, ja sam naučila da se "bez" piše ovak "\" a ne ovak "/".[/quote]
Normalno da se piše \ . Moja greška tj. tipfeler.
[quote="hopla"] On njima manipulira, izvlaci iz konteksta, presucuje aspekte koji mu se ne uklapaju u pricu. A pricu umota u celofan, sto posebno iritira (pricica za lako noc, rekao je netko...). Valjda sam upravo zbog te njegove ugladjenosti kojom maze oci neupucenim promatracima pribjegao ostrijem stilu. [/quote]
Ja sam rekao priča za laku noć. Pored ovog što si gore naveo me najviše smeta što se postovima (tipa ovaj Sinišin) prije svega vrijeđa inteligencija ljudi ovog Foruma i što mi svaki takav post djeluje užasno neozbiljno.
No ima to i svojih prednosti. Barem dobivamo nekakvu sliku(ovdje mislim na onaj segment života koji se isključivo odnosi na njihovo djelovanje u JAVNIM UDRUGAMA i ostalim JAVNIM FUNKCIJAMA) o tim ljudima. :evil:
Ivančica (napisa):
color (napisa):
(i ostalima iz SUMA/Ivančica)
Ivančice zar ne vidiš da sam tebe isključio iz skupa SUMA. Rolling Eyes
Što znači( sada malo preciznije) GORNJA REČENICA SE NA TEBE NE ODNOSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Robert Marić


Sorry, ja sam naučila da se "bez" piše ovak "\" a ne ovak "/".

Normalno da se piše \ . Moja greška tj. tipfeler.
hopla (napisa):
On njima manipulira, izvlaci iz konteksta, presucuje aspekte koji mu se ne uklapaju u pricu. A pricu umota u celofan, sto posebno iritira (pricica za lako noc, rekao je netko...). Valjda sam upravo zbog te njegove ugladjenosti kojom maze oci neupucenim promatracima pribjegao ostrijem stilu.

Ja sam rekao priča za laku noć. Pored ovog što si gore naveo me najviše smeta što se postovima (tipa ovaj Sinišin) prije svega vrijeđa inteligencija ljudi ovog Foruma i što mi svaki takav post djeluje užasno neozbiljno.
No ima to i svojih prednosti. Barem dobivamo nekakvu sliku(ovdje mislim na onaj segment života koji se isključivo odnosi na njihovo djelovanje u JAVNIM UDRUGAMA i ostalim JAVNIM FUNKCIJAMA) o tim ljudima. Evil or Very Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan