Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Klub rukometa na pijesku PMF (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
derle
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 05. 2005. (17:53:46)
Postovi: (47)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 19:34 sub, 5. 1. 2008    Naslov: Klub rukometa na pijesku PMF Citirajte i odgovorite

Znam da vam je svima čudan naslov, ali ova sportska disciplina je uzela zamaha u cijelom svijetu pa evo polako i uzima zamaha i kod nas! Samo da pohvalim cure i dečke na osvojenom međunarodnom turniru, u obje konkurencije, koji se održao 29.12.2007. u Švicarskoj u gradu Einsiedelnu! Više možete pogledati [url=http://www.totalportal.hr/index.php?page=article&article_id=163760]ovdje[/url] ili na [url=http://www.bhc-pmf.hr]službenoj stranici[/url]! Nadam se da će zanimanje za ovom sportskom disciplinom rasti iz godine u godinu te tako zaživjeti i jednoga dana na olimpijadi! ;)
Znam da vam je svima čudan naslov, ali ova sportska disciplina je uzela zamaha u cijelom svijetu pa evo polako i uzima zamaha i kod nas! Samo da pohvalim cure i dečke na osvojenom međunarodnom turniru, u obje konkurencije, koji se održao 29.12.2007. u Švicarskoj u gradu Einsiedelnu! Više možete pogledati ovdje ili na službenoj stranici! Nadam se da će zanimanje za ovom sportskom disciplinom rasti iz godine u godinu te tako zaživjeti i jednoga dana na olimpijadi! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:25 pon, 7. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

inače treniram rukomet, ali nikad nisam igrao na pijesku, s obzirom da se sezona pijeska bliži, pa sam zaibnteresiran.... kome se javit i kad?
inače treniram rukomet, ali nikad nisam igrao na pijesku, s obzirom da se sezona pijeska bliži, pa sam zaibnteresiran.... kome se javit i kad?



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 10:33 pon, 7. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

znao sam za rukomet na pijesku ali ga jos nisam igrao, to bi trebalo bit fora (ali se na zalost nemoze klizat na prsima kao u dvorani :D ), a moram priznat da nisam imao pojma da pmf ima svoj klub... jako interesantno... cestitke
znao sam za rukomet na pijesku ali ga jos nisam igrao, to bi trebalo bit fora (ali se na zalost nemoze klizat na prsima kao u dvorani Very Happy ), a moram priznat da nisam imao pojma da pmf ima svoj klub... jako interesantno... cestitke



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
derle
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 05. 2005. (17:53:46)
Postovi: (47)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 11:42 pon, 7. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zaboravio sam također napomenuti da postoji i studentsko prvenstvo u rukometu na pijesku! To prvenstvo počinje negdje u petom mjesecu! Javiti se možeš na info@bhc-pmf.hr! Imamo ti alternirajuće treninge petkom u Martinovci - jedan petak od 14-15, a drugi od 15-16 td još ne znam kad će trening biti ovaj petak! Ostavit ću komentar tijekom tjedna kad je trening u petak pa slobodno navrati! ;)
Zaboravio sam također napomenuti da postoji i studentsko prvenstvo u rukometu na pijesku! To prvenstvo počinje negdje u petom mjesecu! Javiti se možeš na info@bhc-pmf.hr! Imamo ti alternirajuće treninge petkom u Martinovci - jedan petak od 14-15, a drugi od 15-16 td još ne znam kad će trening biti ovaj petak! Ostavit ću komentar tijekom tjedna kad je trening u petak pa slobodno navrati! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 12:40 pon, 7. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja bi isto jako rado dosao malo ograt (nisam igrao sigurno 5 god) ali tad imam predavanja, nisam vise sposoban trcat a i imam problema sa koljenima...
ja bi isto jako rado dosao malo ograt (nisam igrao sigurno 5 god) ali tad imam predavanja, nisam vise sposoban trcat a i imam problema sa koljenima...



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
derle
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 05. 2005. (17:53:46)
Postovi: (47)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 16:24 pon, 7. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]Trening ovaj tjedan od ekskluzivno od 14-16[/b] jer su nam kolege s nogometne sekcije izašle u susret! Nadam se da će biti odazavanih! ;)
Trening ovaj tjedan od ekskluzivno od 14-16 jer su nam kolege s nogometne sekcije izašle u susret! Nadam se da će biti odazavanih! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:01 uto, 8. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

prije sam za tjelesni izabrao rukomet, ali nas je bilo samo 4, tak da je to bilo pljuga, a kad sam pitao profu za treninge s ekipom faxa (onog starog, niskog (dedicu)), rekao mi je: sinek, ovi dečki u ekipi su ti malo jači, veći, rađe nemoj da se ne ozlijediš!" lol

imam metar 78, igram lijevo krilo i nikad, ali nikad mi visina i snaga nije bila problem, nego izazov, nekad i prednost, ali frajer mi nije dao da dođem na trening.....

nego, kad krene sezona rukometa na pijesku, di trenirate? Nasipate martinovku sa pijeskom ili idete na jarun?
prije sam za tjelesni izabrao rukomet, ali nas je bilo samo 4, tak da je to bilo pljuga, a kad sam pitao profu za treninge s ekipom faxa (onog starog, niskog (dedicu)), rekao mi je: sinek, ovi dečki u ekipi su ti malo jači, veći, rađe nemoj da se ne ozlijediš!" lol

imam metar 78, igram lijevo krilo i nikad, ali nikad mi visina i snaga nije bila problem, nego izazov, nekad i prednost, ali frajer mi nije dao da dođem na trening.....

nego, kad krene sezona rukometa na pijesku, di trenirate? Nasipate martinovku sa pijeskom ili idete na jarun?



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
derle
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 05. 2005. (17:53:46)
Postovi: (47)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 12:10 uto, 8. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Momentalno i u Martinovci uvježbavamo razne stvari vezane za pijesak - od taktike i akcija do pravilnog izmjenjivanja! Kad krene sezona, imamo dvije lokacije - Jarun i Bundek, s tim da Bundek momentalno više preferiramo jer se korištenje terena ne naplaćuje! ;) Svatko tko je voljan i želi imati dobru zabavu (uz određenu dozu ozbiljnosti) je dobrodošao pa makar bio i 1.78m visok! ;) Ovaj petak je trening od 14 do 16 pa bezbrižno ;) navrati... više nema onog niskog dedice da te pošalje doma! ;)
Momentalno i u Martinovci uvježbavamo razne stvari vezane za pijesak - od taktike i akcija do pravilnog izmjenjivanja! Kad krene sezona, imamo dvije lokacije - Jarun i Bundek, s tim da Bundek momentalno više preferiramo jer se korištenje terena ne naplaćuje! Wink Svatko tko je voljan i želi imati dobru zabavu (uz određenu dozu ozbiljnosti) je dobrodošao pa makar bio i 1.78m visok! Wink Ovaj petak je trening od 14 do 16 pa bezbrižno Wink navrati... više nema onog niskog dedice da te pošalje doma! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 15:16 uto, 8. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

hm mogla bi i ja doc,jel primate ostecene[size=7] mislim na ruku dakako[/size] :roll:
hm mogla bi i ja doc,jel primate ostecene mislim na ruku dakako Rolling Eyes



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
derle
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 05. 2005. (17:53:46)
Postovi: (47)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 16:52 uto, 8. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kao što sam već napisao, vrata su svima otvorena... ;)
Kao što sam već napisao, vrata su svima otvorena... Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
derle
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 05. 2005. (17:53:46)
Postovi: (47)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 23:50 pon, 14. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Trening ovaj petak u 14h u Martinovci! Vidimo se... ;)
Trening ovaj petak u 14h u Martinovci! Vidimo se... Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
derle
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 05. 2005. (17:53:46)
Postovi: (47)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 19:57 pon, 21. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Trening ovaj petak u 15h u Martinovci! Vidimo se... :)
Trening ovaj petak u 15h u Martinovci! Vidimo se... Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 12:26 uto, 22. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

gledah vam trening proslog puta i cini te se dosta dobri na prvi pogled a i cini se da imate dosta dobrog trenera...nije red rad i disciplina, al red i rad je i stvarno je ok i mislim da j e trening dosta dobro organiziran barem u mom pogledu sada...Zao mi je sto vam se ne mogu prikljucit jer opet mislim da ce to biti dosta kobno za moju ruku...Al u svakom slucaju cim mi se ruka vrati kako spada onda se vracam definitvno rukometu:) Al naravno rpije toga treba doc ponovo u formu:P
gledah vam trening proslog puta i cini te se dosta dobri na prvi pogled a i cini se da imate dosta dobrog trenera...nije red rad i disciplina, al red i rad je i stvarno je ok i mislim da j e trening dosta dobro organiziran barem u mom pogledu sada...Zao mi je sto vam se ne mogu prikljucit jer opet mislim da ce to biti dosta kobno za moju ruku...Al u svakom slucaju cim mi se ruka vrati kako spada onda se vracam definitvno rukometu:) Al naravno rpije toga treba doc ponovo u formu:P



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
derle
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 05. 2005. (17:53:46)
Postovi: (47)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 13:14 uto, 22. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala na pohvalama! ;) Dosta smo dobro organizirani i dosta smo napredovali od osnutka od prije 2 godine, a i postoje do sada zavidni rezultati u tako kratkom vremenu koliko smo na okupu - prošle sezone smo bili treći u Europi! Ove godine već smo osvojili jedan turnir, a sada se u miru pripremamo i za predstojeće turnire u Hrvatskoj... U planu je još i pokretanje škole rukometa na pijesku za mlađe uzraste! Bilo bi još možda ljepše kad bi se još malo ljudi odazvalo ovom relativno mladom sportu... Nama većini je ovo više-manje jedina van nastavna zanimacija, ali tu smo i duhom i tijelom... ;)
Hvala na pohvalama! Wink Dosta smo dobro organizirani i dosta smo napredovali od osnutka od prije 2 godine, a i postoje do sada zavidni rezultati u tako kratkom vremenu koliko smo na okupu - prošle sezone smo bili treći u Europi! Ove godine već smo osvojili jedan turnir, a sada se u miru pripremamo i za predstojeće turnire u Hrvatskoj... U planu je još i pokretanje škole rukometa na pijesku za mlađe uzraste! Bilo bi još možda ljepše kad bi se još malo ljudi odazvalo ovom relativno mladom sportu... Nama većini je ovo više-manje jedina van nastavna zanimacija, ali tu smo i duhom i tijelom... Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 23:00 uto, 22. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

definitivno se slazem da to sve nekako polako i pomalo ide naprijed i drzim vam fige i zelim vam u buducnosti sto vise uspijeha...Primjecujem da su i djevojke jako dobre i imaju jako dobru igru, refleks, i shut.....
Al eto dosta hvaljena da se ne umislite :lol:
definitivno se slazem da to sve nekako polako i pomalo ide naprijed i drzim vam fige i zelim vam u buducnosti sto vise uspijeha...Primjecujem da su i djevojke jako dobre i imaju jako dobru igru, refleks, i shut.....
Al eto dosta hvaljena da se ne umislite Laughing



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan