Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

2. zadaca (zadatak)
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Strukture podataka i algoritmi
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
DobroJutro
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2008. (11:00:06)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:09 pet, 1. 2. 2008    Naslov: 2. zadaca Citirajte i odgovorite

:cry:
Dobila sam zadatak implementaciju prioritetnog reda pomoću binarnog stabla traženja (koje je prikazano pomoću polja), i fja insert bi mi trebala kao primati string x...

U 10. redu baca grešku,da se to dvoje ne može pridružiti...???U čemu je greška?
help... :cry:

1 typedef char moj_string[20];
2 typedef struct{
3 int last;
4 moj_string elements[MAXLENGTH];
5 } PRIORITY_QUEUE;
6
7 void INSERT(char x[],PRIORITY_QUEUE *Ap){
8 int i=0,k=1,z=0;
9 if(Ap->last<0){ Ap->last=0;
10 Ap->elements[Ap->last]=x;}
...
Crying or Very sad
Dobila sam zadatak implementaciju prioritetnog reda pomoću binarnog stabla traženja (koje je prikazano pomoću polja), i fja insert bi mi trebala kao primati string x...

U 10. redu baca grešku,da se to dvoje ne može pridružiti...???U čemu je greška?
help... Crying or Very sad

1 typedef char moj_string[20];
2 typedef struct{
3 int last;
4 moj_string elements[MAXLENGTH];
5 } PRIORITY_QUEUE;
6
7 void INSERT(char x[],PRIORITY_QUEUE *Ap){
8 int i=0,k=1,z=0;
9 if(Ap→last<0){ Ap→last=0;
10 Ap→elements[Ap→last]=x;}
...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:19 pet, 1. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne mozes nizove pridruzivati sa znakom "[tt]=[/tt]". :ccc: Baci oko na skriptu iz C-a; tamo imas poglavlje o stringovima. 8)
Ne mozes nizove pridruzivati sa znakom "=". Ccc.... Sram te bilo... Baci oko na skriptu iz C-a; tamo imas poglavlje o stringovima. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
DobroJutro
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2008. (11:00:06)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:40 pet, 1. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Shame on me :oops:
Shame on me Embarassed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 17:19 sub, 2. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

moramo li pri implementaciji zadanog tipa napisati baš sve funkcije koje su navedene u skripti?
i smijemo li dodati nešto što nije u zadatku? ja mislim da to ne smijemo, ali u tom slučaju ne mogu implementirati sve funkcije (na efikasan način barem)...
moramo li pri implementaciji zadanog tipa napisati baš sve funkcije koje su navedene u skripti?
i smijemo li dodati nešto što nije u zadatku? ja mislim da to ne smijemo, ali u tom slučaju ne mogu implementirati sve funkcije (na efikasan način barem)...



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 17:32 sub, 2. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sve se moraju implementirat, a ostale fje možeš pisat koje god ti trebaju za konkretan zadatak.
Sve se moraju implementirat, a ostale fje možeš pisat koje god ti trebaju za konkretan zadatak.



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
frances
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 07. 2006. (18:27:06)
Postovi: (39)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 1

PostPostano: 23:31 ned, 3. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

moja cimerica i ja imamo problem sa zadaćama. naime, kompajler lijepo "proguta" oba programa, a opet ne funkcioniraju. ako ima koja dobra duša voljna baciti oko na to da mi se javi preko pm-a. ukoliko je to u skladu s pravilima kolegija(je li?)
moja cimerica i ja imamo problem sa zadaćama. naime, kompajler lijepo "proguta" oba programa, a opet ne funkcioniraju. ako ima koja dobra duša voljna baciti oko na to da mi se javi preko pm-a. ukoliko je to u skladu s pravilima kolegija(je li?)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 23:43 ned, 3. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav.
može li mi netko objasnit sljedeći zadatak?

[quote]Sortirajte zadanu listu pomoću hrpe silazno. Pretpostavimo da lista sadrži elemente tipa char. Hrpa je prikazana pomoću polja, a prikaz liste odaberite sami. (Ideja: u definiciji hrpe zamijenite "≤" sa "≥".) Ne trebate implementirati sve funkcije iz atp LIST, nego samo one koje su vam potrebne u zadatku.[/quote]


... imam hrpu koja je binarno stablo... kaj će mi onda lista? Ne kužim što se implementira na kraju, podaci u hrpi su već sortirani, šta tu treba sortirati? Ako mi netko može objasnit... hvala.

EDIT:
skužio sam? Imam i listu i hrpu... pa onda vadim elemente iz liste i ubacujem u hrpu, nakon sve vadim iz hrpe. ... totalno dosadan zadatak.
Pozdrav.
može li mi netko objasnit sljedeći zadatak?

Citat:
Sortirajte zadanu listu pomoću hrpe silazno. Pretpostavimo da lista sadrži elemente tipa char. Hrpa je prikazana pomoću polja, a prikaz liste odaberite sami. (Ideja: u definiciji hrpe zamijenite "≤" sa "≥".) Ne trebate implementirati sve funkcije iz atp LIST, nego samo one koje su vam potrebne u zadatku.



... imam hrpu koja je binarno stablo... kaj će mi onda lista? Ne kužim što se implementira na kraju, podaci u hrpi su već sortirani, šta tu treba sortirati? Ako mi netko može objasnit... hvala.

EDIT:
skužio sam? Imam i listu i hrpu... pa onda vadim elemente iz liste i ubacujem u hrpu, nakon sve vadim iz hrpe. ... totalno dosadan zadatak.



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 0:54 pon, 4. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MKova"]
EDIT:
skužio sam? Imam i listu i hrpu... pa onda vadim elemente iz liste i ubacujem u hrpu, nakon sve vadim iz hrpe. ... totalno dosadan zadatak.[/quote]

hmm... a kako ću implementirati listu i hrpu kada imaju ista imena funkcija? ( a C očito ne razlikuje funkcije po argumentima)
za MAKE_NULL mi javlja duplikat... :(
MKova (napisa):

EDIT:
skužio sam? Imam i listu i hrpu... pa onda vadim elemente iz liste i ubacujem u hrpu, nakon sve vadim iz hrpe. ... totalno dosadan zadatak.


hmm... a kako ću implementirati listu i hrpu kada imaju ista imena funkcija? ( a C očito ne razlikuje funkcije po argumentima)
za MAKE_NULL mi javlja duplikat... Sad



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 5:37 pon, 4. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MKova"]za MAKE_NULL mi javlja duplikat... :([/quote]

:idea: Dodaj [tt]LIST[/tt]/[tt]HEAP[/tt] u naziv; npr. [tt]LIST_MAKE_NULL()[/tt] i [tt]HEAP_MAKE_NULL()[/tt]. 8)
MKova (napisa):
za MAKE_NULL mi javlja duplikat... Sad


Idea Dodaj LIST/HEAP u naziv; npr. LIST_MAKE_NULL() i HEAP_MAKE_NULL(). Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 10:16 pon, 4. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
:idea: Dodaj [tt]LIST[/tt]/[tt]HEAP[/tt] u naziv; npr. [tt]LIST_MAKE_NULL()[/tt] i [tt]HEAP_MAKE_NULL()[/tt]. 8)[/quote]

...da to moram očito i napraviti ali time razbijam propisani standard implementacije :( Možda bi se u zadatku to trebalo napomenuti da je dopušteno.
vsego (napisa):

Idea Dodaj LIST/HEAP u naziv; npr. LIST_MAKE_NULL() i HEAP_MAKE_NULL(). Cool


...da to moram očito i napraviti ali time razbijam propisani standard implementacije Sad Možda bi se u zadatku to trebalo napomenuti da je dopušteno.



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 10:26 pon, 4. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MKova"][quote="vsego"]
:idea: Dodaj [tt]LIST[/tt]/[tt]HEAP[/tt] u naziv; npr. [tt]LIST_MAKE_NULL()[/tt] i [tt]HEAP_MAKE_NULL()[/tt]. 8)[/quote]

...da to moram očito i napraviti ali time razbijam propisani standard implementacije :( Možda bi se u zadatku to trebalo napomenuti da je dopušteno.[/quote]

nema ti veze za te standarde u ovom slucaju, jer to jednostavno moras napravit kako bi zadatk radio sta treba...
MKova (napisa):
vsego (napisa):

Idea Dodaj LIST/HEAP u naziv; npr. LIST_MAKE_NULL() i HEAP_MAKE_NULL(). Cool


...da to moram očito i napraviti ali time razbijam propisani standard implementacije Sad Možda bi se u zadatku to trebalo napomenuti da je dopušteno.


nema ti veze za te standarde u ovom slucaju, jer to jednostavno moras napravit kako bi zadatk radio sta treba...



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 10:40 pon, 4. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Uvijek treba promisliti dvaput pa onda još dvaput prije nego se razbije standard...
Moram priznati da sam razočaran što se ovdje doslovce uči ljude da je ok razbiti standard kad ti zatreba... pa nećemo se svi zaposliti u Microsoftu nakon :roll:
Uvijek treba promisliti dvaput pa onda još dvaput prije nego se razbije standard...
Moram priznati da sam razočaran što se ovdje doslovce uči ljude da je ok razbiti standard kad ti zatreba... pa nećemo se svi zaposliti u Microsoftu nakon Rolling Eyes



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 13:32 pon, 4. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MKova"]Uvijek treba promisliti dvaput pa onda još dvaput prije nego se razbije standard...
Moram priznati da sam razočaran što se ovdje doslovce uči ljude da je ok razbiti standard kad ti zatreba... pa nećemo se svi zaposliti u Microsoftu nakon :roll:[/quote]

hahaha ova je dobra :D

a gle, moras ga razbit jer drukcije nemozes to napravit, zalosno ali istinito...

i usput mislim da to nije standard u c-u nego c++ :D i milism da se tamo bas iz tog razloga f-je i drukcije zovu ili se razaznaju po argumentu... nemoj me drzat za rijec, ali ja MISLIM da je tako da me nebi sad neko napapo da kako to mogu rec :D
MKova (napisa):
Uvijek treba promisliti dvaput pa onda još dvaput prije nego se razbije standard...
Moram priznati da sam razočaran što se ovdje doslovce uči ljude da je ok razbiti standard kad ti zatreba... pa nećemo se svi zaposliti u Microsoftu nakon Rolling Eyes


hahaha ova je dobra Very Happy

a gle, moras ga razbit jer drukcije nemozes to napravit, zalosno ali istinito...

i usput mislim da to nije standard u c-u nego c++ Very Happy i milism da se tamo bas iz tog razloga f-je i drukcije zovu ili se razaznaju po argumentu... nemoj me drzat za rijec, ali ja MISLIM da je tako da me nebi sad neko napapo da kako to mogu rec Very Happy



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
woodstock
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 11. 2006. (23:52:04)
Postovi: (99)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 28 - 10

PostPostano: 16:48 pon, 4. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja imam isti taj zadatak i za listu sam uzela da mi je string. Da li moram to mijenjat da mi ispadne atp. LIST???? I hope not... :?
ja imam isti taj zadatak i za listu sam uzela da mi je string. Da li moram to mijenjat da mi ispadne atp. LIST???? I hope not... Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 18:26 pon, 4. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

a moras.. lijepo pise LIST... ali mozes implementirati LIST tako da se bazira na stringu :) ... ja sam napravio obicnu vezanu listu pointerima.
a moras.. lijepo pise LIST... ali mozes implementirati LIST tako da se bazira na stringu Smile ... ja sam napravio obicnu vezanu listu pointerima.



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
GCOX
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2006. (12:43:03)
Postovi: (A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-9 = 18 - 27
Lokacija: SPLIT_ZAGREB

PostPostano: 13:54 uto, 5. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fireball"][quote="MKova"][quote="vsego"]
:idea: Dodaj [tt]LIST[/tt]/[tt]HEAP[/tt] u naziv; npr. [tt]LIST_MAKE_NULL()[/tt] i [tt]HEAP_MAKE_NULL()[/tt]. 8)[/quote]

...da to moram očito i napraviti ali time razbijam propisani standard implementacije :( Možda bi se u zadatku to trebalo napomenuti da je dopušteno.[/quote]

nema ti veze za te standarde u ovom slucaju, jer to jednostavno moras napravit kako bi zadatk radio sta treba...[/quote]

ma jako zanimljivo!
Moj zadatak ti je da prioritetni red impl preko hrpe koja je implementirana priko pointera a u hrpu spremamo stringove!!!!! :? :? :shock: :shock:
e da bi ovaj zadatak napravia u skladu sa kolegijem tj da hrpa ima slozenost obavljanja operacija log 2 n tada bi mi tribalo fantomsko kodiranje a to znaci da vjerovatno niko od nas na faksu nije sposoban ocuvat to svojstvo...
p.s. evo pa gledajte
Implementirajte a.t.p. PRIORITY_QUEUE pomoću hrpe. Pretpostavljamo da je hrpa prikazana pomoću pointera. U prioritetnom redu čuvamo stringove od max. 20 znakova.


Ulazni podaci: niz naredbi oblika UKLONI i UBACI s, gdje je s proizvoljan string.
Izlazni podaci: nakon svake naredbe UKLONI ispišite po jedan redak u kojem se nalazi string koji je uklonjen iz prioritetnog reda (dakle, najmanji po abecedi). Takodjer za kontrolu ispisujte i PREORDER obilaske stabala (tj. hrpe) nakon svake naredbe.
Na primjer, za ulazne podatke:
UBACI mirko
UBACI slavica
UBACI slavko
UKLONI
UBACI ivica
treba ispisati:
preorder: mirko
preorder: mirko slavica
preorder: mirko slavica slavko
uklanjam: mirko
preorder: slavica slavko
preorder: ivica slavko slavica
fireball (napisa):
MKova (napisa):
vsego (napisa):

Idea Dodaj LIST/HEAP u naziv; npr. LIST_MAKE_NULL() i HEAP_MAKE_NULL(). Cool


...da to moram očito i napraviti ali time razbijam propisani standard implementacije Sad Možda bi se u zadatku to trebalo napomenuti da je dopušteno.


nema ti veze za te standarde u ovom slucaju, jer to jednostavno moras napravit kako bi zadatk radio sta treba...


ma jako zanimljivo!
Moj zadatak ti je da prioritetni red impl preko hrpe koja je implementirana priko pointera a u hrpu spremamo stringove!!!!! Confused Confused Shocked Shocked
e da bi ovaj zadatak napravia u skladu sa kolegijem tj da hrpa ima slozenost obavljanja operacija log 2 n tada bi mi tribalo fantomsko kodiranje a to znaci da vjerovatno niko od nas na faksu nije sposoban ocuvat to svojstvo...
p.s. evo pa gledajte
Implementirajte a.t.p. PRIORITY_QUEUE pomoću hrpe. Pretpostavljamo da je hrpa prikazana pomoću pointera. U prioritetnom redu čuvamo stringove od max. 20 znakova.


Ulazni podaci: niz naredbi oblika UKLONI i UBACI s, gdje je s proizvoljan string.
Izlazni podaci: nakon svake naredbe UKLONI ispišite po jedan redak u kojem se nalazi string koji je uklonjen iz prioritetnog reda (dakle, najmanji po abecedi). Takodjer za kontrolu ispisujte i PREORDER obilaske stabala (tj. hrpe) nakon svake naredbe.
Na primjer, za ulazne podatke:
UBACI mirko
UBACI slavica
UBACI slavko
UKLONI
UBACI ivica
treba ispisati:
preorder: mirko
preorder: mirko slavica
preorder: mirko slavica slavko
uklanjam: mirko
preorder: slavica slavko
preorder: ivica slavko slavica


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 15:00 uto, 5. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="GCOX"]
ma jako zanimljivo!
Moj zadatak ti je da prioritetni red impl preko hrpe koja je implementirana priko pointera a u hrpu spremamo stringove!!!!! :? :? :shock: :shock:
e da bi ovaj zadatak napravia u skladu sa kolegijem tj da hrpa ima slozenost obavljanja operacija log 2 n tada bi mi tribalo fantomsko kodiranje a to znaci da vjerovatno niko od nas na faksu nije sposoban ocuvat to svojstvo...
...
[/quote]

zadatak i nije težak, standardan rekao bih. Vrijeme izvršavanja nije bitno, imaš različite implementacije sa različitim svrhama koje variraju u vremenu izvršavanja kako gdje... to je normalno. Kod implementacije ti je bitno da su imena funkcija i ponašanje funkcija dobro napravljena, po zadanoj definiciji tj. standardu.

ako imaš problema s impelementacijom pitaj ovdje samo
GCOX (napisa):

ma jako zanimljivo!
Moj zadatak ti je da prioritetni red impl preko hrpe koja je implementirana priko pointera a u hrpu spremamo stringove!!!!! Confused Confused Shocked Shocked
e da bi ovaj zadatak napravia u skladu sa kolegijem tj da hrpa ima slozenost obavljanja operacija log 2 n tada bi mi tribalo fantomsko kodiranje a to znaci da vjerovatno niko od nas na faksu nije sposoban ocuvat to svojstvo...
...


zadatak i nije težak, standardan rekao bih. Vrijeme izvršavanja nije bitno, imaš različite implementacije sa različitim svrhama koje variraju u vremenu izvršavanja kako gdje... to je normalno. Kod implementacije ti je bitno da su imena funkcija i ponašanje funkcija dobro napravljena, po zadanoj definiciji tj. standardu.

ako imaš problema s impelementacijom pitaj ovdje samo



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 8:19 sri, 6. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

imala bih i ja jednu zamolbu sto se tice zadatka za zadacu
... naime, program mi ne javlja gresku i lijepo se pokrene, ali kada mi dode do dijela za usporedivanje stringova jednostavno stane i ne zeli dalje (koristila sam strcmp), pa ako bi se nasla neka dobra dusa da mi pomogne preko pm-a bila bih jako zahvalna :)
imala bih i ja jednu zamolbu sto se tice zadatka za zadacu
... naime, program mi ne javlja gresku i lijepo se pokrene, ali kada mi dode do dijela za usporedivanje stringova jednostavno stane i ne zeli dalje (koristila sam strcmp), pa ako bi se nasla neka dobra dusa da mi pomogne preko pm-a bila bih jako zahvalna Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
woodstock
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 11. 2006. (23:52:04)
Postovi: (99)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 28 - 10

PostPostano: 9:44 čet, 7. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zna li netko od kad do kad je danas predaja zadaća? Ili od kad do kad je asistent Jelaska? Hvala
Zna li netko od kad do kad je danas predaja zadaća? Ili od kad do kad je asistent Jelaska? Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
jerry
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2007. (01:47:33)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 10:57 čet, 7. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Trebala bi malu pomoć oko zadaće, napisala sam program, ali nikako da mi proradi... i imam problem s funkcijom preorder :(
Ako netko ima volje za pomoći, neka mi se javi na pm
hvala :P
Trebala bi malu pomoć oko zadaće, napisala sam program, ali nikako da mi proradi... i imam problem s funkcijom preorder Sad
Ako netko ima volje za pomoći, neka mi se javi na pm
hvala Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Strukture podataka i algoritmi Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan