Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

vruuuuuućeeeeeee :)
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 14:39 sub, 14. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Astrea"]A za sladoled sam uvijek... :icecream: i nikad ga dosta[/quote]

I ja sam uvijek za :icecream:, sam sam reko onak u partibrejkerskom štihu da nije baš dobar, ali koga to šljivi kad si nakon 12 kugli smrznes grlo k'o Bad1. :lol: :wink:

[quote="Astrea"]Inace, cure, kod ovih ljetnih pljuskova puno je bolje obuc neku suknju (kracu...) jer kad smocite hlace onda vam se to ljepi jos neko vrijeme za noge i osjecaj je odvratan, a u suknji samo obrises noge i sva si fresh :wink:[/quote]Astreica, baš bi mogla otvoriti topic sa [i]uvijek aktualnim i cool savjetima za cure[/i]. Baš daješ dobre savjete. :D
[quote="Bad1"]
Inace ne znam zasto, ali ne volim ove kratkotrajne pljuskove po Zagrebu.
Mozda zato jer sam skoro [b]UMRO[/b] danas u busu i tramvaju!

Da li i vi ostali imate slicnih problema ili nesto ne valja sa mnom??
[/quote]Je nađem si polupraznu četvorku, i zguram se do prozora i nekak preživim do Vodnikove, čak se znam snać i do trga da se ne skuham, ali ovi busevi s Kaptola, to gore od saune. A nakon saune bar mozes skocit u ledenu vodu, a tu na faksu toga nema :cry:

Treba uvesti tuševe na faksu, npr. zajednički projekt matematike i fizike da se izgrade tuširaone izmedju naše dvije zgrade gore na onoj konstrukciji od željeza. Moglo bi se i naplačivati, recimo 1 kuma po tuširanju. Dnevna zarada bi bila miLJon kuma. :lol: :wacky:

No ozbiljno, treba to stoički podnositi, ne si kukati kak je vruće jer ti je onda još više vruće. Lijepo se staneš i veliš [i]meni nije vruće[/i], i onda ti nije vruće. Bar ne onoliko koliko bi ti bilo da živčaniš zbog vrućine. Relax people, that's the key!
Astrea (napisa):
A za sladoled sam uvijek... #Icecream i nikad ga dosta


I ja sam uvijek za #Icecream, sam sam reko onak u partibrejkerskom štihu da nije baš dobar, ali koga to šljivi kad si nakon 12 kugli smrznes grlo k'o Bad1. Laughing Wink

Astrea (napisa):
Inace, cure, kod ovih ljetnih pljuskova puno je bolje obuc neku suknju (kracu...) jer kad smocite hlace onda vam se to ljepi jos neko vrijeme za noge i osjecaj je odvratan, a u suknji samo obrises noge i sva si fresh Wink
Astreica, baš bi mogla otvoriti topic sa uvijek aktualnim i cool savjetima za cure. Baš daješ dobre savjete. Very Happy
Bad1 (napisa):

Inace ne znam zasto, ali ne volim ove kratkotrajne pljuskove po Zagrebu.
Mozda zato jer sam skoro UMRO danas u busu i tramvaju!

Da li i vi ostali imate slicnih problema ili nesto ne valja sa mnom??
Je nađem si polupraznu četvorku, i zguram se do prozora i nekak preživim do Vodnikove, čak se znam snać i do trga da se ne skuham, ali ovi busevi s Kaptola, to gore od saune. A nakon saune bar mozes skocit u ledenu vodu, a tu na faksu toga nema Crying or Very sad

Treba uvesti tuševe na faksu, npr. zajednički projekt matematike i fizike da se izgrade tuširaone izmedju naše dvije zgrade gore na onoj konstrukciji od željeza. Moglo bi se i naplačivati, recimo 1 kuma po tuširanju. Dnevna zarada bi bila miLJon kuma. Laughing Tup, tup, tup,...

No ozbiljno, treba to stoički podnositi, ne si kukati kak je vruće jer ti je onda još više vruće. Lijepo se staneš i veliš meni nije vruće, i onda ti nije vruće. Bar ne onoliko koliko bi ti bilo da živčaniš zbog vrućine. Relax people, that's the key!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
color
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 04. 2003. (16:09:57)
Postovi: (AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:48 sub, 14. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]
Treba uvesti tuševe na faksu, npr. zajednički projekt matematike i fizike da se izgrade tuširaone izmedju naše dvije zgrade gore na onoj konstrukciji od željeza. Moglo bi se i naplačivati, recimo 1 kuma po tuširanju. Dnevna zarada bi bila miLJon kuma. :lol: :wacky: [/quote]
Odlična ideja steel :D A što mislite o jednom bazenčiću? :D [i]In your dreams color in your dreams[/i] :sleeping:
[quote="steelworker"]
No ozbiljno, treba to stoički podnositi, ne si kukati kak je vruće jer ti je onda još više vruće. Lijepo se staneš i veliš [i]meni nije vruće[/i], i onda ti nije vruće. Bar ne onoliko koliko bi ti bilo da živčaniš zbog vrućine. Relax people, that's the key![/quote]
Imaš pravo steel. :wink: Živciranjem podignem tjelesnu temperaturu za još koji stupanj. :) Ma pokušavam ja to stoički podnjet ,ali mi je lakše kad malo otkukam i podjelim s nekim svoju dnevnu frustraciju . Ovo bi bio savjet Deenne iz Star Treka . :lol:
steelworker (napisa):

Treba uvesti tuševe na faksu, npr. zajednički projekt matematike i fizike da se izgrade tuširaone izmedju naše dvije zgrade gore na onoj konstrukciji od željeza. Moglo bi se i naplačivati, recimo 1 kuma po tuširanju. Dnevna zarada bi bila miLJon kuma. Laughing Tup, tup, tup,...

Odlična ideja steel Very Happy A što mislite o jednom bazenčiću? Very Happy In your dreams color in your dreams #Sleep
steelworker (napisa):

No ozbiljno, treba to stoički podnositi, ne si kukati kak je vruće jer ti je onda još više vruće. Lijepo se staneš i veliš meni nije vruće, i onda ti nije vruće. Bar ne onoliko koliko bi ti bilo da živčaniš zbog vrućine. Relax people, that's the key!

Imaš pravo steel. Wink Živciranjem podignem tjelesnu temperaturu za još koji stupanj. Smile Ma pokušavam ja to stoički podnjet ,ali mi je lakše kad malo otkukam i podjelim s nekim svoju dnevnu frustraciju . Ovo bi bio savjet Deenne iz Star Treka . Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:49 sub, 14. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]ovi busevi s Kaptola, to gore od saune.[/quote]

Errr... People... Je l' tko od vas cuo za - pazi shocka! - [b]pjesacenje[/b]? :shocked!:

:twisted: :lol:

[quote="steelworker"]A nakon saune bar mozes skocit u ledenu vodu, a tu na faksu toga nema :cry:
Treba uvesti tuševe na faksu, npr. zajednički projekt matematike i fizike da se izgrade tuširaone izmedju naše dvije zgrade gore na onoj konstrukciji od željeza. Moglo bi se i naplačivati, recimo 1 kuma po tuširanju. Dnevna zarada bi bila miLJon kuma. :lol: :wacky:[/quote]

Mislim da ima negdje tuseva :banana: ali su pod kljucem... :cry:
steelworker (napisa):
ovi busevi s Kaptola, to gore od saune.


Errr... People... Je l' tko od vas cuo za - pazi shocka! - pjesacenje? #Shocked

Twisted Evil Laughing

steelworker (napisa):
A nakon saune bar mozes skocit u ledenu vodu, a tu na faksu toga nema Crying or Very sad
Treba uvesti tuševe na faksu, npr. zajednički projekt matematike i fizike da se izgrade tuširaone izmedju naše dvije zgrade gore na onoj konstrukciji od željeza. Moglo bi se i naplačivati, recimo 1 kuma po tuširanju. Dnevna zarada bi bila miLJon kuma. Laughing Tup, tup, tup,...


Mislim da ima negdje tuseva Dancing banana ali su pod kljucem... Crying or Very sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bad1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 05. 2003. (12:54:18)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:16 sub, 14. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Astrea"] A za sladoled sam uvijek... :icecream: i nikad ga dosta[/quote]

Ma da? Na Cijetnom naselju u slasticarni su (ja mislim) najvecee kugle.

[quote="Astrea"] Inace, cure, kod ovih ljetnih pljuskova puno je bolje obuc neku suknju (kracu...) :wink:[/quote]

Mislim da govorim u ime cijele muske populacije kad bih kazao:
[b]SLAZEMO SE![/b]

BTW. stealworker-u, ponekad moras i patiti zbog uzitaka! :)
Uostalom, kako velis, sve je to na psihickoj bazi! :lol: :lol: :lol: :twisted:
Astrea (napisa):
A za sladoled sam uvijek... #Icecream i nikad ga dosta


Ma da? Na Cijetnom naselju u slasticarni su (ja mislim) najvecee kugle.

Astrea (napisa):
Inace, cure, kod ovih ljetnih pljuskova puno je bolje obuc neku suknju (kracu...) Wink


Mislim da govorim u ime cijele muske populacije kad bih kazao:
SLAZEMO SE!

BTW. stealworker-u, ponekad moras i patiti zbog uzitaka! Smile
Uostalom, kako velis, sve je to na psihickoj bazi! Laughing Laughing Laughing Twisted Evil



_________________
Damn the Devil to Hell!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 20:23 sub, 14. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="steelworker"]ovi busevi s Kaptola, to gore od saune.[/quote]

Errr... People... Je l' tko od vas cuo za - pazi shocka! - [b]pjesacenje[/b]? :shocked!:

:twisted: :lol:[/quote]Yup! Cuo sam, to je ono kad stavljas nogu ispred noge i odgurujes se od Zemlje, tj. guras ju, a i ona gura tebe. I onda si sav puf pant i slicno... :wacky:

Nego ozbac, cesto ja pjesacim, a jos puuuno cesce bicikliram do naseg voljenog brda (i onda mi trebaju tuševi :wink: ), ali ponekad se zuris kad si pjehe, pa moras na bus-saunu. :grrr:

[quote="vsego"]Mislim da ima negdje tuseva :banana: ali su pod kljucem... :cry:[/quote]Who is the keymaster?
vsego (napisa):
steelworker (napisa):
ovi busevi s Kaptola, to gore od saune.


Errr... People... Je l' tko od vas cuo za - pazi shocka! - pjesacenje? #Shocked

Twisted Evil Laughing
Yup! Cuo sam, to je ono kad stavljas nogu ispred noge i odgurujes se od Zemlje, tj. guras ju, a i ona gura tebe. I onda si sav puf pant i slicno... Tup, tup, tup,...

Nego ozbac, cesto ja pjesacim, a jos puuuno cesce bicikliram do naseg voljenog brda (i onda mi trebaju tuševi Wink ), ali ponekad se zuris kad si pjehe, pa moras na bus-saunu. Grrrrr....

vsego (napisa):
Mislim da ima negdje tuseva Dancing banana ali su pod kljucem... Crying or Very sad
Who is the keymaster?



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:36 sub, 14. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"][quote="vsego"]Mislim da ima negdje tuseva :banana: ali su pod kljucem... :cry:[/quote]
Who is the keymaster?[/quote]

Only [i]The [chosen] One[s][/i]. :mrgreen:

[color=#aaaaaa]Da ne bi bilo trachanja...[/color] [b]Ja nisam jedan od sretnika :!:[/b] :cry:
steelworker (napisa):
vsego (napisa):
Mislim da ima negdje tuseva Dancing banana ali su pod kljucem... Crying or Very sad

Who is the keymaster?


Only The [chosen] One[s]. Mr. Green

Da ne bi bilo trachanja... Ja nisam jedan od sretnika Exclamation Crying or Very sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
color
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 04. 2003. (16:09:57)
Postovi: (AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:02 sub, 14. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="steelworker"]ovi busevi s Kaptola, to gore od saune.[/quote]

Errr... People... Je l' tko od vas cuo za - pazi shocka! - [b]pjesacenje[/b]? :shocked!:

:twisted: :lol:[/quote]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vsego (napisa):
steelworker (napisa):
ovi busevi s Kaptola, to gore od saune.


Errr... People... Je l' tko od vas cuo za - pazi shocka! - pjesacenje? #Shocked

Twisted Evil Laughing


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bad1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 05. 2003. (12:54:18)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 3:13 ned, 15. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Only [i]The [chosen] One[s][/i]. :mrgreen:

[color=#aaaaaa]Da ne bi bilo trachanja...[/color] [b]Ja nisam jedan od sretnika :!:[/b] :cry:[/quote]

Pa nema problema, samo ti saznaj di su tocno ta vrata.
Imam ja jednog kolegu na faksu, koji bi se sada mogao osjetiti prozvanim, pa bi mogli njega naslolniti na vrata da vidimo kako pametniji popusta.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
vsego (napisa):
Only The [chosen] One[s]. Mr. Green

Da ne bi bilo trachanja... Ja nisam jedan od sretnika Exclamation Crying or Very sad


Pa nema problema, samo ti saznaj di su tocno ta vrata.
Imam ja jednog kolegu na faksu, koji bi se sada mogao osjetiti prozvanim, pa bi mogli njega naslolniti na vrata da vidimo kako pametniji popusta.

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



_________________
Damn the Devil to Hell!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:10 ned, 15. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Bad1"]Pa nema problema, samo ti saznaj di su tocno ta vrata.[/quote]

Cini mi se da je netko spomenuo treci kat, a zbog instalacija (vodenih, ne software-skih ;)), valjda u domeni WCa... :roll:

[quote="Bad1"]Imam ja jednog kolegu na faksu, koji bi se sada mogao osjetiti prozvanim, pa bi mogli njega naslolniti na vrata da vidimo kako pametniji popusta.[/quote]

:verytwisted:
Bad1 (napisa):
Pa nema problema, samo ti saznaj di su tocno ta vrata.


Cini mi se da je netko spomenuo treci kat, a zbog instalacija (vodenih, ne software-skih Wink), valjda u domeni WCa... Rolling Eyes

Bad1 (napisa):
Imam ja jednog kolegu na faksu, koji bi se sada mogao osjetiti prozvanim, pa bi mogli njega naslolniti na vrata da vidimo kako pametniji popusta.


Very twisted



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:06 ned, 15. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Bad1"][quote="Astrea"] A za sladoled sam uvijek... :icecream: i nikad ga dosta[/quote]

Ma da? Na Cijetnom naselju u slasticarni su (ja mislim) najvecee kugle.[/quote]

Cini mi se da su u Vinceku ipak vece, ali uzmemo li u obzir cijenu koja govori 4:1 u korist Vinceka, onda je Cvjetno u prednosti (osobito ako jedes 12 kugli :D :D )
[quote="Bad1"]
[quote="Astrea"] Inace, cure, kod ovih ljetnih pljuskova puno je bolje obuc neku suknju (kracu...) [/quote]

Mislim da govorim u ime cijele muske populacije kad bih kazao:
[b]SLAZEMO SE![/b]
[/quote]

Joj, ja to samo sa one ekonomicne strane 8) , a ti vec tu ukljucujes i neku vrstu uzitka... :lol: :wink:

Tusevi na faxu :?: :!: Nije ni cudo da ih skrivaju! :) Iako nije kod nas na faxu ni tako lose....odete samo u neku od 'velikih' prostorija s klimom i kud ces bolje :D :D
Ili recimo na usmeni kod nekog profesora koji u sobi ima klimu :P eto imat cemo uskoro prilike i za to :twisted:
Bad1 (napisa):
Astrea (napisa):
A za sladoled sam uvijek... #Icecream i nikad ga dosta


Ma da? Na Cijetnom naselju u slasticarni su (ja mislim) najvecee kugle.


Cini mi se da su u Vinceku ipak vece, ali uzmemo li u obzir cijenu koja govori 4:1 u korist Vinceka, onda je Cvjetno u prednosti (osobito ako jedes 12 kugli Very Happy Very Happy )
Bad1 (napisa):

Astrea (napisa):
Inace, cure, kod ovih ljetnih pljuskova puno je bolje obuc neku suknju (kracu...)


Mislim da govorim u ime cijele muske populacije kad bih kazao:
SLAZEMO SE!


Joj, ja to samo sa one ekonomicne strane Cool , a ti vec tu ukljucujes i neku vrstu uzitka... Laughing Wink

Tusevi na faxu Question Exclamation Nije ni cudo da ih skrivaju! Smile Iako nije kod nas na faxu ni tako lose....odete samo u neku od 'velikih' prostorija s klimom i kud ces bolje Very Happy Very Happy
Ili recimo na usmeni kod nekog profesora koji u sobi ima klimu Razz eto imat cemo uskoro prilike i za to Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:12 ned, 15. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Astrea"]Cini mi se da su u Vinceku ipak vece, ali uzmemo li u obzir cijenu koja govori 4:1 u korist Vinceka, onda je Cvjetno u prednosti (osobito ako jedes 12 kugli :D :D )[/quote]

Asistenti ne mogu jesti preko Xica... :cry:

[quote="Astrea"][quote="Bad1"][quote="Astrea"] Inace, cure, kod ovih ljetnih pljuskova puno je bolje obuc neku suknju (kracu...) [/quote]
Mislim da govorim u ime cijele muske populacije kad bih kazao:
[b]SLAZEMO SE![/b][/quote]
Joj, ja to samo sa one ekonomicne strane 8) , a ti vec tu ukljucujes i neku vrstu uzitka... :lol: :wink:[/quote]

To bi bilo spajanje ugodnog s korisnim, zar ne? :lol:
Astrea (napisa):
Cini mi se da su u Vinceku ipak vece, ali uzmemo li u obzir cijenu koja govori 4:1 u korist Vinceka, onda je Cvjetno u prednosti (osobito ako jedes 12 kugli Very Happy Very Happy )


Asistenti ne mogu jesti preko Xica... Crying or Very sad

Astrea (napisa):
Bad1 (napisa):
Astrea (napisa):
Inace, cure, kod ovih ljetnih pljuskova puno je bolje obuc neku suknju (kracu...)

Mislim da govorim u ime cijele muske populacije kad bih kazao:
SLAZEMO SE!

Joj, ja to samo sa one ekonomicne strane Cool , a ti vec tu ukljucujes i neku vrstu uzitka... Laughing Wink


To bi bilo spajanje ugodnog s korisnim, zar ne? Laughing



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:30 ned, 15. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Asistenti ne mogu jesti preko Xica... :cry:[/quote]
Pa to barem ne bi trebao biti problem...mislim asistentu nabavit Xicu...ima raznih nacina, ali ne bih o njima ovdje :lol: A i vjerujem da bi svaki student (osim ako mu se nije nesto jako zamjerio na ispitu) rado posudio svoju Xicu asistentu s faxa - da, ako bas ne jede 3-znamenkasi broj kugli :) :D
[quote="vsego"]
To bi bilo spajanje ugodnog s korisnim, zar ne? :lol:[/quote]

A mozes to i tako nazvati...nekome ugodno, a nekome korisno, makar jedno ne iskljucuje drugo :)
vsego (napisa):

Asistenti ne mogu jesti preko Xica... Crying or Very sad

Pa to barem ne bi trebao biti problem...mislim asistentu nabavit Xicu...ima raznih nacina, ali ne bih o njima ovdje Laughing A i vjerujem da bi svaki student (osim ako mu se nije nesto jako zamjerio na ispitu) rado posudio svoju Xicu asistentu s faxa - da, ako bas ne jede 3-znamenkasi broj kugli Smile Very Happy
vsego (napisa):

To bi bilo spajanje ugodnog s korisnim, zar ne? Laughing


A mozes to i tako nazvati...nekome ugodno, a nekome korisno, makar jedno ne iskljucuje drugo Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:38 ned, 15. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Astrea"][quote="vsego"]Asistenti ne mogu jesti preko Xica... :cry:[/quote]
Pa to barem ne bi trebao biti problem...mislim asistentu nabavit Xicu...ima raznih nacina, ali ne bih o njima ovdje :lol: A i vjerujem da bi svaki student (osim ako mu se nije nesto jako zamjerio na ispitu) rado posudio svoju Xicu asistentu s faxa - da, ako bas ne jede 3-znamenkasi broj kugli :) :D[/quote]

Palo mi je i to na pamet, ali ni jedna bakica u [i]Domu za starije i nemocne osobe Maximir[/i] nema (vazecu) Xicu... :cry: Bar ne sada, kad vise ne vrijede ni one od Franje Josipa, ni one od Napoleona... :verytwisted:

A sa studentima se bas i ne vidim tako cesto, sada kada ne radim na faxu... :(
Astrea (napisa):
vsego (napisa):
Asistenti ne mogu jesti preko Xica... Crying or Very sad

Pa to barem ne bi trebao biti problem...mislim asistentu nabavit Xicu...ima raznih nacina, ali ne bih o njima ovdje Laughing A i vjerujem da bi svaki student (osim ako mu se nije nesto jako zamjerio na ispitu) rado posudio svoju Xicu asistentu s faxa - da, ako bas ne jede 3-znamenkasi broj kugli Smile Very Happy


Palo mi je i to na pamet, ali ni jedna bakica u Domu za starije i nemocne osobe Maximir nema (vazecu) Xicu... Crying or Very sad Bar ne sada, kad vise ne vrijede ni one od Franje Josipa, ni one od Napoleona... Very twisted

A sa studentima se bas i ne vidim tako cesto, sada kada ne radim na faxu... Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bad1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 05. 2003. (12:54:18)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:22 ned, 15. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Astrea"] Cini mi se da su u Vinceku ipak vece, ali uzmemo li u obzir cijenu koja govori 4:1 u korist Vinceka, onda je Cvjetno u prednosti (osobito ako jedes 12 kugli :D :D )[/quote]
Da, samo je bed doci tamo i trpjeti one cudne poglede tipa "ti nisi normalan, odakle si dosao?" dok uzivas u svoji 12 kugli.
[quote="Astrea"] Joj, ja to samo sa one ekonomicne strane 8) , a ti vec tu ukljucujes i neku vrstu uzitka... :lol: :wink:[/quote]
[quote="vsego"] To bi bilo spajanje ugodnog s korisnim, zar ne? :lol:[/quote]
Eh, uzeo si mi rijec iz usta! :)
[quote="vsego"] Asistenti ne mogu jesti preko Xica... :cry:[/quote]
To je stvarno steta! Mislim da znam kako ti je.
To se i meni dogada na kraju mjeseca kad potrosim svu lovu za subvenciju. Strava!:cry:
Astrea (napisa):
Cini mi se da su u Vinceku ipak vece, ali uzmemo li u obzir cijenu koja govori 4:1 u korist Vinceka, onda je Cvjetno u prednosti (osobito ako jedes 12 kugli Very Happy Very Happy )

Da, samo je bed doci tamo i trpjeti one cudne poglede tipa "ti nisi normalan, odakle si dosao?" dok uzivas u svoji 12 kugli.
Astrea (napisa):
Joj, ja to samo sa one ekonomicne strane Cool , a ti vec tu ukljucujes i neku vrstu uzitka... Laughing Wink

vsego (napisa):
To bi bilo spajanje ugodnog s korisnim, zar ne? Laughing

Eh, uzeo si mi rijec iz usta! Smile
vsego (napisa):
Asistenti ne mogu jesti preko Xica... Crying or Very sad

To je stvarno steta! Mislim da znam kako ti je.
To se i meni dogada na kraju mjeseca kad potrosim svu lovu za subvenciju. Strava!Crying or Very sad



_________________
Damn the Devil to Hell!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:16 ned, 15. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]Evo jedan partibrejkerski post:
[quote="Bad1"]Pale [b]enormne[/b] kolicine [size=18][b]sladoleda[/b][/size] i duuuuuuuggggeeee kave u Imporane galeriji. :)[/quote]
Sladoled ti malo ohladi grlo, al te poslije sav taj šećer od njega još više ugrije, tak da mislim da baš nije dobar za hlađenje.[/quote]

Danas sam bio u slasticarni [i]Centar[/i] i tamo sam smazao jednu povecu Šampitu... :blueshock:

Ne mogu reci da me rashladila (dapace... :roll:), ali je bila [b]DOOOOBRAAAA[/b] :D (i dalje je rijec o sampiti :twisted:)
steelworker (napisa):
Evo jedan partibrejkerski post:
Bad1 (napisa):
Pale enormne kolicine sladoleda i duuuuuuuggggeeee kave u Imporane galeriji. Smile

Sladoled ti malo ohladi grlo, al te poslije sav taj šećer od njega još više ugrije, tak da mislim da baš nije dobar za hlađenje.


Danas sam bio u slasticarni Centar i tamo sam smazao jednu povecu Šampitu... Disaster!!!

Ne mogu reci da me rashladila (dapace... Rolling Eyes), ali je bila DOOOOBRAAAA Very Happy (i dalje je rijec o sampiti Twisted Evil)



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
color
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 04. 2003. (16:09:57)
Postovi: (AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:54 pon, 16. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Bad1"]
[quote="vsego"] Asistenti ne mogu jesti preko Xica... :cry:[/quote]
To je stvarno steta! Mislim da znam kako ti je.
To se i meni dogada na kraju mjeseca kad potrosim svu lovu za subvenciju. Strava!:cry:[/quote]

... Bad1 fakat i meni je baš strava... pipl jeste li skužili da ima ekipe koja pred kraj mjeseca kad je X-ica prazna fino stoje i čekaju žrtvu ... dobro odmjere ekipu koja dolazi i ako su ( a šta ja znam) "dobrodušnog" izgleda (ili već koji kriterij upotrebljavaju :roll: ) stanu ispred njih ... e sad kad dođe trenutak da treba dati X-icu na provlačenje ... oni kao kopaju po džepovima traže tu nesretnu X-icu :roll: ... sljedeća stvar je povlačenje za rukav i [i]možeš mi posuditi X-icu[/i]... pa mislim fakat :roll: ...što je najgore uopće se ne radi sad o nekoj sirotinji i sl. ... :roll:
Bad1 (napisa):

vsego (napisa):
Asistenti ne mogu jesti preko Xica... Crying or Very sad

To je stvarno steta! Mislim da znam kako ti je.
To se i meni dogada na kraju mjeseca kad potrosim svu lovu za subvenciju. Strava!Crying or Very sad


... Bad1 fakat i meni je baš strava... pipl jeste li skužili da ima ekipe koja pred kraj mjeseca kad je X-ica prazna fino stoje i čekaju žrtvu ... dobro odmjere ekipu koja dolazi i ako su ( a šta ja znam) "dobrodušnog" izgleda (ili već koji kriterij upotrebljavaju Rolling Eyes ) stanu ispred njih ... e sad kad dođe trenutak da treba dati X-icu na provlačenje ... oni kao kopaju po džepovima traže tu nesretnu X-icu Rolling Eyes ... sljedeća stvar je povlačenje za rukav i možeš mi posuditi X-icu... pa mislim fakat Rolling Eyes ...što je najgore uopće se ne radi sad o nekoj sirotinji i sl. ... Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bad1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 05. 2003. (12:54:18)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 8:11 pon, 16. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jelda color.
Meni je jos bolja ona ekipa "Cuj stari, imas kaj sitnog?" vani, a kasnije dolazi "E, mi mozes posuditi X-icu?" :) :)

Ah, sto ces...
Jelda color.
Meni je jos bolja ona ekipa "Cuj stari, imas kaj sitnog?" vani, a kasnije dolazi "E, mi mozes posuditi X-icu?" Smile Smile

Ah, sto ces...



_________________
Damn the Devil to Hell!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:40 pon, 16. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Bad1"]Meni je jos bolja ona ekipa "Cuj stari, imas kaj sitnog?" vani[/quote]

Toga je bilo i prije Xica... :x Moj komentar je uvijek bio da di su od studenata nasli prositi... :?
Bad1 (napisa):
Meni je jos bolja ona ekipa "Cuj stari, imas kaj sitnog?" vani


Toga je bilo i prije Xica... Mad Moj komentar je uvijek bio da di su od studenata nasli prositi... Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
color
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 04. 2003. (16:09:57)
Postovi: (AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:08 pon, 16. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Bad1"]Meni je jos bolja ona ekipa "Cuj stari, imas kaj sitnog?" vani[/quote]

Moj komentar je uvijek bio da di su od studenata nasli prositi... :?[/quote]

Baš tako ! :x :roll:
vsego (napisa):
Bad1 (napisa):
Meni je jos bolja ona ekipa "Cuj stari, imas kaj sitnog?" vani


Moj komentar je uvijek bio da di su od studenata nasli prositi... Confused


Baš tako ! Mad Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nenadk
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 05. 2003. (23:30:13)
Postovi: (24)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: sava

PostPostano: 17:27 uto, 17. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni u prosjeku ostane nekih 500-600 kn na x-ici. ne znam kako, obzirom da zivim u domu. tako da ako ikad ikome treba posuditi x-icu, ucinit cu to drage volje. samo me treba pronaci! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
e, to je vec drugi par problema.... khmmm...
meni u prosjeku ostane nekih 500-600 kn na x-ici. ne znam kako, obzirom da zivim u domu. tako da ako ikad ikome treba posuditi x-icu, ucinit cu to drage volje. samo me treba pronaci! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
e, to je vec drugi par problema.... khmmm...



_________________

>>Time is a companion that goes with us on a journey. It reminds us to cherish each moment, because it will never come again. What we leave behind is not as important as how we have lived.<<

by Jean-Luc Picard
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 2 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan