Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

komentari kolokvija
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:23 sub, 17. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Miš"]Hip hip hura za Nesi! Sve što je rekla je živa istina i zbilja nam dodje da :splat: dotičnu osobu na predavanju! [/quote]

e _taj_ mi je izraz falio :wink:

[quote="Miš"]A što se tiče praćenja vježbi.... Mislim da od svih dosadašnjih vježbi,uključujući i prvi semestar, na satu sam uspjela skužiti i pohvatati gradivo možda u njih par. [/quote]

ok, meni uglavnom ide... ali cinjenica je da mi puno bolje sjedne kad te iste vjezbe krenem solo proucavati, po mogucnosti nakon sto se na predavanju to gradivo prijedje...
ali stoji da se ne mozes potpuno posvetiti svakom predmetu...
a meni osobno bi bilo jako krivo da ne pokupim dovoljno znanja za dalje

[quote="Miš"]i kad pitaju da li je jasno,naravno da nitko ništa ne govori jer je uopće teško postaviti pitanje što nije jasno osim da tražimo da ponovi sve ispočetka. [/quote]

ili si jednostavno zadubljen u neki od prethodnih zadataka i pokusavas ga shvatit/naci grecku jer ti je cudno/pokusavas ga sam rijesiti
i onda moras ostatak sata robotski prepisivati ako zelis imati sve u svojo biljeznici, pohvatano... za poslije... :(

[quote="Miš"]Sad je opat kao i prošli semestar da imamo u zadnjih tjedan dana 4 kolokvija s tim da je zadnji na isti dan kad i ispit a možda i usmeni iz programiranja. [/quote]

isto kao i prosli semestar :wink:

[quote="Miš"]Ma dobro,nije to sad baš tema ovog topića ali problem je itekako težak[/quote]

meni osobno je zhao sto se ljudi glasnije ne bune...... sto svi samo suskaju 'u 4 oka' a javno se ne usude...
zato mi je bilo izuzetno drago kada je toliko ljudi doslo kada je bila rasprava u onim pauzama linearne...

[quote="Miš"]Nekima nije do toga stalo,jedva čekaju da odu doma,ali čemu onda uopće dolaze na faks ak ništa ne skuže?![/quote]

slazem se
po meni, sve koji se krevelje i blebecu treba hititi van.....
mozda bi tada asistenti imali vise razumijevanja... (ni ja ne bih voljela raditi u takvoj buci)

[quote="Miš"]Ona zbilja sve rastumači i nije teško pratiti predavanje,ali otkako se pojavio dotični kolega,to se pretvorilo u njihov međusobni razgovor!! :? [/quote]

ma cak ni to nije toliko lose... lose je sto se doticni kolega ne zna kontrolirati pa i kad ga zamoli da pruzi drugima priliku, on to ne shvati.... no, to samo govori o njemu....
no, mislim da i usprkos njemu, satovi Cea su bili vrlo kvalitetni.. i meni osobno jedni od drazih... (linearna mi je iduca... sto se tice dobrih predavanja)

[quote="Miš"]Krcko,ti si najbolji asistent na faksu i znaš dobro učiniti sat zanimljivim![/quote]

I agree, but... hihi... ima njih josh, al to je stvar individualnog ukusa :wink:

[quote="Miš"]znam da sam ja pola dana razmišljala o onom zadatku s podjelom trokuta.[/quote]

eto vidis, krcko, da si bas super i da ovo u vezi zadataka ne mislim samo ja...

[quote="Miš"]Prava je šteta da nam ne držiš i ove teže predmete poput analize i linearne. Ima li nade da idući semestar držiš analizu 3?[/quote]

nelos prijedlog :wink:


btw, welcome, Mishice :wink:
Miš (napisa):
Hip hip hura za Nesi! Sve što je rekla je živa istina i zbilja nam dodje da #Splat dotičnu osobu na predavanju!


e _taj_ mi je izraz falio Wink

Miš (napisa):
A što se tiče praćenja vježbi.... Mislim da od svih dosadašnjih vježbi,uključujući i prvi semestar, na satu sam uspjela skužiti i pohvatati gradivo možda u njih par.


ok, meni uglavnom ide... ali cinjenica je da mi puno bolje sjedne kad te iste vjezbe krenem solo proucavati, po mogucnosti nakon sto se na predavanju to gradivo prijedje...
ali stoji da se ne mozes potpuno posvetiti svakom predmetu...
a meni osobno bi bilo jako krivo da ne pokupim dovoljno znanja za dalje

Miš (napisa):
i kad pitaju da li je jasno,naravno da nitko ništa ne govori jer je uopće teško postaviti pitanje što nije jasno osim da tražimo da ponovi sve ispočetka.


ili si jednostavno zadubljen u neki od prethodnih zadataka i pokusavas ga shvatit/naci grecku jer ti je cudno/pokusavas ga sam rijesiti
i onda moras ostatak sata robotski prepisivati ako zelis imati sve u svojo biljeznici, pohvatano... za poslije... Sad

Miš (napisa):
Sad je opat kao i prošli semestar da imamo u zadnjih tjedan dana 4 kolokvija s tim da je zadnji na isti dan kad i ispit a možda i usmeni iz programiranja.


isto kao i prosli semestar Wink

Miš (napisa):
Ma dobro,nije to sad baš tema ovog topića ali problem je itekako težak


meni osobno je zhao sto se ljudi glasnije ne bune...... sto svi samo suskaju 'u 4 oka' a javno se ne usude...
zato mi je bilo izuzetno drago kada je toliko ljudi doslo kada je bila rasprava u onim pauzama linearne...

Miš (napisa):
Nekima nije do toga stalo,jedva čekaju da odu doma,ali čemu onda uopće dolaze na faks ak ništa ne skuže?!


slazem se
po meni, sve koji se krevelje i blebecu treba hititi van.....
mozda bi tada asistenti imali vise razumijevanja... (ni ja ne bih voljela raditi u takvoj buci)

Miš (napisa):
Ona zbilja sve rastumači i nije teško pratiti predavanje,ali otkako se pojavio dotični kolega,to se pretvorilo u njihov međusobni razgovor!! Confused


ma cak ni to nije toliko lose... lose je sto se doticni kolega ne zna kontrolirati pa i kad ga zamoli da pruzi drugima priliku, on to ne shvati.... no, to samo govori o njemu....
no, mislim da i usprkos njemu, satovi Cea su bili vrlo kvalitetni.. i meni osobno jedni od drazih... (linearna mi je iduca... sto se tice dobrih predavanja)

Miš (napisa):
Krcko,ti si najbolji asistent na faksu i znaš dobro učiniti sat zanimljivim!


I agree, but... hihi... ima njih josh, al to je stvar individualnog ukusa Wink

Miš (napisa):
znam da sam ja pola dana razmišljala o onom zadatku s podjelom trokuta.


eto vidis, krcko, da si bas super i da ovo u vezi zadataka ne mislim samo ja...

Miš (napisa):
Prava je šteta da nam ne držiš i ove teže predmete poput analize i linearne. Ima li nade da idući semestar držiš analizu 3?


nelos prijedlog Wink


btw, welcome, Mishice Wink



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan