Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Konstruktivne metode u geometriji 2011.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
marbaric
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2007. (23:43:27)
Postovi: (1A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2

PostPostano: 20:22 pon, 27. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ti ljudi koji su pali,šta ih je pitao???jel imaju još koju šansu?
Ti ljudi koji su pali,šta ih je pitao???jel imaju još koju šansu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anna Lee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2008. (00:49:44)
Postovi: (114)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:28 pon, 27. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jedna od te dvije osobe je imala za dokazat tm o 3 simetrije i dvoomjere, a za drugi pad ne znam, otisla sam prije toga.
Ugl, da, imaju jos jednu sansu (jer nisu isli na popravni).
Jedna od te dvije osobe je imala za dokazat tm o 3 simetrije i dvoomjere, a za drugi pad ne znam, otisla sam prije toga.
Ugl, da, imaju jos jednu sansu (jer nisu isli na popravni).



_________________
"The tooth fairy teaches children that they can sell body parts for money."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mariana1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2009. (13:14:00)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:30 pon, 27. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="marbaric"]Ti ljudi koji su pali,šta ih je pitao???jel imaju još koju šansu?[/quote]

Naravno da imaju,prof je rekao da kad sve ispita onda će oni opet odgovarati (tamo negdje u petak)
marbaric (napisa):
Ti ljudi koji su pali,šta ih je pitao???jel imaju još koju šansu?


Naravno da imaju,prof je rekao da kad sve ispita onda će oni opet odgovarati (tamo negdje u petak)



_________________
marijana
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 22:01 pon, 27. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam bio drugi pad, imas par postova prije kaj me je pitao, drugu sansu imamo iz gore navedenih razloga.

EDIT: bez obzira na pitanja koja su nas zapala, oboje smo zasluzeno pali jer nismo ni beknuli :sheep2:
Ja sam bio drugi pad, imas par postova prije kaj me je pitao, drugu sansu imamo iz gore navedenih razloga.

EDIT: bez obzira na pitanja koja su nas zapala, oboje smo zasluzeno pali jer nismo ni beknuli Jos jedna ovca



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anna Lee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2008. (00:49:44)
Postovi: (114)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:43 pon, 27. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ono drugo pitanje ti je bio Desarguesov teorem onda.
Jel bi mi ga netko znao objasnit?
Ono drugo pitanje ti je bio Desarguesov teorem onda.
Jel bi mi ga netko znao objasnit?



_________________
"The tooth fairy teaches children that they can sell body parts for money."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 11:20 uto, 28. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ima li sanse da ce biti usmenih u ponedjeljak? isla sam se jutros zapisati i termini za cetvrtai i petak su popunjeni
ima li sanse da ce biti usmenih u ponedjeljak? isla sam se jutros zapisati i termini za cetvrtai i petak su popunjeni


[Vrh]
pravipurger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2009. (10:29:44)
Postovi: (128)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 37 - 8

PostPostano: 11:24 uto, 28. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]ima li sanse da ce biti usmenih u ponedjeljak? isla sam se jutros zapisati i termini za cetvrtai i petak su popunjeni[/quote]

na to će ti pitanje znat odgovorit vjerojatno jedino profesor pa ti je najbolje njega ulovit na faksu, a on ti je tamo za vrijeme usmenih.
Anonymous (napisa):
ima li sanse da ce biti usmenih u ponedjeljak? isla sam se jutros zapisati i termini za cetvrtai i petak su popunjeni


na to će ti pitanje znat odgovorit vjerojatno jedino profesor pa ti je najbolje njega ulovit na faksu, a on ti je tamo za vrijeme usmenih.



_________________
No, you clearly don’t know who you’re talking to, so let me clue you in: I am not in danger, Skylar. I am the danger. A guy opens his door and gets shot and you think that of me? No. I am the one who knocks.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 13:15 uto, 28. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anna Lee"]Ono drugo pitanje ti je bio Desarguesov teorem onda.
Jel bi mi ga netko znao objasnit?[/quote]

E taj :!: Neznam ga pravilno ni izgovoriti a kamoli objasniti, al sam poprilicno uvjeren da to spada pod perspektivnu kolineaciju, koju naravno nemam :oops:

Anyway, prof. je nesto nabrzinu rekao da je tm lagan i da samo trebam 3x primjeniti menelajev tm. (koliko se sjecam, mislim da je u igri neki trokut koji se preslika u neki drugi trokut). Neam pojma, jer da znam sad bi bio na moru a ne na forumu :shark:
Anna Lee (napisa):
Ono drugo pitanje ti je bio Desarguesov teorem onda.
Jel bi mi ga netko znao objasnit?


E taj Exclamation Neznam ga pravilno ni izgovoriti a kamoli objasniti, al sam poprilicno uvjeren da to spada pod perspektivnu kolineaciju, koju naravno nemam Embarassed

Anyway, prof. je nesto nabrzinu rekao da je tm lagan i da samo trebam 3x primjeniti menelajev tm. (koliko se sjecam, mislim da je u igri neki trokut koji se preslika u neki drugi trokut). Neam pojma, jer da znam sad bi bio na moru a ne na forumu Dobar peso...



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mariana1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2009. (13:14:00)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:56 uto, 28. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]ima li sanse da ce biti usmenih u ponedjeljak? isla sam se jutros zapisati i termini za cetvrtai i petak su popunjeni[/quote]

profesor je rekao kaj se možete zapisivati u terminima četvrtka i petka ali da nebude npr. u četvrtak 20 osoba za odgovaranje a u petak 10...eto,možete se zapisivati na liste za četvrtak i petak :)
Anonymous (napisa):
ima li sanse da ce biti usmenih u ponedjeljak? isla sam se jutros zapisati i termini za cetvrtai i petak su popunjeni


profesor je rekao kaj se možete zapisivati u terminima četvrtka i petka ali da nebude npr. u četvrtak 20 osoba za odgovaranje a u petak 10...eto,možete se zapisivati na liste za četvrtak i petak Smile



_________________
marijana
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 16:07 uto, 28. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma profesor ce sigurno dati jos termina kad skuzi koliko je jos ljudi ostalo. pricao je da bi mozda dao termin u subotu ili pon. ali da mora vidjeti koliko je ljudi ostalo. mozda bi bilo dobro da se vi koji se niste zapisali organizirate tu na forumu i onda mu odete s tom listom. jer ovako on ne zna jer to jos jedna osoba ili 5 ili 10. za 1 ili 2 mu se ne isplati stavljati novi termin
ma profesor ce sigurno dati jos termina kad skuzi koliko je jos ljudi ostalo. pricao je da bi mozda dao termin u subotu ili pon. ali da mora vidjeti koliko je ljudi ostalo. mozda bi bilo dobro da se vi koji se niste zapisali organizirate tu na forumu i onda mu odete s tom listom. jer ovako on ne zna jer to jos jedna osoba ili 5 ili 10. za 1 ili 2 mu se ne isplati stavljati novi termin


[Vrh]
ahlimea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 01. 2010. (21:11:15)
Postovi: (17)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 17:37 uto, 28. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]ma profesor ce sigurno dati jos termina kad skuzi koliko je jos ljudi ostalo. pricao je da bi mozda dao termin u subotu ili pon. ali da mora vidjeti koliko je ljudi ostalo. mozda bi bilo dobro da se vi koji se niste zapisali organizirate tu na forumu i onda mu odete s tom listom. jer ovako on ne zna jer to jos jedna osoba ili 5 ili 10. za 1 ili 2 mu se ne isplati stavljati novi termin[/quote]


evo za pocetak, ja neman termin jos...a meni bi odgovaralo ili do petka ili u ponediljak...vikend mi je nemoguc.. :roll:
Anonymous (napisa):
ma profesor ce sigurno dati jos termina kad skuzi koliko je jos ljudi ostalo. pricao je da bi mozda dao termin u subotu ili pon. ali da mora vidjeti koliko je ljudi ostalo. mozda bi bilo dobro da se vi koji se niste zapisali organizirate tu na forumu i onda mu odete s tom listom. jer ovako on ne zna jer to jos jedna osoba ili 5 ili 10. za 1 ili 2 mu se ne isplati stavljati novi termin



evo za pocetak, ja neman termin jos...a meni bi odgovaralo ili do petka ili u ponediljak...vikend mi je nemoguc.. Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anna Lee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2008. (00:49:44)
Postovi: (114)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:43 uto, 28. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da je bolje da se zapisete bas tamo na papir na njegovim vratima...on je rekao da ce onda prerasporedit ak vas se previse zapise, al da mu se ne isplati radi novu listu ak ce bit samo 1-2 osobe vise.
Mislim da je bolje da se zapisete bas tamo na papir na njegovim vratima...on je rekao da ce onda prerasporedit ak vas se previse zapise, al da mu se ne isplati radi novu listu ak ce bit samo 1-2 osobe vise.



_________________
"The tooth fairy teaches children that they can sell body parts for money."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jkrstic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2009. (19:28:31)
Postovi: (AC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8
Lokacija: Somewhere in time

PostPostano: 18:55 uto, 28. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ahlimea"][quote="Anonymous"]ma profesor ce sigurno dati jos termina kad skuzi koliko je jos ljudi ostalo. pricao je da bi mozda dao termin u subotu ili pon. ali da mora vidjeti koliko je ljudi ostalo. mozda bi bilo dobro da se vi koji se niste zapisali organizirate tu na forumu i onda mu odete s tom listom. jer ovako on ne zna jer to jos jedna osoba ili 5 ili 10. za 1 ili 2 mu se ne isplati stavljati novi termin[/quote]


evo za pocetak, ja neman termin jos...a meni bi odgovaralo ili do petka ili u ponediljak...vikend mi je nemoguc.. :roll:[/quote]

za do petka se trebalo dva dana budit u 6 ipo...
ahlimea (napisa):
Anonymous (napisa):
ma profesor ce sigurno dati jos termina kad skuzi koliko je jos ljudi ostalo. pricao je da bi mozda dao termin u subotu ili pon. ali da mora vidjeti koliko je ljudi ostalo. mozda bi bilo dobro da se vi koji se niste zapisali organizirate tu na forumu i onda mu odete s tom listom. jer ovako on ne zna jer to jos jedna osoba ili 5 ili 10. za 1 ili 2 mu se ne isplati stavljati novi termin



evo za pocetak, ja neman termin jos...a meni bi odgovaralo ili do petka ili u ponediljak...vikend mi je nemoguc.. Rolling Eyes


za do petka se trebalo dva dana budit u 6 ipo...



_________________
You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
ahlimea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 01. 2010. (21:11:15)
Postovi: (17)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 19:36 uto, 28. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="jkrstic"][quote="ahlimea"][quote="Anonymous"]ma profesor ce sigurno dati jos termina kad skuzi koliko je jos ljudi ostalo. pricao je da bi mozda dao termin u subotu ili pon. ali da mora vidjeti koliko je ljudi ostalo. mozda bi bilo dobro da se vi koji se niste zapisali organizirate tu na forumu i onda mu odete s tom listom. jer ovako on ne zna jer to jos jedna osoba ili 5 ili 10. za 1 ili 2 mu se ne isplati stavljati novi termin[/quote]


evo za pocetak, ja neman termin jos...a meni bi odgovaralo ili do petka ili u ponediljak...vikend mi je nemoguc.. :roll:[/quote]

za do petka se trebalo dva dana budit u 6 ipo...[/quote]

ma razumin ja to ali meni subota npr nebi nikako odgovarala...al ono nikako...radje pon...
jkrstic (napisa):
ahlimea (napisa):
Anonymous (napisa):
ma profesor ce sigurno dati jos termina kad skuzi koliko je jos ljudi ostalo. pricao je da bi mozda dao termin u subotu ili pon. ali da mora vidjeti koliko je ljudi ostalo. mozda bi bilo dobro da se vi koji se niste zapisali organizirate tu na forumu i onda mu odete s tom listom. jer ovako on ne zna jer to jos jedna osoba ili 5 ili 10. za 1 ili 2 mu se ne isplati stavljati novi termin



evo za pocetak, ja neman termin jos...a meni bi odgovaralo ili do petka ili u ponediljak...vikend mi je nemoguc.. Rolling Eyes


za do petka se trebalo dva dana budit u 6 ipo...


ma razumin ja to ali meni subota npr nebi nikako odgovarala...al ono nikako...radje pon...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Danci
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 10. 2005. (11:35:55)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 8:23 sri, 29. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa zar profesor nema listu studenata koji su polžili kolokvije i koji su prošli na popravnom da vidi koliko nas je ispitao i koliko nas je još ostalo?!?
mislim da nas nije ostalo samo 5-6 jer ja znam 5 osoba koje se još nisu upisale a di su još ostali
pa zar profesor nema listu studenata koji su polžili kolokvije i koji su prošli na popravnom da vidi koliko nas je ispitao i koliko nas je još ostalo?!?
mislim da nas nije ostalo samo 5-6 jer ja znam 5 osoba koje se još nisu upisale a di su još ostali


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Bug
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2003. (17:31:11)
Postovi: (1A9)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
20 = 35 - 15
Lokacija: Kako kad!!

PostPostano: 9:46 sri, 29. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako znas 1. pitanje, a ostala 2 ne, jel to dovoljno za prolaz?
Ako znas 1. pitanje, a ostala 2 ne, jel to dovoljno za prolaz?



_________________
Everybody Dies...
Nobody is perfect...

Non scholae, sed vitae discimus
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
pravipurger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2009. (10:29:44)
Postovi: (128)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 37 - 8

PostPostano: 9:58 sri, 29. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Bug"]Ako znas 1. pitanje, a ostala 2 ne, jel to dovoljno za prolaz?[/quote]

ako bilo kaj počneš pričat na prvom pitanju teško da će te rušit.
Bug (napisa):
Ako znas 1. pitanje, a ostala 2 ne, jel to dovoljno za prolaz?


ako bilo kaj počneš pričat na prvom pitanju teško da će te rušit.



_________________
No, you clearly don’t know who you’re talking to, so let me clue you in: I am not in danger, Skylar. I am the danger. A guy opens his door and gets shot and you think that of me? No. I am the one who knocks.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anna Lee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2008. (00:49:44)
Postovi: (114)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:11 sri, 29. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hm, moje subjektivno misljenje je da je danas stroze pitao.
Okej, (zasad) smo svi prosli koji smo bili, ali nitko nije dobio vise od 2 i nekak mi se cini da je dosta inzistirao na nekim dokazima.
Bila sam u ponedjeljak i cinilo mi se nekak...bezbolnije.
Nakon ponedjeljka bi se slozila sa pravim purgerom, al danas je trebalo znat za prolaz, cisto sumnjam da bi nekog pustio da nije znao 2 pitanja. Barem nesto moras znat, zapocet dokaz, nesto objasnit i to.
Sretno!
Hm, moje subjektivno misljenje je da je danas stroze pitao.
Okej, (zasad) smo svi prosli koji smo bili, ali nitko nije dobio vise od 2 i nekak mi se cini da je dosta inzistirao na nekim dokazima.
Bila sam u ponedjeljak i cinilo mi se nekak...bezbolnije.
Nakon ponedjeljka bi se slozila sa pravim purgerom, al danas je trebalo znat za prolaz, cisto sumnjam da bi nekog pustio da nije znao 2 pitanja. Barem nesto moras znat, zapocet dokaz, nesto objasnit i to.
Sretno!



_________________
"The tooth fairy teaches children that they can sell body parts for money."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bug
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2003. (17:31:11)
Postovi: (1A9)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
20 = 35 - 15
Lokacija: Kako kad!!

PostPostano: 10:12 sri, 29. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma ima toga dosta, a ja sam se koncentrirao na algebarske, pa sad imam samo 2 dana za ovaj usmeni... Pa razmisljam o tome da naucim dobro 1. dio, bolje nego jako slampavo sve ostalo...
E da i jos jedno pitanje, do kuda ulazi gradivo za prvo pitanje? Do homotetije ukljucivo s njom ili?
Ma ima toga dosta, a ja sam se koncentrirao na algebarske, pa sad imam samo 2 dana za ovaj usmeni... Pa razmisljam o tome da naucim dobro 1. dio, bolje nego jako slampavo sve ostalo...
E da i jos jedno pitanje, do kuda ulazi gradivo za prvo pitanje? Do homotetije ukljucivo s njom ili?



_________________
Everybody Dies...
Nobody is perfect...

Non scholae, sed vitae discimus
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Anna Lee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2008. (00:49:44)
Postovi: (114)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:15 sri, 29. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bez homotetije, to je vec drugi dio.
Nije ti to dobra taktika, moras nesto znat i iz ostatka gradiva, bar prodi sa razumijevanjem 2 puta po onoj skripti, trebalo bi bit oke onda.
Bez homotetije, to je vec drugi dio.
Nije ti to dobra taktika, moras nesto znat i iz ostatka gradiva, bar prodi sa razumijevanjem 2 puta po onoj skripti, trebalo bi bit oke onda.



_________________
"The tooth fairy teaches children that they can sell body parts for money."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Sljedeće
Stranica 14 / 16.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan