Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

plivanje (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 23:56 sri, 7. 11. 2007    Naslov: plivanje Citirajte i odgovorite

imamo li mi kakvo besplatno plivanje preko faksa i koji su uvjeti za prijavljivanje ..... :oops: :lol:
imamo li mi kakvo besplatno plivanje preko faksa i koji su uvjeti za prijavljivanje ..... Embarassed Laughing



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
osvetnik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2007. (16:46:27)
Postovi: (80)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 6 - 12

PostPostano: 0:00 čet, 8. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

je da. brđani u bazenu... još kad se utopiš tko ce biti kriv? faks? hahah, E NE MOŽE! :lol:

kog ti zavaravaš... jel ti uopce znas plivat? :)
je da. brđani u bazenu... još kad se utopiš tko ce biti kriv? faks? hahah, E NE MOŽE! Laughing

kog ti zavaravaš... jel ti uopce znas plivat? Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 0:02 čet, 8. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="osvetnik"]je da. brđani u bazenu... još kad se utopiš tko ce biti kriv? faks? hahah, E NE MOŽE! :lol:[/quote]

hm hm kakvi sada brdani ....i znam plivat necu se utopit ...vise mi je to radi razgibavanja ruke :-) ako je moguce :roll:
osvetnik (napisa):
je da. brđani u bazenu... još kad se utopiš tko ce biti kriv? faks? hahah, E NE MOŽE! Laughing


hm hm kakvi sada brdani ....i znam plivat necu se utopit ...vise mi je to radi razgibavanja ruke Smile ako je moguce Rolling Eyes



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
biba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (19:53:02)
Postovi: (45)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 0:02 čet, 8. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imas plivanje (u sklopu tjelesnog) na bazenima Mladosti, na Savi...
Mislim da postoje cak dva termina, al ces to najbolje provjeriti kod profesora na konzultacijama- ponedjeljkom u 9h!!! 8)
Imas plivanje (u sklopu tjelesnog) na bazenima Mladosti, na Savi...
Mislim da postoje cak dva termina, al ces to najbolje provjeriti kod profesora na konzultacijama- ponedjeljkom u 9h!!! Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
osvetnik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2007. (16:46:27)
Postovi: (80)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 6 - 12

PostPostano: 0:04 čet, 8. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]
hm hm kakvi sada brdani ....i znam plivat necu se utopit ...vise mi je to radi razgibavanja ruke :-) ako je moguce :roll:[/quote]

pa plati sama! sve bi besplatno... ne bi pisala 2 diplomska, ne bi placala plivanje... pfff
bily (napisa):

hm hm kakvi sada brdani ....i znam plivat necu se utopit ...vise mi je to radi razgibavanja ruke Smile ako je moguce Rolling Eyes


pa plati sama! sve bi besplatno... ne bi pisala 2 diplomska, ne bi placala plivanje... pfff


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 0:05 čet, 8. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="biba"]Imas plivanje (u sklopu tjelesnog) na bazenima Mladosti, na Savi...
Mislim da postoje cak dva termina, al ces to najbolje provjeriti kod profesora na konzultacijama- ponedjeljkom u 9h!!! 8)[/quote]


hm a sto je s onima koji su odavno gotovi s tjelesnim jel se ipak mogu nekako ugurat ....mozda istinom zasto to zelim hm hm....
[size=4]ne bi bilo lose iskoristiti i fer i math samo kad bi to bilo izvedivo ...mislim da bi mi ruka stigla u eksteziju bez operacije joj vec i sanjam previse he he [/size]
biba (napisa):
Imas plivanje (u sklopu tjelesnog) na bazenima Mladosti, na Savi...
Mislim da postoje cak dva termina, al ces to najbolje provjeriti kod profesora na konzultacijama- ponedjeljkom u 9h!!! Cool



hm a sto je s onima koji su odavno gotovi s tjelesnim jel se ipak mogu nekako ugurat ....mozda istinom zasto to zelim hm hm....
ne bi bilo lose iskoristiti i fer i math samo kad bi to bilo izvedivo ...mislim da bi mi ruka stigla u eksteziju bez operacije joj vec i sanjam previse he he



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 0:08 čet, 8. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="osvetnik"]

pa plati sama! sve bi besplatno... ne bi pisala 2 diplomska, ne bi placala plivanje... pfff[/quote]
pa ne bi ako se mogu ugurat besplatno a tema sa dva diplomska nemoj tako javno izjavljivat khm khm :roll:
osvetnik (napisa):


pa plati sama! sve bi besplatno... ne bi pisala 2 diplomska, ne bi placala plivanje... pfff

pa ne bi ako se mogu ugurat besplatno a tema sa dva diplomska nemoj tako javno izjavljivat khm khm Rolling Eyes



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
biba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (19:53:02)
Postovi: (45)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 0:10 čet, 8. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

znam da su ovi koji su gotovi s tjelesnim mogli bez problema dolaziti u dvoranu... a za ovo ti fkt ne znam, najpametnije ti je pitati profesora...
mislim da se nije nista placalo do sada i pretpostavljam da ce ti dozvoliti ako ima mjesta... a ruka ti moze biti samo dodatni plus, to mu svakako napomeni!!! :wink:
znam da su ovi koji su gotovi s tjelesnim mogli bez problema dolaziti u dvoranu... a za ovo ti fkt ne znam, najpametnije ti je pitati profesora...
mislim da se nije nista placalo do sada i pretpostavljam da ce ti dozvoliti ako ima mjesta... a ruka ti moze biti samo dodatni plus, to mu svakako napomeni!!! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 0:27 čet, 8. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="biba"]znam da su ovi koji su gotovi s tjelesnim mogli bez problema dolaziti u dvoranu... a za ovo ti fkt ne znam, najpametnije ti je pitati profesora...
mislim da se nije nista placalo do sada i pretpostavljam da ce ti dozvoliti ako ima mjesta... a ruka ti moze biti samo dodatni plus, to mu svakako napomeni!!! :wink:[/quote]


da mislim da moze pomoc ...nis pitam profesora mozda bi moglo upalit....a ko zna ako upali na mathu onda bi moglo i na feru pa bi imala dva termina al dobro bit cu sretna ako i jedan uspije :lol:
biba (napisa):
znam da su ovi koji su gotovi s tjelesnim mogli bez problema dolaziti u dvoranu... a za ovo ti fkt ne znam, najpametnije ti je pitati profesora...
mislim da se nije nista placalo do sada i pretpostavljam da ce ti dozvoliti ako ima mjesta... a ruka ti moze biti samo dodatni plus, to mu svakako napomeni!!! Wink



da mislim da moze pomoc ...nis pitam profesora mozda bi moglo upalit....a ko zna ako upali na mathu onda bi moglo i na feru pa bi imala dva termina al dobro bit cu sretna ako i jedan uspije Laughing



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 9:56 čet, 8. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Postoje termini na bazenu na Savi utorkom i četvrtkom od 13-14. Svi studenti PMF-a mogu slobodno doći. Jedini problem je što je broj mjesta 20 pa ako dođe više ljudi prednost imaju oni koji skupljaju potpise za tjelesni. Iz tog razloga preporučujem termin u utorak jer sam čuo da je četvrtkom gužva.
Postoje termini na bazenu na Savi utorkom i četvrtkom od 13-14. Svi studenti PMF-a mogu slobodno doći. Jedini problem je što je broj mjesta 20 pa ako dođe više ljudi prednost imaju oni koji skupljaju potpise za tjelesni. Iz tog razloga preporučujem termin u utorak jer sam čuo da je četvrtkom gužva.



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 20:16 čet, 8. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Melkor"]Postoje termini na bazenu na Savi utorkom i četvrtkom od 13-14. Svi studenti PMF-a mogu slobodno doći. Jedini problem je što je broj mjesta 20 pa ako dođe više ljudi prednost imaju oni koji skupljaju potpise za tjelesni. Iz tog razloga preporučujem termin u utorak jer sam čuo da je četvrtkom gužva.[/quote]


wow hvala ti ž
jel to znaci da ne moram ici ni do profesora .....????
Melkor (napisa):
Postoje termini na bazenu na Savi utorkom i četvrtkom od 13-14. Svi studenti PMF-a mogu slobodno doći. Jedini problem je što je broj mjesta 20 pa ako dođe više ljudi prednost imaju oni koji skupljaju potpise za tjelesni. Iz tog razloga preporučujem termin u utorak jer sam čuo da je četvrtkom gužva.



wow hvala ti ž
jel to znaci da ne moram ici ni do profesora .....????



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 21:14 čet, 8. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]jel to znaci da ne moram ici ni do profesora .....????[/quote]
Ne moraš, samo se pojavi nešto prije 13 u utorak. Možeš probati i u četvrtak, ali čuo sam da je prošli tjedan profesorica morala švercati višak ljudi na bazen. :)
bily (napisa):
jel to znaci da ne moram ici ni do profesora .....????

Ne moraš, samo se pojavi nešto prije 13 u utorak. Možeš probati i u četvrtak, ali čuo sam da je prošli tjedan profesorica morala švercati višak ljudi na bazen. Smile



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 0:41 pet, 9. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Melkor"]
Ne moraš, samo se pojavi nešto prije 13 u utorak. Možeš probati i u četvrtak, ali čuo sam da je prošli tjedan profesorica morala švercati višak ljudi na bazen. :)[/quote]


joj stvarno ti puno hvala na tim informacijama.....pojavit cu se hehehe
moja rukica napokon ce se gibati u vodici makar isla samo jednom tjedno heheh :lol:
a jos da te pitam sto moram imat kao identifikaciju?jel moram index ponjet ili mi dovoljna iksica :lol: ?

i jos jedno pitanje jel voda hladna ili je topla ili nesto izmedu????
Melkor (napisa):

Ne moraš, samo se pojavi nešto prije 13 u utorak. Možeš probati i u četvrtak, ali čuo sam da je prošli tjedan profesorica morala švercati višak ljudi na bazen. Smile



joj stvarno ti puno hvala na tim informacijama.....pojavit cu se hehehe
moja rukica napokon ce se gibati u vodici makar isla samo jednom tjedno heheh Laughing
a jos da te pitam sto moram imat kao identifikaciju?jel moram index ponjet ili mi dovoljna iksica Laughing ?

i jos jedno pitanje jel voda hladna ili je topla ili nesto izmedu????



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 15:24 pet, 9. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]a jos da te pitam sto moram imat kao identifikaciju?jel moram index ponjet ili mi dovoljna iksica :lol: ?[/quote]
Tamo će vjerojatno biti demosica koja će ti vjerovati na riječ da studiraš na PMF-u. Ona će ti dati karticu koju ćeš pokazati čuvaru na ulazu u svlačionicu. Karticu na bazenu vraćaš demosici.

[quote]i jos jedno pitanje jel voda hladna ili je topla ili nesto izmedu????[/quote]
Prema mojoj procjeni, temperatura je 25 °C.
bily (napisa):
a jos da te pitam sto moram imat kao identifikaciju?jel moram index ponjet ili mi dovoljna iksica Laughing ?

Tamo će vjerojatno biti demosica koja će ti vjerovati na riječ da studiraš na PMF-u. Ona će ti dati karticu koju ćeš pokazati čuvaru na ulazu u svlačionicu. Karticu na bazenu vraćaš demosici.

Citat:
i jos jedno pitanje jel voda hladna ili je topla ili nesto izmedu????

Prema mojoj procjeni, temperatura je 25 °C.



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 10:26 sub, 10. 11. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Melkor"]
Tamo će vjerojatno biti demosica koja će ti vjerovati na riječ da studiraš na PMF-u. Ona će ti dati karticu koju ćeš pokazati čuvaru na ulazu u svlačionicu. Karticu na bazenu vraćaš demosici.[/quote]

joj bas super sada sam bas happy.....al ponjet cu ja makar iksicu.... :lol:

[quote="Melkor"]
Prema mojoj procjeni, temperatura je 25 °C.[/quote]

opa pa to je ugodno toplo jos sto cu se samo naplivat i razgibat svoju rukicu...
hvaaaallllaaaa tiiiii puuuunnnnoooooo na informacijama :lol: :shark: :thankyou:
Melkor (napisa):

Tamo će vjerojatno biti demosica koja će ti vjerovati na riječ da studiraš na PMF-u. Ona će ti dati karticu koju ćeš pokazati čuvaru na ulazu u svlačionicu. Karticu na bazenu vraćaš demosici.


joj bas super sada sam bas happy.....al ponjet cu ja makar iksicu.... Laughing

Melkor (napisa):

Prema mojoj procjeni, temperatura je 25 °C.


opa pa to je ugodno toplo jos sto cu se samo naplivat i razgibat svoju rukicu...
hvaaaallllaaaa tiiiii puuuunnnnoooooo na informacijama Laughing Dobar peso... Thank you



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan