Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

gej prajd?
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 1:34 sri, 16. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

o ovoj temi mogu pisati danima. ali cu istaknuti samo jednu bitnu stvar:

UN-ova deklaracija o ljudskim pravima.

iskreno, meni se vise gadilo vidjeti neke izjave ovdje na forumu o ovoj temi nego da vidim dva frajera kako se ljube. da ustanovimo gradivo: svaki covjek ima pravo na svoje dostojanstvo i privatnost. to je ono sto su homosexualci trazili u svojoj povorci. [b]pravo na dostojanstvo i privatnost.[/b]

sto se tice usvajanja: ne znaci da ce dijete koje odrasta u homo zajednici biti homo. jer: podsjetimo da su homosexualci odrasli u "normalnim" hetero zajednicama.
o ovoj temi mogu pisati danima. ali cu istaknuti samo jednu bitnu stvar:

UN-ova deklaracija o ljudskim pravima.

iskreno, meni se vise gadilo vidjeti neke izjave ovdje na forumu o ovoj temi nego da vidim dva frajera kako se ljube. da ustanovimo gradivo: svaki covjek ima pravo na svoje dostojanstvo i privatnost. to je ono sto su homosexualci trazili u svojoj povorci. pravo na dostojanstvo i privatnost.

sto se tice usvajanja: ne znaci da ce dijete koje odrasta u homo zajednici biti homo. jer: podsjetimo da su homosexualci odrasli u "normalnim" hetero zajednicama.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 2:40 sri, 16. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="klikky"]o ovoj temi mogu pisati danima. [/quote]

mogu i ja, al se od toga koliko toliko suzdrzavam :?

[quote="klikky"]ali cu istaknuti samo jednu bitnu stvar:
UN-ova deklaracija o ljudskim pravima.[/quote]

vec istaknuto, ako nisi primjetio :roll:

[quote="klikky"]sto se tice usvajanja: ne znaci da ce dijete koje odrasta u homo zajednici biti homo. jer: podsjetimo da su homosexualci odrasli u "normalnim" hetero zajednicama.[/quote]

mislim da je i to vec prozvakano :mrgreen:

aj budi srce i procitaj cijeli thread, pa ako imas sto dodati, slobodno, ima nas ovdje uvijek spremnih za raspravu... ;) ali nemoj biti kao neki pa ponavljati ono sto je vec receno... moze? :)

nemam apsostrumpfno nista protiv ozivljavanja ovog topica, al onda da to bude konstruktivna diskusija, ili bar nesto novo... ili bar novi pogled na stvar....

ehda, za one koji nisu znali, neki dan je donesen zakon gdje se homo parove tretira kao divlje brakove, znaci, ako zive (mislim) tri godine skupa, imaju zakonski pravo dijeliti imovinu i imaju jos poneke povlastice koje brak nudi
:weee:
(ako sam dobro upamtila, ako nisam, slobodno me ispravite)

zapravo, sto se tice ovog topica, ljudi sa Foruma su ti (uglavnom) bica vrlo zdravog razuma i stavova.... i poprilicno tolerantni ljudi... cast iznimkama...
ali u svakom slucaju, preporucam citanje cijelog topica ako ga mislsi ozivljavati... :) :wink:
ajde, nema toga bas [b]toliko[/b] puno :mrgreen:
klikky (napisa):
o ovoj temi mogu pisati danima.


mogu i ja, al se od toga koliko toliko suzdrzavam Confused

klikky (napisa):
ali cu istaknuti samo jednu bitnu stvar:
UN-ova deklaracija o ljudskim pravima.


vec istaknuto, ako nisi primjetio Rolling Eyes

klikky (napisa):
sto se tice usvajanja: ne znaci da ce dijete koje odrasta u homo zajednici biti homo. jer: podsjetimo da su homosexualci odrasli u "normalnim" hetero zajednicama.


mislim da je i to vec prozvakano Mr. Green

aj budi srce i procitaj cijeli thread, pa ako imas sto dodati, slobodno, ima nas ovdje uvijek spremnih za raspravu... Wink ali nemoj biti kao neki pa ponavljati ono sto je vec receno... moze? Smile

nemam apsostrumpfno nista protiv ozivljavanja ovog topica, al onda da to bude konstruktivna diskusija, ili bar nesto novo... ili bar novi pogled na stvar....

ehda, za one koji nisu znali, neki dan je donesen zakon gdje se homo parove tretira kao divlje brakove, znaci, ako zive (mislim) tri godine skupa, imaju zakonski pravo dijeliti imovinu i imaju jos poneke povlastice koje brak nudi
Weeeeeee!!!!!!!!!!!
(ako sam dobro upamtila, ako nisam, slobodno me ispravite)

zapravo, sto se tice ovog topica, ljudi sa Foruma su ti (uglavnom) bica vrlo zdravog razuma i stavova.... i poprilicno tolerantni ljudi... cast iznimkama...
ali u svakom slucaju, preporucam citanje cijelog topica ako ga mislsi ozivljavati... Smile Wink
ajde, nema toga bas toliko puno Mr. Green



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 6:57 sri, 16. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

eh, sorry, u pola 2 ujutro i nisam bas bio prezainteresiran za citanje cijelog threada. zavrsio sam 2. stranu i skoro se izbljuvao kada sam vidio neke stavove. mislim, svatko ima pravo na iznosenje svog stava, ali mi je ipak bilo too much.

u splitu se ovih dana odrazava nekakva tribina "kuda ide hrvatska?", cini mi se da je tvorac te tribine HSP, ili tako nesto.....i kuda ide? nigdje, cim se zanemaruju neka od osnovnih prava covjeka.

iskreno, drago mi je sto je donesen zakon o istospolnim zajednicama. gay-evima su neka prava tim priznata. ne sva, ali neka jesu. i to je pocetak.

e da, ne znam je li to vec negdje spomenuto ili ne, ali bas moram napisati slijedece:

- odvratno je i krajnje primitivno od naseg cijelokupnog drustva i inih pojedinaca kada kazu da je bas fora vidjeti 2 cure kako se ljube, dok su 2 decka koja se ljube bas odvratna. ne znam, to mi se nekako cini totalno.....hm......sexistickim.
eh, sorry, u pola 2 ujutro i nisam bas bio prezainteresiran za citanje cijelog threada. zavrsio sam 2. stranu i skoro se izbljuvao kada sam vidio neke stavove. mislim, svatko ima pravo na iznosenje svog stava, ali mi je ipak bilo too much.

u splitu se ovih dana odrazava nekakva tribina "kuda ide hrvatska?", cini mi se da je tvorac te tribine HSP, ili tako nesto.....i kuda ide? nigdje, cim se zanemaruju neka od osnovnih prava covjeka.

iskreno, drago mi je sto je donesen zakon o istospolnim zajednicama. gay-evima su neka prava tim priznata. ne sva, ali neka jesu. i to je pocetak.

e da, ne znam je li to vec negdje spomenuto ili ne, ali bas moram napisati slijedece:

- odvratno je i krajnje primitivno od naseg cijelokupnog drustva i inih pojedinaca kada kazu da je bas fora vidjeti 2 cure kako se ljube, dok su 2 decka koja se ljube bas odvratna. ne znam, to mi se nekako cini totalno.....hm......sexistickim.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 8:54 sri, 16. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="klikky"]eh, sorry, u pola 2 ujutro i nisam bas bio prezainteresiran za citanje cijelog threada. zavrsio sam 2. stranu i skoro se izbljuvao kada sam vidio neke stavove. mislim, svatko ima pravo na iznosenje svog stava, ali mi je ipak bilo too much.[/quote]

trebao si onda pricekati danas pa onda ici citati i pisati :mrgreen:
kako sam ja u pol cetiri ujutro bila dovoljno zainteresirana za tvoj post? :P

[quote="klikky"]iskreno, drago mi je sto je donesen zakon o istospolnim zajednicama. gay-evima su neka prava tim priznata. ne sva, ali neka jesu. i to je pocetak.[/quote]

i meni je drago
cinjenica je da obzirom u kakvom smo drustvu i mentalitetu, da je i ovkvo priznavanje da postoje i da su im odnosi regularni, jako veliki korak

[quote="klikky"]e da, ne znam je li to vec negdje spomenuto ili ne, ali bas moram napisati slijedece:[/quote]

je :)
no ne bas tako :)

[quote="klikky"] - odvratno je i krajnje primitivno od naseg cijelokupnog drustva i inih pojedinaca kada kazu da je bas fora vidjeti 2 cure kako se ljube, dok su 2 decka koja se ljube bas odvratna. ne znam, to mi se nekako cini totalno.....hm......sexistickim.[/quote]

znas, u stvari nije odvratno... takav je samo muski sklop... zene se uglavnom oko toga ne izjasnjavaju
naime, prosjecno musko se ipak 'pali' na zensko, a kad su dva zenska u pitanju, to je onda samo duplo 'paljenje'
kad bi musko vidjelo musko, njemu se to (tako tvrde) gadi...
ali ocekuje se normalna stvar da se nikome ne gade dvije zenke.... :?

mislim, meni se ne gadi nijedno, dapace... dvoje koji se vole imaju pravo na svoju ljubav i tocka :)
moj izbor je da li cu to gledati (nazalost, bas ne imah neke prilike ;) )

sexisticko ili ne, hrvatsko drustvo je patrijarhalno jos uvijek, prema tome, mnogi ocekuju da je rijec muskog 'zakon', pa se prema tome i 'kroje' neki opci stavovi... koji uglavnom nemaju veze sa zdravim razumom, kao sto i sam mozes primjetiti :)

no, pozdravljam ovu revoluciju koja nadolazi..... mozda ipak pokaze i nama i svijetu da kod nas balkanski mentatlitet ipak nije toliko jak... bar u mladim generacijama.... bar u obrazovanim mladim generacijama....
joj... ma bar negdje :mrgreen:
klikky (napisa):
eh, sorry, u pola 2 ujutro i nisam bas bio prezainteresiran za citanje cijelog threada. zavrsio sam 2. stranu i skoro se izbljuvao kada sam vidio neke stavove. mislim, svatko ima pravo na iznosenje svog stava, ali mi je ipak bilo too much.


trebao si onda pricekati danas pa onda ici citati i pisati Mr. Green
kako sam ja u pol cetiri ujutro bila dovoljno zainteresirana za tvoj post? Razz

klikky (napisa):
iskreno, drago mi je sto je donesen zakon o istospolnim zajednicama. gay-evima su neka prava tim priznata. ne sva, ali neka jesu. i to je pocetak.


i meni je drago
cinjenica je da obzirom u kakvom smo drustvu i mentalitetu, da je i ovkvo priznavanje da postoje i da su im odnosi regularni, jako veliki korak

klikky (napisa):
e da, ne znam je li to vec negdje spomenuto ili ne, ali bas moram napisati slijedece:


je Smile
no ne bas tako Smile

klikky (napisa):
- odvratno je i krajnje primitivno od naseg cijelokupnog drustva i inih pojedinaca kada kazu da je bas fora vidjeti 2 cure kako se ljube, dok su 2 decka koja se ljube bas odvratna. ne znam, to mi se nekako cini totalno.....hm......sexistickim.


znas, u stvari nije odvratno... takav je samo muski sklop... zene se uglavnom oko toga ne izjasnjavaju
naime, prosjecno musko se ipak 'pali' na zensko, a kad su dva zenska u pitanju, to je onda samo duplo 'paljenje'
kad bi musko vidjelo musko, njemu se to (tako tvrde) gadi...
ali ocekuje se normalna stvar da se nikome ne gade dvije zenke.... Confused

mislim, meni se ne gadi nijedno, dapace... dvoje koji se vole imaju pravo na svoju ljubav i tocka Smile
moj izbor je da li cu to gledati (nazalost, bas ne imah neke prilike Wink )

sexisticko ili ne, hrvatsko drustvo je patrijarhalno jos uvijek, prema tome, mnogi ocekuju da je rijec muskog 'zakon', pa se prema tome i 'kroje' neki opci stavovi... koji uglavnom nemaju veze sa zdravim razumom, kao sto i sam mozes primjetiti Smile

no, pozdravljam ovu revoluciju koja nadolazi..... mozda ipak pokaze i nama i svijetu da kod nas balkanski mentatlitet ipak nije toliko jak... bar u mladim generacijama.... bar u obrazovanim mladim generacijama....
joj... ma bar negdje Mr. Green



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5
Stranica 5 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan