Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

e-mail asistenta botincana
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Objektno programiranje (C++)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 16:25 pet, 14. 12. 2007    Naslov: e-mail asistenta botincana Citirajte i odgovorite

Pokusao sam poslati e-mail asistentu Botincanu, na obje adrese math.hr i student.math.hr, no mailovi su mi vraceni kao nedostavljeni...da li je mozda asistent promijenio adresu?
Pokusao sam poslati e-mail asistentu Botincanu, na obje adrese math.hr i student.math.hr, no mailovi su mi vraceni kao nedostavljeni...da li je mozda asistent promijenio adresu?


[Vrh]
vinko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2006. (23:08:00)
Postovi: (1A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
69 = 87 - 18
Lokacija: PMF-MO 214

PostPostano: 16:29 pet, 14. 12. 2007    Naslov: Re: e-mail asistenta botincana Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Pokusao sam poslati e-mail asistentu Botincanu, na obje adrese math.hr i student.math.hr, no mailovi su mi vraceni kao nedostavljeni...da li je mozda asistent promijenio adresu?[/quote]

Ja mislim da bi prva trebala raditi, a druga vjerojatno ne. Mozda niste dobro napisali. Probajte sa mabotinc et što već. To sigurno radi.
Anonymous (napisa):
Pokusao sam poslati e-mail asistentu Botincanu, na obje adrese math.hr i student.math.hr, no mailovi su mi vraceni kao nedostavljeni...da li je mozda asistent promijenio adresu?


Ja mislim da bi prva trebala raditi, a druga vjerojatno ne. Mozda niste dobro napisali. Probajte sa mabotinc et što već. To sigurno radi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 16:36 pet, 14. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

probao sam opet, no nista...moze li to biti zato sto mi je file koji mu saljem oko 600kb?jer mu saljem, source, release i debug fileove...da nesto od toga odbacim?
probao sam opet, no nista...moze li to biti zato sto mi je file koji mu saljem oko 600kb?jer mu saljem, source, release i debug fileove...da nesto od toga odbacim?


[Vrh]
vinko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2006. (23:08:00)
Postovi: (1A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
69 = 87 - 18
Lokacija: PMF-MO 214

PostPostano: 17:35 pet, 14. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]probao sam opet, no nista...moze li to biti zato sto mi je file koji mu saljem oko 600kb?jer mu saljem, source, release i debug fileove...da nesto od toga odbacim?[/quote]
Možda mu je pun mailbox. Mislim da će source biti dovoljan.
Nisam siguran kako je mail-server na faksu podešen, ali negdje ne primaju mailove koji u attachmentu sadrže .exe datoteke, zbog potencijalne opasnosti od virusa.
Anonymous (napisa):
probao sam opet, no nista...moze li to biti zato sto mi je file koji mu saljem oko 600kb?jer mu saljem, source, release i debug fileove...da nesto od toga odbacim?

Možda mu je pun mailbox. Mislim da će source biti dovoljan.
Nisam siguran kako je mail-server na faksu podešen, ali negdje ne primaju mailove koji u attachmentu sadrže .exe datoteke, zbog potencijalne opasnosti od virusa.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
damirko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 03. 2007. (11:27:32)
Postovi: (2C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 18:59 pet, 14. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vinko"][quote="Anonymous"]probao sam opet, no nista...moze li to biti zato sto mi je file koji mu saljem oko 600kb?jer mu saljem, source, release i debug fileove...da nesto od toga odbacim?[/quote]
Možda mu je pun mailbox. Mislim da će source biti dovoljan.
Nisam siguran kako je mail-server na faksu podešen, ali negdje ne primaju mailove koji u attachmentu sadrže .exe datoteke, zbog potencijalne opasnosti od virusa.[/quote]

Valjda neće biti problema s punim mailbox-ovima ili sl. pa da zbog toga rješenja ne stignu na vrijeme. Mislim da će sutra (subota) asistenti primati veću količinu mailova nego inače :)
Da možda otvorite i kakvu alternativnu adresu na gmailu? (npr. vinko.rp4zadace@gmail.com)
vinko (napisa):
Anonymous (napisa):
probao sam opet, no nista...moze li to biti zato sto mi je file koji mu saljem oko 600kb?jer mu saljem, source, release i debug fileove...da nesto od toga odbacim?

Možda mu je pun mailbox. Mislim da će source biti dovoljan.
Nisam siguran kako je mail-server na faksu podešen, ali negdje ne primaju mailove koji u attachmentu sadrže .exe datoteke, zbog potencijalne opasnosti od virusa.


Valjda neće biti problema s punim mailbox-ovima ili sl. pa da zbog toga rješenja ne stignu na vrijeme. Mislim da će sutra (subota) asistenti primati veću količinu mailova nego inače Smile
Da možda otvorite i kakvu alternativnu adresu na gmailu? (npr. vinko.rp4zadace@gmail.com)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vinko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2006. (23:08:00)
Postovi: (1A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
69 = 87 - 18
Lokacija: PMF-MO 214

PostPostano: 19:47 pet, 14. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="damirko"][quote="vinko"][quote="Anonymous"]probao sam opet, no nista...moze li to biti zato sto mi je file koji mu saljem oko 600kb?jer mu saljem, source, release i debug fileove...da nesto od toga odbacim?[/quote]
Možda mu je pun mailbox. Mislim da će source biti dovoljan.
Nisam siguran kako je mail-server na faksu podešen, ali negdje ne primaju mailove koji u attachmentu sadrže .exe datoteke, zbog potencijalne opasnosti od virusa.[/quote]

Valjda neće biti problema s punim mailbox-ovima ili sl. pa da zbog toga rješenja ne stignu na vrijeme. Mislim da će sutra (subota) asistenti primati veću količinu mailova nego inače :)
Da možda otvorite i kakvu alternativnu adresu na gmailu? (npr. vinko.rp4zadace@gmail.com)[/quote]

Ja bi molio da koji meni šalju, ne šalju nekakve kompajlirane vezije i slično, nego samo .cpp i .h datoteke.

Jer neću imati razumijevanja ako mi netko pošalje izvršne datoteke. Ne namjeravam ih pokretati na svom računalu, nego kompajlirati .cpp datoteke i vidjeti rade li.

(Da izbjegnem eventualna potpitanja) Bude li ikakvih problema prilikom kompajliranja, pogledat ću što je, i ako ne uspijem ispraviti eventualne kompajlerske greške, gledat ću samo kôd.
damirko (napisa):
vinko (napisa):
Anonymous (napisa):
probao sam opet, no nista...moze li to biti zato sto mi je file koji mu saljem oko 600kb?jer mu saljem, source, release i debug fileove...da nesto od toga odbacim?

Možda mu je pun mailbox. Mislim da će source biti dovoljan.
Nisam siguran kako je mail-server na faksu podešen, ali negdje ne primaju mailove koji u attachmentu sadrže .exe datoteke, zbog potencijalne opasnosti od virusa.


Valjda neće biti problema s punim mailbox-ovima ili sl. pa da zbog toga rješenja ne stignu na vrijeme. Mislim da će sutra (subota) asistenti primati veću količinu mailova nego inače Smile
Da možda otvorite i kakvu alternativnu adresu na gmailu? (npr. vinko.rp4zadace@gmail.com)


Ja bi molio da koji meni šalju, ne šalju nekakve kompajlirane vezije i slično, nego samo .cpp i .h datoteke.

Jer neću imati razumijevanja ako mi netko pošalje izvršne datoteke. Ne namjeravam ih pokretati na svom računalu, nego kompajlirati .cpp datoteke i vidjeti rade li.

(Da izbjegnem eventualna potpitanja) Bude li ikakvih problema prilikom kompajliranja, pogledat ću što je, i ako ne uspijem ispraviti eventualne kompajlerske greške, gledat ću samo kôd.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vinko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2006. (23:08:00)
Postovi: (1A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
69 = 87 - 18
Lokacija: PMF-MO 214

PostPostano: 19:50 pet, 14. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="damirko"][quote="vinko"][quote="Anonymous"]probao sam opet, no nista...moze li to biti zato sto mi je file koji mu saljem oko 600kb?jer mu saljem, source, release i debug fileove...da nesto od toga odbacim?[/quote]
Možda mu je pun mailbox. Mislim da će source biti dovoljan.
Nisam siguran kako je mail-server na faksu podešen, ali negdje ne primaju mailove koji u attachmentu sadrže .exe datoteke, zbog potencijalne opasnosti od virusa.[/quote]

Valjda neće biti problema s punim mailbox-ovima ili sl. pa da zbog toga rješenja ne stignu na vrijeme. Mislim da će sutra (subota) asistenti primati veću količinu mailova nego inače :)
Da možda otvorite i kakvu alternativnu adresu na gmailu? (npr. vinko.rp4zadace@gmail.com)[/quote]

I molio bih da ljudi šalju sa službenog maila kojeg imaju, dakle oblika ime.prezime@student.math.hr ili slično. I neka ga potpišu. Da ne bi morao tražiti što bi nečiji mail mogao biti (što se dešavalo ranije).
damirko (napisa):
vinko (napisa):
Anonymous (napisa):
probao sam opet, no nista...moze li to biti zato sto mi je file koji mu saljem oko 600kb?jer mu saljem, source, release i debug fileove...da nesto od toga odbacim?

Možda mu je pun mailbox. Mislim da će source biti dovoljan.
Nisam siguran kako je mail-server na faksu podešen, ali negdje ne primaju mailove koji u attachmentu sadrže .exe datoteke, zbog potencijalne opasnosti od virusa.


Valjda neće biti problema s punim mailbox-ovima ili sl. pa da zbog toga rješenja ne stignu na vrijeme. Mislim da će sutra (subota) asistenti primati veću količinu mailova nego inače Smile
Da možda otvorite i kakvu alternativnu adresu na gmailu? (npr. vinko.rp4zadace@gmail.com)


I molio bih da ljudi šalju sa službenog maila kojeg imaju, dakle oblika ime.prezime@student.math.hr ili slično. I neka ga potpišu. Da ne bi morao tražiti što bi nečiji mail mogao biti (što se dešavalo ranije).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Martina
Gost





PostPostano: 17:46 ned, 16. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li se zna kada će najranije biti obrana seminarskog rada kod asistenta Matka Botinčana?

Martina
Da li se zna kada će najranije biti obrana seminarskog rada kod asistenta Matka Botinčana?

Martina


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Objektno programiranje (C++) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan