Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Izborno natjecanje za Vojtech Jarnik 2008.
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Studentska natjecanja
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 12:18 pet, 15. 2. 2008    Naslov: Izborno natjecanje za Vojtech Jarnik 2008. Citirajte i odgovorite

Izborno natjecanje za natjecanje Vojtech Jarnik odrzat ce se u [b]petak[/b] [b]29[/b].2.2008. od 13 do 17 sati (tocna ucionica kasnije).

Vise o natjecanju mozete procitati u Vjekinom detaljnom [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=50466#50466]postu[/url] za istu stvar od pretprosle godine.
Izborno natjecanje za natjecanje Vojtech Jarnik odrzat ce se u petak 29.2.2008. od 13 do 17 sati (tocna ucionica kasnije).

Vise o natjecanju mozete procitati u Vjekinom detaljnom postu za istu stvar od pretprosle godine.




Zadnja promjena: tp; 22:58 pet, 22. 2. 2008; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vili
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 06. 2005. (22:40:59)
Postovi: (14A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
31 = 55 - 24
Lokacija: Keglić

PostPostano: 23:02 pet, 15. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znam da nije uobičajeno, ali postoji li možda neki termin par dana poslije kad bi se moglo organizirati natjecanje?

Znam da to što imam ispit nije neki poseban razlog, ali već sad znam da će mi termin usmenog sigurno biti 28. ili 29. I vjerojatno bi sad mogli reći da će uvijek neko imati neki prigovor ali možda bi se uz malo dobre volje moglo naći neki najbezbolniji termin da paše svih 10-ak studenata koji će se pojaviti?

Unaprijed zahvaljujem na trudu.
Znam da nije uobičajeno, ali postoji li možda neki termin par dana poslije kad bi se moglo organizirati natjecanje?

Znam da to što imam ispit nije neki poseban razlog, ali već sad znam da će mi termin usmenog sigurno biti 28. ili 29. I vjerojatno bi sad mogli reći da će uvijek neko imati neki prigovor ali možda bi se uz malo dobre volje moglo naći neki najbezbolniji termin da paše svih 10-ak studenata koji će se pojaviti?

Unaprijed zahvaljujem na trudu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 12:49 sub, 16. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vili"]Znam da nije uobičajeno, ali postoji li možda neki termin par dana poslije kad bi se moglo organizirati natjecanje?

Znam da to što imam ispit nije neki poseban razlog, ali već sad znam da će mi termin usmenog sigurno biti 28. ili 29. I vjerojatno bi sad mogli reći da će uvijek neko imati neki prigovor ali možda bi se uz malo dobre volje moglo naći neki najbezbolniji termin da paše svih 10-ak studenata koji će se pojaviti?

Unaprijed zahvaljujem na trudu.[/quote]


Problem je u tome sto bi do 1.3. trebalo prijaviti ekipu tako da izlucno ne moze biti kasnije. Mozda bi moglo biti par dana ranije, ali moram se dogovoriti s Iljom koji mozda ima neke obaveze i zato smo dogovorili ovaj datum. Ove godine nas dvojica organiziramo natjecanje. Da li bi ti uopce ista znacilo da prebacimo na pon-sri u tom tjednu ako je moguce?

Tomislav Pejkovic
vili (napisa):
Znam da nije uobičajeno, ali postoji li možda neki termin par dana poslije kad bi se moglo organizirati natjecanje?

Znam da to što imam ispit nije neki poseban razlog, ali već sad znam da će mi termin usmenog sigurno biti 28. ili 29. I vjerojatno bi sad mogli reći da će uvijek neko imati neki prigovor ali možda bi se uz malo dobre volje moglo naći neki najbezbolniji termin da paše svih 10-ak studenata koji će se pojaviti?

Unaprijed zahvaljujem na trudu.



Problem je u tome sto bi do 1.3. trebalo prijaviti ekipu tako da izlucno ne moze biti kasnije. Mozda bi moglo biti par dana ranije, ali moram se dogovoriti s Iljom koji mozda ima neke obaveze i zato smo dogovorili ovaj datum. Ove godine nas dvojica organiziramo natjecanje. Da li bi ti uopce ista znacilo da prebacimo na pon-sri u tom tjednu ako je moguce?

Tomislav Pejkovic


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vili
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 06. 2005. (22:40:59)
Postovi: (14A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
31 = 55 - 24
Lokacija: Keglić

PostPostano: 13:08 sub, 16. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="tp"]Problem je u tome sto bi do 1.3. trebalo prijaviti ekipu tako da izlucno ne moze biti kasnije. Mozda bi moglo biti par dana ranije, ali moram se dogovoriti s Iljom koji mozda ima neke obaveze i zato smo dogovorili ovaj datum. Ove godine nas dvojica organiziramo natjecanje. Da li bi ti uopce ista znacilo da prebacimo na pon-sri u tom tjednu ako je moguce?

Tomislav Pejkovic[/quote]

Uff.. Ne, iskreno ne bi bilo ništa bolje da pomaknete na neki takav raniji termin.

Zar nije svake godine rok za prijavu tako negdje oko početka 3. mjeseca pa mi uredno kasnimo s prijavom? (jer je izlučno uvijek negdje u 3. mjesecu)
Mislim, znam da je odgovorno to napraviti do navedenog roka i to je za svaku pohvalu, ali ako smo svake godine kasnili i puno više pa nije bilo nikakvih problema...

Znam da puno tražim i da je argument "tako smo radili svake godine i funkcioniralo je" malo klimav tako da što god odlučite razumjet ću.
tp (napisa):
Problem je u tome sto bi do 1.3. trebalo prijaviti ekipu tako da izlucno ne moze biti kasnije. Mozda bi moglo biti par dana ranije, ali moram se dogovoriti s Iljom koji mozda ima neke obaveze i zato smo dogovorili ovaj datum. Ove godine nas dvojica organiziramo natjecanje. Da li bi ti uopce ista znacilo da prebacimo na pon-sri u tom tjednu ako je moguce?

Tomislav Pejkovic


Uff.. Ne, iskreno ne bi bilo ništa bolje da pomaknete na neki takav raniji termin.

Zar nije svake godine rok za prijavu tako negdje oko početka 3. mjeseca pa mi uredno kasnimo s prijavom? (jer je izlučno uvijek negdje u 3. mjesecu)
Mislim, znam da je odgovorno to napraviti do navedenog roka i to je za svaku pohvalu, ali ako smo svake godine kasnili i puno više pa nije bilo nikakvih problema...

Znam da puno tražim i da je argument "tako smo radili svake godine i funkcioniralo je" malo klimav tako da što god odlučite razumjet ću.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 01. 2005. (17:27:47)
Postovi: (4C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 16 - 2

PostPostano: 13:17 ned, 17. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

btw, bolonjci 3. godina spadaju u 1. il 2. kategoriju?
btw, bolonjci 3. godina spadaju u 1. il 2. kategoriju?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vili
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 06. 2005. (22:40:59)
Postovi: (14A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
31 = 55 - 24
Lokacija: Keglić

PostPostano: 19:39 ned, 17. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Umm, ak od ovog svega nije dovoljno jasno, puno bi mi znacilo da je makar u ponedjeljak iza, 3.3. ili u subotu 1.3. ak se ljudima da dolazit.
Hvala na trudu još jednom.
Umm, ak od ovog svega nije dovoljno jasno, puno bi mi znacilo da je makar u ponedjeljak iza, 3.3. ili u subotu 1.3. ak se ljudima da dolazit.
Hvala na trudu još jednom.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cokolada
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 02. 2006. (00:48:55)
Postovi: (11)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5

PostPostano: 17:25 uto, 19. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni bi isto dosta znacilo da je izborno bar koji dan kasnije... to sto vili kaze, moze i u subotu... :)
ako je ikako moguce...
meni bi isto dosta znacilo da je izborno bar koji dan kasnije... to sto vili kaze, moze i u subotu... Smile
ako je ikako moguce...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 17:12 sri, 20. 2. 2008    Naslov: Re: Izborno natjecanje za Vojtech Jarnik 2008. Citirajte i odgovorite

[quote="tp"]Izborno natjecanje za natjecanje Vojtech Jarnik odrzat ce se u [b]cetvrtak 28.2.2008. od 13 do 17 sati[/b] (tocna ucionica kasnije).
[/quote]

Na zalost, ne mozemo promijeniti termin natjecanja, tako da ce biti onako kako je oglaseno.
Nadam se da ce svi zainteresirani moci sudjelovati.


[quote="C"]btw, bolonjci 3. godina spadaju u 1. il 2. kategoriju?[/quote]
U skladu s [url=http://www.osu.cz/fpr/kma/dokumenty/vjaimc/old/vjrules1.html]pravilima[/url] natjecanja Vojtech Jarnik, studenti 3. godine natjecu se u 2. kategoriji.
tp (napisa):
Izborno natjecanje za natjecanje Vojtech Jarnik odrzat ce se u cetvrtak 28.2.2008. od 13 do 17 sati (tocna ucionica kasnije).


Na zalost, ne mozemo promijeniti termin natjecanja, tako da ce biti onako kako je oglaseno.
Nadam se da ce svi zainteresirani moci sudjelovati.


C (napisa):
btw, bolonjci 3. godina spadaju u 1. il 2. kategoriju?

U skladu s pravilima natjecanja Vojtech Jarnik, studenti 3. godine natjecu se u 2. kategoriji.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vili
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 06. 2005. (22:40:59)
Postovi: (14A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
31 = 55 - 24
Lokacija: Keglić

PostPostano: 19:40 pet, 22. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle, pričao sam danas sa Tomislavom i Iljom i oni su rekli da njima odgovara da se natjecanje prebaci na temin [size=24]petak 29.2.2008. od 13 do 17 sati[/size].

Ako nekome ovaj termin zbog nečega izričito ne odgovara neka napiše ovdje. I prenesite ostalima.

Hvala na pažnji :D
Dakle, pričao sam danas sa Tomislavom i Iljom i oni su rekli da njima odgovara da se natjecanje prebaci na temin petak 29.2.2008. od 13 do 17 sati.

Ako nekome ovaj termin zbog nečega izričito ne odgovara neka napiše ovdje. I prenesite ostalima.

Hvala na pažnji Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 22:57 pet, 22. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vili"]Dakle, pričao sam danas sa Tomislavom i Iljom i oni su rekli da njima odgovara da se natjecanje prebaci na temin [size=24]petak 29.2.2008. od 13 do 17 sati[/size].

Ako nekome ovaj termin zbog nečega izričito ne odgovara neka napiše ovdje. I prenesite ostalima.

Hvala na pažnji :D[/quote]

Natjecanje je prebaceno u taj termin, dakle
[b][size=24]petak 29.2.2008. od 13 do 17 sati[/size][/b].
vili (napisa):
Dakle, pričao sam danas sa Tomislavom i Iljom i oni su rekli da njima odgovara da se natjecanje prebaci na temin petak 29.2.2008. od 13 do 17 sati.

Ako nekome ovaj termin zbog nečega izričito ne odgovara neka napiše ovdje. I prenesite ostalima.

Hvala na pažnji Very Happy


Natjecanje je prebaceno u taj termin, dakle
petak 29.2.2008. od 13 do 17 sati.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
zeix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2006. (12:39:11)
Postovi: (75)16
Sarma = la pohva - posuda
17 = 23 - 6

PostPostano: 0:37 sub, 23. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sta nije prije trajalo 5 sati natjecanje ??
Sta nije prije trajalo 5 sati natjecanje ??



_________________
"From this proposition it will follow, when arithmetical addition has been defined, that 1+1=2."
Page 360, Principia Mathematica
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vili
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 06. 2005. (22:40:59)
Postovi: (14A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
31 = 55 - 24
Lokacija: Keglić

PostPostano: 12:18 sub, 23. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mozda nekad kad si ti bio jako mlad :lol:

Zezam se. Dragi moj zeix, pomiješao si. To je izlučno za IMC, ovo je koliko se ja sjećam uvijek bilo 4 sata.
Mozda nekad kad si ti bio jako mlad Laughing

Zezam se. Dragi moj zeix, pomiješao si. To je izlučno za IMC, ovo je koliko se ja sjećam uvijek bilo 4 sata.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
finalni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 08. 2007. (11:48:53)
Postovi: (10D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: Bloodbuzz Zagreb

PostPostano: 21:55 čet, 28. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ej, jel bed ako zakasnim? Moram kod doktora nešto pa ne znam dal ću stići na vrijeme...
ej, jel bed ako zakasnim? Moram kod doktora nešto pa ne znam dal ću stići na vrijeme...



_________________
Nikola Adžaga
Građevinski fakultet, Sveučilište u Zagrebu
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Studentska natjecanja Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan