Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

makroekonomika,26.11 (informacija)
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 22:48 pon, 26. 11. 2007    Naslov: makroekonomika,26.11 Citirajte i odgovorite

Evo da vam javim sto smo se dogovorili u vezi makro...
Uspjeli smo (ja i par ljudi koji su ostali) naci nekolicinu asistenata koji su nam bili spremni pomoci...Asistentica Karaga nas je primila k sebi, sutra u 17:00 u 003. Tamo je neki ispit koji ona cuva, ali je rekla da mozemo doci. E sad, kako to nekima ne odgovara, poslala sam prof mail da li mogu neki doci u cetvrtak i sto kaze o ovom planu. Nije mi jos nista odgovorio (na telefon se ne javlja), ali cim nesto saznam , javim.
Zvat cu ga sutra ujutro pa da znate da li je odobrio ovo za sutra u 17...
Sorry kaj nisam bila od vece pomoci, ali malo je asistenata u 6 navecer na faksu, a ovima je odgovaralo sutra...
Evo da vam javim sto smo se dogovorili u vezi makro...
Uspjeli smo (ja i par ljudi koji su ostali) naci nekolicinu asistenata koji su nam bili spremni pomoci...Asistentica Karaga nas je primila k sebi, sutra u 17:00 u 003. Tamo je neki ispit koji ona cuva, ali je rekla da mozemo doci. E sad, kako to nekima ne odgovara, poslala sam prof mail da li mogu neki doci u cetvrtak i sto kaze o ovom planu. Nije mi jos nista odgovorio (na telefon se ne javlja), ali cim nesto saznam , javim.
Zvat cu ga sutra ujutro pa da znate da li je odobrio ovo za sutra u 17...
Sorry kaj nisam bila od vece pomoci, ali malo je asistenata u 6 navecer na faksu, a ovima je odgovaralo sutra...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 23:16 pon, 26. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok, hvala :)
Ok, hvala Smile


[Vrh]
Gost






PostPostano: 11:49 uto, 27. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Konacno sam ga dobila.Poslao je dva ispita, pa onima kojima pase neka dodju danas u 17 u 003, a oni koji danas nemogu, neka nadju nekoga ko ce ih cuvati u cetvrtak (ili kad vec) pa ce dobiti drugi ispit. Reko je da se nema vise vremena natezat s tim, pa da se mi dogovorimo oko termina i svega...
Rezultati ce biti u ponedjeljak.
Nije mi nista odgovorio da li vrijedi ono za kolokvije (ako ste jedan dio polozili,da nemorate pisat drugi)
Konacno sam ga dobila.Poslao je dva ispita, pa onima kojima pase neka dodju danas u 17 u 003, a oni koji danas nemogu, neka nadju nekoga ko ce ih cuvati u cetvrtak (ili kad vec) pa ce dobiti drugi ispit. Reko je da se nema vise vremena natezat s tim, pa da se mi dogovorimo oko termina i svega...
Rezultati ce biti u ponedjeljak.
Nije mi nista odgovorio da li vrijedi ono za kolokvije (ako ste jedan dio polozili,da nemorate pisat drugi)


[Vrh]
Gost






PostPostano: 11:51 uto, 27. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ups, nisam vidla...kolokvij ipak vrijedi...
ups, nisam vidla...kolokvij ipak vrijedi...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 11:56 uto, 27. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Puuuuuuuuuuuuuno ti hvala, spasila si nas!!! :D
Puuuuuuuuuuuuuno ti hvala, spasila si nas!!! Very Happy


[Vrh]
Gost






PostPostano: 12:32 uto, 27. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Obzirom da bi ja dosla pisat taj ispit u cetvrtak, zanima me kome se trebam javiti, Karagi, voditelju ispitnog razreda il nekom trecem, il se samo pojaviti u cetvrtak u 5 u 003?
Obzirom da bi ja dosla pisat taj ispit u cetvrtak, zanima me kome se trebam javiti, Karagi, voditelju ispitnog razreda il nekom trecem, il se samo pojaviti u cetvrtak u 5 u 003?


[Vrh]
Ema
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2005. (12:44:59)
Postovi: (9C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 12:46 uto, 27. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da trebas naci tko od asistenata cuva u cetvrtak, i onda pitati da li moze i vas nekoliko doci pisti makroekonomiku u tom terminu.
mislim da trebas naci tko od asistenata cuva u cetvrtak, i onda pitati da li moze i vas nekoliko doci pisti makroekonomiku u tom terminu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 12:58 uto, 27. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tak je, samo trebas naci nekoga tko ce te cuvati. Ja ti preporucam da se javis asistentu Doku jer ce njemu bit poslani ispiti (a i on zna o cemu se radi), pa ce ti on naci neki termin u cetvratak kad ima mjesta. Pa onda opet javis tu kad je rok u cetvrtak...
Sretno ljudi!
Tak je, samo trebas naci nekoga tko ce te cuvati. Ja ti preporucam da se javis asistentu Doku jer ce njemu bit poslani ispiti (a i on zna o cemu se radi), pa ce ti on naci neki termin u cetvratak kad ima mjesta. Pa onda opet javis tu kad je rok u cetvrtak...
Sretno ljudi!


[Vrh]
Gost






PostPostano: 13:42 uto, 27. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

O.k. Onda cu kontaktirati asistenta, a povratnu informaciju objaviti na forumu, jel moze samo njegovo puno ime i prezime jer medu zaposlenicima nisam nasla nikog ko se tako zove (il preziva)
O.k. Onda cu kontaktirati asistenta, a povratnu informaciju objaviti na forumu, jel moze samo njegovo puno ime i prezime jer medu zaposlenicima nisam nasla nikog ko se tako zove (il preziva)


[Vrh]
Gost






PostPostano: 14:06 uto, 27. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Marko Doko :)
Marko Doko Smile


[Vrh]
Gost






PostPostano: 14:07 uto, 27. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Marko Doko iliti [mmail=mdoko]mdoko[/mmail]
Jucer je bio u kabinetu s asistentom Mimicom,ali ne znam da li mu je to stalno prebivaliste na faksu



[color=blue][b]Moderator:[/b] Molim [b][u]NE OBJAVLJIVATI MAILOVE u nezasticenom formatu[/u][/b] :!: Postoji [tt]mmail[/tt] tag ili jednostavno napisite opisno (npr. "[tt]login na ime_masine[/tt]").[/color]
Marko Doko iliti mdoko
Jucer je bio u kabinetu s asistentom Mimicom,ali ne znam da li mu je to stalno prebivaliste na faksu



Moderator: Molim NE OBJAVLJIVATI MAILOVE u nezasticenom formatu Exclamation Postoji mmail tag ili jednostavno napisite opisno (npr. "login na ime_masine").


[Vrh]
Gost






PostPostano: 16:19 uto, 27. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

a jel bi mogli pisat npr u 2 u cet?meni bas ne pase niti danas niti cet
a jel bi mogli pisat npr u 2 u cet?meni bas ne pase niti danas niti cet


[Vrh]
Gost






PostPostano: 8:24 sri, 28. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Receno je da su rezultati ispita, za nas koji smo pisali u utorak, 3.12. Da li netko zna u koliko sati?
Receno je da su rezultati ispita, za nas koji smo pisali u utorak, 3.12. Da li netko zna u koliko sati?


[Vrh]
skrobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (01:23:05)
Postovi: (16)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0
Lokacija: Main Capital of Croatia

PostPostano: 11:36 sri, 28. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[Receno je da su rezultati ispita, za nas koji smo pisali u utorak, 3.12. Da li netko zna u koliko sati?]

16.30[/quote]
[Receno je da su rezultati ispita, za nas koji smo pisali u utorak, 3.12. Da li netko zna u koliko sati?]

16.30[/quote]



_________________
BUDITE STRPLJIVI sa sobom. Rad na sebi je osjetljiv; on je sveto tlo. Ne postoji veće ulaganje.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 13:34 sri, 28. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo poslala sam mail asistentu Doku, na koji je on odgovorio da ce se ispit odrzat u cetvrtak u 17h u prostoriji 003...pa svima vama koji izlazite na ispit sretno!
Evo poslala sam mail asistentu Doku, na koji je on odgovorio da ce se ispit odrzat u cetvrtak u 17h u prostoriji 003...pa svima vama koji izlazite na ispit sretno!


[Vrh]
Gost






PostPostano: 13:58 sri, 28. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sorry Moderator za objavljivanje maila, nisam znala... necu vise obecajem...
Sorry Moderator za objavljivanje maila, nisam znala... necu vise obecajem...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 21:17 ned, 2. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zanima me da li profesor još nešto propitkuje kod upisa ocjena?
Zanima me da li profesor još nešto propitkuje kod upisa ocjena?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 12:08 pon, 3. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne pita ništa, samo upisuje ocjenu.
Ne pita ništa, samo upisuje ocjenu.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 15:23 pon, 3. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

utorak je 4.12.!!!!jesu danas ili sutra rezultati?
utorak je 4.12.!!!!jesu danas ili sutra rezultati?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 0:42 uto, 4. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

molim vas kad netko sazna kad će biti upis ocjena da podijeli to s ostalima. hvala
molim vas kad netko sazna kad će biti upis ocjena da podijeli to s ostalima. hvala


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan