Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

čarobno mjesto zvano referada
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
grasshopper
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2006. (23:45:39)
Postovi: (6D)16
Sarma = la pohva - posuda
-10 = 10 - 20

PostPostano: 11:30 sri, 31. 10. 2007    Naslov: čarobno mjesto zvano referada Citirajte i odgovorite

Potaknut novim događanjima, želio bih reći samo par riječi o ovom predivnom mjestu u kojem vlada harmonija.... Sve pohvale referadi i tetama u njoj, jer ipak naša referada je najbolja. Mislite da nije?!! Pa daj kako nije? Kojoj još referadi u hrvatskoj treba 5 tjedana da sredi indeks? Treba to temeljito rješit i zaljepit točno papir s kolegijima, da ne prelaze predviđene crte... A sad pod kraj mjeseca, naša divna referada je odlučila (zbog isteka starih pokaza i velike potražnje za potvrdama za nove) smanjiti maksimalno redove... A kako to bolje postići od toga da se stavi 31.10 i 2. 11 neradnim danima. Maštovito i nadasve efikasno. A možda neko čak ode i u vojsku (zbog nemogućnosti donošenja potvrde za vojsku, tik prije dolaska novog zakona. A zdravstveno, pa kaj će to nama pmf-ovcima? Mi nikad nismo bolesni.... Mi samo radimo s brojevima, nema tu virusa i bakterija!

Sve u svemu SVAKA ČAST i samo tako i dalje
Potaknut novim događanjima, želio bih reći samo par riječi o ovom predivnom mjestu u kojem vlada harmonija.... Sve pohvale referadi i tetama u njoj, jer ipak naša referada je najbolja. Mislite da nije?!! Pa daj kako nije? Kojoj još referadi u hrvatskoj treba 5 tjedana da sredi indeks? Treba to temeljito rješit i zaljepit točno papir s kolegijima, da ne prelaze predviđene crte... A sad pod kraj mjeseca, naša divna referada je odlučila (zbog isteka starih pokaza i velike potražnje za potvrdama za nove) smanjiti maksimalno redove... A kako to bolje postići od toga da se stavi 31.10 i 2. 11 neradnim danima. Maštovito i nadasve efikasno. A možda neko čak ode i u vojsku (zbog nemogućnosti donošenja potvrde za vojsku, tik prije dolaska novog zakona. A zdravstveno, pa kaj će to nama pmf-ovcima? Mi nikad nismo bolesni.... Mi samo radimo s brojevima, nema tu virusa i bakterija!

Sve u svemu SVAKA ČAST i samo tako i dalje



_________________
Grasshopper has left the building... In his tuned porsch
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:44 sri, 31. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koje gluposti. :roll: Referada se i inace pokupi na godisnji kad god se sjeti. :lol: Sjedni prije nego ovo procitas, jer bi ti to mogao biti šok: Dekan je odlucio da su srijeda i petak neradni za svo nenastavno odoblje! :shock: :anifaint:

Sto se sporosti indeksa tice, ove je godine to solidno [b]ubrzano[/b]. :lol: Koliko sam cuo, ostali su pretezno indeksi Bolonjaca koji nisu polozili sve sto su smjeli, a za takve treba na ruke gledati sto smiju, a sto ne smiju upisati, sto traje. :?

Jasno, lakse je samo ispljuvati ljude omalovazavajuci njihov rad, nego malo promisliti... :roll:
Koje gluposti. Rolling Eyes Referada se i inace pokupi na godisnji kad god se sjeti. Laughing Sjedni prije nego ovo procitas, jer bi ti to mogao biti šok: Dekan je odlucio da su srijeda i petak neradni za svo nenastavno odoblje! Shocked Padam u (o)nesvijest!

Sto se sporosti indeksa tice, ove je godine to solidno ubrzano. Laughing Koliko sam cuo, ostali su pretezno indeksi Bolonjaca koji nisu polozili sve sto su smjeli, a za takve treba na ruke gledati sto smiju, a sto ne smiju upisati, sto traje. Confused

Jasno, lakse je samo ispljuvati ljude omalovazavajuci njihov rad, nego malo promisliti... Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:46 sri, 31. 10. 2007    Naslov: Re: čarobno mjesto zvano referada Citirajte i odgovorite

[quote="grasshopper"]Potaknut novim događanjima, želio bih reći samo par riječi o ovom predivnom mjestu u kojem vlada harmonija.... Sve pohvale referadi i tetama u njoj, jer ipak naša referada je najbolja. Mislite da nije?!! Pa daj kako nije? Kojoj još referadi u hrvatskoj treba 5 tjedana da sredi indeks? Treba to temeljito rješit i zaljepit točno papir s kolegijima, da ne prelaze predviđene crte... A sad pod kraj mjeseca, naša divna referada je odlučila (zbog isteka starih pokaza i velike potražnje za potvrdama za nove) smanjiti maksimalno redove... A kako to bolje postići od toga da se stavi 31.10 i 2. 11 neradnim danima. Maštovito i nadasve efikasno. A možda neko čak ode i u vojsku (zbog nemogućnosti donošenja potvrde za vojsku, tik prije dolaska novog zakona. A zdravstveno, pa kaj će to nama pmf-ovcima? Mi nikad nismo bolesni.... Mi samo radimo s brojevima, nema tu virusa i bakterija!

Sve u svemu SVAKA ČAST i samo tako i dalje[/quote]

pretjeruješ
odi na neki drugi fax pa mi reci kako tamo rade! naše su tete baš zakon!
uvijek me iznenade pristupacnoscu i osmijehom, to je stvarno za svaku pohvalu :D
grasshopper (napisa):
Potaknut novim događanjima, želio bih reći samo par riječi o ovom predivnom mjestu u kojem vlada harmonija.... Sve pohvale referadi i tetama u njoj, jer ipak naša referada je najbolja. Mislite da nije?!! Pa daj kako nije? Kojoj još referadi u hrvatskoj treba 5 tjedana da sredi indeks? Treba to temeljito rješit i zaljepit točno papir s kolegijima, da ne prelaze predviđene crte... A sad pod kraj mjeseca, naša divna referada je odlučila (zbog isteka starih pokaza i velike potražnje za potvrdama za nove) smanjiti maksimalno redove... A kako to bolje postići od toga da se stavi 31.10 i 2. 11 neradnim danima. Maštovito i nadasve efikasno. A možda neko čak ode i u vojsku (zbog nemogućnosti donošenja potvrde za vojsku, tik prije dolaska novog zakona. A zdravstveno, pa kaj će to nama pmf-ovcima? Mi nikad nismo bolesni.... Mi samo radimo s brojevima, nema tu virusa i bakterija!

Sve u svemu SVAKA ČAST i samo tako i dalje


pretjeruješ
odi na neki drugi fax pa mi reci kako tamo rade! naše su tete baš zakon!
uvijek me iznenade pristupacnoscu i osmijehom, to je stvarno za svaku pohvalu Very Happy



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 11:48 sri, 31. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pokaz se moze napraviti do 10. 11.
a jucer nije uopce bilo guzve u referadi.
kaj te muci, njofra?
pokaz se moze napraviti do 10. 11.
a jucer nije uopce bilo guzve u referadi.
kaj te muci, njofra?



_________________
If you decide to give up smoking and drinking, you don't actually live longer; it just seems longer.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:49 sri, 31. 10. 2007    Naslov: Re: čarobno mjesto zvano referada Citirajte i odgovorite

[quote="tihana"]odi na neki drugi fax pa mi reci kako tamo rade! naše su tete baš zakon![/quote]

Pa, ako se ne varam, FER [b]je[/b] neusporedivo brzi... samo sto tamo imaju automatizaciju o kojoj nase tete mogu samo sanjati. :? Sad ce grasshopper reci da bi one to mogle i same sloziti... :P
tihana (napisa):
odi na neki drugi fax pa mi reci kako tamo rade! naše su tete baš zakon!


Pa, ako se ne varam, FER je neusporedivo brzi... samo sto tamo imaju automatizaciju o kojoj nase tete mogu samo sanjati. Confused Sad ce grasshopper reci da bi one to mogle i same sloziti... Razz



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 11:51 sri, 31. 10. 2007    Naslov: Re: čarobno mjesto zvano referada Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Pa, ako se ne varam, FER [b]je[/b] neusporedivo brzi... samo sto tamo imaju automatizaciju o kojoj nase tete mogu samo sanjati. :? Sad ce grasshopper reci da bi one to mogle i same sloziti... :P[/quote]

ajde, vsego, vec smo skuzili da se mi ni po cemu ne mozemo mjeriti s ferom.... :lol:
vsego (napisa):
Pa, ako se ne varam, FER je neusporedivo brzi... samo sto tamo imaju automatizaciju o kojoj nase tete mogu samo sanjati. Confused Sad ce grasshopper reci da bi one to mogle i same sloziti... Razz


ajde, vsego, vec smo skuzili da se mi ni po cemu ne mozemo mjeriti s ferom.... Laughing



_________________
If you decide to give up smoking and drinking, you don't actually live longer; it just seems longer.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 12:28 sri, 31. 10. 2007    Naslov: Re: čarobno mjesto zvano referada Citirajte i odgovorite

[quote="grasshopper"]A sad pod kraj mjeseca, naša divna referada je odlučila (zbog isteka starih pokaza i velike potražnje za potvrdama za nove) smanjiti maksimalno redove... A kako to bolje postići od toga da se stavi 31.10 i 2. 11 neradnim danima. Maštovito i nadasve efikasno. A možda neko čak ode i u vojsku (zbog nemogućnosti donošenja potvrde za vojsku, tik prije dolaska novog zakona. A zdravstveno, pa kaj će to nama pmf-ovcima? Mi nikad nismo bolesni.... Mi samo radimo s brojevima, nema tu virusa i bakterija![/quote]
Ako nekome hitno treba neka potvrda, onda ju može izvaditi i prije nego što se indeks dovrši (ako je u tome problem). Dovoljno je kupiti u skriptarnici studentsku potvrdu, ispuniti je, otići u referadu i tražiti da se poštambilja.

A ako je netko baš mislio izvaditi potvrdu dan prije ili dan poslije praznika, a znalo se da vrlo vjerojatno neće biti nastave dan poslje, onda je problem u osobi što se nije ranije sjetila dignuti potvrde. :)
grasshopper (napisa):
A sad pod kraj mjeseca, naša divna referada je odlučila (zbog isteka starih pokaza i velike potražnje za potvrdama za nove) smanjiti maksimalno redove... A kako to bolje postići od toga da se stavi 31.10 i 2. 11 neradnim danima. Maštovito i nadasve efikasno. A možda neko čak ode i u vojsku (zbog nemogućnosti donošenja potvrde za vojsku, tik prije dolaska novog zakona. A zdravstveno, pa kaj će to nama pmf-ovcima? Mi nikad nismo bolesni.... Mi samo radimo s brojevima, nema tu virusa i bakterija!

Ako nekome hitno treba neka potvrda, onda ju može izvaditi i prije nego što se indeks dovrši (ako je u tome problem). Dovoljno je kupiti u skriptarnici studentsku potvrdu, ispuniti je, otići u referadu i tražiti da se poštambilja.

A ako je netko baš mislio izvaditi potvrdu dan prije ili dan poslije praznika, a znalo se da vrlo vjerojatno neće biti nastave dan poslje, onda je problem u osobi što se nije ranije sjetila dignuti potvrde. Smile



_________________
The Dude Abides


Zadnja promjena: goranm; 12:31 sri, 31. 10. 2007; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 12:31 sri, 31. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ove godine su sa indeksima jako brzi. Ja imam samo pohvale za nase tete na referadi. Cuo sam od drugih ljudi kakve su njihove referade na njihovim faksovima i samo mogu reci da je nasa raj.
Ove godine su sa indeksima jako brzi. Ja imam samo pohvale za nase tete na referadi. Cuo sam od drugih ljudi kakve su njihove referade na njihovim faksovima i samo mogu reci da je nasa raj.



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
5ra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 08. 2006. (21:34:08)
Postovi: (D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 31 - 21

PostPostano: 12:32 sri, 31. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma ja mislim da su naše tete u referadi baš okej. Veći je problem u nama, faks je počeo 1.10 a tek sad svi štambiljaju ono za pokaz....
Uostalom uspoređujući sa referadama na drugim fakultetima (osim ferom) nama je supač.
ma ja mislim da su naše tete u referadi baš okej. Veći je problem u nama, faks je počeo 1.10 a tek sad svi štambiljaju ono za pokaz....
Uostalom uspoređujući sa referadama na drugim fakultetima (osim ferom) nama je supač.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
grasshopper
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2006. (23:45:39)
Postovi: (6D)16
Sarma = la pohva - posuda
-10 = 10 - 20

PostPostano: 12:53 sri, 31. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

no kaj je ovo? Svi protiv grasshoppera? ok, formirajte liniju :twisted:
a kaj je teta tiče u referadi fakat jesu pristupačne, ali realno bi sve to moglo malo brže...
a kaj se tiče 31.10. i 2.11. da su neradni dani za "svo nenastavno osoblje", baš me zanima da li studenti spadaju u nastavno osoblje....
neznam ja nisam dobio nikakvu plaću :lol:
no kaj je ovo? Svi protiv grasshoppera? ok, formirajte liniju Twisted Evil
a kaj je teta tiče u referadi fakat jesu pristupačne, ali realno bi sve to moglo malo brže...
a kaj se tiče 31.10. i 2.11. da su neradni dani za "svo nenastavno osoblje", baš me zanima da li studenti spadaju u nastavno osoblje....
neznam ja nisam dobio nikakvu plaću Laughing



_________________
Grasshopper has left the building... In his tuned porsch
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:13 sri, 31. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="grasshopper"] ali realno bi sve to moglo malo brže...
[/quote]

a od kuda ti to? jer niti ti niti ja neznamo kaj one rade kada su vrata za studente zatvorene i neznamo kaj sve treba napraviti da se sredi nečiji index
pa kako onda znaš da je moglo biti brže?
grasshopper (napisa):
ali realno bi sve to moglo malo brže...


a od kuda ti to? jer niti ti niti ja neznamo kaj one rade kada su vrata za studente zatvorene i neznamo kaj sve treba napraviti da se sredi nečiji index
pa kako onda znaš da je moglo biti brže?



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Kobra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 02. 2005. (10:23:52)
Postovi: (48)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2
Lokacija: Ferenščica/Podstrana

PostPostano: 15:06 sri, 31. 10. 2007    Naslov: Re: čarobno mjesto zvano referada Citirajte i odgovorite

[quote="grasshopper"]... A možda neko čak ode i u vojsku (zbog nemogućnosti donošenja potvrde za vojsku, tik prije dolaska novog zakona.[/quote]

:soldiersmile:

Nemaš brige za ovo... ko je jamio, jamio je. Naime, ministar je donio odluku da i prije stupanja novog zakona na snagu 1.1.2008, zadnje generacije koje su trebali krenuti na odsluženje vojnog roka od 1.11 do 31.12.2007, neće biti pozivane.

http://www.nacional.hr/articles/view/39029/

:soldierblaeh:
grasshopper (napisa):
... A možda neko čak ode i u vojsku (zbog nemogućnosti donošenja potvrde za vojsku, tik prije dolaska novog zakona.


Smile

Nemaš brige za ovo... ko je jamio, jamio je. Naime, ministar je donio odluku da i prije stupanja novog zakona na snagu 1.1.2008, zadnje generacije koje su trebali krenuti na odsluženje vojnog roka od 1.11 do 31.12.2007, neće biti pozivane.

http://www.nacional.hr/articles/view/39029/

Silly


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
grasshopper
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2006. (23:45:39)
Postovi: (6D)16
Sarma = la pohva - posuda
-10 = 10 - 20

PostPostano: 16:21 sri, 31. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="tihana"]

jer niti ti niti ja neznamo kaj one rade kada su vrata za studente zatvorene i neznamo kaj sve treba napraviti da se sredi nečiji index
pa kako onda znaš da je moglo biti brže?[/quote]

a ko živ zna kaj tete rade kad su zatvorena vrata, al 99% se kladim da mogu brže :twisted:
tihana (napisa):


jer niti ti niti ja neznamo kaj one rade kada su vrata za studente zatvorene i neznamo kaj sve treba napraviti da se sredi nečiji index
pa kako onda znaš da je moglo biti brže?


a ko živ zna kaj tete rade kad su zatvorena vrata, al 99% se kladim da mogu brže Twisted Evil



_________________
Grasshopper has left the building... In his tuned porsch
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
c_l
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2007. (12:28:28)
Postovi: (98)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 22 - 25

PostPostano: 18:21 sri, 31. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da su obje strane malo prevec zabrijale.
nije istina da su tete super hiper ljubazne i da uvijek idu na ruku studentima. al bome nit je ok krivit ih sto se netko sjetio u zadnji cas otic dic potvrdu.
bilo bi divno da i nastavno osoblje ima free dane al eto..
i indexima inace treba milijun god da budu gotovi al ove god su bile super.. no tako je bilo meni i mozda i tebi, al sta znas za bas sve studente??
no npr. ja sam za stipendiju bila saznala u zadnji cas (jer nije bas najoglasavanija stvar) te sam dosla na fax 10 do 1 po potvrdu ispisa ocjena i nisu mi dale. i sva sreca da je tamo bila prof koju znam i rekla sam joj zasto sam tu, i tete su se odmah nasmjesile i napravile potvrdu bez imalo problema!! hm.. (i dobila sam stipendiju!! jeee)
i opet, usporedjivati s dr faxevima i rec da je kod nas super jer bi moglo biti i gore mi nije neki argument za neciji (los/dobar) posao. ako netko dobiva placu za nesto, treba to nesto kvalitetno i dobro obavljati. pa tako i tete. pa totalno razumijem ako se netko ljuti ak nes ne stima skroz.
i isto tako mogu rec da postoje referade koje su otvorene cijelo radno vrijeme za studente i koje rade i popodne pa zasto tako nije i kod nas??
a ovo je valjda najveca grupa ljudi koju sam ikada cula da toliko hvali referadu!! :lol:
mislim da su obje strane malo prevec zabrijale.
nije istina da su tete super hiper ljubazne i da uvijek idu na ruku studentima. al bome nit je ok krivit ih sto se netko sjetio u zadnji cas otic dic potvrdu.
bilo bi divno da i nastavno osoblje ima free dane al eto..
i indexima inace treba milijun god da budu gotovi al ove god su bile super.. no tako je bilo meni i mozda i tebi, al sta znas za bas sve studente??
no npr. ja sam za stipendiju bila saznala u zadnji cas (jer nije bas najoglasavanija stvar) te sam dosla na fax 10 do 1 po potvrdu ispisa ocjena i nisu mi dale. i sva sreca da je tamo bila prof koju znam i rekla sam joj zasto sam tu, i tete su se odmah nasmjesile i napravile potvrdu bez imalo problema!! hm.. (i dobila sam stipendiju!! jeee)
i opet, usporedjivati s dr faxevima i rec da je kod nas super jer bi moglo biti i gore mi nije neki argument za neciji (los/dobar) posao. ako netko dobiva placu za nesto, treba to nesto kvalitetno i dobro obavljati. pa tako i tete. pa totalno razumijem ako se netko ljuti ak nes ne stima skroz.
i isto tako mogu rec da postoje referade koje su otvorene cijelo radno vrijeme za studente i koje rade i popodne pa zasto tako nije i kod nas??
a ovo je valjda najveca grupa ljudi koju sam ikada cula da toliko hvali referadu!! Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
grasshopper
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2006. (23:45:39)
Postovi: (6D)16
Sarma = la pohva - posuda
-10 = 10 - 20

PostPostano: 19:13 sri, 31. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

moras hvalit tete u referadi, inače ti pljunu u indeks :D
moras hvalit tete u referadi, inače ti pljunu u indeks Very Happy



_________________
Grasshopper has left the building... In his tuned porsch
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 20:49 čet, 1. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

tete u referadi su super. druga stvar je sto ima puno studenata, puno posla, puno svega, a njih je malo. ne krivim uopce njih... mene samo zabrinjava to sto su nam studentska prava do 31.10.2007..........X-ica vise ne funkcionira, ne mozemo placu primiti /oni koji rade preko SCa/.........majke mi, dodje mi da volontiram na faxu i pomognem tetama!
tete u referadi su super. druga stvar je sto ima puno studenata, puno posla, puno svega, a njih je malo. ne krivim uopce njih... mene samo zabrinjava to sto su nam studentska prava do 31.10.2007..........X-ica vise ne funkcionira, ne mozemo placu primiti /oni koji rade preko SCa/.........majke mi, dodje mi da volontiram na faxu i pomognem tetama!



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 20:49 čet, 1. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="grasshopper"]moras hvalit tete u referadi, inače ti pljunu u indeks :D[/quote]

Aha, ti ipak znas sto tete rade dok su zatvorena vrata :!: Virio si kroz prozor, priznaj :wink:
grasshopper (napisa):
moras hvalit tete u referadi, inače ti pljunu u indeks Very Happy


Aha, ti ipak znas sto tete rade dok su zatvorena vrata Exclamation Virio si kroz prozor, priznaj Wink



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
grasshopper
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2006. (23:45:39)
Postovi: (6D)16
Sarma = la pohva - posuda
-10 = 10 - 20

PostPostano: 22:18 čet, 1. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

priznam, jesam.... samo mi nije jasno zašto jos ne virim kad se sastavljaju ispiti, očito imam sposobnosti :lol:
a poštenjačina, šta ćes :oops:
priznam, jesam.... samo mi nije jasno zašto jos ne virim kad se sastavljaju ispiti, očito imam sposobnosti Laughing
a poštenjačina, šta ćes Embarassed



_________________
Grasshopper has left the building... In his tuned porsch
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 23:10 čet, 1. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Aha, ti ipak znas sto tete rade dok su zatvorena vrata :!: Virio si kroz prozor, priznaj :wink:[/quote]

ne zelim ispast cinker ali ja sam ih vidio kako gledaju filmove sa youtube-a... nazalost nije jako pohvalno :cry:
krcko (napisa):
Aha, ti ipak znas sto tete rade dok su zatvorena vrata Exclamation Virio si kroz prozor, priznaj Wink


ne zelim ispast cinker ali ja sam ih vidio kako gledaju filmove sa youtube-a... nazalost nije jako pohvalno Crying or Very sad



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 23:46 čet, 1. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

po meni su tete čist okej. svako od nas je imao neku vrstu neugodnosti s njima. meni je to bilo prije tri tjedna kada sam predala svoj indeks na upis da bi kasnije poslije dva tri dana išla u referadu da mi potvrde mjesečni pokaz za vlak jer mi treba za subvenciju od grada. to nije mala stvar. no tak mi je lijepo odbrusila kao ono kolegice treba vam indeks na što ja velim da mi je na upisu. al mi je ipak potvrdila pokaz ali da nekažem na koji način, i to još uz komentar da to potvrđuje na slijepo. a ja još držim kod sebe rješenje molbe što znači da upisujem godinu. pa sad neznam šta da kažem. to je jedini neugodan slučaj šta sam imala sa njima. indeks mi je bio gotov za 3 tjedna mada su rekle da će bit gotov za dva, ali ja se ne bunim. već sam se naučila da u ovo vrijeme imaju puno posla pa sam se s tim pomirila jednostavno.
po meni su tete čist okej. svako od nas je imao neku vrstu neugodnosti s njima. meni je to bilo prije tri tjedna kada sam predala svoj indeks na upis da bi kasnije poslije dva tri dana išla u referadu da mi potvrde mjesečni pokaz za vlak jer mi treba za subvenciju od grada. to nije mala stvar. no tak mi je lijepo odbrusila kao ono kolegice treba vam indeks na što ja velim da mi je na upisu. al mi je ipak potvrdila pokaz ali da nekažem na koji način, i to još uz komentar da to potvrđuje na slijepo. a ja još držim kod sebe rješenje molbe što znači da upisujem godinu. pa sad neznam šta da kažem. to je jedini neugodan slučaj šta sam imala sa njima. indeks mi je bio gotov za 3 tjedna mada su rekle da će bit gotov za dva, ali ja se ne bunim. već sam se naučila da u ovo vrijeme imaju puno posla pa sam se s tim pomirila jednostavno.



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan