Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Thompson - Hrvat ili ustaša?!
Idite na Prethodno  1, 2, 3
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:59 sub, 24. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="orhideja"]...vise zabrinjava to da postoje ljudi koji to slusaju ( :( ) jer da ne postoji publika za takve pjesme one se nebi niti izvodile (bar ne u javnosti).[/quote]

Publika uvijek postoji... :( Kod nas je zabrinjavajuca brojnost publike i - jos gore - ravnodusnost sire javnosti. :shock:

Takodjer, nezainteresiranost naseg sudstva da se pozabavi takvim ispadima govori jako puno o "stanju nacije"... :evil: Zamislite da njemacko sudstvo odignorira samo [b]jedan jedini[/b] koncert gdje se pjeva tako nesto (recimo, stavi se "[i]Zidove[/i]" umjesto "[i]Srba[/i]"). Pa, u najmanju ruku, pao bi ministar pravosudja (ili sto oni vec imaju) :!:

Kod nas bi, valjda, pao kad bi se Thompsonu i slicnima ista (zlo) dogodilo... :evil:

Cini mi se da je potpuno opravdana nasa slika u svijetu... :( Slika male, ksenofobicne drzavice koja na pocetku 21. stoljeca velica nacizam... :evil: Onu istu ideologiju koja je zagovarala istrebljenje Slavena, cim se dovrsi "posao" sa Zidovima i Romima. :shock:
orhideja (napisa):
...vise zabrinjava to da postoje ljudi koji to slusaju ( Sad ) jer da ne postoji publika za takve pjesme one se nebi niti izvodile (bar ne u javnosti).


Publika uvijek postoji... Sad Kod nas je zabrinjavajuca brojnost publike i - jos gore - ravnodusnost sire javnosti. Shocked

Takodjer, nezainteresiranost naseg sudstva da se pozabavi takvim ispadima govori jako puno o "stanju nacije"... Evil or Very Mad Zamislite da njemacko sudstvo odignorira samo jedan jedini koncert gdje se pjeva tako nesto (recimo, stavi se "Zidove" umjesto "Srba"). Pa, u najmanju ruku, pao bi ministar pravosudja (ili sto oni vec imaju) Exclamation

Kod nas bi, valjda, pao kad bi se Thompsonu i slicnima ista (zlo) dogodilo... Evil or Very Mad

Cini mi se da je potpuno opravdana nasa slika u svijetu... Sad Slika male, ksenofobicne drzavice koja na pocetku 21. stoljeca velica nacizam... Evil or Very Mad Onu istu ideologiju koja je zagovarala istrebljenje Slavena, cim se dovrsi "posao" sa Zidovima i Romima. Shocked



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 13:07 sub, 24. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="orhideja"]...vise zabrinjava to da postoje ljudi koji to slusaju ( :( ) jer da ne postoji publika za takve pjesme one se nebi niti izvodile (bar ne u javnosti).[/quote]

Publika uvijek postoji... :( Kod nas je zabrinjavajuca brojnost publike i - jos gore - ravnodusnost sire javnosti. :shock:[/quote]

evo ipak ima nade za nas...
[url=http://www.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=285A285C286328592863285A28582858285C286328962897289E286328632860285F2859285A285A28632863286328592863W]clanak na webu[/url]
vsego (napisa):
orhideja (napisa):
...vise zabrinjava to da postoje ljudi koji to slusaju ( Sad ) jer da ne postoji publika za takve pjesme one se nebi niti izvodile (bar ne u javnosti).


Publika uvijek postoji... Sad Kod nas je zabrinjavajuca brojnost publike i - jos gore - ravnodusnost sire javnosti. Shocked


evo ipak ima nade za nas...
clanak na webu



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 15:29 sub, 24. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koryanshea, popravih ti gornji link jer nije radio (bar meni). :D
___________________________________

Da, ja sam danas u jednim dnevnim novinama procitao o tome.

Meni to sve zvuci jako licemjerno i kao pranje ruku. Mislim, ne mogu me uvjeriti da prije kad su ga podrzavali nisu znali za to. :roll:

I meni je to sve jako zalosno, jer se Crkva u Hrvata stalno mjesa u politiku. Dok to ne prestane, ja mislim da ce nam zemlja biti tu gdje je...

Primjetio sam i jedan citat:

[quote="vlc. Pavle Primorac"]Hrvatska domoljubna inteligencija vise ne bi smjela stati iza Thompsona i braniti ga, jer sirenje mrznje ne moze se opravdati niti jednim argumentom, osobito onim koji je on naveo priopcenjem na svojoj web stranici.[/quote]Hrvatska domoljubna inteligencija??? :shock:
Ma mislim, ... koga to oni muljaju. Hrvatska domoljubna inteligencija nikad nije ni stajala iza njega niti ga branila vec mu se protivila. A ovi koji se vole smatrati [i]Hrvatskom domoljubnom inteligencijom[/i] nemaju veze s domoljubljem, samo sa zeljom za vlascu i manipuliranjem naroda. Eto, tak si ja mislim.
Koryanshea, popravih ti gornji link jer nije radio (bar meni). Very Happy
___________________________________

Da, ja sam danas u jednim dnevnim novinama procitao o tome.

Meni to sve zvuci jako licemjerno i kao pranje ruku. Mislim, ne mogu me uvjeriti da prije kad su ga podrzavali nisu znali za to. Rolling Eyes

I meni je to sve jako zalosno, jer se Crkva u Hrvata stalno mjesa u politiku. Dok to ne prestane, ja mislim da ce nam zemlja biti tu gdje je...

Primjetio sam i jedan citat:

vlc. Pavle Primorac (napisa):
Hrvatska domoljubna inteligencija vise ne bi smjela stati iza Thompsona i braniti ga, jer sirenje mrznje ne moze se opravdati niti jednim argumentom, osobito onim koji je on naveo priopcenjem na svojoj web stranici.
Hrvatska domoljubna inteligencija??? Shocked
Ma mislim, ... koga to oni muljaju. Hrvatska domoljubna inteligencija nikad nije ni stajala iza njega niti ga branila vec mu se protivila. A ovi koji se vole smatrati Hrvatskom domoljubnom inteligencijom nemaju veze s domoljubljem, samo sa zeljom za vlascu i manipuliranjem naroda. Eto, tak si ja mislim.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies


Zadnja promjena: steelworker; 2:06 ned, 25. 1. 2004; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Kamti
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2003. (22:30:39)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:21 sub, 24. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b][color=red]Jooj, kako sam ljut! :twisted: :twisted: :twisted: [/color][/b]
[color=darkblue]Pitam ja susjeda murjaka, pa zašto vi ne poduzmete nešto protiv tog thompsona?! Zašto ga ne uhitite, pa on je fašist čim ističe te ustaške znakove! A pazite njegov odgovor: "On je jedan od nas... Zašto bi ga uhitili?!" I još me onako upitno pogleda... Razgovor je protekao u prepiranju i uglavnom je zaključak taj da bi (po njegovom) hrvatska vojska i policija prije stala uz thompsona nego uz vlast (tadašnju ljevičarsku). A što se tiče vlč. Pavla Primorca, ja ga poznajem. Službovao je u župi Novska par godina i tako sam ga upoznao. On sad tu nešto priča kako bi thompsona trebalo zabraniti, a ustvari je takav thompsonov obožavatelj da ga nema na svijetu! Poznaju se i stalno komuniciraju tako da mi zbilja ne ide u glavu kako to da je on sad protiv njega... Morat ću mu poslati mail da vidim što je s njime. :o A sad ću zbilja ovo reći: Hrvatska nije u Europi! Da je, ne bi se obazirala na susjede "Balkance" tj. Srbe, već samo grabila naprijed. Ali na nesreću, tu su thompson, rojs i kompanija koji "zbilja ne znaju pjevat"! Pa sad shvatite kako hoćete... Nekad neobrazovani kamiondžija, a sad u saboru... Ma super! Valjda je iskusan u nekim drugim stvarima... Ali to ne bi trebao biti uvjet za ulazak u sabor! Ili možda bi?[/color]
Jooj, kako sam ljut! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Pitam ja susjeda murjaka, pa zašto vi ne poduzmete nešto protiv tog thompsona?! Zašto ga ne uhitite, pa on je fašist čim ističe te ustaške znakove! A pazite njegov odgovor: "On je jedan od nas... Zašto bi ga uhitili?!" I još me onako upitno pogleda... Razgovor je protekao u prepiranju i uglavnom je zaključak taj da bi (po njegovom) hrvatska vojska i policija prije stala uz thompsona nego uz vlast (tadašnju ljevičarsku). A što se tiče vlč. Pavla Primorca, ja ga poznajem. Službovao je u župi Novska par godina i tako sam ga upoznao. On sad tu nešto priča kako bi thompsona trebalo zabraniti, a ustvari je takav thompsonov obožavatelj da ga nema na svijetu! Poznaju se i stalno komuniciraju tako da mi zbilja ne ide u glavu kako to da je on sad protiv njega... Morat ću mu poslati mail da vidim što je s njime. Surprised A sad ću zbilja ovo reći: Hrvatska nije u Europi! Da je, ne bi se obazirala na susjede "Balkance" tj. Srbe, već samo grabila naprijed. Ali na nesreću, tu su thompson, rojs i kompanija koji "zbilja ne znaju pjevat"! Pa sad shvatite kako hoćete... Nekad neobrazovani kamiondžija, a sad u saboru... Ma super! Valjda je iskusan u nekim drugim stvarima... Ali to ne bi trebao biti uvjet za ulazak u sabor! Ili možda bi?



_________________
"A mi zbilja ne moramo ići na predavanja?", X.Y.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:21 sub, 24. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]evo ipak ima nade za nas...
[url=http://www.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=285A285C286328592863285A28582858285C286328962897289E286328632860285F2859285A285A28632863286328592863W]clanak na webu[/url][/quote]

:biglol: Ovo je neko saljivo stivo... ;)

[quote="link od gore"]...osudio je jučer sadržaj pjesme »Jasenovac i Gradiška Stara« koju je [color=red]na jednom koncertu[/color] izveo Thompson...[/quote]

[quote="koryanshea"]"pa di je tu novost, piva on to na svakom koncertu!"[/quote]

IMO, pukla bruka (ili, preciznije, "bruka" :() u javnosti, pa se neki sad posipaju pepelom... :roll: Ja za gosp. Suljica sada prvi put cujem, tako da nemam neko misljenje o njemu, no Thomsponovi ustashluci su bili poznati davno prije "afere" s pjesmicom o Jasenovcu i Gradiski... :evil: Ako netko tvrdi da za to nije znao... :-k :roll:

Kamti, nije problem u policajcu. Ako njemu gosn. sudac nalozi hapsenje, on ce to hapsenje i provesti. 8) Samo, nadji ti suca:

1. koji ce naloziti takvo uhicenje :(

2. koji ce prezivjeti taj nalog :evil:

Tu lezi "nas" problem... :x
koryanshea (napisa):
evo ipak ima nade za nas...
clanak na webu


Uber-zabavno! Ovo je neko saljivo stivo... Wink

link od gore (napisa):
...osudio je jučer sadržaj pjesme »Jasenovac i Gradiška Stara« koju je na jednom koncertu izveo Thompson...


koryanshea (napisa):
"pa di je tu novost, piva on to na svakom koncertu!"


IMO, pukla bruka (ili, preciznije, "bruka" Sad) u javnosti, pa se neki sad posipaju pepelom... Rolling Eyes Ja za gosp. Suljica sada prvi put cujem, tako da nemam neko misljenje o njemu, no Thomsponovi ustashluci su bili poznati davno prije "afere" s pjesmicom o Jasenovcu i Gradiski... Evil or Very Mad Ako netko tvrdi da za to nije znao... Think Rolling Eyes

Kamti, nije problem u policajcu. Ako njemu gosn. sudac nalozi hapsenje, on ce to hapsenje i provesti. Cool Samo, nadji ti suca:

1. koji ce naloziti takvo uhicenje Sad

2. koji ce prezivjeti taj nalog Evil or Very Mad

Tu lezi "nas" problem... Mad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kamti
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2003. (22:30:39)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:56 sub, 24. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkblue]E vidite, kolega, tu je naš problem... I kako to popraviti? Ovako -> :2gunfire: :boliglava: :grebgreb: ??????[/color]
E vidite, kolega, tu je naš problem... I kako to popraviti? Ovako → #2gunfire Boli glava Kotacici rade 100 na sat ??????



_________________
"A mi zbilja ne moramo ići na predavanja?", X.Y.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:03 sub, 24. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Kamti"]:2gunfire:[/quote]

Ovo bas i nije akademsko rjesenje, a i svelo bi nas na razinu glavnog lika ovog topica... :roll:

Problem je u glavama "javnosti". Moze Thomspon biti i novi Charles Manson, ali koja mu korist ako ga svi osudjuju i traze njegovu glavu? Tada bi ga sud dotukao najkasnije neposredno prije prvih iducih izbora, zar ne? :)
Kamti (napisa):
#2gunfire


Ovo bas i nije akademsko rjesenje, a i svelo bi nas na razinu glavnog lika ovog topica... Rolling Eyes

Problem je u glavama "javnosti". Moze Thomspon biti i novi Charles Manson, ali koja mu korist ako ga svi osudjuju i traze njegovu glavu? Tada bi ga sud dotukao najkasnije neposredno prije prvih iducih izbora, zar ne? Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kamti
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2003. (22:30:39)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:44 sub, 24. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkblue]Ma znam, ovaj prijašnji post je bio samo šala... Nego, pravo pitanje koje se postavlja nije samo u thompsonu, nego u cjelokupnom hrvatskom mentalitetu (kao što smo već milijun puta izjavili). Do kada će dio hrvatske populacije ostati ovako primitivan?! Pa rat je davno prošao, ostavio je posljedice i umjesto da ih liječimo i ne prisjećamo se svega negativnog što se dogodilo, mi još prizivamo nevolju na vlastita leđa!!! Ne znam... Ima li nam spasa, ne znam... Treba postaviti prof. dujellu na vlast, ona bi sve bilo ok! :idea: :grebgreb: [/color]
Ma znam, ovaj prijašnji post je bio samo šala... Nego, pravo pitanje koje se postavlja nije samo u thompsonu, nego u cjelokupnom hrvatskom mentalitetu (kao što smo već milijun puta izjavili). Do kada će dio hrvatske populacije ostati ovako primitivan?! Pa rat je davno prošao, ostavio je posljedice i umjesto da ih liječimo i ne prisjećamo se svega negativnog što se dogodilo, mi još prizivamo nevolju na vlastita leđa!!! Ne znam... Ima li nam spasa, ne znam... Treba postaviti prof. dujellu na vlast, ona bi sve bilo ok! Idea Kotacici rade 100 na sat



_________________
"A mi zbilja ne moramo ići na predavanja?", X.Y.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3
Stranica 3 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan