Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Za one koji su na 4.godini teorijske mat,dogovor o rasporedu (studij)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 15:07 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Za one koji su na 4.godini teorijske mat,dogovor o rasporedu Citirajte i odgovorite

Da li imate možda volje da se probamo s profesorima dogovoriti da se nešto što je po rasporedu u ponedjeljak prebaci na četvrtak ili petak (jer meni će ponedjeljak vrlo vjerojatno biti nakrcan od 8-20, a i većina izbornih koje sam mislio upisati su ponedjeljkom)?

Bilo bi mnogo u redu kada bi predavanja iz dif. geometrije mogli spojiti s četvrtkom, a recimo vježbe iz normiranih prostora prebaciti u petak.
Da li imate možda volje da se probamo s profesorima dogovoriti da se nešto što je po rasporedu u ponedjeljak prebaci na četvrtak ili petak (jer meni će ponedjeljak vrlo vjerojatno biti nakrcan od 8-20, a i većina izbornih koje sam mislio upisati su ponedjeljkom)?

Bilo bi mnogo u redu kada bi predavanja iz dif. geometrije mogli spojiti s četvrtkom, a recimo vježbe iz normiranih prostora prebaciti u petak.



_________________
The Dude Abides


Zadnja promjena: goranm; 16:18 ned, 30. 9. 2007; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 15:38 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sam nemojte uvod u topologiju jer je to meni jedini izborni koji mogu slusat :P
Sam nemojte uvod u topologiju jer je to meni jedini izborni koji mogu slusat Razz



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 15:40 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Re: Za one koji su na 4. godini teorijske mat. Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"]Bilo bi mnogo u redu kada bi predavanja iz dif. geometrije mogli spojiti s četvrtkom, a recimo vježbe iz normiranih prostora prebaciti u petak.[/quote]

jako se slazem s rasterecivanjem ponedjeljka! al moze top. ostat tu gdje je...
goranm (napisa):
Bilo bi mnogo u redu kada bi predavanja iz dif. geometrije mogli spojiti s četvrtkom, a recimo vježbe iz normiranih prostora prebaciti u petak.


jako se slazem s rasterecivanjem ponedjeljka! al moze top. ostat tu gdje je...



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MB
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2005. (12:35:21)
Postovi: (224)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
62 = 80 - 18
Lokacija: Molvice

PostPostano: 19:51 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

slazem se, ali u principu ne bih nista prebacivao na petak jer nam je cijeli slobodan. meni bi bilo drago samo da imamo barem neku pauzu za rucak i da top. pocinje u 9. izgleda stvarno najbolje da se nadjemo svi zajedno, dogovorimo i pitamo profesore. kad bi bio sastanak?
slazem se, ali u principu ne bih nista prebacivao na petak jer nam je cijeli slobodan. meni bi bilo drago samo da imamo barem neku pauzu za rucak i da top. pocinje u 9. izgleda stvarno najbolje da se nadjemo svi zajedno, dogovorimo i pitamo profesore. kad bi bio sastanak?



_________________
Trcim u krug od srece!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Tvrtko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 10. 2006. (12:12:34)
Postovi: (10A)16
Sarma = la pohva - posuda
26 = 65 - 39
Lokacija: CCP 4345 / PMF-MO 225

PostPostano: 20:28 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja bi isto da topologija ostane gdje je. Pretpostavljam da bi pocinjali u 8:30 (kao na MA3)? (Meni je ovo isto izborni.)
Ja bi isto da topologija ostane gdje je. Pretpostavljam da bi pocinjali u 8:30 (kao na MA3)? (Meni je ovo isto izborni.)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 22:29 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad se već dogovarate, jel ima netko zainteresiran da se predavanja iz Algebre negdje presele? Npr. četvrtak 8-10? Meni je to izborni i preklapa mi se s Logikom i MTR, a vama (teoretičarima) bi se oslobodio utorak. :)
Kad se već dogovarate, jel ima netko zainteresiran da se predavanja iz Algebre negdje presele? Npr. četvrtak 8-10? Meni je to izborni i preklapa mi se s Logikom i MTR, a vama (teoretičarima) bi se oslobodio utorak. Smile



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Smith
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2004. (23:30:23)
Postovi: (178)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 18 - 6
Lokacija: {Tamo Gore}^{TM}

PostPostano: 23:04 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Melkor"]Meni je to izborni i preklapa mi se s Logikom i MTR, a vama (teoretičarima) bi se oslobodio utorak. :)[/quote]
Naravno... Osim onima koji su upisali MTR. :D

Evo i mojih zelja...
[list]
[*]pomaknuti Normirane u srijedu za jedan sat unazad ili na utorak od 12 nadalje
[*]Algebru za jedan ili vise sati unaprijed
[/list:u]
Ne bi mi previse smetalo prebaciti Algebru kad preporuca kolega Melkor (iako sam se nadao imati barem jedan dan faks [i]tek[/i] u 10h :D). Topologiju bih ostavio gdje jest. Definitivno sam protiv stavljanja icega u petak jer i ovako puno vremena trosim na putovanje u Zagreb.
Melkor (napisa):
Meni je to izborni i preklapa mi se s Logikom i MTR, a vama (teoretičarima) bi se oslobodio utorak. Smile

Naravno... Osim onima koji su upisali MTR. Very Happy

Evo i mojih zelja...

  • pomaknuti Normirane u srijedu za jedan sat unazad ili na utorak od 12 nadalje
  • Algebru za jedan ili vise sati unaprijed

Ne bi mi previse smetalo prebaciti Algebru kad preporuca kolega Melkor (iako sam se nadao imati barem jedan dan faks tek u 10h Very Happy). Topologiju bih ostavio gdje jest. Definitivno sam protiv stavljanja icega u petak jer i ovako puno vremena trosim na putovanje u Zagreb.



_________________
We only have one candle
To burn down to the handle...
- Sonata Arctica, Weballergy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 1:38 pon, 1. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MB"]kad bi bio sastanak?[/quote]
Ja mogu najranije u četvrtak (eventualno u utorak, ali u srijedu imam ispit pa se ne bih mogao puno zadržavati).

Možda da prvo svatko napiše prijedloge što bi promijenio, pa onda pitamo profesore da li im odgovara promjena termina, a ako da, koji dani im odgovaraju, pa da se tek onda nađemo negdje i organiziramo to sve?

Znači, zasada:
[quote]pomaknuti Normirane u srijedu za jedan sat unazad ili na utorak od 12 nadalje

Algebru za jedan ili vise sati unaprijed (utorak)
[/quote]
Pod Algebra se misli na predavanja?

Moji prijedlog:

Dif. geo (p) u četvrtak prije ili poslije predavanja (može i sat ili dva nakon predavanja).

Normirani prostori (v) ili utorak ili četvrtak ili petak bilo kada osim 14-16.

[b]Edit:[/b] Normirani prostori (v) su prebačeni u uto 16-18 (107)
MB (napisa):
kad bi bio sastanak?

Ja mogu najranije u četvrtak (eventualno u utorak, ali u srijedu imam ispit pa se ne bih mogao puno zadržavati).

Možda da prvo svatko napiše prijedloge što bi promijenio, pa onda pitamo profesore da li im odgovara promjena termina, a ako da, koji dani im odgovaraju, pa da se tek onda nađemo negdje i organiziramo to sve?

Znači, zasada:
Citat:
pomaknuti Normirane u srijedu za jedan sat unazad ili na utorak od 12 nadalje

Algebru za jedan ili vise sati unaprijed (utorak)

Pod Algebra se misli na predavanja?

Moji prijedlog:

Dif. geo (p) u četvrtak prije ili poslije predavanja (može i sat ili dva nakon predavanja).

Normirani prostori (v) ili utorak ili četvrtak ili petak bilo kada osim 14-16.

Edit: Normirani prostori (v) su prebačeni u uto 16-18 (107)



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Tvrtko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 10. 2006. (12:12:34)
Postovi: (10A)16
Sarma = la pohva - posuda
26 = 65 - 39
Lokacija: CCP 4345 / PMF-MO 225

PostPostano: 8:55 pon, 1. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kod normiranih prostora vodite računa da oni nisu obavezni predmet samo na teoretskoj matematici, već i PM-u i MSR-u su obavezni predmet. Tako da je tu potreban širi dogovor ako bi se išta micalo.

Edit: tek sam sad vidio edit o premještaju.
Kod normiranih prostora vodite računa da oni nisu obavezni predmet samo na teoretskoj matematici, već i PM-u i MSR-u su obavezni predmet. Tako da je tu potreban širi dogovor ako bi se išta micalo.

Edit: tek sam sad vidio edit o premještaju.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 9:11 pon, 1. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo ovako... pregovore s profesorom za normirane prostore mozemo radit tek na samom predavanju zato sto to nije samo nama obavezan kolegij...
meni bi bilo super da ih prebacimo na utorak 12-14 ali tada statisticari imaju vjerojatnost pa to nece ici. (sto se mene tice neka stoje di jesu)

nisam bas za to da dif. geom. imamo 4 sata u komadu od 8 do 12 kad vec ocito ne moramo, meni je to mucenje, radije bih predavanja prebacila na utorak, npr. 11-13 ili 12-14.
evo ovako... pregovore s profesorom za normirane prostore mozemo radit tek na samom predavanju zato sto to nije samo nama obavezan kolegij...
meni bi bilo super da ih prebacimo na utorak 12-14 ali tada statisticari imaju vjerojatnost pa to nece ici. (sto se mene tice neka stoje di jesu)

nisam bas za to da dif. geom. imamo 4 sata u komadu od 8 do 12 kad vec ocito ne moramo, meni je to mucenje, radije bih predavanja prebacila na utorak, npr. 11-13 ili 12-14.



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan