Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

veslacki klub PMF-a
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Studentska natjecanja
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
jadni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 01. 2007. (16:01:46)
Postovi: (30)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 19 - 4

PostPostano: 23:00 čet, 27. 9. 2007    Naslov: veslacki klub PMF-a Citirajte i odgovorite

:skakavci: :skakavci: :skakavci: :skakavci:

Ne znam da li je pod temom natjecanja dozvoljeno pisat o sportskim natjecanjima... ni da li itko zna sto je to veslanje. Mozda ce nekog zanimat sto je to pa dode vidjet :wink:

Za one koji ne znaju: sport, ekipni, sudjeluje 9 ljudi istog spola, zabavno, zdravo, team building, brain storming. Ponekad se i netko u nekog zatreska jer su svi zgodni. Budite i vi zgodni! Pridruzite se VK PMF-u!

za pocetak samo pisem da se zna da klub postoji (zapravo je prvi takav u Zg), sljedeci tjedan bi trebali bit i nekakvi plakati po faksu jer trazimo nove clanove da im kupujemo opremu i saljemo po svijetu na natjecanja.


:skakavci: :skakavci: :skakavci: :skakavci:
Mi skacemo, cijeli dan i noc... Mi skacemo, cijeli dan i noc... Mi skacemo, cijeli dan i noc... Mi skacemo, cijeli dan i noc...

Ne znam da li je pod temom natjecanja dozvoljeno pisat o sportskim natjecanjima... ni da li itko zna sto je to veslanje. Mozda ce nekog zanimat sto je to pa dode vidjet Wink

Za one koji ne znaju: sport, ekipni, sudjeluje 9 ljudi istog spola, zabavno, zdravo, team building, brain storming. Ponekad se i netko u nekog zatreska jer su svi zgodni. Budite i vi zgodni! Pridruzite se VK PMF-u!

za pocetak samo pisem da se zna da klub postoji (zapravo je prvi takav u Zg), sljedeci tjedan bi trebali bit i nekakvi plakati po faksu jer trazimo nove clanove da im kupujemo opremu i saljemo po svijetu na natjecanja.


Mi skacemo, cijeli dan i noc... Mi skacemo, cijeli dan i noc... Mi skacemo, cijeli dan i noc... Mi skacemo, cijeli dan i noc...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 23:08 čet, 27. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja nisam zgodna, nitko mi nije zgodan, i ne znam veslat. postoji li mogucnost da budem primljena u klub?
ja nisam zgodna, nitko mi nije zgodan, i ne znam veslat. postoji li mogucnost da budem primljena u klub?



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
jadni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 01. 2007. (16:01:46)
Postovi: (30)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 19 - 4

PostPostano: 12:28 pet, 28. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, naravno! Ovih dana stare cure treniraju za regate koje ce bit sljedeca tri tjedna ali kad to prode selimo se na suhe treninge u Veslacku ulicu.
Javim ti se na pm kroz nekih 2-3-tjedna.
Da, naravno! Ovih dana stare cure treniraju za regate koje ce bit sljedeca tri tjedna ali kad to prode selimo se na suhe treninge u Veslacku ulicu.
Javim ti se na pm kroz nekih 2-3-tjedna.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shimija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 01. 2007. (18:33:54)
Postovi: (138)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
53 = 55 - 2
Lokacija: Spljit

PostPostano: 12:38 pet, 28. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma nisu ti oni uopće izbirljivi (pa i mene su prihvatili :lol: ). uglavnon tamo ti je super, a u najgorem slučaju ćeš upoznat dosta ekipe, zabavljat se, malo i kondicije dobit, naučit puno toga o ovom najraširenijem studentskon sportu i još puno toga, a samo za 50kn.
čista matematika...isplati se :wink:
ma nisu ti oni uopće izbirljivi (pa i mene su prihvatili Laughing ). uglavnon tamo ti je super, a u najgorem slučaju ćeš upoznat dosta ekipe, zabavljat se, malo i kondicije dobit, naučit puno toga o ovom najraširenijem studentskon sportu i još puno toga, a samo za 50kn.
čista matematika...isplati se Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 14:15 pet, 28. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

imam jos nekoliko pitanja.

1) mogu li veslanjem promijeniti svoje fizicko oblicje, npr da dobijem siroka ramena i uske bokove? (to zelim)

2)prije tjedan dana sam pala s bicikla i jos uvijek me prilicno boli ruka kad probam gurnut teska vrata ili otvorit bocu vode. da li me to moze sprijeciti da postanem uspjesna veslacica?

3)da li trening ukljucuje trcanje u krug? (od toga mi je zlo (fizicki))

p.s. zaboravila sam spomenut otvorenu ranu na gleznju zbog koje malo sepam, ali mislim da ce uskoro postat zatvorena.
imam jos nekoliko pitanja.

1) mogu li veslanjem promijeniti svoje fizicko oblicje, npr da dobijem siroka ramena i uske bokove? (to zelim)

2)prije tjedan dana sam pala s bicikla i jos uvijek me prilicno boli ruka kad probam gurnut teska vrata ili otvorit bocu vode. da li me to moze sprijeciti da postanem uspjesna veslacica?

3)da li trening ukljucuje trcanje u krug? (od toga mi je zlo (fizicki))

p.s. zaboravila sam spomenut otvorenu ranu na gleznju zbog koje malo sepam, ali mislim da ce uskoro postat zatvorena.



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 15:30 pet, 28. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa gdje si ti bila? U ratu :orc: ?
Pa gdje si ti bila? U ratu Orc ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 15:39 pet, 28. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Mr.Doe"]Pa gdje si ti bila? U ratu :orc: ?[/quote]

ma neee. kupila sam si bicikl za rođendan i onda sam naravno pala s njega. tijelo mi je prilicno nastradalo, ali um nimalo jer sam ocekivala da ce se tako nesto dogodit.
:/ :sigh:
Mr.Doe (napisa):
Pa gdje si ti bila? U ratu Orc ?


ma neee. kupila sam si bicikl za rođendan i onda sam naravno pala s njega. tijelo mi je prilicno nastradalo, ali um nimalo jer sam ocekivala da ce se tako nesto dogodit.
Ehm? Uzdah...



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 20:35 sub, 29. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

veslaci, mozete li mi, molim vas, odgovorit. ;-D
veslaci, mozete li mi, molim vas, odgovorit. Smajl & namig



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 20:49 sub, 29. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bio sam clan kluba. I aktivno sam trenirao nekoliko godina veslanje, jos dok sam bio mlad. :grebgreb:
Ajde sad redom, nemogu ti odgovoriti u njihovo ime, ali mogu reci kako je to s veslanjem. Prije svega, potrebna je volja. Ovisno o tome i pohadjanju treninga, ovisi i uspjeh. Prvo bih ti savjetovao da se izlijecis, dakle otvorene rane saniras. Nakon toga, pazi ruku, po mogucnosti izbjegavaj preveliko opterecenje ruke, i stavi elasticni zavoj prvo vrijeme dok se ne smiri. Naravno, ovaj savjet je ako se radi o zglobu...

[quote="Ignavia"]1) mogu li veslanjem promijeniti svoje fizicko oblicje, npr da dobijem siroka ramena i uske bokove? (to zelim) [/quote]
Pa ne bas. Jer su noge vazan dio zaveslaja. Tako da ce se misici na nogama isto razvijati. Ovisno o treninzima i intenzitetu.

[quote="Ignavia"]3)da li trening ukljucuje trcanje u krug? (od toga mi je zlo (fizicki)) [/quote]
Prije 2-3 godine se trcalo po nasipu. Od Veslacke ulice gdje su bili treninzi, u veslackim klubovima ciji je prostor bio pod najmom, do tamo kamo trener kaze. Znaci nije u dvorani i nije u krug.

Jos pitanja?
Bio sam clan kluba. I aktivno sam trenirao nekoliko godina veslanje, jos dok sam bio mlad. Kotacici rade 100 na sat
Ajde sad redom, nemogu ti odgovoriti u njihovo ime, ali mogu reci kako je to s veslanjem. Prije svega, potrebna je volja. Ovisno o tome i pohadjanju treninga, ovisi i uspjeh. Prvo bih ti savjetovao da se izlijecis, dakle otvorene rane saniras. Nakon toga, pazi ruku, po mogucnosti izbjegavaj preveliko opterecenje ruke, i stavi elasticni zavoj prvo vrijeme dok se ne smiri. Naravno, ovaj savjet je ako se radi o zglobu...

Ignavia (napisa):
1) mogu li veslanjem promijeniti svoje fizicko oblicje, npr da dobijem siroka ramena i uske bokove? (to zelim)

Pa ne bas. Jer su noge vazan dio zaveslaja. Tako da ce se misici na nogama isto razvijati. Ovisno o treninzima i intenzitetu.

Ignavia (napisa):
3)da li trening ukljucuje trcanje u krug? (od toga mi je zlo (fizicki))

Prije 2-3 godine se trcalo po nasipu. Od Veslacke ulice gdje su bili treninzi, u veslackim klubovima ciji je prostor bio pod najmom, do tamo kamo trener kaze. Znaci nije u dvorani i nije u krug.

Jos pitanja?



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
jadni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 01. 2007. (16:01:46)
Postovi: (30)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 19 - 4

PostPostano: 14:33 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

I dalje se trci po nasipu ali uvijek je to coporativno td je uvijek veselo.
Ignavia mozes prosirit leda ako u teretani uz sve zadano po skrivecki budes pumpala bench :wink:

Jos da spomenem jucer smo bili na maratonu osmeraca po Dunavu i bilo je super i cure su osvojile drugo mjesto.
Znaci ako veslate dobijete ponekad i kakvu medalju i slicno.
I dalje se trci po nasipu ali uvijek je to coporativno td je uvijek veselo.
Ignavia mozes prosirit leda ako u teretani uz sve zadano po skrivecki budes pumpala bench Wink

Jos da spomenem jucer smo bili na maratonu osmeraca po Dunavu i bilo je super i cure su osvojile drugo mjesto.
Znaci ako veslate dobijete ponekad i kakvu medalju i slicno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
c2h5oh
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (17:58:30)
Postovi: (F0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 2 - 4
Lokacija: Republika PESCENICA

PostPostano: 9:24 sri, 10. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

bijah i ja clan VK PMF dok sam jos bio na PMF-u i pravio se da studiram.

odlicna ekipa je uvijek bila, zafrkancija i sve to. treninzi zabavni, uostalom veslanje je jedan od rijetkih neborbenih sportova koje podrzavam u svakom slucaju.

odlican sport u kojem se razvija SVAKI dio tijela. jedini problem se moze desiti ukoliko previse opterecujete ledja (znaci nepravilan zaveslaj) da se dobije neko istegnuce u ledjima.
bijah i ja clan VK PMF dok sam jos bio na PMF-u i pravio se da studiram.

odlicna ekipa je uvijek bila, zafrkancija i sve to. treninzi zabavni, uostalom veslanje je jedan od rijetkih neborbenih sportova koje podrzavam u svakom slucaju.

odlican sport u kojem se razvija SVAKI dio tijela. jedini problem se moze desiti ukoliko previse opterecujete ledja (znaci nepravilan zaveslaj) da se dobije neko istegnuce u ledjima.



_________________
-----------------------------------------------------------------
I just wanna feel adrenaline rushing through my body.
Life isn't just a straight white line!!!

-----------------------------------------------------------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
jadni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 01. 2007. (16:01:46)
Postovi: (30)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 19 - 4

PostPostano: 15:11 uto, 20. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ljudi poceli su treninzi veslanjaaaa!!!

Novi klub je super i ima nas hrpa i bas nam je dobro!

Doditeeeeeeeee!!!!!


Mozete se prijavit predsjednici Bozeni na broj 098 9290278.

Treninzi su utorkom i cetvrtkom od 20h i subotom od 16h u VK Croatia pokraj Mocvare.

Dobijete i potpise za tjelesni.
Ljudi poceli su treninzi veslanjaaaa!!!

Novi klub je super i ima nas hrpa i bas nam je dobro!

Doditeeeeeeeee!!!!!


Mozete se prijavit predsjednici Bozeni na broj 098 9290278.

Treninzi su utorkom i cetvrtkom od 20h i subotom od 16h u VK Croatia pokraj Mocvare.

Dobijete i potpise za tjelesni.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 6:58 pet, 3. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima kakvih informacija za ovu godinu?

Dal je onaj broj mobitela jo[ dobar...
Ima kakvih informacija za ovu godinu?

Dal je onaj broj mobitela jo[ dobar...


[Vrh]
shimija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 01. 2007. (18:33:54)
Postovi: (138)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
53 = 55 - 2
Lokacija: Spljit

PostPostano: 10:42 uto, 7. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, mobitel je još uvik dobar.
ovih dana bi se trebalo odlučiti u kojem ćemo klubu trenirati preko zime(vjerojatno zagreb ili mladost) tako da kad se to odluči treninzi odma mogu početi.
još jednom naglašavamo da su svi dobrodošli :)
da, mobitel je još uvik dobar.
ovih dana bi se trebalo odlučiti u kojem ćemo klubu trenirati preko zime(vjerojatno zagreb ili mladost) tako da kad se to odluči treninzi odma mogu početi.
još jednom naglašavamo da su svi dobrodošli Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shimija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 01. 2007. (18:33:54)
Postovi: (138)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
53 = 55 - 2
Lokacija: Spljit

PostPostano: 22:28 pet, 22. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sutra je finalana regata, prvenstvo fakulteta u osmercima. Trke će bit popodne (4-5). Pmf ne stoji loše(barem u ženskoj konkurenciji :P) tako da ćete imat za koga navijat. Koliko znam nažalost neće bit potpisa za tjelesni, ali znam da će bit lipo vrijeme tako da nemate šta izgubiti.
Pozdrav i vidimo se
Sutra je finalana regata, prvenstvo fakulteta u osmercima. Trke će bit popodne (4-5). Pmf ne stoji loše(barem u ženskoj konkurenciji Razz) tako da ćete imat za koga navijat. Koliko znam nažalost neće bit potpisa za tjelesni, ali znam da će bit lipo vrijeme tako da nemate šta izgubiti.
Pozdrav i vidimo se


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shimija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 01. 2007. (18:33:54)
Postovi: (138)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
53 = 55 - 2
Lokacija: Spljit

PostPostano: 20:34 pet, 17. 5. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nakon 4 godine muka evo opet najave sveučilišne
regate. Održava se sutra na Jarunu. Glavne trke će
biti od 17 do 18 sati pa ako se prognoza ostvari i ne
bude kiše zašto ne prošetati do Jaruna i vidjeti sve
iz prve ruke. Inače, PMF ima i mušku i žensku posadu.
Nakon 4 godine muka evo opet najave sveučilišne
regate. Održava se sutra na Jarunu. Glavne trke će
biti od 17 do 18 sati pa ako se prognoza ostvari i ne
bude kiše zašto ne prošetati do Jaruna i vidjeti sve
iz prve ruke. Inače, PMF ima i mušku i žensku posadu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Studentska natjecanja Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan