Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Da li moram pratiti vježbe i predavanja po bologni? (studij)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Algebarske strukture
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
grossi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 04. 2004. (16:33:41)
Postovi: (5D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Delta Neretva

PostPostano: 15:11 sri, 12. 3. 2008    Naslov: Da li moram pratiti vježbe i predavanja po bologni? Citirajte i odgovorite

Naime, pao sam na komisiji i morao sam ponovo upisati kolegij. Profesor Širola mi je rekao da imam pravo izlaziti na kolokvije.
Ako sam ponovo upisao kolegij, da li to znači da moram redovito ići na predavanja i vježbe, ili samo mogu pristupiti kolokviju.
Ako moram, zanimam me u kojem terminu su vježbe, a u kojem predavanja, prezivam se Grossi, kod kojeg sam asistenta, ako ima više profesora, kod kojeg sam profesora?

Hvala na odgovoru.
Naime, pao sam na komisiji i morao sam ponovo upisati kolegij. Profesor Širola mi je rekao da imam pravo izlaziti na kolokvije.
Ako sam ponovo upisao kolegij, da li to znači da moram redovito ići na predavanja i vježbe, ili samo mogu pristupiti kolokviju.
Ako moram, zanimam me u kojem terminu su vježbe, a u kojem predavanja, prezivam se Grossi, kod kojeg sam asistenta, ako ima više profesora, kod kojeg sam profesora?

Hvala na odgovoru.



_________________
------------------------------------------
Toni Grossi

Nekretnine Nekretnine 24 sata
++++++++++++++++++++++
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:43 sri, 12. 3. 2008    Naslov: Re: Da li moram pratiti vježbe i predavanja po bologni? Citirajte i odgovorite

[quote="grossi"]Naime, pao sam na komisiji i morao sam ponovo upisati kolegij. [color=red]Profesor Širola mi je rekao[/color] da imam pravo izlaziti na kolokvije.
Ako sam ponovo upisao kolegij, da li to znači da moram redovito ići na predavanja i vježbe, ili samo mogu pristupiti kolokviju.
Ako moram, zanimam me u kojem terminu su vježbe, a u kojem predavanja, prezivam se Grossi, kod kojeg sam asistenta, ako ima više profesora, kod kojeg sam profesora?[/quote]

Pa sto profesora nisi pitao i je l' moras dolaziti na nastavu? :grebgreb:

[b]Formalno[/b], moras, a morao si i kao "stari" student, samo se to nije provodilo; na Bolonji se to nesto revnije provodi, no i dalje ovisi o nastavnicima :arrow: pitaj njih. 8)

Btw, sve si lijepo napisao osim naziva kolegija. :lol: Ako je rijec o Algebarskim strukturama, mislim da to drze profesori Sirola i Hanzer. :)
grossi (napisa):
Naime, pao sam na komisiji i morao sam ponovo upisati kolegij. Profesor Širola mi je rekao da imam pravo izlaziti na kolokvije.
Ako sam ponovo upisao kolegij, da li to znači da moram redovito ići na predavanja i vježbe, ili samo mogu pristupiti kolokviju.
Ako moram, zanimam me u kojem terminu su vježbe, a u kojem predavanja, prezivam se Grossi, kod kojeg sam asistenta, ako ima više profesora, kod kojeg sam profesora?


Pa sto profesora nisi pitao i je l' moras dolaziti na nastavu? Kotacici rade 100 na sat

Formalno, moras, a morao si i kao "stari" student, samo se to nije provodilo; na Bolonji se to nesto revnije provodi, no i dalje ovisi o nastavnicima Arrow pitaj njih. Cool

Btw, sve si lijepo napisao osim naziva kolegija. Laughing Ako je rijec o Algebarskim strukturama, mislim da to drze profesori Sirola i Hanzer. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Algebarske strukture Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan