Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

rezultati kolokvija
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 16:49 pet, 28. 11. 2003    Naslov: rezultati kolokvija Citirajte i odgovorite

navodno su danas u 2 objavljeni, mene zanima kada ce ih se moc pronac online jer mi se stvarno ne da vozat dva sata da bi se zadrzala 3 minute na faxu?
navodno su danas u 2 objavljeni, mene zanima kada ce ih se moc pronac online jer mi se stvarno ne da vozat dva sata da bi se zadrzala 3 minute na faxu?



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
c2h5oh
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (17:58:30)
Postovi: (F0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 2 - 4
Lokacija: Republika PESCENICA

PostPostano: 19:13 sub, 29. 11. 2003    Naslov: Re: rezultati kolokvija Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]navodno su danas u 2 objavljeni, mene zanima kada ce ih se moc pronac online jer mi se stvarno ne da vozat dva sata da bi se zadrzala 3 minute na faxu?[/quote]

e ako se nevaram ja sam zamolio Goldsteina da stavi rezultate na net na sto mi je on odgovorio da mu se neda sve te tablice(jedna ili dvije) :) prebacivati u HTML (10 sec posla) pa da vjerojatno nece stavljati na net. Pa sam mu ja predlozio da stavi tablice na net za download tako da ih mi pregledamo doma i koliko vidim niti ta ideja nije upalila :)

mislim da ces se vozit 2 sata za velike 3 minute :)
koryanshea (napisa):
navodno su danas u 2 objavljeni, mene zanima kada ce ih se moc pronac online jer mi se stvarno ne da vozat dva sata da bi se zadrzala 3 minute na faxu?


e ako se nevaram ja sam zamolio Goldsteina da stavi rezultate na net na sto mi je on odgovorio da mu se neda sve te tablice(jedna ili dvije) Smile prebacivati u HTML (10 sec posla) pa da vjerojatno nece stavljati na net. Pa sam mu ja predlozio da stavi tablice na net za download tako da ih mi pregledamo doma i koliko vidim niti ta ideja nije upalila Smile

mislim da ces se vozit 2 sata za velike 3 minute Smile



_________________
-----------------------------------------------------------------
I just wanna feel adrenaline rushing through my body.
Life isn't just a straight white line!!!

-----------------------------------------------------------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:39 sub, 29. 11. 2003    Naslov: Re: rezultati kolokvija Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]navodno su danas u 2 objavljeni, mene zanima kada ce ih se moc pronac online jer mi se stvarno ne da vozat dva sata da bi se zadrzala 3 minute na faxu?[/quote]

Najkasnije u ponedjeljak cu svratiti na Fax (u 14:00 dezuram :(). Mozes mi javiti ime i prezime (PMom ili ovdje, svejedno), pa ti (na isti nacin) javim kako si prosla. 8)
koryanshea (napisa):
navodno su danas u 2 objavljeni, mene zanima kada ce ih se moc pronac online jer mi se stvarno ne da vozat dva sata da bi se zadrzala 3 minute na faxu?


Najkasnije u ponedjeljak cu svratiti na Fax (u 14:00 dezuram Sad). Mozes mi javiti ime i prezime (PMom ili ovdje, svejedno), pa ti (na isti nacin) javim kako si prosla. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 9:58 ned, 30. 11. 2003    Naslov: Re: rezultati kolokvija Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Mozes mi javiti ime i prezime (PMom ili ovdje, svejedno), pa ti (na isti nacin) javim kako si prosla. 8)[/quote]

puno hvala ali veky je vec eto obavio taj dio posla, pa sad znam :) a sutra ionako dolazim na fax u 7:45, sta je faaaar before you do ... goddamn kolokvij u zoru ranu :((
vsego (napisa):
Mozes mi javiti ime i prezime (PMom ili ovdje, svejedno), pa ti (na isti nacin) javim kako si prosla. Cool


puno hvala ali veky je vec eto obavio taj dio posla, pa sad znam Smile a sutra ionako dolazim na fax u 7:45, sta je faaaar before you do ... goddamn kolokvij u zoru ranu Sad(



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pingvin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2003. (19:54:15)
Postovi: (1F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:35 ned, 30. 11. 2003    Naslov: Re: rezultati kolokvija Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]
a sutra ionako dolazim na fax u 7:45
[/quote]
znaci ako si doslovno mislila ono kaj si na pocetku napisala...da ti treba 2 sata do faksa...to znaci da trebas krenut u 5:45 ? ;)

[quote="koryanshea"]
goddamn kolokvij u zoru ranu :((
[/quote]
to je meni josh noc 8)
koryanshea (napisa):

a sutra ionako dolazim na fax u 7:45

znaci ako si doslovno mislila ono kaj si na pocetku napisala...da ti treba 2 sata do faksa...to znaci da trebas krenut u 5:45 ? Wink

koryanshea (napisa):

goddamn kolokvij u zoru ranu Sad(

to je meni josh noc Cool



_________________
>> Feel the power of the penguin <<
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 13:00 ned, 30. 11. 2003    Naslov: Re: rezultati kolokvija Citirajte i odgovorite

[quote="Pingvin"]znaci ako si doslovno mislila ono kaj si na pocetku napisala...da ti treba 2 sata do faksa...to znaci da trebas krenut u 5:45 ? ;)[/quote]

ne triba mi dvi ure do faxa nego dvi ure do faxa&nazad. ali ipak - 6:45 je jos uvik noc. i magla i zima i mrachina i kupus u glavi i tihi zbijeni ljudi u tramvaju i fuj fuj fuj
Pingvin (napisa):
znaci ako si doslovno mislila ono kaj si na pocetku napisala...da ti treba 2 sata do faksa...to znaci da trebas krenut u 5:45 ? Wink


ne triba mi dvi ure do faxa nego dvi ure do faxa&nazad. ali ipak - 6:45 je jos uvik noc. i magla i zima i mrachina i kupus u glavi i tihi zbijeni ljudi u tramvaju i fuj fuj fuj



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 16:11 ned, 30. 11. 2003    Naslov: Re: rezultati kolokvija Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]6:45 je jos uvik noc. i magla i zima i mrachina i kupus u glavi i tihi zbijeni ljudi u tramvaju i fuj fuj fuj[/quote]

Idi pješke! :idea: :wink:
koryanshea (napisa):
6:45 je jos uvik noc. i magla i zima i mrachina i kupus u glavi i tihi zbijeni ljudi u tramvaju i fuj fuj fuj


Idi pješke! Idea Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 17:33 ned, 30. 11. 2003    Naslov: Re: rezultati kolokvija Citirajte i odgovorite

[quote="veky"][quote="koryanshea"]6:45 je jos uvik noc. i magla i zima i mrachina i kupus u glavi i tihi zbijeni ljudi u tramvaju i fuj fuj fuj[/quote]

Idi pješke! :idea: :wink:[/quote]

:shock: lud covik
:lol: sta, ti zelis da ja ovdi umren od smija!?
ako mi triba sat vrimena tramvajem&busom, koliko mi pjeske triba?
veky (napisa):
koryanshea (napisa):
6:45 je jos uvik noc. i magla i zima i mrachina i kupus u glavi i tihi zbijeni ljudi u tramvaju i fuj fuj fuj


Idi pješke! Idea Wink


Shocked lud covik
Laughing sta, ti zelis da ja ovdi umren od smija!?
ako mi triba sat vrimena tramvajem&busom, koliko mi pjeske triba?



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pingvin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2003. (19:54:15)
Postovi: (1F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:38 ned, 30. 11. 2003    Naslov: Re: rezultati kolokvija Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]
ne triba mi dvi ure do faxa nego dvi ure do faxa&nazad. ali ipak - 6:45 je jos uvik noc. i magla i zima i mrachina i kupus u glavi i tihi zbijeni ljudi u tramvaju i fuj fuj fuj[/quote]
kako rekoh...meni je i u 7:45 josh noc, a ne u 6:45 ;)
A sto se tice magle, zime, tihih i zbijenih ljudi...rijesenje je ovakvo...stavis slusalice na usi, pustis si nesto uplifting tipa i odmah ti je sve vedro i toplo, a i tisine u tramvaju vise nema :) Inace, zbijene ljude je lako odbiti...samo stavis torbu na ledja (po mogucnosti neku veliku) pocnes se okretat i zacas si napravis mjesta ;) Kad nemas torbu onda je gadno...u casu te pretvore u Big Mac :)
koryanshea (napisa):

ne triba mi dvi ure do faxa nego dvi ure do faxa&nazad. ali ipak - 6:45 je jos uvik noc. i magla i zima i mrachina i kupus u glavi i tihi zbijeni ljudi u tramvaju i fuj fuj fuj

kako rekoh...meni je i u 7:45 josh noc, a ne u 6:45 Wink
A sto se tice magle, zime, tihih i zbijenih ljudi...rijesenje je ovakvo...stavis slusalice na usi, pustis si nesto uplifting tipa i odmah ti je sve vedro i toplo, a i tisine u tramvaju vise nema Smile Inace, zbijene ljude je lako odbiti...samo stavis torbu na ledja (po mogucnosti neku veliku) pocnes se okretat i zacas si napravis mjesta Wink Kad nemas torbu onda je gadno...u casu te pretvore u Big Mac Smile



_________________
>> Feel the power of the penguin <<
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 18:42 ned, 30. 11. 2003    Naslov: Re: rezultati kolokvija Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"][quote="veky"]Idi pješke! :idea: :wink:[/quote]

:shock: lud covik[/quote]

Hvala. :-)

[quote] :lol: sta, ti zelis da ja ovdi umren od smija!?[/quote]

Well... it's not my _primary_ intention. ;-)

[quote]ako mi triba sat vrimena tramvajem&busom, koliko mi pjeske triba?[/quote]

Hm da vidimo... meni treba nekih 40min tram&busom, a pjeske roughly 2 sata... dakle, jednostavnim računom proporcionalnosti... mislim da bi ti 3 sata bilo dovoljno... :-)

BTW, mislim da smo lagano offtopic ovdje. :-/
koryanshea (napisa):
veky (napisa):
Idi pješke! Idea Wink


Shocked lud covik


Hvala. Smile

Citat:
Laughing sta, ti zelis da ja ovdi umren od smija!?


Well... it's not my _primary_ intention. Wink

Citat:
ako mi triba sat vrimena tramvajem&busom, koliko mi pjeske triba?


Hm da vidimo... meni treba nekih 40min tram&busom, a pjeske roughly 2 sata... dakle, jednostavnim računom proporcionalnosti... mislim da bi ti 3 sata bilo dovoljno... Smile

BTW, mislim da smo lagano offtopic ovdje. :-/


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 20:44 ned, 30. 11. 2003    Naslov: Re: rezultati kolokvija Citirajte i odgovorite

[quote="Pingvin"][quote="koryanshea"]
6:45 je jos uvik noc. i magla i zima i mrachina i kupus u glavi i tihi zbijeni ljudi u tramvaju i fuj fuj fuj[/quote]
A sto se tice magle, zime, tihih i zbijenih ljudi...rijesenje je ovakvo...stavis slusalice na usi, pustis si nesto uplifting tipa i odmah ti je sve vedro i toplo, a i tisine u tramvaju vise nema :) [/quote]

aaaaa pa znam ja tu foru... to ne pali kad ti negdi zakaze kontakt izmedu discmana i slusalica pa se zvuk reproducira samo na jedno uho. to nie fino. a ja sam prevec lijena da bih uopce provjerila u cemu je problem - discmanu ili slujama :oops: a di jos odnit sta na servis!?
Pingvin (napisa):
koryanshea (napisa):

6:45 je jos uvik noc. i magla i zima i mrachina i kupus u glavi i tihi zbijeni ljudi u tramvaju i fuj fuj fuj

A sto se tice magle, zime, tihih i zbijenih ljudi...rijesenje je ovakvo...stavis slusalice na usi, pustis si nesto uplifting tipa i odmah ti je sve vedro i toplo, a i tisine u tramvaju vise nema Smile


aaaaa pa znam ja tu foru... to ne pali kad ti negdi zakaze kontakt izmedu discmana i slusalica pa se zvuk reproducira samo na jedno uho. to nie fino. a ja sam prevec lijena da bih uopce provjerila u cemu je problem - discmanu ili slujama Embarassed a di jos odnit sta na servis!?



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 20:49 ned, 30. 11. 2003    Naslov: Re: rezultati kolokvija Citirajte i odgovorite

[quote="veky"]BTW, mislim da smo lagano offtopic ovdje. :-/[/quote]

ma da!? sta stvarno? oce nas ko vikat? sad mi je neugodno :oops:

:wink:
veky (napisa):
BTW, mislim da smo lagano offtopic ovdje. :-/


ma da!? sta stvarno? oce nas ko vikat? sad mi je neugodno Embarassed

Wink



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:13 pon, 1. 12. 2003    Naslov: Re: rezultati kolokvija Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"][quote="veky"]BTW, mislim da smo lagano offtopic ovdje. :-/[/quote]
ma da!? sta stvarno? oce nas ko vikat? sad mi je neugodno :oops:[/quote]

Prica se da ovdje haraci Zli Djed Mraz i da on voli vikati... :twisted:

Ma, kad je tema zakljucena (a ova ocito je), onda sam ponesto popustljiviji prema off-topicima... ;) Ipak, nemojte to shvatiti kao poticaj... :roll:

[quote="Pingvin"]stavis slusalice na usi, pustis si nesto uplifting tipa[/quote]

To, Pingvin! :D Slayer ili Immortal... :headbanging:

[quote="Pingvin"]Inace, zbijene ljude je lako odbiti...samo stavis torbu na ledja (po mogucnosti neku veliku) pocnes se okretat i zacas si napravis mjesta[/quote]

Lanci i spajksi, uz malo crne sminke, daju daleko bolje rezultate... :twisted: Mislim, navodno... Nije to iz vlastitog iskustva... ;)
koryanshea (napisa):
veky (napisa):
BTW, mislim da smo lagano offtopic ovdje. :-/

ma da!? sta stvarno? oce nas ko vikat? sad mi je neugodno Embarassed


Prica se da ovdje haraci Zli Djed Mraz i da on voli vikati... Twisted Evil

Ma, kad je tema zakljucena (a ova ocito je), onda sam ponesto popustljiviji prema off-topicima... Wink Ipak, nemojte to shvatiti kao poticaj... Rolling Eyes

Pingvin (napisa):
stavis slusalice na usi, pustis si nesto uplifting tipa


To, Pingvin! Very Happy Slayer ili Immortal... Headbanging

Pingvin (napisa):
Inace, zbijene ljude je lako odbiti...samo stavis torbu na ledja (po mogucnosti neku veliku) pocnes se okretat i zacas si napravis mjesta


Lanci i spajksi, uz malo crne sminke, daju daleko bolje rezultate... Twisted Evil Mislim, navodno... Nije to iz vlastitog iskustva... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 13:29 pon, 1. 12. 2003    Naslov: Re: rezultati kolokvija Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Ma, kad je tema zakljucena (a ova ocito je), onda sam ponesto popustljiviji prema off-topicima... ;) Ipak, nemojte to shvatiti kao poticaj... :roll:[/quote]

Već si nam rekao previše... :-& ;-)
vsego (napisa):
Ma, kad je tema zakljucena (a ova ocito je), onda sam ponesto popustljiviji prema off-topicima... Wink Ipak, nemojte to shvatiti kao poticaj... Rolling Eyes


Već si nam rekao previše... :-& Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan