Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

futbal
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 20:48 sri, 28. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Astrea"]A 'mali prst'...dudo igramo li?[/quote]

[color=blue]*****[/color][color=red]!
imam sad dva treninga dnevno. barem. plus ostale zabavnoce koje me svaki dan ocekuju. i nema sanse da se izvucem iz tog jer za dva tiedna mi je D natjecanje. stvarno ne znam kaj bi ti reko. jel mogu ja bit neka rezerva za 'mali prst u guzi' pa ak cu moc, doci cu i zabit istu kolicinu golova ko i prosle godine :wink: , a ak ne... morat ce neko drugi nosit suknju. ja cu na apsolvenckom. sigurno. bar jednu.
ah sudbe klete!!!!!!!!!!!
[/color]


[color=blue]cccc to sto nas admin ne prati francuski, ne znaci da ga ostali moderatori ne znaju 8) :twisted: 8) :D [/color]
Astrea (napisa):
A 'mali prst'...dudo igramo li?


*****!
imam sad dva treninga dnevno. barem. plus ostale zabavnoce koje me svaki dan ocekuju. i nema sanse da se izvucem iz tog jer za dva tiedna mi je D natjecanje. stvarno ne znam kaj bi ti reko. jel mogu ja bit neka rezerva za 'mali prst u guzi' pa ak cu moc, doci cu i zabit istu kolicinu golova ko i prosle godine Wink , a ak ne... morat ce neko drugi nosit suknju. ja cu na apsolvenckom. sigurno. bar jednu.
ah sudbe klete!!!!!!!!!!!



cccc to sto nas admin ne prati francuski, ne znaci da ga ostali moderatori ne znaju Cool Twisted Evil Cool Very Happy



_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:55 sri, 28. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Cisto sumnjam da cu uspjeti skupit dobru ekipu bez tebe...ni Matko mi se nije nista javio tako da mislim da ni na njega ne mogu racunati (mozda se boji gnjeva kolega asistenata ako zaigra protiv njih...imaju li asistenti ove godine ekipu?)..uhhhh, a eventualno mi ostaje Rudi za kojeg je vec steelworker rekao da ce igrati za njega....pa s kim cu onda ja?! :cry:
A nista, morat ces nositi suknje na cijelom apsolventskom :twisted:

ostali forumasi, postoji li ekipa degiorgija?
Cisto sumnjam da cu uspjeti skupit dobru ekipu bez tebe...ni Matko mi se nije nista javio tako da mislim da ni na njega ne mogu racunati (mozda se boji gnjeva kolega asistenata ako zaigra protiv njih...imaju li asistenti ove godine ekipu?)..uhhhh, a eventualno mi ostaje Rudi za kojeg je vec steelworker rekao da ce igrati za njega....pa s kim cu onda ja?! Crying or Very sad
A nista, morat ces nositi suknje na cijelom apsolventskom Twisted Evil

ostali forumasi, postoji li ekipa degiorgija?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 1:36 čet, 29. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Astrea"]a eventualno mi ostaje Rudi za kojeg je vec steelworker rekao da ce igrati za njega....pa s kim cu onda ja?! :cry: [/quote]
Nema Rudi nikakvu ekipu!

Astreica samo reci riječ i ja ću dotrčati u suknjici :D (al ju trebam nabavit jer je nemam, no budem nekak)! S raspuštenom kosom punom špangica i voćnih žabica. Kaj ne bum zanosna mlada dama? 8)

Pa i Rudi je zapravo rekao da ako ne bu skupil ozbać ekipu da će se zezat kao lud. Eto to nas je 2 muška. Pa sad si tu ti i sad ne znam tko će još igrati. Ana(barem 1, 2, 3 od svih tih silnih Ana na našem faksu)? Željka? Mirela? Tinčica?

Ajde Astreica mala, reci sad tu riječ (jednu, samo jedna je dosta, pa reci onda neku koja ti padne na pamet), pa da igramo skupa i da sve razvalimo!
Astrea (napisa):
a eventualno mi ostaje Rudi za kojeg je vec steelworker rekao da ce igrati za njega....pa s kim cu onda ja?! Crying or Very sad

Nema Rudi nikakvu ekipu!

Astreica samo reci riječ i ja ću dotrčati u suknjici Very Happy (al ju trebam nabavit jer je nemam, no budem nekak)! S raspuštenom kosom punom špangica i voćnih žabica. Kaj ne bum zanosna mlada dama? Cool

Pa i Rudi je zapravo rekao da ako ne bu skupil ozbać ekipu da će se zezat kao lud. Eto to nas je 2 muška. Pa sad si tu ti i sad ne znam tko će još igrati. Ana(barem 1, 2, 3 od svih tih silnih Ana na našem faksu)? Željka? Mirela? Tinčica?

Ajde Astreica mala, reci sad tu riječ (jednu, samo jedna je dosta, pa reci onda neku koja ti padne na pamet), pa da igramo skupa i da sve razvalimo!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 12:59 čet, 29. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja bih igrala, ako me primate? :oops:

By the way, prijeve su do petka, pa požurite!!!
Ja bih igrala, ako me primate? Embarassed

By the way, prijeve su do petka, pa požurite!!!



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 18:50 čet, 29. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=red]
yes! yes!
dobio sam eksn moderejtora!
sad sam ponosan na sebe!
nema veze, to sto mi francuski malo lakse ide, ne znaci da ne znam psovat na npr. korejskom...he he... :twisted:
no.
u svakom sl. mislim da ak se pojavim u subotu... trebat ce puno tih plavih iksica preko mene i svuda naokolo... uvijek sam tak emotivan kad igram tak pamente igre...
jel postoji ista sigurno za taj turnir!?!
jel ima bar jedna ekipa?
jer ak nema, onda bi se ja defninitivno prijavio. ne moram ni doc. doma mi posaljite diplomu da sam najbolji. i obrnuto.
dobro.
sad idem.
:*
[/color]

yes! yes!
dobio sam eksn moderejtora!
sad sam ponosan na sebe!
nema veze, to sto mi francuski malo lakse ide, ne znaci da ne znam psovat na npr. korejskom...he he... Twisted Evil
no.
u svakom sl. mislim da ak se pojavim u subotu... trebat ce puno tih plavih iksica preko mene i svuda naokolo... uvijek sam tak emotivan kad igram tak pamente igre...
jel postoji ista sigurno za taj turnir!?!
jel ima bar jedna ekipa?
jer ak nema, onda bi se ja defninitivno prijavio. ne moram ni doc. doma mi posaljite diplomu da sam najbolji. i obrnuto.
dobro.
sad idem.
Kiss



_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 6:23 pet, 30. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ej steelworkeru i ivančice dajte se pliz sami organizirajte, ja u subotu nikako ne mogu..nesto mi je iskrsnulo...sorry :( :( :( :cry: :cry: :cry:
nadam se da ce biti super i da ce vasa (nasa) ekipa pobijediti u barem jednom ogledu :)
ej steelworkeru i ivančice dajte se pliz sami organizirajte, ja u subotu nikako ne mogu..nesto mi je iskrsnulo...sorry Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
nadam se da ce biti super i da ce vasa (nasa) ekipa pobijediti u barem jednom ogledu Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
little birdie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 02. 2003. (08:27:54)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Looney Tunes cartoons

PostPostano: 15:56 pet, 30. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

kolko ima ekipa na kraju
kolko ima ekipa na kraju


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan