Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

ispitni rokovi
Idite na Prethodno  1, 2, 3
Moja sarma
 
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 9:31 uto, 21. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]koja je TOCNO svrha jos jednog roka?[/quote]


ima uveliko puno svrhe jos jednog roka.Meni je ponajprije manjka rokova i ne stignem sve ispite na koje mislim izac zbiti na ta dva roka u ljetnom roku i racunajuci znam da bi mi tocno bilo jos taj jedan rok..

Na trecoj godini ljudi koji idu samnom studiraju uz matematiku jos nesto i rokovi su im taman knap za taj jedan. :wink:
[quote="Nesi"]glavni argument s kojim se slazem je da ti ne treba puno rokova, vec se trebas dobro spremiti za njega.... [/quote]

argument je proizaso od kuda? :roll:
[quote="Nesi"]osim ako ti treba za ispucavanje do komisije, a tu sam na strani profesora jer smatram da nijednom studentu komisija i ponovni upis ne bi smio biti cilj.....
mozda se varam, ali do sada jos nisam dobila dobre argumente zasto bi trebao novi rok, a da to nije ispucavanje do komisije, i isto tako zasto bi se ispucavalo do komisije....[/quote]

zbog ovoga i kazem da ne bi bilo lose pokrenut peticiju iskljucivo o tom roku a ne ispitivat studose usmeno nego neka sve bude napismeno na papiru :D
Nesi (napisa):
koja je TOCNO svrha jos jednog roka?



ima uveliko puno svrhe jos jednog roka.Meni je ponajprije manjka rokova i ne stignem sve ispite na koje mislim izac zbiti na ta dva roka u ljetnom roku i racunajuci znam da bi mi tocno bilo jos taj jedan rok..

Na trecoj godini ljudi koji idu samnom studiraju uz matematiku jos nesto i rokovi su im taman knap za taj jedan. Wink
Nesi (napisa):
glavni argument s kojim se slazem je da ti ne treba puno rokova, vec se trebas dobro spremiti za njega....


argument je proizaso od kuda? Rolling Eyes
Nesi (napisa):
osim ako ti treba za ispucavanje do komisije, a tu sam na strani profesora jer smatram da nijednom studentu komisija i ponovni upis ne bi smio biti cilj.....
mozda se varam, ali do sada jos nisam dobila dobre argumente zasto bi trebao novi rok, a da to nije ispucavanje do komisije, i isto tako zasto bi se ispucavalo do komisije....


zbog ovoga i kazem da ne bi bilo lose pokrenut peticiju iskljucivo o tom roku a ne ispitivat studose usmeno nego neka sve bude napismeno na papiru Very Happy



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 15:07 sri, 22. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

anketu sam napisala za ispitni rok u sestom mjesecu ali htjela bi da mi neko od studenskih predstavnika tu anketu pogleda :lol:
anketu sam napisala za ispitni rok u sestom mjesecu ali htjela bi da mi neko od studenskih predstavnika tu anketu pogleda Laughing



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3
Stranica 3 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan