Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Što nakon 8. puta? (studij)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Radolfi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2007. (23:32:21)
Postovi: (8)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:02 sri, 19. 9. 2007    Naslov: Što nakon 8. puta? Citirajte i odgovorite

U slučaju da, recimo, student padne analizu ili uvis 8. put, a nalazi se na 4. godini, dali ima mogućnost upisati bolonjski ekvivalent sljedeće godine?!? :shark:
U slučaju da, recimo, student padne analizu ili uvis 8. put, a nalazi se na 4. godini, dali ima mogućnost upisati bolonjski ekvivalent sljedeće godine?!? Dobar peso...



_________________
Vino me je opilo...
Orfanele su đabe!
šuma!
vratite mu oko!
biba!
čiča & korpa!
rAZBIĆU!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:22 sri, 19. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ta pricica se vec vrti [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=85117#85117]ovdje[/url], pa cu ovaj topic zakljucati. :) Kratko: savjet je da pitas u Referadi. 8)
Ta pricica se vec vrti ovdje, pa cu ovaj topic zakljucati. Smile Kratko: savjet je da pitas u Referadi. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 0:33 sri, 19. 9. 2007    Naslov: Re: Što nakon 8. puta? Citirajte i odgovorite

[quote="Radolfi"]U slučaju da, recimo, student padne analizu ili uvis 8. put, a nalazi se na 4. godini, dali ima mogućnost upisati bolonjski ekvivalent sljedeće godine?!? :shark:[/quote]

obzirom da se pita za buducnost, pretpostavit cu da ce doticni student sada upisati 4.tu godinu po olaksanim uvjetima (znaci, prenosi ispite s druge i vec je izlazio na njih ponesto puta)

ono sto bih preporucila je da se student sada sam srusi na bolonju, ako mu je u glavi toliki strah od pada na drugoj komisiji
naime, samorusenjem na bolonju se iz vida gubi broj izlazaka na ispit, priznaju se polozeni i upisuju se razlike i ostaje se studirati, po novom sustavu, ali pad ispita tamo nije ekvivalentan letenju s faxa :)

pad 8.i puta cinise da jest....

upisati bolonjski ekvivalent mislim da student ne bi stigao, jer bi prije letio s faxa/studija zbog pada na 2.oj komisiji (mislim da je ispis instantan, da se ne cekaju termini upisa u visu godinu i slicno)
ali kako se zna koje je najbolje mjesto za pitati takva pitanja, prosljedjujem te tamo :referada: :)
Radolfi (napisa):
U slučaju da, recimo, student padne analizu ili uvis 8. put, a nalazi se na 4. godini, dali ima mogućnost upisati bolonjski ekvivalent sljedeće godine?!? Dobar peso...


obzirom da se pita za buducnost, pretpostavit cu da ce doticni student sada upisati 4.tu godinu po olaksanim uvjetima (znaci, prenosi ispite s druge i vec je izlazio na njih ponesto puta)

ono sto bih preporucila je da se student sada sam srusi na bolonju, ako mu je u glavi toliki strah od pada na drugoj komisiji
naime, samorusenjem na bolonju se iz vida gubi broj izlazaka na ispit, priznaju se polozeni i upisuju se razlike i ostaje se studirati, po novom sustavu, ali pad ispita tamo nije ekvivalentan letenju s faxa Smile

pad 8.i puta cinise da jest....

upisati bolonjski ekvivalent mislim da student ne bi stigao, jer bi prije letio s faxa/studija zbog pada na 2.oj komisiji (mislim da je ispis instantan, da se ne cekaju termini upisa u visu godinu i slicno)
ali kako se zna koje je najbolje mjesto za pitati takva pitanja, prosljedjujem te tamo Referada je tvoj prijatelj... Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan