Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

dojmovi?
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diskretna matematika
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
amorphis
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2007. (23:15:13)
Postovi: (101)16
Sarma = la pohva - posuda
= 19 - 11
Lokacija: zg

PostPostano: 12:09 pet, 15. 2. 2008    Naslov: dojmovi? Citirajte i odgovorite

ovaj kolokvij nije imao veze s onim što su rekli da radimo, 'prođite lanjske, dovoljno je', kakve veze imaju parovi čarapa sa grafovima? to je kombinatorika, a to se radilo na 1. kolokviju + rekurzije i još hrpa toga
ovaj kolokvij nije imao veze s onim što su rekli da radimo, 'prođite lanjske, dovoljno je', kakve veze imaju parovi čarapa sa grafovima? to je kombinatorika, a to se radilo na 1. kolokviju + rekurzije i još hrpa toga



_________________
We strongly recommend using Firefox to fully enjoy this site.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
amorphis
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2007. (23:15:13)
Postovi: (101)16
Sarma = la pohva - posuda
= 19 - 11
Lokacija: zg

PostPostano: 12:10 pet, 15. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

i da, kad su rezultati?
i da, kad su rezultati?



_________________
We strongly recommend using Firefox to fully enjoy this site.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 13:46 pet, 15. 2. 2008    Naslov: Re: dojmovi? Citirajte i odgovorite

[quote="amorphis"]kakve veze imaju parovi čarapa sa grafovima?[/quote]

Za potpun multipartitan graf mozes rec da su mu vrhovi carape, a bridovi parovi carapa razlicite boje :)
amorphis (napisa):
kakve veze imaju parovi čarapa sa grafovima?


Za potpun multipartitan graf mozes rec da su mu vrhovi carape, a bridovi parovi carapa razlicite boje Smile



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
amorphis
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2007. (23:15:13)
Postovi: (101)16
Sarma = la pohva - posuda
= 19 - 11
Lokacija: zg

PostPostano: 13:48 pet, 15. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

dobro i kako onda iz toga odredim koliko čarapa moram izvuć iz ladice da je sigurno da je bar deset parova izvučeno? )čarape su razl. boja i ne smije se gledat koja je izvučena)
dobro i kako onda iz toga odredim koliko čarapa moram izvuć iz ladice da je sigurno da je bar deset parova izvučeno? )čarape su razl. boja i ne smije se gledat koja je izvučena)



_________________
We strongly recommend using Firefox to fully enjoy this site.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 14:52 pet, 15. 2. 2008    Naslov: Re: dojmovi? Citirajte i odgovorite

[quote="amorphis"]ovaj kolokvij nije imao veze s onim što su rekli da radimo, 'prođite lanjske, dovoljno je'...[/quote]

meni je asistent maroje reko da one od prosle godine ni ne gledma jer su prelagani :)
amorphis (napisa):
ovaj kolokvij nije imao veze s onim što su rekli da radimo, 'prođite lanjske, dovoljno je'...


meni je asistent maroje reko da one od prosle godine ni ne gledma jer su prelagani Smile



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
teja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2006. (15:34:28)
Postovi: (14A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
29 = 35 - 6
Lokacija: zg-ma and back

PostPostano: 15:02 pet, 15. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa nije ni ovaj bio strašan...gori je bio prvi
pa nije ni ovaj bio strašan...gori je bio prvi


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
buzov5
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 12. 2006. (13:30:32)
Postovi: (4D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: zg

PostPostano: 15:16 pet, 15. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja mislim da nije bio tezak, nego ja majmun nemam
sve zadace i samo 10 bodova s prvog kolokvija..
tako da sumnjam u uspjeh..
ja mislim da nije bio tezak, nego ja majmun nemam
sve zadace i samo 10 bodova s prvog kolokvija..
tako da sumnjam u uspjeh..



_________________
tko je ikada naučio od poraza?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 15:25 pet, 15. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne moraš imat sve zadaće, dosta ti je 7 od 8 ;)
kolokvij nije bio težak, čini mi se... a to što sam ja glupa i dekoncentrirana, to je druga stvar :)
kolokvij prošle godine da je bio prelagan? mislim, bio je iste težine što se tiče zadataka kao i ovaj... a teorija je ove godine bila lakša... bar se meni tako čini :)
ne moraš imat sve zadaće, dosta ti je 7 od 8 Wink
kolokvij nije bio težak, čini mi se... a to što sam ja glupa i dekoncentrirana, to je druga stvar Smile
kolokvij prošle godine da je bio prelagan? mislim, bio je iste težine što se tiče zadataka kao i ovaj... a teorija je ove godine bila lakša... bar se meni tako čini Smile



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
5ra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 08. 2006. (21:34:08)
Postovi: (D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 31 - 21

PostPostano: 16:02 pet, 15. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni se čini da je kolokvij slične težine kao prošle godine.
jedini problem je u tome kaj nismo baš imali vremena za naučit to dobro zbog prenatrpanog rasporeda kolokvija.... :(
da mi je bio samo još jedan dan za to... :)
meni se čini da je kolokvij slične težine kao prošle godine.
jedini problem je u tome kaj nismo baš imali vremena za naučit to dobro zbog prenatrpanog rasporeda kolokvija.... Sad
da mi je bio samo još jedan dan za to... Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 16:35 pet, 15. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

a ja imala dojam da si ti sve riješila :)
eh, da je i meni bio dan više... onda ne bih trošila noć na to :lol: i bolje bih napisala, sigurno... a ne se sto godina mučila da se sjetim što da radim s bellovim brojevima :( valjda se sjetih, al ode vrijeme...
i da... stvarno, kad bi mogli rezultati, a kad usmeni? da si znam planirat vrijeme... pa ako netko ima kakvu informaciju možda...
a ja imala dojam da si ti sve riješila Smile
eh, da je i meni bio dan više... onda ne bih trošila noć na to Laughing i bolje bih napisala, sigurno... a ne se sto godina mučila da se sjetim što da radim s bellovim brojevima Sad valjda se sjetih, al ode vrijeme...
i da... stvarno, kad bi mogli rezultati, a kad usmeni? da si znam planirat vrijeme... pa ako netko ima kakvu informaciju možda...



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 16:45 pet, 15. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zadovoljan ;)

A kad će rezultati ?
Zadovoljan Wink

A kad će rezultati ?



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Fisher
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2007. (23:38:24)
Postovi: (41)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 5
Lokacija: split

PostPostano: 17:26 pet, 15. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni je bio skroz ok kolokvij, samo, malo sam brzao pa sam ispustio par sitnica, al opet tu je bio deveti zadatak da pokrpa rupe u bodovima..

A što se tiče rezultata, prošli put su jako brzo ispravili, a mislim da će i sad.. Zbog rasporeda usmenih koji bi vrlo lako mogli krenuti od srijede, tako da očekujem rezultate u ponedjeljak, najkasnije u utorak, al svejedno bi se mogao javiti netko od mjerodavnih (petrat) pa nam reći..
meni je bio skroz ok kolokvij, samo, malo sam brzao pa sam ispustio par sitnica, al opet tu je bio deveti zadatak da pokrpa rupe u bodovima..

A što se tiče rezultata, prošli put su jako brzo ispravili, a mislim da će i sad.. Zbog rasporeda usmenih koji bi vrlo lako mogli krenuti od srijede, tako da očekujem rezultate u ponedjeljak, najkasnije u utorak, al svejedno bi se mogao javiti netko od mjerodavnih (petrat) pa nam reći..



_________________
.. sve bi seke ljubile mornare, ali mame, mame brane to ..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 17:28 pet, 15. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa baš bi i mogao... ne bi mi bilo ok da razultati dođu u utorak, i da usmeni krenu u srijedu... a ak će već tako bit, nek nas obavijeste na vrijeme, da računamo na to :)
pa baš bi i mogao... ne bi mi bilo ok da razultati dođu u utorak, i da usmeni krenu u srijedu... a ak će već tako bit, nek nas obavijeste na vrijeme, da računamo na to Smile



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Nori
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2006. (18:41:07)
Postovi: (E5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
22 = 34 - 12

PostPostano: 17:49 pet, 15. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo, da se i ja javim...
Mislim da je kolokvij bio ok, ali meni je (opet) falilo vremena.
I da, slazem se s 5rom da zapravo najveci problem bio prenatrpanost rasporeda. Jer, i za spa, građu i disketnu smo morali znati svu teoriju i zadatke, a to je puno previse za tjedan dana, cak i ako si ucio redovito:(

I ja se nisam mogla sjetiti Bellovih brojeva, ali sve u sveu je valjda ok;)
Evo, da se i ja javim...
Mislim da je kolokvij bio ok, ali meni je (opet) falilo vremena.
I da, slazem se s 5rom da zapravo najveci problem bio prenatrpanost rasporeda. Jer, i za spa, građu i disketnu smo morali znati svu teoriju i zadatke, a to je puno previse za tjedan dana, cak i ako si ucio redovito:(

I ja se nisam mogla sjetiti Bellovih brojeva, ali sve u sveu je valjda ok;)



_________________
Meni mama neda da.... Pričam sa dječacima... meni mama neda to-A što?-Jer kaže da je opasno!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 18:11 pet, 15. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma sjetih ih se ja na kraju ipak, do tada sam blokadu imala na tom zadatku :lol:
i definitivno se slažem za spa, građu i diskretnu... trebaš znat sve, iz građe cijelog semestra, diskretne i spa druge polovice, ali baš sve... koliko god učio redovito, nije to lako... a ak ne učiš redovito, onda je jaaaako teško... al dobro, to je problem pojedinca onda ;)
a taj nedostatak vremena... realno, na ovom kolokviju nije ga trebalo bit, dalo se riješit sve u 2 sata... osim ak zbog nekih drugih razloga gubiš vrijeme gdje ne treba :) al inače, to je problem, bar meni... možda nekima koji brže pišu/misle/računaju nije... recimo, meni je i na spa falilo vremena da se više posvetim onom zadatku s din. programiranjem... i to sve zbog blesavog prvog zadatka, koji je lagan, al traje, pa traje, pa opet malo traje... i ode pol sata... bar meni... možda su ostali brži... o difrafu da ne pričam uopće... bilo bi tak super da pišemo recimo dva i pol sata... oni kojima je dosta dva sata ili manje, super, nek odu čim završe, al dajte nama sporima priliku :) nitko tu niš ne gubi, osim asistenti pola sata, ali valjda to nije prevelik problem... a neki bi dobili puno... mogli bi riješit zadatak koji znaju, al eto, da je samo dva sata, ne bi stigli... onima koji ne znaju, tih pola sata ionak ne bi pomoglo, ali ljudima kao meni bi :) znam da to nije realno, al mislim da nisam jedina kojoj bi odgovaralo ovo :)
ma sjetih ih se ja na kraju ipak, do tada sam blokadu imala na tom zadatku Laughing
i definitivno se slažem za spa, građu i diskretnu... trebaš znat sve, iz građe cijelog semestra, diskretne i spa druge polovice, ali baš sve... koliko god učio redovito, nije to lako... a ak ne učiš redovito, onda je jaaaako teško... al dobro, to je problem pojedinca onda Wink
a taj nedostatak vremena... realno, na ovom kolokviju nije ga trebalo bit, dalo se riješit sve u 2 sata... osim ak zbog nekih drugih razloga gubiš vrijeme gdje ne treba Smile al inače, to je problem, bar meni... možda nekima koji brže pišu/misle/računaju nije... recimo, meni je i na spa falilo vremena da se više posvetim onom zadatku s din. programiranjem... i to sve zbog blesavog prvog zadatka, koji je lagan, al traje, pa traje, pa opet malo traje... i ode pol sata... bar meni... možda su ostali brži... o difrafu da ne pričam uopće... bilo bi tak super da pišemo recimo dva i pol sata... oni kojima je dosta dva sata ili manje, super, nek odu čim završe, al dajte nama sporima priliku Smile nitko tu niš ne gubi, osim asistenti pola sata, ali valjda to nije prevelik problem... a neki bi dobili puno... mogli bi riješit zadatak koji znaju, al eto, da je samo dva sata, ne bi stigli... onima koji ne znaju, tih pola sata ionak ne bi pomoglo, ali ljudima kao meni bi Smile znam da to nije realno, al mislim da nisam jedina kojoj bi odgovaralo ovo Smile



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 19:02 pet, 15. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni je kolokvij bio skroz ok. :)
Meni je kolokvij bio skroz ok. Smile



_________________
Namigujem ti, a ti ne gledas...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ft
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (21:38:47)
Postovi: (25)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 14

PostPostano: 20:07 pet, 15. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da kolokvij je bija sasvim u redu. Cak su i korektno dali zadatak viska
da se nadohnade izgubljeni bodovi u prvom kolokviju. Sve u svemu zadovoljan sam.
A sta se tice pretrpanosti rasporeda, tu se djelomicno slazem. Mislim da je tu glavni problem u tome sta se previse teorije pojavljuje na kolokviju, i to skoro svima. Iako je to kao ideja prilicno dobra, jer se studente tjera da se teorija ranije uci, u praksi je to jako tesko izvesti. Jer naime gotovo nemoguce je odrediti koliko tesko gradivo iz teorije treba uci na kolokvij, i to naravno onda izmakne kontroli pa se dode do toga da se mora mnogo toga znati iz teorije za kolokvij. A to je onda naravno poveca kolicina gradiva koje treba nauciti dodatno. Mislim da bi zbog toga trebali odijeliti zadatke i teoriju i onda bi sadasnji ritam kolokvija bio sasvim prihvatljiv.
Da kolokvij je bija sasvim u redu. Cak su i korektno dali zadatak viska
da se nadohnade izgubljeni bodovi u prvom kolokviju. Sve u svemu zadovoljan sam.
A sta se tice pretrpanosti rasporeda, tu se djelomicno slazem. Mislim da je tu glavni problem u tome sta se previse teorije pojavljuje na kolokviju, i to skoro svima. Iako je to kao ideja prilicno dobra, jer se studente tjera da se teorija ranije uci, u praksi je to jako tesko izvesti. Jer naime gotovo nemoguce je odrediti koliko tesko gradivo iz teorije treba uci na kolokvij, i to naravno onda izmakne kontroli pa se dode do toga da se mora mnogo toga znati iz teorije za kolokvij. A to je onda naravno poveca kolicina gradiva koje treba nauciti dodatno. Mislim da bi zbog toga trebali odijeliti zadatke i teoriju i onda bi sadasnji ritam kolokvija bio sasvim prihvatljiv.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buzov5
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 12. 2006. (13:30:32)
Postovi: (4D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: zg

PostPostano: 8:44 sub, 16. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

da nema teorije usmeni bi bio pod mus,
a ima nas koji to i nevole
da nema teorije usmeni bi bio pod mus,
a ima nas koji to i nevole



_________________
tko je ikada naučio od poraza?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vanillia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 08. 2007. (19:03:58)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:53 ned, 17. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li netko zna kad su rezultati??
da li netko zna kad su rezultati??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diskretna matematika Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan